Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια του 2007 !!!


Recommended Posts

kyriaki78 έγραψε:

Καλημέρα Άσπα!! Να που συναντηθήκαμε :P

Χρόνια πολλά και για τα γενέθλιά σου!! Τι κάνουν τα παιδάκια σου?

Καλημέρα Κυριακή...καλέ ξεχάστηκα χρόνια σου πολλά!!!! :) Γενέθλια εγώ, γιορτή εσύ την ίδια μέρα!!!!!

Να χαίρεσαι τα αντράκια σου!!! Εμένα ειναι Ερέτρια και σήμερα θα πάμε κι εμείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 610
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγνώμη που μπαινοβγαίνω αλλά συνεχώς κάτι προκύπτει εδώ στο γραφείο (και σε λίγο πρέπει να φύγω για εξωτερικές δουλειές :unsure: ).

Ευχαριστώ Άσπα για τις ευχές σου!! Ήμαστε καλοκαιρινοί τύποι B) εγώ και τα παιδάκια μου :lol:

Εγώ έχω γιορτή και γενέθλια καλοκαίρι κι αυτά έχουν τα γενέθλιά τους καλοκαίρι (6 Ιουνίου κλείσανε τα 3!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Χρόνια πολλά και στα παληκαράκια σου!!!!!

Εμένα ο γιός μου είχε γενέθλια μια μέρα μετά...και ένα χρόνο!!! Είναι στις 07/06/2008!!!!

Ωραία...όλο το καλοκαίρι έχετε πάρτυ εσείς!!! :laugh: :laugh:

Αααα και μην ζητάς συγνώμη, κι εγώ γραφείο είμαι και μπαίνω-βγαίνω όποτε μπορώ, να μην δίνω και στόχο!!!!χαχαχα... :blink::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα 3 έγραψε:

βρε κοριτσια , η κορη μου που ειναι του 2007 ειναι πολυ μικροκαμωμενη ... τα διχρονα εχουν αρχισει και την περνανε ... ο γιατρος την βρηκε 92 εκ. και βαρος 11 κιλα και την βρισκει καλη , εγω που μετρησα το υψος της στο σπιτι την βρηκα 88,5 . ειναι στην τελευταια καμπυλη και στο υψος και στο βαρος... :(

λετε να μεινει κοντη? :unsure:

Μη στεναχωριεσαι ειναι πολυ νωρις ακομα για να πεις οτι το παιδακι σου θα ειναι κοντο.Εχει ακομα πολυ δρομο μπροστα του για να αναπτυθει.Εγω η ιδια ημουν ταπα μεχρι το δημοτικο και μετα στο γυμνασιο ημουν το πρωτο μποι.Και η ελισαβετ μου οταν γεννηθηκε και μεχρι τον 9ο μηνα ηταν κοντουλα αλλα τωρα μηνα με τον μηνα ψηλωνει.Μην σε αγχωνουν αυτα. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρουσα!!!!καλησπερα.Τι κανετε?τα παιδακια σας?

Η κωνσταντινα μου ρε κοριτσια καθε μερα μου ζηταει να της μαθω και απο ενα καινουριο ποιηματακι εχω στερεψει...σε λιγο θα της μαθαινω τα ποιηματα που λενε τα παιδακια στις εθνικες εορτες :laugh: :laugh: :laugh:

διακοπουλες θα πατε?που?με τα παιδακια σας?εμεις το σκεφτομαστε ακομα.Για ολη την οικογενεια με κοινωνικου τουρισμου και παλι βγαινουν αρκετα :angry:ισως να παμε τα δυο μας εστω για σαββατοκυριακο καμια θασο .δεν ξερω απο τη μια θελω να παμε ολοι μαζι αλλα και απο την αλλη θελω να ξεκουραστω και λιγο αλλωστε το επομενο καλοκαιρι ουτε λογος για διακοπες.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Αλεξάνδρα μου!

Διακοπούλες καλά να 'μαστε, θα πάμε Ερέτρια στο εξοχικό μας. Θα έχουμε όλες τις ανέσεις μας χωρίς πολλά-πολλά έξοδα.

Πρώτα ο θεός την επόμενη εβδομάδα θα κάθομαι.

Να προσέχεις με τις διακοπές, μην ξεχνάς ότι είσαι στην αρχή της εγκυμοσύνης σου. Αλλά κι από την άλλη σε καταλαβαίνω, αν δεν πας φέτος, του χρόνου θα είναι ακομα πιο δύσκολα.

Αλήθεια πόσο εβδομάδων είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως δεν ξερω ...τελευταια περιοδο 5/6 και χοριακη στο 370 λογικα καπου αρχες 4ης εβδομαδας θα ξερω λογικα αυριο που θα παω στη γυναικολογο μου.

Ερετρια εεε??ωραια...καλα να περασετε,ελπιζω να ξεκουραστεις και να κανεις πολλα μπανια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ναι το εύχομαι!!!

Ήδη έχω ξεκινήσει τα μπανάκια και μπορώ να πω, πως έχω κάνει αρκετά. Αλλά έπεται και συνέχεια....

Άντε, θα περιμένω αύριο τα νέα σου από τον γυναικολόγο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες! Αλεξάνδρα συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!

Με το καλό το νέο μέλος της οικογένειας :)

Εμείς χλωμό το βλέπω να πηγαίνουμε φέτος διακοπές (μεταξύ μας έχω να πάω διακοπές από τότε που γέννησα :( )

Τουλάχιστον μένουμε σε μέρος με θάλασσα οπότε κάνουμε μπανάκια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!! Άλλη μια κουραστική μέρα στη δουλειά τελιώνει!!

Το απόγευμα έχουμε να πάμε σε πάρτυ γενεθλίων :woohoo: :silly:

Άσπα μένουμε στο Ρέθυμνο αλλά δεν είμαι Κρητικιά. Σπούδαζα εδώ και ξέμεινα... :P !!! Γεννήθηκα και μεγάλωσα στην Αθήνα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aααααα κυρία μου!!!! Ερωτεύτηκες και έβγαλες ρίζες εκεί εεε???χαχαχαχα...

Τουλάχιστον είσαι σε νησί...τι ωραία!!!!

Καλά να περάσετε στο πάρτυ!!!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

Aααααα κυρία μου!!!! Ερωτεύτηκες και έβγαλες ρίζες εκεί εεε???χαχαχαχα...

Άστα να πάνε Ασπάκι μου!!! Έμπλεξα με τσι Κρητικούς :silly: :laugh: :silly:

Φιλάκια... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kyriaki78 έγραψε:

Άστα να πάνε Ασπάκι μου!!! Έμπλεξα με τσι Κρητικούς :silly: :laugh: :silly:

Φιλάκια... :kiss:

η ντα πες μωρέ κοπέλα μου!!!! τσι Κρήτη βρήτσες τσε 'μπλεξες !!!! χαχαχαχα

Καλημέρα Κυριακή. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι δεν έχω ρίζες από κει!!!

Είχα κάνει όμως διακοπές στην Ιεράπετρα ένα καλοκαίρι και έκανα πολύ "χάζι" όταν μου μιλάγανε οι ντόπιοι!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ όταν είχα πρωτοέλθει εδώ μου φαινόταν πολύ αστεία η προφορά. Τώρα βέβαια την έχω συνηθίσει και έχω υιοθετήσει κι εγώ κάποιες λέξεις κρητικές στο λεξιλόγιό μου με αποτέλεσμα όταν πηγαίνω κάπου εκτός Κρήτης και μου ξεφεύγουν τα κρητικά, οι άλλοι να με κοιτάνε σαν ufo :blink: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι μου κανετε?ακουσα κατι για κρητη?πανεμορφο νησι ειχα παει στην εφταημερη και το ερωτευτηκα αυτο το νησι.Ηθελα να παω τον αντρα μου φετος για διακοπες εκει αλλα δυστυχως τα οικονομικα μας δε θα μας το επιτρεψουν.Τελικα κλεισαμε για θασο στις 11 αυγουστου για 4 μερουλες που ειναι και κοντα και οικονομικα και δε θα ταλαιπωρηθουν τα κοριτσια μου.

Πηγα στη γυναικολογο χθες ειδε τις μικροβιολογικες εξετασεις μου αλλα δεν μου εκανε υπερηχο μου ειπε απο βδομαδα τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexandra mammy έγραψε:

Καλημερα κοριτσια τι μου κανετε?ακουσα κατι για κρητη?πανεμορφο νησι ειχα παει στην εφταημερη και το ερωτευτηκα αυτο το νησι.Ηθελα να παω τον αντρα μου φετος για διακοπες εκει αλλα δυστυχως τα οικονομικα μας δε θα μας το επιτρεψουν.Τελικα κλεισαμε για θασο στις 11 αυγουστου για 4 μερουλες που ειναι και κοντα και οικονομικα και δε θα ταλαιπωρηθουν τα κοριτσια μου.

Πηγα στη γυναικολογο χθες ειδε τις μικροβιολογικες εξετασεις μου αλλα δεν μου εκανε υπερηχο μου ειπε απο βδομαδα τωρα.

Γειά σου Αλεξάνδα....στο περίμενε πάλι με την γιατρό εεε??? Δεν σου είπε πόσο εβδομάδων είσαι???

Μια χαρά είναι και στην Θάσο!!!! Όλων μας τα οικονομικά δεν είναι καλά...κι εμείς στο εξοχικό μας θα την βγάλουμε. ;):)

Δεν βαριέσαι...καλά να 'μαστε!!!! Φιλάκια... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειτε ειναι πολυ καλα και δοξα το θεο να λεμε που μπορουμε να παμε και θασο...η γιατρος με υπολογισε γυρω στην 6η εβδομαδα δεν ξερω ακομα πως και γιατι ενω ο μικροβιολογος που μου εκανε την χοριακη μου ειπε πως ειμαι στην 4η εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή βδομάδα να' χουμε!

Πώς περάσατε το Σαβ/κο? Εμείς είχαμε όλο ατυχήματα :dry: με αποκορύφωμα τον καλόγερο που έπεσε χτές πάνω στον ένα μου γιό και του έγδαρε όλο του το μπρατσάκι :ohmy:. ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kyriaki78 έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή βδομάδα να' χουμε!

Πώς περάσατε το Σαβ/κο? Εμείς είχαμε όλο ατυχήματα :dry: με αποκορύφωμα τον καλόγερο που έπεσε χτές πάνω στον ένα μου γιό και του έγδαρε όλο του το μπρατσάκι :ohmy:. ..

:ohmy::ohmy: πωπω περαστηκά σας βρε Κυριακή. Ευτυχώς που δεν έπεσε στο κεφαλάκι του!!!! :blink:

Κατα τα άλλα καλά????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...