Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να γίνω μαμά


dreamgirl

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 234
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε κορίτσια έχω κάποιες ερωτησουλες πριν μείνουμε έγκυος ο καφές??? επηρεάζει στον οργανισμό μας γιατί εγώ πίνω και τα παυσίπονα οπός το depon εγώ πήρα Κανά 2 γιατί είχα κρύωμα … η διατροφή παίζει ρολό βιταμίνες? Χρειάζεται????? Εγώ παίρνω της redoxon που είναι με ψευδαργυρο Απλά μου είπαν ότι είναι καλές????? :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως λεγαν και οι προγονοι μας παν μετρον αριστον!μια κουπα καφες την ημερα δεν βλαπτει οχι ντεκαφεινε γιατι για να αποβαλει την καφεινη περναει απο διαφορα σταδια που δεν θα ηθελες να ξερεις!εγω παιρνω PREGNACARE που εχει φυλλικο αξυ και ειναι σημαντικο!οσο για τα παυσιπονα εχω ξαναπει οτι πρεπει να βλεπετε το τελος και μετα να παιρνετε,εμενα προσωπικα μου χαλανε τον κυκλο!δοκιμασε αλλες μεθοδους ανακουφισης!Φυσικους!ελπιζω να σε βοηθησα. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre dream mhn agxwnese kai mhn ta psaxneis polu ta pragmata giati to apotrepeis..dhl sugnwmh an to psakseis perisstero ti tha ginei?ektos apo to agxos tpt nomizw..xalarwse

egw phga ston gunaikologo kai mou eipe oti mporei na parei kai ena xrono sthn hlikia mou kai eimai mikrh molis 22,opote XALARA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κάνω που με πιάνει το άγχος μου είμαι 31 χρονών και τα βλέπω ότι ποτέ θα έρθει και σε μένα γιατί βλέπω της αδελφές μου που έχουν παιδιά γυμνασίου και καταλαβαίνετε πως νιώθω :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα κούκλες

Να σας ρωτήσω τελευταία περίοδος ήταν 14.06.10 και μου τελείωσε το Σάββατο εχθές δευτέρα έγινε έχω πιθανότητες????? Γιατί δεν τα πάω καλά με της γόνιμες μέρες μου είπε ο γιατρός όταν έχω πολλά υγρά άοσμα τότε να κάνω.. τι να πω ρε κορίτσια και ο γιατρός μου είπε είμαι έτοιμη αλλά όταν έρχεται η σιχαμερή στεναχωριέμαι πολύ…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...