Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να γίνω μαμά


dreamgirl

Recommended Posts

Τελικά παίζει ρολό και η διατροφή άραγε που κάνουμε? εγώ ούτε καπνίζω ούτε πίνω ποτά αλλά γάλα δεν το θέλω μονό καφέ πίνω θέλει ειδική διατροφή ξέρετε? :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 234
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτο ηταν που ξεαγχωθηκες βρε; :angry:

Τελος παντων. Πες στον αντρουλη σου να πει στην μαμα του να σταματησει να σε αγχωνει και εκεινη, αν ντρεπεσε να της το πεις μονη σου.

Εγω τους το ειχα κοψει μονη μου εξαρχης τετοιου ειδους συζητησεις σε ολους μιας και με αγχωνε ακομα περισσοτερο.

Αυτο με τα ποδια πανω παντως σε εμενα δεν βοηθησε μιας και την εκανα και αυτη την βλακια. :laugh: :laugh: :laugh: Ναι, το παραδεχομαι :silly: :silly: :laugh: :silly: . Εντομεταξυ ειναι και τελειος αντισεξουαλικο και αστειο. :S:S:blush::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έχω ακόμα άγχος τι να κάνω!!!!! όχι θα της το κόψω της πεθεράς μου εγώ όλα στην ώρα τους θα της πω έχω και την κουνιάδα μου και ρωτάει συνεχεία πως πάτε η περίοδος σου όλα καλά :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβα σε εχουν πρηξει. Ειμαι σιγουρη οτι το κανουν απο αγαπη και ενδιαφερον αλλα το αποτελεσμα ειναι να πιεζεσε ψυχολογικα και δεν σου κανει καλο. Οποτε εξηγησε ευγενικα οτι σε στεναχωρουν τετοιου ειδους συζητησεις και ειμαι σιγουρη πως θα καταλαβουν. Εξαλλου τα μωρα δεν ερχονται κατοπιν παραγγελιας αλλα οταν ερθει η ωρα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι κοριτσάκι μου τα παιδιά θέλουν υπομονή για να γίνουν και δουλειά αν δεν το πολύ σκέφτομαι θα έρθει....

Στην φωτογραφεία που έχεις είναι η κορούλα σου γιατί δεν ξερώ είμαι καινούργια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια το αποφάσισα θα κάνω προσπάθειες μέρα παρά μέρα :P !!!!! να ρωτήσω όταν πας στην τουαλέτα μετά την συνουσία για πιπί το σπέρμα φεύγει μην με βρίσετε :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ρωτήσω και κάτι ακόμα μου είπαν ότι πρέπει πριν μηνώ έγκυος να καν μια εξέταση αίματος και εγώ και ο άντρας μου παίζει κάτι τέτοιο :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dream moy μετα τηην επαφη καλο ειναι να μην σηκωνεσαι να αφηνεις να περναει καμια ώρα αν είναι δυνατόν και όλο το βραδάκι!

αν θές να πας στον γυναικολόγο σου να σου γράψει εξετάσεις για προγγενητικό έλεγχό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια. Ευχαριστω πολυ και τις δυο σας για τις ευχες σας. Σας ευχομαι συντομα και εσεις με ενα μπεμπακι στην αγκαλιτσα σας. Σας νοιωθω απωλειτα μιας και προσπαθουσα 2,5χρονια μεχρι να μεινω εγκυος. Αλλα το μονο που εχετε να κανετε κατα την γνωμη μου ειναι μια επισκεψουλα για ενα τυπικο ελεγχο να βεβαιωθητε οτι ολα ειναι ο.κ. και ετσι να μην υπαρχει αγχος και θα ερθει συντομα και το μπεμπακι. Φιλακια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε'Ι'!!!!κοριτσακια μου!τι κανετε?βλεπω αγχος για μωρακι ε???λοιπον κι εγω αρχισα αυτο το μηνα προσπαθειες και συγκεκριμενα απο τις 17 του μηνος.ΔΕΝ περιμενω 10-05! ;)

dreamgirl εχω να σου πω οτι κι εγω ακουω αυτες τις βλακειουλες με τα ποδια ψηλα και αναρρωτηθηκα οταν το ακουσα αν ολες οι μαμαδες εκαναν αυτο το πραγμα και εκαναν μωρα..μετα λεω αποκλειεται χαζομαρες ειναι ασε που αν με δει ο αντρας μου ετσι θα με κορο'ι'δευει :blush::P και με το δικιο του!την αλλη σου απορια με το πιπι την εχω κι εγω...λες αν παμε κατ'ευθειαν τουαλετα να μην εχουμε ''επιτυχια''?

Τελοςπαντων εγω ξεκινησα πολυ χαλαρα με πολλες αγκαλιτσες και πιστευω το μαιο οτι θα χω καλα νεα!!!!το ευχομαι σε ολες που κανουμε προσπαθεια ;) καλη μας επιτυχια!!!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τελικά όλες έχουμε ένα αγνός για αυτό το θέμα του παιδιού αλλά αν δεν το αποβάλουμε δεν κάνουμε τίποτα … εγώ επειδή τώρα ξεκίνησα της προσπάθειες θα περιμένω να δω ακόμα λίγο και τότε αν δω ότι τίποτα θα πάω στον γιατρό μου…. Να σας πω τι μου έλεγε ο άντρας μου πριν κάνουμε ελευθέρα εγώ μια που θα μπει μια που θα βγει και θα είσαι έγκυος ε καλά δεν έγινε έτσι και η περίοδος μου ηρθε και δεν έμεινα έγκυος ο άντρας μου το νόμιζε τόσο εύκολα μένεις έγκυος

Μιχαελα σου ευχομαι και σε σένα καλή επιτυχία και συντομα να μας πεις τα νεα σου τα ευχάριστα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετουλινα Να σου πω η αλήθεια είναι πως δεν μπορώ να κρατηθώ και να μην πάω για πιπι τι να κάνω να μην πίνω τίποτα για μια μέρα :( τι να κανω ειναι προβλημα αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλά και εγώ θέλω να πλυθώ μετά

Αλλά μου είπαν να μην πλένομε μετά από ώρα εσύ ποσό καιρό κάνετε προσπάθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλά και εγώ θέλω να πλυθώ μετά

aλλά μου είπαν να μην πλένομε μετά από ώρα εσύ ποσό καιρό κάνετε προσπάθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια θελω να ρωτησω κατι εσεις που ξερετε.εμενα η περιοδος μου ηρθε 4 απριλιου κρατησε 5ημερες.7ημερες απο την ημερα που τελειωσε ξεκινησα να ποναω αμηλα στην κοιλια και ταυτορονα εβγαζα καφε υγρα οι αιματος.αυτο κρατησε 4-5 μερες δηλαδη τελειωσε πριν δυο μερες.εν τω μεταξυ το στηθος μου ειναι πρησμενο ολον αυτον τον καιρο και ποναει πολυ δεν μπορω να το αγγιζω.και ξαφνικα σημερα ποναγα υπερβολικα αμηλα και εβγαλα αιμα κοκκινο σκουρο και μετα καφε ροζ αοσμο και ακομα ποναω πολυ.εν παρενθεσει πειμενω περιοδο 30 του μηνα και μετα.υπαρει πιθανοτητα εγκυμοσυνης? παρακαλω βοηθεια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giouli mou dn xerw koukla mou ti mporei na simvevei. dn perenei gia kako kgia kalo ton gynaikologou sou???

dream μ προσπαθουμε γυρω στον 1 ενα χρονο αλλα στην τυχη εντελως απο τον ιανουαριο πηγα στο γιατρο κ μου εδωσε κατι χαπακια! ειναι απο τουσ τελευταιους μηνες που τα παιρνω αντε το πολυ ενα μηνα ακομα αν δν συμβει το πολυποθητο! μετα περαιτερω εξετασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον παιρνω και δεν το σηκωνει και εω λαλησει σημερα.δεν ξερω απ αυτα και θα ηθελα να μαθω αν υπαρει πιθανοτητα?ξερεις καθολου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...