Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ&


Βανια

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 311
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

για να βοηθησω τις κοπελες πουδνε ξερουν που ειναι ο παιδοτοπος βρισκετ μεταξυ Ιερα οδου και μεγαλου αλεξανδρου απο εκει παιρνανε πολλα λεωφορεια και ειναι και το μετρο βγαινεε απο την εξοδο του Εσταυρωμενου και προχωρατε προς την ιερα οδο με κατευθυνση προς Χαιδαρι βεβαια μπορουμε να συναντηθουμε στη πλατεια εσευρωμενου αν και θα σας πω ακριβως ποια λεωφορεια εξυπερετουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggeliki 30 έγραψε:

pink έγραψε:

Καλως εχοντων των πραγματων, θα ειμαστε κι εμεις Αθηνα εκεινες τις μερες... Οποτε μπορεις να παιξεις οσο θελεις ή μαλλον οσο αντεξεις :laugh: με τον Ιασονα!

Θα χαρω πολυ να σας ξαναδω απο κοντα ολες και να γιορτασουμε μαζι τη γιορτη της μητερας!!!

:kiss::kiss::kiss:[/quote:1e44b3tq]τι λες τωρα;χαρηκα πολυ,θελω πολυ να σας δω,ο ιασονας ειναι ο αγαπημενος μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ! ΣΙΓΑ ΜΗ ΤΟ ΧΑΣΩ...ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΚΑΣΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΓΙΝΕΤΑΙ!

ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ Η ΗΜΕΡΑ ΠΙΟ ΕΠΙΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΔΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ καλή η ιδέα σας αλλά δεν ξέρω πως να έρθω. Δεν ξέρω καθόλου την περιοχή... Να σας πω την μαύρη μου αλήθεια το Mall με βολεύει πάρα πολύ... Δεν πειράζει κάποια στιγμή θα παρευρεθώ στις συναντήσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΙΔΙ.

ΣΤΑΜΥ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ 2, ΕΙΤΕ ΠΡΩΪ ΕΙΤΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ. ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΪΣΜΑ ΤΟΥΣ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΦΑΓΗΤΑ ΚΛΠ. ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠ' ΕΞΩ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προτεινα πρωι για δυο λογους οπρωτος ειναι οτι καποια ατομα ερχονται με συγκοινωνια απο μακρια εγω για παραδειγα απο Ολυμπιακο χωριο θελω 2 ωρες βεβαι Αιγαλεω μενει η μαμα μου και με βολευει απο την άλλη αν πουμε 6 το απογευα ειναι προβλημα για τα παιδακια που την άλλη μερα πανε σχολειο μεχρι να γυρισουν να τα βαλουμε για υπνο αλλα τωρα αν οι περισσοτερες προτιμουν απογευμα ας το πουμε βεβαι να ξερετε απογευμα θα εχει πιο πολυ κοσμο .Στο th mall δνε εχει χωρο να παιξουν τα παιδια μονο τα α ηδονακια που δνε κανουν για μωρα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

προτεινα πρωι για δυο λογους οπρωτος ειναι οτι καποια ατομα ερχονται με συγκοινωνια απο μακρια εγω για παραδειγα απο Ολυμπιακο χωριο θελω 2 ωρες βεβαι Αιγαλεω μενει η μαμα μου και με βολευει απο την άλλη αν πουμε 6 το απογευα ειναι προβλημα για τα παιδακια που την άλλη μερα πανε σχολειο μεχρι να γυρισουν να τα βαλουμε για υπνο αλλα τωρα αν οι περισσοτερες προτιμουν απογευμα ας το πουμε βεβαι να ξερετε απογευμα θα εχει πιο πολυ κοσμο .Στο th mall δνε εχει χωρο να παιξουν τα παιδια μονο τα α ηδονακια που δνε κανουν για μωρα .

Βάνια μου καλημέρα!

Αν θες μπορώ να σε πάρω εγώ από κάπου ενδιάμεσα για να γλιτώσεις κάτι από την διαδρομή... Μένω Μενίδι και θα έρθω μόνο με τον υιό μου που είναι πίσω στο καθισματάκι του. Εάν θες πές μου να ανταλλάξουμε κινητά με pm και να κανονίσουμε. Μπορώ να πάρω εσένα και 2 παιδάκια δηλαδή άνετα στο "κουβαδάκι" μου, χι χι. Έχω ένα C3, πιστεύω χωράμε.

Όσο για τον κόσμο το απόγευμα, έχεις δίκιο δεν το είχα σκεφτεί, αλλά τέτοια μέρα Κυριακή όλοι είναι έξω από νωρίς εως το βράδυ οπότε ο ίδιος χαμός θα γίνεται...Είναι και η γιορτή της μητέρας...άστα!

Ό,τι αποφασίσεις πες μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aphroditi έγραψε:

Μπορεί κάποια να με καθοδηγήσει πως έρχομαι με αυτοκίνητο από Ν. Ηράκλειο χρησιμοποιώντας την Εθνική Οδό?

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ. ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΗ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ALLOU FAN PARK. ΕΙΝΑΙ Η ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ ΕΚΕΙ, ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΛΩΡΙΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ. ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΕΡΑ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ.. ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ, ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ; ΒΑΝΙΑ;

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ, ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ALLOU ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΞΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΕΩΦΟΡΟ ΑΘΗΝΩΝ (ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΚΤΕΛ ΚΗΦΙΣΣΟΥ ; )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πολυ χαρηκα που θα ερθετε για τα γεννεθλια μου! παρακαλειτε η βανια να αλλαξει τον τιτλο να βαλεις συναντηση μελων για τη γιορτη της μητερας και τα γενεθλια της ραμονας!χαχαχαχαχα

ποιες θα ερθουν μεχρι τωρα φτιαξτε μια λιστα καλεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου σε Ευχαιστω πολυ ναι αν ειναι εφικτο καλο θα ηταν να πηγαιναμε μαζι εγω και ο υιος μου .Τωρα για την ωρα ας ουν τα κοριτσια τητης βολευει περισσοτερο πρωι η απογευμα ; Θα σου στειλω με πμ το κινητο μου και εσυ το δικο σου και να συναντηθυμε καπου Μενιδι.Τωρα οσο για το παιδοτοπο λεγετε Ελα να παιξουμε και εχω βγαλει πιο πριν και εικονεςμε πληροφοριες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανιαααα τον τιτλο παρακαλω φτιαξε!χαχαχαχα για τα γενεθλεια μου δηλαδη τιποτα?Χαχαχαχα

καλα καλααα!

ξερουμε λιστα με τα κοριτσια που θα ερθουν?εαν ναι πλιζ πες μου ατομα να ξερωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

κατερινακι μου σε Ευχαιστω πολυ ναι αν ειναι εφικτο καλο θα ηταν να πηγαιναμε μαζι εγω και ο υιος μου .Τωρα για την ωρα ας ουν τα κοριτσια τητης βολευει περισσοτερο πρωι η απογευμα ; Θα σου στειλω με πμ το κινητο μου και εσυ το δικο σου και να συναντηθυμε καπου Μενιδι.Τωρα οσο για το παιδοτοπο λεγετε Ελα να παιξουμε και εχω βγαλει πιο πριν και εικονεςμε πληροφοριες .

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ, ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΥΓΕΙΑ, ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΚΑΤΑ Τ' ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΘΩ..ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ..

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΒΑΛΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΘΑ ΑΝΑΤΡΕΞΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ, ΑΝ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΘΑ ΣΕ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΔΕ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΧΑΘΩ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΚΙΝΟΣ ΞΕΣΑΛΩΝΕΙ .ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΝ ΒΟΛΕΥΕΣΕ ΠΡΩΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11.30 Η ΑΠΟΓΕΥΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bανια τελεια ιδεα..ενας απο τους καλυτερους παιδοτοπους που εχω παει ..βασικα πηγαινουμε συνεχεια εκει ..μας ξερουν οι κοπελες..ειδικα τον Αγγελο..

και μεγαλος και πολλα τραπεζια και πολλες και καλες κοπελες..! ειλικρινα πολυ καλός..!σε όλα του !

Βασικα και εγω νομιζω οτι ειναι καλυτερα πρωι που λογικα δεν θα εχει πολυ κοσμο ..για τι αν εχει δεν θα χωρεσουμε..

γενικα σχεδον παντα ακομη και τις καθημερινες εχει αρκετο κοσμο..!αρα καλυτερα να μην παμε απογευμα που εχει ακομη περισσοτερο..!

οσες εχετε μωρακια ειναι λιγο ταλαιπωρια ..αλλα δεν πειραζει παρτε μαζι τα φαγητα τους και θα βοηθησουμε όλες..!!! :cheer::cheer::cheer: !!!!!

αυτη ειναι η γνωμη μου !

αχ πολυ χζαρηκα γιατι εκει ο αγγελακος μου θα με αφησει να σαζ χαρώ..μιας και του ειναι γνωριμα τα πάντα!!!

εγω μενω κορυδαλλο ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΔΙΑΤΙΘΕΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΕΚΟΛΥΝΩ!

φιλια !

υγ ποτε ειναι η γιορτη της μαμας!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάσση έγραψε:

Bανια τελεια ιδεα..ενας απο τους καλυτερους παιδοτοπους που εχω παει ..βασικα πηγαινουμε συνεχεια εκει ..μας ξερουν οι κοπελες..ειδικα τον Αγγελο..

και μεγαλος και πολλα τραπεζια και πολλες και καλες κοπελες..! ειλικρινα πολυ καλός..!σε όλα του !

Βασικα και εγω νομιζω οτι ειναι καλυτερα πρωι που λογικα δεν θα εχει πολυ κοσμο ..για τι αν εχει δεν θα χωρεσουμε..

γενικα σχεδον παντα ακομη και τις καθημερινες εχει αρκετο κοσμο..!αρα καλυτερα να μην παμε απογευμα που εχει ακομη περισσοτερο..!

οσες εχετε μωρακια ειναι λιγο ταλαιπωρια ..αλλα δεν πειραζει παρτε μαζι τα φαγητα τους και θα βοηθησουμε όλες..!!! :cheer::cheer::cheer: !!!!!

αυτη ειναι η γνωμη μου !

αχ πολυ χζαρηκα γιατι εκει ο αγγελακος μου θα με αφησει να σαζ χαρώ..μιας και του ειναι γνωριμα τα πάντα!!!

εγω μενω κορυδαλλο ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΔΙΑΤΙΘΕΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΕΚΟΛΥΝΩ!

φιλια !

υγ ποτε ειναι η γιορτη της μαμας!???

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΣΣΗ!!! ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΜΑΪΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΓΙΟΡΤΗ...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

Aphroditi έγραψε:

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ. ΑΠΟ ΕΘΝΙΚΗ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ALLOU FAN PARK. ΕΙΝΑΙ Η ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ ΕΚΕΙ, ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΛΩΡΙΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ. ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΕΡΑ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ.. ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ, ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ; ΒΑΝΙΑ;

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ, ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ALLOU ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΞΟΔΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΕΩΦΟΡΟ ΑΘΗΝΩΝ (ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΚΤΕΛ ΚΗΦΙΣΣΟΥ ; )[/quote:1ef1l060]

Με βοήθησες αρκετά, σε ευαχριστώ πολύ να είσαι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιερα οδο ολο ευθεια περνας την διασταυρωση ιερα οδος και θηβων και φαναρι που συναντας κανεις αριστερα στη μεγαλου αλεξανδρου οδος !τσουπ νατος ο παιδοτοπος στο αριστερο χερι σου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωχ ακόμη ταλαιπώρησε κορίτσι Μ; Δύσκολο με τα δόντια στην εγκυμοσύνη. Γιατί δεν ρωτάς να βρεις εναν οδοντίατρο που θα σε αναλάβει και έχει και εμπειρία στις έγκυες; Ισως Νιώσεις και πιο ασφαλής έτσι. Κορίτσια εγώ έχω την λίστα που μου εδωσαν από την κλινική. Αλλά δεν την έχω  ετοιμάσει. Λέω να ξεκινήσω από την άλλη βδομάδα να την ετοιμάζω σιγά σιγά.  Θα ξεκινήσω να παραγγέλνω και πανες, σαμπουάν κτλ.  Όντως πως πέρασε ο καιρός. Πότε ειχαμε άγχος για το αν θα ακούσουμε την καρδούλα τους, για την αυχενική... Και τώρα γραφω και με κλωτσαει 🥹 λίγοι μήνες έμειναν κορίτσια και θα τα έχουμε στην αγκαλιά μας επιτέλους 💙
    • Οι Kegel ασκήσεις κορίτσι μου είναι για τους μυς του κόλπου! Επιτρέπονται γενικά και βοηθούν στην ενδυνάμωση τους για την ώρα των εξωθήσεων!  Στο ιντερνετ μπορείς να διαβάσεις για αυτές ναι. Μάλλον με γυμνάστρια θα τα κάνω τα μαθήματα αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα.
    • Με το καλό να έρθει η μπουμπού σου!! Μια χαρά είναι τα 6 κιλά! αχ εγώ 15αυγουστο που γεννάω θα είναι όλοι υπ' ατμον να φύγουν.. τεσπά δε θα το σκέφτομαι, δεν το κανα επίτηδες να γεννάω τότε! Με μαία θα κάνεις τα μαθήματα; Ασκήσεις kegel λες να βρω από ytube? Επίσης ρώτησες τον γιατρό σου αν σου επιτρέπει να τις κάνεις ή είναι κάτι εντελώς απλό και εύκολο; Είμαι λίγο άσχετη επίτου θέματος 😶
    • Αναστασία καλησπέρα! Είμαστε στην ίδια κατάσταση! Εγώ ξεκίνησα με ένσημα από 1η Απριλίου. Μέχρι πέρυσι τέλος Ιουνίου ήμουν αναπληρώτρια, αλλά λόγω της ειδικότητας που είχα κ το ότι ήμουν καθημερινά στο δρόμο και έκανα 180 χιλιόμετρα τη μέρα δεν άξιζε να το συνεχίσω. Όλα τα λεφτά στο δρόμο και στο αυτοκίνητο. Έτσι έψαξα τι δικαιούμαι. Για να μπορέσεις να πάρεις το επίδομα κύησης και λοχείας που βγαίνεις 56 μέρες πριν από την πιθανή ημερομηνία τοκετού κ 63 μέρες μετά πρέπει να έχεις 200 ένσημα τα τελευταία δύο χρόνια. Δηλαδή εγώ που έχω πιθανή 19 Σεπτεμβρίου έπρεπε από τον Ιούλιο του 2022 να έχω συμπληρώσει τα 200 ένσημα, όμως επειδή ήμουν άνεργη κι ενώ τα είχα συμπληρωμένα τα ένσημα δε θα μπορούσα να πάρω το επίδομα αυτό αν δεν ήμουν μισθωτή λόγω ασφαλείας στο ΙΚΑ. Και ξεκίνησα δουλειά για 3 μέρες 4ωρα ώστε να είμαι μισθωτή και να μπορέσω να το πάρω..τώρα πόσα λεφτά θα πάρω δε γνωρίζω. Μετά από αυτό θα γίνει η αίτηση στη ΔΥΠΑ για το επίδομα μητρότητας που έγινε 9μηνο. Στο πρώτο επίδομα κάνεις την αίτηση την 57η μέρα πριν από τον τοκετό ηλεκτρονικά στη σελίδα του ΕΦΚΑ (γι'αυτό και σου έγραψα ότι έπρεπε να έχω τα ένσημα από τον Ιούλιο του 2022).  Όσο για τη β επιπέδου να μην αγχώνεσαι!!! Όλα θα είναι τέλεια με τη μικρούλα σου!!!💞💞💞
    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Πριν λίγο έκανα κι εγώ τη Β' επιπέδου. Όλα καλά! Κοριτσάκι 487γρ. @Raf123τράχηλος 38χιλ. με μέτρηση απο την κοιλιά. (αυχενική 35χιλ με ενδοκολπική μέτρηση)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...