Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο2


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

FANIKO έγραψε:

Να μπω και εγω στην παρεα σας?? πηγα χθες για υπερηχο και ειδαμε δυο σακους , τωρα θα παω στις 7/6 να ακουσουμε καρδουλες.Εκανα εμβρυομεταφορα 3/5.

καλως την!!!!!

ολα καλα να πανε και με το καλο να ακουσεις και τις καρδουλες τους!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισα απο την αδερφη μου που παντρευτηκε το σαββατο.την εβαλα και μου εβαλε να φαω ενα πιατο παγωτινια και ταυτοχρονα ενα μπολ με ξηρους καρπους!!! :blink:

μιλαμε για τρελη λαιμαργια σημερα!!!

κοριτσια εχω φουσκωσει και εχω γινει σαν μπαλονι.φορεσα ενα φορεματακι και ενωνονταν τα μπουτια μου.κ στο προσωπο εχω φουσκωσει πολυ.αχ δεν μ αρεσει να με βλεπω ετσι!!αλλα τι να κανω;;υπομονη.βεβαια το στομα δεν το ραβω αφου δεν εχει νοημα.τα κιλα θα μπουν.ας το ευχαριστηθω τουλαχιστον!!

faniko με το καλο!να τα λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

faniko καλώς ηρθες στην παρέα μας.

Λοιπον για τον υπνο εγώ την εβαζα στο πλαι την μικρή μεχρι που αρχισε να μην στεκεται κ να γυρναει μονη της.

Οσο για την ναρκωση Αλικη μου εγω αποφασισα πως ειναι καλύτερα να κάνω ολική παρα να ταλαιπωρουμαι μετα με πονους κ να χω ουσιαστικά 3 μωρα κ να μην μπορώ να τα κάνω καλά.

Κοριτσια μου αποψε φοβηθηκα οτι γενναω. Δεν ξέρω γιατι αλλα αισθανθηκα απιστευτα ασχημα κ ημουν στο τσακ να παρω τον γιατρο μου αλλα εκανα υπομονή μιας κ ερχεται αυριο κ εχω ραντεβου. Η που εχουν μεγαλωσει πολύ τα παιδια η που κατι αλλο παιζει γιατι νομιζα οτι θα πεταχτουν εξω.

Πηγα κανονικά για δουλεια το απογευμα κ μαλιστα ειχα δειγματισμό για τα χειμωνιάτικα παπουτσια. Εκτος του οτι η μικρή ειχε ξεφρενιαστει κ ειχε τετοια απιστευτη υπερενταση που δεν την προλαβαιναμε μετα ξύπνησε κ ο ενας μπεμπης. Εφυγα 9 η ώρα απο το μαγαζί αλλα αισθανομουν ηδη χάλια. Μπηκα στο αυτοκινητο κ αισθανομουν πως η κοιλια μου ειναι ετοιμη να εκραγει. Αφου λιγο πιο πέρα σταματησα στην αδερφή του αντρα μου κ της λέω παρε την μικρή δεν ειμαι καλά. Η κοιλιά μου κουνιόταν ολοκληρη κ μαλλον ο μεγαλος μπεμπης προσπαθουσε να ξαναγυρισει η αλλιως δεν ξερω τι αλλο. Αισθανθηκα πολύ ασχημα εντονη δυσφορια κ να σας πώ μου μπηκε η φοβία μηπως σπασει τον σάκο ετσι οπως έκανε. Αφου ηρθα σπίτι με τάση για εμετο ενώ ολη μέρα ειχα φάει μονο λιγο ψωμί με τυρι κ ενα ποτηρι φυσικό χυμό. Πριν απο λίγο χαλάρωσα κ ηρεμισα. Αντε να πάω αυριο στον γιατρό γιατι δεν αντεχω. Τώρα θα μπώ να κάνω ενα ντουζάκι να χαλαρώσω γιατι κοντεψε να τρελαθώ απο την αγωνία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια μου τι μου κάνετε? ευτυχως ξημέρωσε κ η πολυαναμενομενη Πεμπτη να παω στον γιατρό να ηρεμίσω. Ευτυχώς μετα το μπανιο χθες χαλάρωσα κ κοιμήθηκα κ μια χαρά βεβαια 5 κ κατι παλι εγερτηριο αλλα τελικά παρατηρησα οτι δεν φταιω εγω αλλα ξυπνάει ενας μπεμπης κ κανει βόλτες κ γι αυτο με ξυπνάει κ μενα. Αχ αντε 11 η ώρα εχω ραντεβου να παω να δώ τι γινεται. Ελπιζω να μεγαλώσανε κ να ειναι ολα καλάααααα.

Νομιζω εχει κ η soula σημερα ραντεβού?

αντε 31 εβδομάδων πωπω πως περασεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΛΆ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΧΘΕΣ ΜΕ ΤΑΡΑΞΑΝΕ!!!! ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΗ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!!! ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΖΗΜΙΑ ΚΑΙ ΣΠΑΣΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ!!!!!

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟΥΡΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΩ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ!!! ΓΙ ΑΥΤΟ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΜΑΡΤΩΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 να σαι καλά κοπελα μου. Κ εγω το ιδιο ακριβώς φοβηθηκα χθες μην σπασει τον σάκο κ δεν εχω κάνει κ τις ενέσεις κ τρεχω κ δεν φτάνω.

Εγώ βρε παιδια δεν μπορώ να φάω. Δεν λέω οτι δεν πεινάω. Πεινάω τρελά ωρες ώρες αλλα δεν μ αφηνουν τα μικρά μιας κ μολις βάλω κάτι στο στομα μου αισθανομαι οτι θα σκάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

αντε ζετουλα ολα καλα να ειναι...

με προετοιμαζετε για το τι θα ακολουθησει... δεν εχω παραπονο!!!

εμενα ο μικρος μου εκει που εχει το κεφαλακι του νομιζω 3-4 φορες τη μερα οτι καμω τεστ παπ :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΟΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΤΣΙΤΩΝΕΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ,ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟ ΠΕΤΡΩΜΑ, ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από μένα,

ουδεν νεότερον, το βράδυ είχα μερικές συσπάσεις πήρα yutopar, όλα καλά, σήμερα προς το παρόν όλα καλά. Στο γιατρό πάω το βράδυ στις 9:00. Όπως λέει και η zetoula και εγώ δεν έκανα τις ενέσεις κορτιζόνης και δεν ξέρω αν πρέπει να ανακινήσω εγώ το θέμα, ή να το αφήσω να μου το προτείνει μόνος του ο γιατρός.

Η όρεξη μου άνοιξε το τελευταιο 10ημερο και άρχισα να ξεφεύγω!!!

Ζετούλα σε θαυμάζω, απορώ πως τα καταφέρνεις με τη μικρή, το μαγαζί και τις δουλειές στο σπίτι, ήρωας είσαι. Εγώ εδώ και 7 μήνες μόνο κλωσάω :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

εγω τωρα σηκωθηκα.ειχα τραγικο βραδυ.καλα που εκανα την ηλιθιοτητα και εφαγα οτι εβρισκα μπροστα μου το αποτελεσμα ηταν στο τελος να μην μπορω να ανασανω.ζεσταινομουν τοσο πολυ που νομιζα οτι καιγομαι.σοβαρα σας μιλαω.καθε πεντε λεπτα σηκωνομουν.μια ανοιγα και μια εκλεινα τα παραθυρα.εκανα μεσα στην αγρια νυχτα πεντε εξι κατα κρυα ντους και στο τελος αποκοιμηθηκα στον καναπε.πω πω τα πραγματα δυσκολευουν!

σουλα ρωτησε τον για τις κορτιζονες.εσυ που εχεις και συσπασει ισως χρειαζεται να τις κανεις για να ειναι καλυτερα τα μωρακια σε περιπτωση που γεννησεις νωριτερα.εγω τις εκανα το σκ που περασε προληπτικα για παν ενδεχομενο.οχι οτι ειναι απαραιτητο ομως να γινουν.

ζετουλα περιμενουμε νεα σου.ετσι και εσυ σαν κ μενα δεν βαζεις κωλο κατω αλλα εγω δεν εχω κι αλλο μωρακι να φροντισω.

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα, κοριτσάρες μου!!! Διάβασα όλα τα νέα σας!!! Να είστε καλά και εσείς και τα μπεμπάκια σας και να προσέχετε πάρα πολύ!!! Θέλω να σας ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου για την ανησυχία σας για μένα ... με συγκινήσατε πάρα πολύ ... Θα σας πω τα νέα μου ...

Τελικά νοσηλεύθηκα στο Μητέρα ... και δεν με έβαλε ο γιατρός μέσα, αλλά μπήκα μόνη μου ... την προηγούμενη Τετάρτη προς Πέμπτη ξημερώματαα με έπιασε ένας οξύς και ανυπόφορος πόνος σε όλη την κοιλιά ... η ώρα ήταν 3 παρά ... δεν μπορούσα να σταθώ πουθενά από τον πόνο ... φοβηθήκαμε και στις 4 η ώρα τα ξημερώματα βρεθήκαμε στο νοσοκομείο ... ήρθε ο γιατρός πρησμένος απ' τον ύπνο ... έκανα ένα σωρό εξετάσεις ... τελικά έπαθα κολικό της χολής σε συνδυασμό με έντονες συσπάσεις μήτρας ... έκανα εισαγωγή και βγήκα χθες το μεσημέρι ... μια βδομάδα μέσα στο νοσοκομείο μαρτύρησα ... το καλό είναι ότι σύμφωνα με τις τελευταίες εξετάσεις οι τιμές των ηπατικών ενζύμων έπεσαν λιγουλάκι ... επίσης μέσα στο νοσοκομείο πήρα πολλούς ενδοφλέβιους ορούς yotopar και οι συσπάσεις έχουν περιοριστεί ... είχα φτάσει να κάνω συσπάσεις κάθε 5 λεπτά ... Σήμερα θα πάω για τέταρτη φορά να κάνω ντόπλερ και αύριο το πρωί πάλι τις αιματυολιγικές εξετάσεις για το συκώτι ... είμαι τελείως τελείως ξάπλα ... μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι ... και κάνουμε υπομονή για να κερδίσουμε μέρες ... Αυτά ...

Γιάννα, πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!! Να σας ζήσουν τα γλυκούλικα!!!!!! Να είναι πάντα υγιή και ευτυχισμένα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε κοριτσι μου και ειχαμε σκασει!!

ολα καλα λοιπον!

ηρεμησε,χαλαρωσε και απολαυσε τις στιγμες ξεκουρασης αυτες!!

ερχονται τα μπεμπακια!!!

πολυ χαρηκα που εισαι καλα γιατι ειμαστε και στις ιδιες μερες και σε σκεφτομαι συνεχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α...κοριτσια μολις μου ηρθε ενα δεμα απο το babyspace.

εχει μεσα ενα μπιμπερο της avent, μια κρεμα sudocream για συγκαματα, κρεμα και μωρομαντηλα nivea και κρεμες για τα ποδια!!

ειναι τελεια!!!!

να τα παραγγειλετε και εσεις!!!

ειδικα το μπιμπερο ειναι ολα τα λεφτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το κορίτσι(Marsoupilami), να πω την αλήθεια μας ανησύχησες, αλλά τέλος καλό όλα καλά.

Μπράβο που ξεπέρασες και αυτή τη δυσκολία, κουράγιο, τώρα όλα ΚΑΛΑ θα πάνε.

Πολλά φιλιά, σε σκεφτόμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami τι καλά που μπηκες κ μας εγραψες τα νεα σου ανυσηχήσαμε. Αντε κοριτσακια μου ολο καλά νεα να ακουωωωωω.

Εγώ πηγα σημερα στον γιατρό τελικά. Εβγαλα ενα συμπέρασμα. ΕΙΜΑΙ ΑΝΩΜΑΛΗ

χαχα ναι ΕΙΜΑΙ ΑΝΩΜΑΛΗ μου ειπε ο γιατρος οτι θα παμε για φυσιολογικό τοκετο που τόσο ηθελα αλλα δεν του το ειχα ξαναπει γιατι μου ελεγε οτι πάμε για καισαρική κ τελικά ναι χαρηκα παρα πολυ αλλα απο την αλλη μου φυγε το σκα.. απο τον κώ.ο.

ΤΙ να πώ

λοιπον παμε μια χαρα μου ειπε αν κ εγω περιμενα οτι θα ηταν μεγαλύτερα. Ειναι 1820 ο μεγαλος κ 1750 ο πιο μικρός.

Ο γιατρός μου λέει οτι ειναι μεγαλα μωρα κ οτι απο δω κ μπρος θα μας απασχολει πιο πολύ το βάρος. Θελαμε να ειναι τουλαχιστον κοντά στο 1,500 κιλό απο οτι μου ειπε αλλα λεει για διδυμα ειναι μεγαλα παιδακια. Τώρα τι να πώ. Κ στο ιντερνετ που εψαξα για μονή κυηση σ αυτη την εβδομάδα γυρω στο 1500 λεει. Τελος πάντων. Μου ειπε να μην κουραζομαι (χιχι) οχι μπανιο (ναι καλά λεω θα κανω 2-3 γιατι μετα ποιος παει ε? πειτε μου ποιος?) Θα με ξαναδεί 10 Ιουνιου κ θα φύγω γυρω στις 25 Ιουνιου κ αν παμε οπως πάμε θα κλεισουμε ραντεβού για προκληση.

Μου ειπε να προσεχω κ να μετραω την πιεση. Μου εγραψε κατι εξετάσεις όύρων κ μια για στρεπτοκοκο. Κανατε εσεις στρεπτοκοκο? γινεται απο κάτω κ δεν θέλω να την κάνω κλαψ κλαψ.

Επισης σημερα το απογευμα παω να κανω τις πρωτες δυο ενεσεις κ αυριο το απογευμα τις αλλες δυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami ταλαιπωρησε λιγακι παραπανω αλλα τουλαχιστον κερδιζουν χρονο τα μωρακια σου!!! ολα καλα να πανε!!!

ζετουλα τυχερη παμε για φυσιολογικο ε????

μια χαρα, τελεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακαα με κανειςςς :woohoo: :woohoo: φιλεναδαα :laugh: [που λενε και στην θεσαλονικη] παμε για φυσικοοοοοοοοοοοοοοοοοο? :pinch:

να τρελαθωωωωωω :laugh:

μπραβοοο καρδιαα μου :P:P

Μαρσουπιλαμι μου μπραβο χαιρομαι που ειστε καλα ολοι σας..

ξεκουρασηη τωραα..ελααα δεν ειμεινε πολυ..μετα θα νοσταλγεις αυτες τις ηηηηηρεεεεμεεες στιγμες..χεχε :silly: :P

Κοριτσακια μου σε ολες τα χαιρετισματα μου..

εγω καλα ειμαι..οσο μπορω δηλαδη με την τρελη εδω μεσα :blink::evil:

το πρωι ηθελα να κανω εμετο ειμουν καπως ετσιι --> :x

αλλα ενταξει τωρα ειμαι καλαα

η πλατη μου ποναει.. χμμ..αυταααα :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TZA!!!!

Δεν μπήκα σήμερα να δώσω το παρόν!!!!

Είχα αρκετή δουλίτσα και τώρα χαλάρωσα,σε λίγο την κάνω κιολας...

Marwoupilami,χάρηκα πολύ που διάβασα νέα σου και πραγματικά χαλάρωσε για να φάτε κι άλλες μερούλες εκεί μέσα.Πάντως ηρέμησες και είναι σημαντικό.Ολα να σου πάνε καλα!!!

Ζετούλα,όντως πλάκα ΜΕ κανεις - βλέπε Ναταλί - !!!!!

Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα,θα είναι η καταπληκτικότερη εμπειρία της ζωής σου!!!!!!Θέλω και εγώ!!!!!!!

Φτου φτου,ολα καλα ευχομαι και με έναν πόνο( οταν έρθει με το καλό η ευλογημένη ώρα)

Τα αλλα τα κοριτσάκια είναι στη θάλασσα???????? :P:P:P

Να δω πως θα μπω μεσα στο αυτοκίνητο.Μαυρο στο χρώμα και ολη μέα ντάλα στον ήλιο!!!!!!!Χαμαμ...Οταν κατεβαινω σπίτι,είμαι μούσκεμα ιδρωμένη λες και κατουρήθηκα!!!!

Να σας πω κάτι να γελάσετε και φευγω.

Ο γιος μου αρνειται πεισματικά να βάλει πέδιλα!!!Με την κάλτσα,την χειμωνιάτικη παντοφλίτσα ή τα σταράκια θέλει να είναι.

Του φοράω πέδιλο και ουρλιάζει.....

Ξέρετε τι αποφάσιασα....Αν πάμε στη θάλασσα θα τον βάλω στην αμμο αλλα και για κολυμπι με τις καλτσες.Να κολλησει και αμμος πάνω...θα φρικάρει,αλλα λέω μπας και τις βγάλει!!!!!Τι λέτε??????

Σας χαιρετάω και ευχομαι και καλό απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zetoyla τι θηρια εχεις εκει μεσα καλε;;;;

εγω λεω να παρουν λιγο βαρος γιατι ειναι μικρουλες οι δικες μου και εσυ θες να μην παρουν πολυ!!!στρεπτοκοκο δεν εχω κανει εγω.ολα τελεια λοιπον!μας βλεπω να γενναμε τις ιδιες μερες!

εγω μολις γυρισα απο τη θαλασσα!!ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!δεν αντεχα αλλο τη ζεστη αλλα κ το κολυμπι κανει πολυ καλο στα μωρακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ θέλω κ εγω μπανιοοοοοοοοοο. Ναι κοριτσακια μου παμε φυσιολογικα κ βλεπουμε. Κ να σκεφτειτε οτι οταν ακουσα το βαρος λεω καλε τι μικρουλια ειναι αυτα ειναι γατσουλια.

Ευη που θα παει θα τις βγαλει τις κάλτσες. Κ εμεις σαν την Ναταλία ειμαστε την κηνυγάω γιατι κ στο μαγαζί τα πεταει τα παπουτσια κ ειναι με την πατουσα (σαν την μαμα βεβαια αλλα θα προτιμούσα να τα φοραγε κ λιγο)

Μαρσουπιλάμι μου παρεπιπτοντως οσο πιο πολύ ξεκουραζεσαι τοσο πιο καλά για τα μωρακια γιατι παιρνουν κ βάρος. Εμένα αλλο που δεν μου ειπε ξεκουραση, ξάπλα κ μάσα. Χιχι. Τωρα το απογευμα που θα παω για τις υπεροχες αυτες κωλοενεσουλες (κλαψ κλαψ) θα ρωτήσω κ την παθολογο για τον στρεπτοκοκο γιατι δεν θέλω να παω να μου παρουν υγρό απο κάτωωωωωωωω. Ναταλάκι αγνοησε την την τρελή οπως λές. Οταν την βλεπεις να φανταζεσαι κατι αστειο για να μήν συνχίζεσαι. Τις περισσοτερες φορες το εκανα με την πεθερα μου (κακουργα χαχα) κ την φανταζομουν πχ με μια τουρτα στην μάπα κ τετοια κ στο τελος κατεληγα κ να γελαω οποτε δεν μ ενοιαζε. Τωρα απλα την αγνοω χιχι. ΚΟυραγιο φιλεναδα μου.

Οσο για την γεννα σας ειπα την ανωμαλία που με δερνει. Οχι οκ τωρα οσο περναει η ώρα λεω αντε καλύτερα. Μετα παλι λεω ποτε δεν ξέρεις ασε να φτασουμε μεχρι εκει κ να δουμε τι θέλουν κ τα αντρακια γιατι τελικά μ αυτα τα σποράκια τιποτα δεν ειναι στο χέρι μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...