Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ&


Βανια

Recommended Posts

katherinaki82 έγραψε:

Panayiota έγραψε:

αχ ωραιο ονομα έχει ο υιός σου..χι χι τί θα έλεγα!

Μαλλον τελικά μπορεί να είμαστε 3 αντί για 2...

Μόλις έκανα τέστ και βγήκε θετικο...είναι η πρώτη στιγμή που το γράφω τω΄ρα και το ξέρει μόνο η μικροβιολόγος μου, η μαμά μου, κι όλες εσείς..το απόγευμα θα παρω και τη β-χωριακή και θα σας ενημερώσω για τα νεα μας...είμαι προσγειωμένη γιατί ήταν αχνή η γραμμούλα του predictor, οπότε αν δεν πάρω το χαρτί στα χέρια μου δεν πανυγηρίζω...

φιλάκια στο νΙκολάκη σου[/quote:33c9dnr7]

αν και δεν τα χουμε ξαναπει ποτε katherinaki82..να σου ευχηθώ και εγώ καλα αποτελέσματα κοριτσάκι μου και με το καλο να είσαι εγκυος.... :laugh: :woohoo: περιμένουμε τα ευχάριστα... :) είδες το θεματάκι που χω ανοίξει για συνάντηση την άλλη τετάρτη στις 28/04 στις 3 ηώρα? θα χαρώ να έρθεις και εσύ να γνωριστούμε από κοντα.... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 311
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε κατερινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι σουπερ νεα ειναι αυτα??????????????????????? ουουουουουου για εμενα ελεγες εσυ πας για το 2ο χιχιχιχι

μπραβο συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε τι καλα νεα ειναι αυτα !Αντε κατερινακι να εουμε άλλη μια αφορμη να γιορτασουμε τελικα η Ανοιξη ειναι γουρλιδικη τοσες νεες εγκυμοσυνες .Κασσυ μου ειπα για 9 Μαιο επειδη ειναι η γιορτη της μητερας αφενος αλλα και επειδη αυτη τη Κυριακη ειναι ολυ κοντα την άλλη ειναι το Σαββατο η πρωτομαγια και οι πιο πολλες εχουν κανονισει κατι (εγω στις 2-5 )εχω τους 3 μηνες του μπαμπα μου και ειπα για της 9 .Λοιπον μην ξεχνιομαστε ειμαστε για την ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΜΑΟΥ ΚΑΙ ΡΑ 11.30 ΣΤΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανια να συναντηθουμε στον εσταυρωμενο εκεινη την μερα????

καταλαβα που λες οτι ειναι αλλα με το τουτου μπορει και να χαθω χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ. ΟΜΩΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΕΜΕΙΝΑ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ...

ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΛΕΓΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΟ-ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΤΟ ΒΕΒΕ..

Anyway κρίμα, το predictor έκανε λάθος και ενθουσιάστηκα άδικα.. Η χοριακή βγήκε αρνητική, κι αυτή δεν κάνει ποτέ λάθος...πήρα τα αποτελέσματα στις 19.00 και ενώ είχα πει δεν θα στεναχωρηθώ αν δεν..το πήρα στραβά. Επειδή ξεσηκώθηκα... Τί το ήθελα κι εγώ το predictor?ίδωμεν.

Πάντως σας ευχαριστώ πολύ οοοολλλλεεεεςςςς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα...παμε παλι!δε μασαμε!

ανοιξιατικο...? χμ μαλλον θελεις να σου βγει ταυρακι!παραδεξου το εχεις υπολογισει τους μηνες για να κανεις ταυρακι χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

κατερινα...παμε παλι!δε μασαμε!

ανοιξιατικο...? χμ μαλλον θελεις να σου βγει ταυρακι!παραδεξου το εχεις υπολογισει τους μηνες για να κανεις ταυρακι χιχιχι

Ραμονάκι μου, δε θα με χάλαγε να βγει Ταυράκι...καθότι κι εγώ Ταυρακι ειμαι..18/05!!Έχουμε μια εβδομάδα διαφορά και φαντάζομαι κάτι χρόνια εμείς οι 2 ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

βανια να συναντηθουμε στον εσταυρωμενο εκεινη την μερα????

καταλαβα που λες οτι ειναι αλλα με το τουτου μπορει και να χαθω χιχιχι

Καλε Αναστασια γιατι να φτασεις μεχρι εκει και να μπλεξεις στην κινηση;;;;

Οπως θα εισαι θηβων (με κατευθυνση προς πειραια) στιψε δεξια στην ιερα οδο και νομιζω οτι η Μεγαλου Αλεξανδρου ειναι το 1ο φαναρι αριστερά.

Θα σου ελεγα να μπεις απο ιερα οδο (στο υψος του Δαφνιου) αλλα δεν μπαινει λόγω εργων.

Δες και χαρτη στο www.in.gr

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Κατερινα μου δεν πειράζει.Τον αλλο μηνα πάλι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου σ' ευχαριστώ αλλά αφού δεν είμαι, δεν θα είμαι ούτε τον άλλο μήνα, γιατί δεν θέλω μωράκι αυτή τη στιγμή..Είχαμε πει ότι από το καλοκαίρι θα δοκιμάσουμε κι όποτε έρθει... Απλά μόλις έκανα το τέστ, επειδή από τη φύση μου είμαι "μανούλα" (με κοροϊδεύουν και οι φίλες μου)..., αισθάνθηκα πολύ ωραία και επειδή είχα και το προαίσθημα ότι ήμουν..καταλαβαίνεις ότι το έδεσα κόμπο πολύ γρήγορα και μέχρι να πάρω τη χοριακή είχα κάνει ήδη τα σχέδιά μου..κλαψ

Κάθε εμπόδιο για καλό..και το καλοκαιράκι τα ξανακάνω τα σχέδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Καρολινάκι, όντως μαζί δεν τα έχουμε πει..οπως θα διαβάσεις και πιο πανω, τελικά η χοριακη ήταν αρνητική δεν υπάρχει μωράκι. Το predictor έκανε λάθος.. Το είδα το θεματάκι για 28/4 όμως δουλεύω μέχρι τισ 16.30 και γενικά καθημερινές είναι full το πρόγραμμά μου πάντα.. Λυπάμαι που δεν μπορώ να έρθω..Ίσως κάποια άλλη φορά βρεθούμε. Θα έρθεις στισ 09/5;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι δεν πειραζει βρε κουκλα να φχαριστηθεις τις διακοπουλες σου χωρις αγχος και θα ρθει καλοκαιρινο το μπεμπακι οπως το θελετε!!!

φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου μην στενχωριεσε εχεις ολο το κιρο μπροστα σου αλλωστε ειναι και οι διακοπες που ιθα ειστε και πιο χαλαροι και καλυτερα .Καρολινα μου αν εισαι παπαγου θα παρεις το μετρο για Αιγαλεω και θα κατεβεις στην εξοδο προς Εσταυρωμενο απο εκει καπως θα συναντηθουμε .Απλα ενημερωστε οσες δνε γνωριζετε για να μπορεσουμε να δωσουμε ραντεβου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

κατερινα μου μην στενχωριεσε εχεις ολο το κιρο μπροστα σου αλλωστε ειναι και οι διακοπες που ιθα ειστε και πιο χαλαροι και καλυτερα .Καρολινα μου αν εισαι παπαγου θα παρεις το μετρο για Αιγαλεω και θα κατεβεις στην εξοδο προς Εσταυρωμενο απο εκει καπως θα συναντηθουμε .Απλα ενημερωστε οσες δνε γνωριζετε για να μπορεσουμε να δωσουμε ραντεβου .

Βάνια μου πρώτα ο θεός να μαστε καλα θα έρθω...(απλά αργεί λίγο και δεν μπορω να ξερω σίγουρα απο τωρα...εχω και μία μικρούλα που σου αλλαζει το πρόγραμμα εκει που δεν το περιμένεις... :woohoo: :woohoo: ) αν τελικά έρθω θα θελα να ναι κάποια κοπελίτσα στην έξοδο προς Εσταυρωμένο και πάμε μαζί μετα... ;) ελπίζω αυτη την Τετάρτη να μου ρθετε όσες μπορειτε...πάω να τσεκάρω στο άλλο θεματάκι...χαχαχα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

κατερινα μου μην στενχωριεσε εχεις ολο το κιρο μπροστα σου αλλωστε ειναι και οι διακοπες που ιθα ειστε και πιο χαλαροι και καλυτερα .Καρολινα μου αν εισαι παπαγου θα παρεις το μετρο για Αιγαλεω και θα κατεβεις στην εξοδο προς Εσταυρωμενο απο εκει καπως θα συναντηθουμε .Απλα ενημερωστε οσες δνε γνωριζετε για να μπορεσουμε να δωσουμε ραντεβου .

Βάνια μου τί κάνεις; Εχθές σου έστειλα μήνυμα όταν ήσουν on-line, το κινητό μου. Το πήρες; Δεν σταναχωριέμαι, καλύτερα γιατί τα Χριστούγεννα δε μπορώ να λείπω από το μαγαζί, καλύτερα καλοκαίρι να γεννήσω, θα είμαι πιο άνετη!!

Καρολινάκι, μπορούμε να σε πάρουμε από τον Σταθμό όπως σου είπε η Βάνια. Θα έρθω με τη Βάνια εγώ με τα πιτσιρίκια μασ. Εσύ θα φέρεις την μικρή σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι θα ναι πολύ μακριά για την μικρουλα μου (ειναι μόλις 10 1/2 μηνων)ασε που θελει να κοιμηθει λίγο και το μεσημεράκι...θαρθει μόνο η μανούλα.. :woohoo: :woohoo: .όταν με το καλο μεγαλωσει θα φέρω και την κορούλα μου ... θα χαρώ να γνωριστούμε απο κοντα... αν δεν είχα και το μαμυ.... :P:P να δω πως θα περναγε η ωρα στην δουλεια ....ειναι ολες παρε την μια και βαρα την αλλη... :angry:

οταν ειναι ανταλασσουμε κινητα για να συννενοηθούμε..οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολινα θα ερθεις και σε αυτη τη συναντηση?τελεια!!!!

καλα βρε εχεις ανοικτο τον υπολογιστη και δουλευεις ? εμ θα σε απολυσω!χαχαχα

κοριτσια ειμαι τοσο χαρουμενη που θα κανουμε συναντηση πριν τα γενεθλεια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

καρολινα θα ερθεις και σε αυτη τη συναντηση?τελεια!!!!

καλα βρε εχεις ανοικτο τον υπολογιστη και δουλευεις ? εμ θα σε απολυσω!χαχαχα

κοριτσια ειμαι τοσο χαρουμενη που θα κανουμε συναντηση πριν τα γενεθλεια μου!!!!

εμείς Χήνα μου θα τα πουμε και την Τετάρτη που μας έρχεται... :P:P καλα τα λες...αλλα όταν δεν έχω δουλεια το χω ανοιχτό και γραφωωωωωωωωωωωω... :laugh: :laugh: δεν καταλαβα σιγα μην μου πει κανεις τίποτα... :angry::angry: δεν φτάνει που με έχουν βάλει στην είσοδο της εταιρείας δεν εχω δικο μου γραφειο και με εχουν αλαλξει μεχρι τωρα 3 γραφεια (το τελευταιο μετα την άδεια εγκυμοσύνης!!!!!!)αντεεεεεεεεεεεεεεεεεεε. :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα βρε μπας και δουλευεις στην ιδια εταιρια με τον αγγελο?χαχαχα και εκει κατι τετοια κουλα κανουν!αχαχαχαχαχα κουραγιο!!!

τεταρτη ναι θα περασουμε τελειαααα!!! πολυ χαρηκα που θα βγω για καφε με τις φιλεναδες μου! το μονο κουλο που δε θελω να μου τυχει ειναι να με παρουν τηλ για δουλεια! εκει θα πω ελεος!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι πολλες φορες τον αηνω ον λινε αλλα φευγω πηγαινω το Σταυρο λογοθεραπεια .Ωραια θα τα πουμε μαζυομαστε αρκετες τελικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...