Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΓΕΥΣΗ.. ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΤΟΜΑΧΙ S.O.S


aloja

Recommended Posts

Σε καταλαβαίνουμε απόλυτα...

Εγώ προσωπικά έχω φάει πολλά χρήματα σε τεστ εγκυμοσύνης... όμως καρδούλα μου είναι ο μόνος τρόπος για να σου φύγει η υποψία....

Ξέρω ότι ένα αρνητικό τεστ δεν είναι μόνο -15 ευρω, αλλά πολύ περισσότερο άλλη μια απογοήτευση.... το έχω περάσει σου λέω και αυτό δεν ξεχνιέται ΠΟΤΕ!!!

Δεν θέλω με τίποτα να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες γιατί ξέρω πόσο πονάει μετά, δές το λοιπόν οσο ποιο χαλαρά γινεται... (τι λέω Χριστέ μου... το ξέρω ότι λέω μπούρδες, αλλά δεν ξέρω τι να πω και εγώ για να σε στηρίξω...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI NEFELI έγραψε:

Σε καταλαβαίνουμε απόλυτα...

Εγώ προσωπικά έχω φάει πολλά χρήματα σε τεστ εγκυμοσύνης... όμως καρδούλα μου είναι ο μόνος τρόπος για να σου φύγει η υποψία....

Ξέρω ότι ένα αρνητικό τεστ δεν είναι μόνο -15 ευρω, αλλά πολύ περισσότερο άλλη μια απογοήτευση.... το έχω περάσει σου λέω και αυτό δεν ξεχνιέται ΠΟΤΕ!!!

Δεν θέλω με τίποτα να σου δώσω ψεύτικες ελπίδες γιατί ξέρω πόσο πονάει μετά, δές το λοιπόν οσο ποιο χαλαρά γινεται... (τι λέω Χριστέ μου... το ξέρω ότι λέω μπούρδες, αλλά δεν ξέρω τι να πω και εγώ για να σε στηρίξω...)

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πολύ σε ευχαριστώ.. βλέπεις σταμάτησα να το συζητάω με τους γύρω μου μετά τους στομαχικούς ιλίγγους... και τα stress, αγχος, κακή διατροφή.. τι να πω.. δεν ξέρω..μακαρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

aloja ...καλώς ήρθες στην όμορφη παρεούλα του μαμμυ....εύχομαι πολύ γρήγορα να μάθεις τα ευχάριστα και να σαι έγκυος...!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :)

και εγώ όταν ήμουν για πολυ καιρό είχα μια απαισια γεύση στο στόμα ...δυστυχώς δεν ηρεμούσε απλά όταν έτρωγα κάτι αλμυρό η γλυκό για λιγο δέν ηταν τοσο έντονο αλλα μετα πάλι τα ίδια... :(

εχω ακούσει πολλές κοπέλες που κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης τους είχαν περίοδο...μην αργείς και πήγαινε να κάνεις μία χωριακή!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: είναι ότι πιο έμπιστο απο όλα..... περιμένουμε τα νέα σου....και έχεις και ζαλάδες.... ;);) τέλειααααααααααααα!!!!!!!!!!

μμμμ... βουρ για τυροπιτάκια!!!! thanks Καρολινάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

για πολυ καιρό είχα μια απαισια γεύση στο στόμα ...δυστυχώς δεν ηρεμούσε απλά όταν έτρωγα κάτι αλμυρό η γλυκό για λιγο δέν ηταν τοσο έντονο αλλα μετα πάλι τα ίδια... :(

!

This is called "δικαιολογία για να φας κάτι!" :P

Τέτοιο πραγμα εγώ δεν είχα. Απλα στην αρχή της εγκυμοσύνης ήθελα να τρώω μαρουλια! Μιλάμε κάθε τι που έτρωγα το συνόδευα με μαρουλοσαλάτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

karolinaki1 έγραψε:

This is called "δικαιολογία για να φας κάτι!" :P

Τέτοιο πραγμα εγώ δεν είχα. Απλα στην αρχή της εγκυμοσύνης ήθελα να τρώω μαρουλια! Μιλάμε κάθε τι που έτρωγα το συνόδευα με μαρουλοσαλάτα![/quote:1ehtjbzc]

XAXAXAXAXAXAXA αυτό εγώ το έπαθα όταν υποχώρησαν όλα τα πρώτα συμπτώματα... ήθελα να φαω ΤΑ ΠΑΝΤΑ! Αυτό που θυμάμαι έντονα είναι ότι τσάκιζα τα μήλα τα οποία δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

καλως ορισες και με το καλο να ερθει και σε σενα ενα μικρουλακι νινακι...ξερω πολλες κοπελες που ειχαν περιοδο και ομως ηταν εγκυουλες...η αδερφη της νυφης μου μεχρι τον πεμπτο μηνα ειχε κανονικα περιοδο χωρις κανενα απολυτως συμπτωμα ωσπου μια μερα μια γυναικα στο μαγαζι της ειπε πως η κοιλια της δεν ειναι απο φαγητο αλλα ειναι εγκυος και οντως παει στην γιατρο της και ειναι εγκυος...και προσφατα διαβασα πως μια κοπελα πηγε στο νοσοκομειο γιατι την πονουσε η κοιλια της και νομιζε πως ειχε σκωληκοειδητη ενω στην πραγματικοτητα την επιαναν οι .....πονοι της γεννας...εννια μηνες εγκυος και δεν καταλαβε τιποτα...οποτε και εσυ αν εχεις υπονοιες κανε ενα τεστακι...δεν χανεις τιποτα...εγω σου ευχομαι απο καρδιας το αποτελεσμα να ειναι θετικοτατο...

9 ΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ??? ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΩ!!! :laugh: ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ... ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ. Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...