Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΤΕΛΙΚΑ;


TINKYBEL

Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα,

εγω τωρα πια ειμαι εγκυος...!!!! αλλα σας γραφω επειδη προσπαθουσαμε 3,5 χρονια γι αυτο!!! εξετασεις , κοντρα εξετασεις.. αγχοςε και κανενα αποτελεσμα! ωσπου ειπα δεν ξαναασχολουμαι και χαλαρωσα... εμεινα εγκυος μεσα σε δυο μηνες!!

θα σας συμβουλευα να μην ασχολειστε τοσο και να το βγαλετε απο το μυαλο σας για ενα διαστημα!!!

κι εδω που μπαινεται συνεχεια και μετρατε μερες ολα αυτα σας αγχωνουν...

"τα πιο ωραια πραγματα ερχονται εκει που δεν τα περιμενεις..."

χαΛΑΡΩΣΤΕ ΚΑΙ ΣΑς ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν υπάρχει πρόβλημα με το σπερμα, εκτος απο σπερματεγχυνση υπαρχει κατι αλλο που μπορουμε να κανουμε?Η εξωσωματικη ειναι βεβαια απο τις τελευταιες λυσεις.Ξερει καμια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 τι προβλημα υπαρχει με το σπερμα?εχετε παει σε ουρολογο μηπως εχει κυρσοκηλη η προστατιτιδα?εχουμε και εμεις προβλημα με το σπερμα και βρεθηκε κυρσοκηλη γι αυτο στο λεω.εννοειται οτι η εξωσωματικη ειναι η τελευταια τελευταια λυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαμηλη κινητικοτητα μας ειπε ο γυναικολογος μου και εδωσε στον αντρα μου κατι βιταμινες οι οποιες βεβαια τελειωσαν εδω και 2 μηνες!Και σε μενα χαπια για να κανω περισσοτερα αυγουλακια να αυξησουμε τις πιθανοτητες σύλληψης.Εγω δεν εχω κανενα προβλημα εκανα ολες τις εξετασεις καθως και σαλπιγγογραφια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο χαμηλη δηλαδη?αν ειναι λιγο τα χαπια μπορει να βοηθησουν αλλα αν ειναι πολυ χαμηλη τοτε καλυτερα να πατε σε ουρολογο να τον κοιταξει.εσενα γιατι σου εδωσε χαπια εφοσον ησουν μια χαρα?ποτε εγινε αυτο?εχει περασει ενας μηνας?επειδη εχω ασχοληθει πολυ με ολα αυτα μην περιμενεις απο τον γυναικολογο να σας πει να πατε σε ουρολογο.εμας ειπε να κανει ενα σπερμοδιαγραμμα και μετα αν ειχε τα ιδια αποτελεσματα θα πηγαιναμε μαλλον για εξωσωματικη.ετσι πηρα την αποφαση να παμε σε ουρολογο και βρεθηκε η κυρσοκηλη!τωρα ειμαστε στην φαση που εκανε το σπερμοδιαγραμμα θα παμε απο βδομαδα να παρουμε τα αποτελεσματα και θα τα παμε στον ουρολογο να τα δει.επειτα θα κανει επεμβαση που μετα θα εχουμε πιστευω ελπιδες για φυσιολογικη συλληψη.ολοι οι γυναικολογοι αμεσως για εξωσωματικη μιλανε ενω αν το ψαξουμε και βρουμε το προβλημα μπορουμε να το λυσουμε και να πανε ολα καλα.ψαξτε το πολυ και ειμαι σιγουρη οτι θα την βρειτε την ακρη και θα μπορειτε φυσιολογικα να υπαρξει συλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια!!!!σημερα ειναι η τελευταια μερα της ακΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗΣ!ΑΠ ΑΥΡΙΟ ...ΠΑΛΙ ΘΑ....ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ......ΚΑΙ ΘΑ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΙΗΘΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ ΤΗΣ ΚΙΡΣΟΚΙΛΗΣ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ!! ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Ο ΞΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΔΑ !!!!!!!! ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΤΑΚ ΑΠΟ ΕΛΠΙΔΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h elpida pethainei teleutaia panta...egw katharizw me thn trellh,paw gia test pap k ksanaksekinaw alla xwris agxos k metrhmata giati telika einai polu psixofthoro k me xalase polu...opote oti einai na ginei as ginei..kalh epituxia se oles :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη χανεις χρονο με τετοια -εμεις ειχαμε κιρσοκήλη και ενω μας ειχε πει ο γυναικολογος εξωσωματικη ...εκανε επεμβαση ο ξαδελφος του αντρα μου κιρσοκήλη και υποψιαστήκαμε...πηγαμε σε ουρολογο και τη βρηκαμε και μαλιστα ήταν και παρα πολυ προχωρημενη!!τωρα καναμε την επεμβαση,,ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας συντομα..η κινητικοτητα σε μας ηταν κακη οπως και πολλα ειχαν αλλοιωσεις στη κεφαλι ,αυχενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΗΣΕ , ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ, ΕΧΩ 8 ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...