Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΑ...ΦΑΚΕΛΑΚΙ???


RUBELA

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΓΕΝΝΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ!

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΒΑΡΔΙΑΣ....ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ......

ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΣΑ ΘΕΛΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 2000 ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ... :S

ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΤΙ ΤΟΣΑ ΤΟΥΣ ΖΗΤΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΕΔΩΣΑΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ....ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

rubela μου γεια σου κι απο εδω!

κοιτα, κι εγω σε δημοσιο νοσοκομειο θα γεννησω (Αλεξανδρας) και ο γιατρος μου οταν τον ρωτησα δεν μου ειπε τι θελει, παρα μου ειπε, αυτα ειναι ευκολα πραγματα και να μην ανησυχω. Την επομενη εβδομαδα εχουμε ραντεβου θα τον ξαναρωτησω...

Ο δικος σου στα ζητησε απο πριν ή μετα την γεννα?

αν ειναι μετα τη γεννατου δινεις λιγοτερα.ειναι πολλα λεω 2000.

τι μας περασαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ!! ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕ ΠΡΙΝ Η ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ....ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΔΩΣΩ!! ΠΡΩΤΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΣΑΙ....ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??

ΕΛΕΓΑ 1000 ΕΥΡΩ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ 300 ΣΤΟΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΣΥΝ ΟΤΙ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...

ΘΕΛΩ ΓΝΩΜΕΣ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ...ΕΓΩ ΠΑΛΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ...

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΜΕΤΡΑΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω ετσι λεω! πρωτα δουλευεις και μετα πληρωνεσαι!

τωρα αν και ο δικος μου μου πει 2000 θα πηδηχτω απ το παραθυρο που λεει κι ο Λεβεντης.

αλλα σκεφτηκες να του πεις οτι κοιτα γιατρε μου, εμεις 1000 εχουμε δεν εχουμε αλλα, τι θα σου κανει? δεν μπορει να κανει κατι, ετσι κι αλλιως παρανομος ειναι. ειναι διευθυντης τιποτα?

πολλα ζηταει γμτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ...ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΡΑΦΕΙ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ!!!

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΧΩΡΙΣ ΣΥΖΗΤΙΣΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα δυστυχως ετσι ειναι τα πραγματα.Οτι ζηταει πολλα οντως αλλα τι μπορουμε να κανουμε..οταν θελουμε να γεννηθει υγιεσ το μωρακι μασ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ...ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΡΑΦΕΙ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ!!!

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΧΩΡΙΣ ΣΥΖΗΤΙΣΗ...

στειλε μου ενα πμ για τον γιατρο σου ποιος ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΟΝΤΩΣ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ Η ΚΡΙΣΗ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟΝ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 1000 ΕΥΡΩ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΕΓΩ ΤΟΣΑ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΜΕΤΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ 235 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΟΥ ΖΗΤΑΓΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ.ΕΤΣΙ Κ ΑΛΙΩΣ ΤΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΦΟΣΟΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ.ΑΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΝΧΟΝΕΣΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ Κ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ Κ ΑΣΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ!ΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ!ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙ ΕΝΩ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΤΟΥ.....ΔΕ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ.ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΣ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΧΟΝΕΣΑΙ,ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ.ΑΓΟΡΑΚΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΙΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ... :laugh: :laugh:

ΕΣΥ??

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΑΠΑΝΤΙΣΗ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ! ;)

LOVELYMAMA NAI Ο ΠΑΠΑΡΕΙΣΤΙΔΗΣ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2000για δημοσιο νοσοκομειο? ελεος δεν πανε καλα!

νευριασα!αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα!

μετα τη γεννα τα δινεις! το θεμα ειναι εσυ μπορεις να δωσεις τοσα πολλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αλεξανδρα μου αρεσε πολυ η ιδεα σου! λεω να το κανουμε μοδα! ή ακομη καλυτερα να τους δινουμε φακελακια που θα εχει μεσα μια καρτουλα ευχαριστηρια! λετε να το κανουμε μοδα?χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!ΝΑΙ ΒΡΕ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΟΣΑ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙ!!!!!ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΣ ΕΣΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

αχ αλεξανδρα μου αρεσε πολυ η ιδεα σου! λεω να το κανουμε μοδα! ή ακομη καλυτερα να τους δινουμε φακελακια που θα εχει μεσα μια καρτουλα ευχαριστηρια! λετε να το κανουμε μοδα?χιχι

ΕΓΩ ΠΑΛΥ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΕΚΕΤΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΩΡΑ ΝΑ ΝΑΙ....ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXAXAXAXA ΕΧΩ ΚΑΛΗΤΕΡΗ ΙΔΕΑ!!!!ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΜΙΑ ΚΑΡΤΟΥΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΠΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΘΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ¨2000 ΕΥΡΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexandra83 έγραψε:

Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!ΝΑΙ ΒΡΕ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΟΣΑ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙ!!!!!ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΣ ΕΣΥ?

ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΩ....ΜΕΧΡΙ 7-8 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΓΕΝΝΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΕΛΕΝΑ!

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΒΑΡΔΙΑΣ....ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ......

ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΣΑ ΘΕΛΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 2000 ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ... :S

ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΤΙ ΤΟΣΑ ΤΟΥΣ ΖΗΤΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΕΔΩΣΑΝ ΛΙΓΟΤΕΡΑ....ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!! :kiss::kiss:

Rubela μου, νομίζω πως είναι πολλά τα χρήματα που ζητάει για δημόσιο νοσοκομείο! Η γνώμη μου είναι να περιμένεις με το καλό να γεννήσεις και να αποφασίσετε με τον άντρα σου, μετά τον τοκετό, πόσα να του δώσετε! Πρώτα θα δεις, αν έμεινες ευχαριστημένη και μετά τα χρήματα!! Προς θεού, μην του τα δώσεις πριν, σε καμμία περίπτωση!! Πάντως, εγώ, δεν ξέρω, ειλικρινά, αν δεν θα του έδινα 2000!! Για όνομα του Θεού πια... Ούτε σε δημόσιο νοσοκομείο δεν μπορούμε να γεννήσουμε... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΘΥΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΩΝ ΕΙΤΕ ΕΧΕΙ ΒΑΡΔΙΑ ΕΙΤΕ ΟΧΙ!ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΟΡΚΟ ΣΤΟΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ....ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ.ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΤΑΡΙΦΑ ΑΠΟ 1000 ΕΩΣ Κ 2000 ΕΥΡΩ,ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΕ 1 ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΟΠΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rubela εγώ έκανα εξωσωματική στον Παπαριστείδη η οποία δεν πέτυχε και δεν έμεινα καθολου ευχαριστημένη απο την όλη συμπεριφορά του ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ, ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΟΣ και φυσικά πληρώθηκε, αλλα ας μην τα λέω αυτά απο εδώ, πάντως η γνώμη μου είναι να του δώσεις όσα έχεις εφόσον είναι δημόσιος γιατρός δεν πρέπει να ζητά φακελάκι και μάλιστα με τόσα λεφτα. Φιλάκια με έναν πόνο σε όποιον κι αν γεννήσεις η παναγιά θα σε φυλάει είμαι σίγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΕΓΩ ΠΑΛΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΥΤΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!

ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΠΡΙΝ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟΜΑΚΡΟΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...