Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να γίνω μαμά


dreamgirl

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 234
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχχαχχα κοριτσια ολες οι αποριες σας ειναι και δικες μου αλλα ειναι τοοοοοοοοοοοοσο χαζες που ντρεπομουν να τις πω!!! εγω δεν αντεχω αλλο να ακουω τους γυρω μου να μας λενε "αντε τι περιμενετε???" στην αρχη με ενοχλουσε πολυ αλλα τωρα το παιζω τρελιτσα τους λεω απλα οτι εμεις ακομη διασκεδαζουμε την ζωη μας και απολαμβανουμε τον ερωτα μας και οτι θελουν ας πουνε...αμαν πια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tyxeroula k mas etsi mas lene! k dinw akribos tin idia apantisi.

η οταν μου λενε εσεις ποτε θα κανετε παιδακι?? απανταω? μικροι ειμαστε ακομα δν θελουμε!!

αμαν δν μπορουν να καταλαβουν οτι το θεμα ειναι λεπτο???

κ τι θα γινει ρε φιλε θα σου δώσω κ λογαριασμο ποτε θα κανω παιδι οποτε θελω αμανννννννν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τελικά δεν πρέπει να αγχωνόμαστε καθόλου γιατί και το άγχος δεν είναι καλό ούτε και στην περίοδος δεν θα ακούμε κανέναν όταν είναι να έρθει θα έρθει το σποράκι μας

gioulibaby σου εύχομαι να πάνε όλα καλά

Εγώ κορίτσια σήμερα θα τον βάλω κάτω τον άντρα μου και θα ξεσηκώσουμε την γειτονία το βραδύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι την εκανα! δν πρεπει να τ εχουν στιγμα κ οι δυο γονεις!

κ εγω σημερα εχω σχέδια αποπλανησης το βράδυ! κ εμεις θα ξυπνησουμε τιν γειτονια αλλα για καλο σκοπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina έγραψε:

tyxeroula k mas etsi mas lene! k dinw akribos tin idia apantisi.

η οταν μου λενε εσεις ποτε θα κανετε παιδακι?? απανταω? μικροι ειμαστε ακομα δν θελουμε!!

αμαν δν μπορουν να καταλαβουν οτι το θεμα ειναι λεπτο???

κ τι θα γινει ρε φιλε θα σου δώσω κ λογαριασμο ποτε θα κανω παιδι οποτε θελω αμανννννννν![/quot

τι να πω ρε tetoulina μαλλον δεν τους κοβει και πολυ λες και αυτοι θα κερδισουν τιποτα αμα κανουμε εμεις παιδι....ασε που μολις ερθει και αμα ερθει ποτε το παιδι θα σταματησουν να ασχολουντε μαζι μας και θα πιασουν το αμεσως επομενο ζευγαρι που προσπαθει...το εχουν συστημα αυτοι οι ανθρωποι να αγχωνουν τους υπολοιπους!!!! λες και δεν ειμαστε αρκετα αγχοτικοι ολοι μας και χρειαζομαστε και το αγχος των αλλων....δεν μπορω ρε συ!!!! φαντασου οτι χθες φτιαξαμε την ντουλαπα στην κρεβατοκαρα και ολοι μου ελεγαν γιατι εβαλα πετσετες και σεντονια στην μικρη ντουλαπα στο δευτερο δωματιο αφου οταν ερθει το παιδι θα πρεπει να τα ξαναμεταφερω και συγνωμη κιολας τα πηρα ασχημα και τους ειπα "ΕΓΩ ετσι θελω!!!!!" ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολα τα κοριτσια :cheer: tetoulina Τι έγινε χθες το βραδύ όλα καλά ξεσηκώσατε την γειτονία γιατί μείς αυτό κάναμε με τον άντρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeroydia!! και χρονια πολλα στους γιωργιδες και στις γεωργιες!!!

dream moy την ξεσηκωσαμε την γειτονια οχι μια αλλα δυο φορες χιιχι !!! πιστευω να ηταν κ οι τυχερες ειχε ορεξη το καμαρι μου τι να το εκανα .!!!!!

τυχερουλα μου τι να πω λες και χαιρονται που δν κανουμε εμεις παιδι !!!

ο κοσμος εχει ξεφυγει εντελως! δεν πανε να πνιγουν δν θα τους δωσουμε κ λογαριασμο τι κανουμε και στο κρεβατι μας! ελεος!

εγω εχω αρχισει κ λεω οτι οταν μου ξαναπουν θα μιλησω ασχημα κ θα πω κ τι σας νοιαζει εσας ποτε θα κανω εγω παιδι εχετε σκοπο να μου πληρωσετε τα εξοδα??? αμαν! παλι καλα που γονεις κ πεθερικα το εχουν κοψει!

φιλια κ κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου εμείς εχθές μια φορά έγινε για να δούμε δεν πήγα για πιπι μου ούτε σηκώθηκα από το κρεβάτι μετά από πολύ ώρα!!!!!!!!!!!!!!!

Εμένα η πεθερά μου και ο πεθερός μου θέλουν να δουν εγκονακι γιατί δεν έχουν στην οικογένεια τους μωράκι και η κουνιάδα μου δεν έχει οπότε λογικό είναι να θέλουν ενώ η μητέρα μου εμείς στην οικογένεια μου έχουμε από της αδελφές μου τρία παιδιά

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δν νομιζω να γινεται αμεσωσ!! δν ξερω παλι ποτε γινεται αλλα δν νομιζω αμεσωσς!

βρε κοριτσια εμενα αυτο το τεστ ωορηξιας ακομα να μου βγαλει χαμογελακι γιατι??

κ ειμαι στην 15 μερα σημερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α πήρες το τεστ ωορρηξίας εγώ δεν έχω πάρει λες να πάω να πάρω εσένα σου το είπε ο γιατρός? Εγώ πιστεύω αφού μέρα παρά μέρα εγώ θα τον βάζω κάτω τον άντρα μου κάποια στιγμή θα γίνει που θα πάει τι τα θέλουμε τα τεστ τι λέτε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw prospatho pio poly kairo apo sena gia auto ta pira!!

esy molis arxises ... egw exw kana 8 mino xrono peripou ekei!! to pira mpas k mou fygei apo to mialo oti dn petixaino tin mera !!! alla to xamogelaki sto test akoma na mou bgei !!ti na pw! egw pantos extes ton ebala katw k egine to sose! dn tha kathomai na perimenw ta test

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ δεν το ξερά ότι προσπαθείς πιο πολύ από μένα ναι εγώ τώρα ξεκίνησα γιατί τώρα κατάφερα τον άντρα μου εγώ ήθελα πιο νωρίς από όταν παντρευτήκαμε… πάντως σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα καλά και να μας πεις τα ευχάριστα πολύ πολύ σύντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...