Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο2


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ τι ωραια αλικη!!! τα εχεις ολα ετοιμα για τα κουκλακια σου!!!!

αντε με το καλο να τα κρατησεις αγκαλιτσα!!!

κοριτσια καταλαβαινετε παντα ποιο μωρο σας νιωθετε, γιατι εγω εχω μια συγχηση με αυτο το θεμα..

δεν ξερω παντα ποιο νιωθω :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κανα δυο βδομαδουλες σου εμειναν..... B)

βασιλικη επειδη τα μωρακια αλλαζουν συνεχεια θεση μια ειναι πανω μια ειναι κατω μια πανω κατω :cheer: οτι καταλαβαινεις καταλαβαινεις.

εγω καθε φορα που παω στο γιατρο ειναι και δε διαφορετικη θεση οποτε πιανω κοιλια κ λεω να το ενα να το αλλο!!ουτως η αλλως εχουμε δυο παιδια εκει μεσα οποιο κ να κουνιεται καλο ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααααα..

πω πω ηθελα πολλα να πω αλλα τα ξεχασα..χαχχα

παντως θυμαμαι να πω..

Στην αλικυ με γεια τα πραγματακια...και περαστικαα με την μεση..

χμμ τι αλλο θυμαμαι?τιποτα..χαχαχα

ρε δεν παω καλααα

Σε ολα τα κοριτσακια χαιρετισματα..

εδω η κοντρα καλα κρατει με την αδερφη μου αλλα απο το πρωι μου ειπε η μαμα να μην την συνχιζω γιατι χθες το βραδυ ποναγε πολυ τοσο που θα την πηγαιναν στο νοσοκομειοο..

οοοοοοκ σε τετοιες περιπτωσεις να παω πασο..

αλλα ρε κοριτσια δεν ξερω πως να συμπεριφερθω οκ αν παθει κατι δνε ειναι οτι δεν θα νιαστω παρα την ολη κοντρα μας..αλλα φοβαμαι μην πει τωρα μας θυμηθηκες η κατιι τετοιοοο..

πραγματικα δεν ξερωωωωωωωωωωωωωω :/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπλιτσ σπλατσ!!

καλα ηταν τελεια!δεν ξερετε τι αισθηση ειναι να εισαι μεσα σε μια πεντακαθαρη και δροσερη θαλασσα!!ευτυχως που εχουμε πολυ κοντα θαλασσα εδω.σε δεκα λεπτα ειμαι εκει καθομαι πινω και το αναψυκτικο μου και ειμαι σουπερ!νιωθω πραγματικα αλλος ανθρωπος!κοριτσια οσες μπορειτε να το κανετε.βοηθαει πολυ.

το απογευμα θα παμε κ σε κατι βαφτισια!φουλ η μερα σημερα!

ναταλακι μην ταραζεσαι.δεν ξερω ακριβως τι παιζει με την αδερφη σου αλλα ειστε κ οι δυο σε περιεργη φαση κ αφου ποτε δεν ειχατε κ πολλα απο οτι εχω καταλαβει μην πολυασχολεισαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναταλία μου χαλάρωσε εσυ κ ασε τους αλλους να κουρευονται. Μην δινεις σημασία. Κοιτα να εισαι εσυ ηρεμη κ μην ασχολεισαι με τους υπολοιπους.

Κοριτσακια μου κ εμενα με χαλαρώνει το μπανάκι. Αλλαζεις διαθεση.

Αλικη βλεπω ολα ετοιμα μπραβο κοριτσακι με το καλο να τα χαρουν τα μωράκια σου.

Α ξέχασα να σας πώ θα μου χαρισουν κ αλλο καροτσι για τα διδυμάκια καινουριο χιχι το 3ο. Το ένα θα το πάω στην μαμά μου να υπαρχει κ να τα κοιμιζουμε οποτε πάμε εκει το αλλο θα ειναι στο αυτοκινητο για τις βόλτες κ το ενα σπίτι αντι για ριλάξ. Ποιος την χάρη μου κ δεν αγορασα κανενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταακι εκεινη εμενα Σουηδεια ειμαστε εττεροθαλεις και τωρα ηρθε ελλαδα μενουμε και οι 2 στους γονεις μας και γενικα επικρατει ενας ΠΑΝΙΚΟΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΛΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ!!! ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.

ΡΕ ΖΕΤΟΥΛΑ, ΠΟΣΕΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ ΕΧΕΙΣ???????? ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΟΛΟΦΑΡΔΙΑ. ;););)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ YUTOPAR ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΔΕΝ ΑΠΟΡΟΦΑΤΑΙ ΣΩΣΤΑ. ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. ΕΧΟΥΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΙΟ, ΟΠΟΤΕ ΤΖΙΦΟΣ. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά ειμαι πολύ κολοφαρδη με τα καροτσια χιχι.

Ναταλάκι θα κατσει πολύ καιρο η αδερφουλα?

Η μικρή μια χαρά ειναι της πήρε η νονά της μηχανάκι για τα γενεθλια της απο τώρα κ θα μας το φέρει αποψε εκει να δειτε τι θα τραβήξω.

Τα μικρούλια καλά.

Το καροτσι αυτο το ειχε ο αδερφος του αντρα της αδερφης του αντρα μου ( χιχι ακουγεται αστειο αλλα δεν ξέρω τις συγγενειες) κ ειναι ολοκαινουριο γιατι η γυναικα του ειναι ψωναρα κ δεν τα κατεβαζε ποτέ με το καροτσι απο την πολυκατοικια στην Αθήνα απλα το ειχε πάρει λεει ετσι να το εχει κ τα εβαλε μεσα λεει μονο μια δυο φορες στο σπίτι. Οποτε μου ηρθε κουτι.

Δεν ξέρω τι μαρκα ειναι κ τετοια αλλα θα μου το δώσουν αυτες τις μέρες οποτε κομπλέ. Δεν θα τους αγοράσω ριλάξ θα τα βολευω στο ενα καρότσι κ σε ενα ριλάξ κουνια με μηχανισμό που μου εχουν τάξει να μου δώσουν. Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ψωνίσει κ τα τρελά πραγματα για τα αντρακια μου ολοι μου εχουν δώσει ενα σωρο πραγματα κ να δώ τι θα τα κάνω. Μεχρι κ καινουριο παρκο στην ζελατίνα μου δώσανε. Παναγια μου μακάρι να ναι παντα τοσο καλοτυχα τα σποράκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ παλι κοριτσια μου.

Αυριο των αγ. Πάντων γιορταζω κ εγω μιας κ δεν εχω ονομαστική εορτη. Το δώρο μου το πιθανοτερο θα ναι να τα τινάξω ολα στον αερα κ να σηκωθώ να φυγω γιατι κ η υπομονή εχει τα ορια της. Την οικογενεια δεν την κάνει ενα ατομο μόνο του. Περιμενα συμπαρασταση απο τον αντρα μου τον οποιο υπεραγαπαω κ μ αγαπαει αλλα δεν υπαρχει πουθενά. Μόνο η δουλεια κ το χόμπυ του αλλα δεν ειναι ετσι τα πραγματα κ δεν μπορώ κ εγω να συνεχίσω ετσι την ζωή μου.

Συγνώμη που σας φορτώνω απλα ηθελα λιγο να ξεσπάσω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΤΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΤΙ Η ΟΙΚΟΠΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΠΡΟ ΤΩΝ ΕΥΘΥΝΩΝ ΤΟΥ. ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕ ΤΟΥ ΟΣΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΦΥΣΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΝΑ ΠΙΕΖΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ. ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΦΑΣΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζετούλα ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!να χαίρεσαι τη μικρούλα σου και με το καλό τα μωράκια σου!!!

Για το άλλο θέμα συμφωνώ απόλυτα με την 2002. μην θεωρείς δεδομένο ότι οι άλλοι πρέπει να καταλαβαίνουν ότι χρειάζεσαι φροντίδα, μερικές φορές πρέπει να το απαιτείς. Με τη συζήτηση όλα λύνονται.

...και όταν θέλεις να ξεσπάσεις εμείς είμαστε εδώ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδιαααα καλημερα...

ΦΙΛΕΝΑΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ χρονια πολλα...

Να σε χαιρομαστε.. [σου ανοιξα και θεματακι ;) ]

Καποια με ρωτισε ποσο θα μεινει η αδερφη μου σωστα?

θα μεινει ελλαδα για να γεννησει και μετα βλεπει λεει..μαλλον θα βρουνε και εκεινοι σπιτι..

Κοριτσιααα μετακομιζουμε στο σπιτι σε 2 βδομαδεεεες..

εχω και usb ιντερνετ δλδ σε αυτο το στικακι και ετσι δεν θα υπαρχει θεμα με την συνδεση..

ααχ χαιρομαιι πολυυ..αυριοο παμε να δουμε για επιπλααα..

αυτα τα νεα μου..

11 βδομαδων σε λιγο μπαινωω στο δευτεροο τριμηνο..ααχ δεν το πιστευω σαν πρωτη φορα κανω..εχω φουσκωσει ελαχιστα..

τα φιλιααα μου κοριτσουδιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

ζετουλα χρονια πολλα!!μην αγχωνεσαι!ολα θα βρουν το δρομο τους.κ εγω καμια φορα νομιζω πως πρεπει οι αλλοι να σκεφτονται για μενα πριν απο μενα και στεναχωριεμαι αλλα μετα καταλαβαινω πως αν δεν πεις στον αλλον τι ακριβως σκεφτεσαι που να το ξερει.κ επισης πολλες φορες σκεφτομαι πως να νιωθουν οι αντρες μας που κ αυτοι βιωνουν διαφορα αυτην την περιοδο.σιγουρα εμεις τραβαμε το ζορι αλλα κ γι αυτους δεν ειναι κ ευκολο.

θελει πολυ ψυχραιμια!!!! :cheer:

αντε ναταλι να πατε στο σπιτακι σας να ηρεμησετε!

τι καιρο σας κανει αληθεια;;εδω εχει ενα αρρωστημενο πραγμα.συννεφια κ ζεστη.

τωρα γυρισαμε απο καφεδακι κ εβαλα μπριζολες με πατατες στο φουρνο να φαμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ζεστη εχει..οχι ανυποφορη βεβαια..μια χαρα ειναι..

εμεις εχουμε αρνακι με πατατες σημερα..

τρελενομαι ρε κοριτσια για αρνακι στην λαδοκολα..μιαμ μιαμ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μουυυ. Σας ευχαριστώ παρα πολύ για τις ευχές κ την συμπαράσταση. Εχετε ολες δίκιο απλα εχω ξανακάνει αυτην την κουβέντα με τον αντρα μου πολλες φορές κ νομιζω οτι θα επρεπε να εχει καταλαβει. Απλα ωρες ωρες αισθανομαι λες κ ειμαι 60 χρονών κ πραγματικά εχουν πεσει ολα πάνω μου να με πλακώσουν.

Σημερα για να το ρίξω εξω αφου ο αντρας μου πηγε αλλη μια φορά για το χόμπυ του κ θα γυρισει την νύχτα πηρα κ εγω την μικρή κ πηγα με τους κουμπάρους μου για καφέ. Μετα για φαγητό στην μαμά μου οπου εκατσα μεχρι τώρα αραχτή κ χαλάρωσα.

Οταν ερθει ο αντρας μου βλεπουμε. Θα το ξανασυζητήσουμε κ θα δουμε που θα καταλήξουμε.

Ναταλάκι να σαι καλάααααα.

Υπομονή με την αδερφήηηηηηη. Κ με το καλό να μπειτε στο νεο σας σπιτι κ απο δω κ μπρος να σου ερχονται ολα τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou!

xerome pooli pou eiste oles kala.

Ego auti tin stigmi eimai xaplomeni mazi me to aggaloudi mou sto krevati to koritsaki mou xreiazete akoma 300gr gia na mou to dosoun sto spiti.re koritsia niotho apesia pou xarizo sto ena paidaki tosi agapi kai to allo einai mono tou sto nosokomeio:(apo tin alli omos eimai toso eutixismeni pou epitelous exo ta dika mou sporakiapou fovame min einai ena oneiro kai xipniso.

Sas filo kai diavazo otan mporo ta nea sas.Kali sinexeia se oles!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

Χρόνια πολλά Ζετούλα και από μένα.

Γιάννα μην αισθάνεσαι άσχημα θα έρθει και η μικρούλα σου στο σπίτι και μετά θα τα ξεχάσεις όλα. Το σημαντικό είναι οτι είναι καλά τιποτα άλλο δεν έχει σημασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιάννα μου με το καλό να πάρεις και το κοριτσάκι σου σπίτι, αντε πλησιαζουν οι μέρες :) είναι δύσκολο να είσαι μακρυά απ΄το ένα μωρό σου αλλά τύψεις γιατί? η σκέψη σου είναι μαζί του και σε λίγες μέρες θα πάρει κι αυτό την αγάπη που του αξίζει.

πώς είσαι από την καισαρική, έχεις αναρρώσει τελέιως? ήταν επώδυνη διαδικασία? έκανες επισκληρίδιο ή ολική αναισθησία? σε ζάλισα, το ξέρω!

πλησιάζει η ώρα να έρθουν και τα δικά μου μωράκια στον κόσμο και είμαι συγκλονισμένη και γεμάτη ερωτήματα, αλλά δεν κρατιέμαι!!!κοιμάμαι και ξυπνάω με αυτή τη σκέψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...