Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γόνιμες μέρες


patata77

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια!

Το ξέρω είναι χαζή ερώτηση, αλλά δεν ξέρω τι έχω πάθει, έχω αγχωθεί πολύ μάλλον! Σε κύκλο 26 ημερών, ποιές είναι οι γόνιμες μέρες? Η 14? ή η μέση που είναι η 13?

Το έχω πετύχει 2 φορές (με κακή κατάληξη) αλλά τώρα με τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera patata77.Arxika tha sou po oti se katalavaino apolyta.Den einai kalo to agxos vevaia,alla prospathise(oso boreis na eisai xalari).Loipon,oi gonimes meres einai logika oi 13h kai oi dyo prin kai dyo meta apo ayti.Auto leei o kanonas.Logika tha paratiriseis kapoia parapano ygra autes tis meres kai isos ligo priximo kai ponakia.Sou euxomai na pane ola kala kai na mathoume syntoma ta eyxarista!!!!!!! xx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nika μου σε ευχαριστώ πολύ. Ντρέπομαι που ρωτάω γιατί δεν είμαι και πιτσιρίκι, αλλά τα έχω παίξει τελείως. Οι καλύτερες μέρες για να έρθεις σε επαφή είναι η 11η και μετά μέρα παρα μέρα?

Προσπαθείς και εσυ για παιδάκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα PATATITSA! Ο γιατρος μου,εχει πει ,προσπαθουμε...βαζουμε τα δυνατα μας...ξερεις εσυ! :)απο την 12η μεχρι και την 17 ημερα,οπως ειπε και η nika οι περισοτερες κοπελες το νιωθουμε,εγω εχω πρηξιμο και ποναω πολυ ,κατω,χαμηλα!Καλη επιτυχια ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ kimon μου!

Συνήθως το ένιωθα, τώρα δε νιώθω τίποτα πια, μάλλον πάσχω απο αναισθησία λόγω άγχους. χιχιχιχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGW THN MERA THS WORIKSIAS PONAW FRIXTA!!!!EXTHES AS POUME ME EPIASAN DYNATA TSIMPHMATA PANTOY KATW STHN KOILIA KAI EPESA KATW!! :silly:

ASE...

OPOTE TO KATALAVAINW POTE AKRIVWS EINAI!!!!!!HMOUN AKRIVWS STIS 14 HMERES TOU KIKLOU MOU!!!

EYXOMAI NA MHN GINETE SE KAMIA ETSI!!!EINAI ANYPOFORO!!!!!

KALITERA NA MHN TO KATALAVENA... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

land έγραψε:

κοιτα και σ αυτο το site!μπορει να σε βοηθησει!!αλλα κυριως μην αγχωνεσαι!!!φιλακιααααααααα

http://www.pregnology.com/ovulating.php

fobero to site pou to brhkes ?ola ta leei..fobero dokimaste to ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε κοριτσια μπορει καποια να μου εξηγησει τι πρεπει να συμπληρωσουμε στα πεδια της σελιδας αυτης?δηλαδη εδω"Length of your luteal phase" τι ζηταει γιατι δεν καταλαβαινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annna έγραψε:

Bρε κοριτσια μπορει καποια να μου εξηγησει τι πρεπει να συμπληρωσουμε στα πεδια της σελιδας αυτης?δηλαδη εδω"Length of your luteal phase" τι ζηταει γιατι δεν καταλαβαινω.
σου ζηταει των αριθμο των ημερων που ειναι απο την ωορεξια μεχρι την επομενη περιοδο σου...αυτες ειναι περιπου στις πιο πολλες γυναικες 14 μερες.. ;)

φιλια και καλη επιτυχια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H αληθεια ειναι οτι κι εγω εχω μπερδευτει με τις γονιμες και εχω τσαντιστει πολλη γιατι δε με βοηθαει και ο κυκλος μου να τις βρω.... Μεχρι και τον προηγουμενο μηνα ειχα κυκλο 28/29 αντε και καμια φορα 30 ημερων, τον προηγουμενο μηνα ειχα καθυστερηση 7 μερες αδιαθετησα τρεις μερες αλλα εγκυμοσυνη τιποτα :( Ειχα παει στο γιατρο γι αυτο το λογο και μου ειχε πει οτι αγχωνομαι πολλη και δεν αφηνω τον κυκλο μου να εξελιχθει σωστα :blink: Τι να πω δε ξερω..... Για να δουμε, τι θα δουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...