Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!!!


ΒΙΚΥ

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!

ΒΡΗΚΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ ΦΕΡΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ Η ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΕΝΟΣ ΘΛΙΒΕΡΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΕΠΙΣΚΙΑΣΕ ΤΗΝ ΛΑΧΤΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΓΧΩΣΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ!

ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΘΑΙΝΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΗ ΜΑΣ ΦΙΛΗ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΜΕ ΜΕΝΑ!!ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΜΑΘΑΙΝΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΣΑΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ!!ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΤΥΧΕΡΗ ΟΣΟ ΕΓΩ ΑΦΟΥ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΗΣ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΤΟ 4ο ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΙΟ ΛΟΓΟ ΑΦΥΔΑΤΩΣΗ ΚΑΙ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗΣ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΕΜΕΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΕ!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΥΛΟΥΣΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!

ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΘΩΣ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΑ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ!!ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Ν'ΑΛΛΑΖΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ Ν'ΑΛΛΑΞΕΙ ΘΕΜΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!!ΤΗΝ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΑ ΜΗΠΩΣ ΗΞΕΡΕ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕ ΔΙΟΤΙ ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Η ΕΞΗΣ:"Β Ρ Ι Σ Κ Ο Σ Α Σ Τ Α Ν ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΙΟΤΙ ΣΤΟΝ 8ο ΜΗΝΑ ΤΟ Ε Χ Α Σ Ε!!!!!ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΤΥΛΙΧΘΗΚΕ ΣΤΟ ΛΟΥΡΟ ΚΑΙ ΠΝΙΧΤΗΚΕ!!!"ΠΑΓΩΣΑ!!ΕΧΑΣΑ ΤΗ ΓΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ!!ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΤ'ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΑΙΤΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ ΤΟΥ ΒΡΕΦΟΥΣ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ'ΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟ!!!ΑΝ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΗ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΗ!!ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΝΟΙΩΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΤΑΝ!!ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ!!ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ,ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝΑΤΡΑΠΙΚΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΟΓΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΟΥΝ!!!ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΤΟΣΟ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΟΥΝ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΘΕΙ ΑΡΧΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν νομίζω οτι είναι οτι καλύτερο για εμας τις εγκύους να διαβάζουμε τέτοιες ιστορίες, φυσικά και συμβαίνουν και εγώ ξέρω πολλές ιστορίες και είμαι ήδη αγχωμένη για τόσα πράγματα και τώρα προστέθηκε ένα ακόμα...

Δεν νομίζω να θέλεις να σου γράψω μια πρόσφατη ιστορία που έγινε στο οικογενειακό μου περιβάλλον με πολύ άσχημο τέλος για ένα νεογέννητο... Θα στενογχωριόσουν, θα αγχωνόσουν και δεν θα ήξερες τι να κάνεις για να προλάβεις καταστάσεις...

Δεν σου επιτίθομαι εννοείται, ο ελεύθερος λόγος είναι δικαίωμα όλων και πολύ καλά έκανες που το έβαλες στο forum, απλά εύχομαι να μην το είχα διαβάσει:( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομίζω οτι είναι οτι καλύτερο για εμας τις εγκύους να διαβάζουμε τέτοιες ιστορίες, φυσικά και συμβαίνουν και εγώ ξέρω πολλές ιστορίες και είμαι ήδη αγχωμένη για τόσα πράγματα και τώρα προστέθηκε ένα ακόμα...

Δεν νομίζω να θέλεις να σου γράψω μια πρόσφατη ιστορία που έγινε στο οικογενειακό μου περιβάλλον με πολύ άσχημο τέλος για ένα νεογέννητο... Θα στενογχωριόσουν, θα αγχωνόσουν και δεν θα ήξερες τι να κάνεις για να προλάβεις καταστάσεις...

Δεν σου επιτίθομαι εννοείται, ο ελεύθερος λόγος είναι δικαίωμα όλων και πολύ καλά έκανες που το έβαλες στο forum, απλά εύχομαι να μην το είχα διαβάσει:( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομίζω οτι είναι οτι καλύτερο για εμας τις εγκύους να διαβάζουμε τέτοιες ιστορίες, φυσικά και συμβαίνουν και εγώ ξέρω πολλές ιστορίες και είμαι ήδη αγχωμένη για τόσα πράγματα και τώρα προστέθηκε ένα ακόμα...

Δεν νομίζω να θέλεις να σου γράψω μια πρόσφατη ιστορία που έγινε στο οικογενειακό μου περιβάλλον με πολύ άσχημο τέλος για ένα νεογέννητο... Θα στενογχωριόσουν, θα αγχωνόσουν και δεν θα ήξερες τι να κάνεις για να προλάβεις καταστάσεις...

Δεν σου επιτίθομαι εννοείται, ο ελεύθερος λόγος είναι δικαίωμα όλων και πολύ καλά έκανες που το έβαλες στο forum, απλά εύχομαι να μην το είχα διαβάσει:( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη δεν ειμαι εγκυος και ομολογο οτι μολις το διαβασα μου επεσε η ψυχολογια μου :( Μπορω να φανταστω εσυ που εισαι εγκυος ποσο επιρεαστηκες.Απλα ξεχασε το πες πως δεν το διαβασες σιγουρα η Βικυ δεν ειχε σκοπο της να μας στεναχωρισει ειναι πραγματα που δυστυχως μπορουν να συμβουν:unsure:

Ας το αφησουμε να ξεχαστει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη δεν ειμαι εγκυος και ομολογο οτι μολις το διαβασα μου επεσε η ψυχολογια μου :( Μπορω να φανταστω εσυ που εισαι εγκυος ποσο επιρεαστηκες.Απλα ξεχασε το πες πως δεν το διαβασες σιγουρα η Βικυ δεν ειχε σκοπο της να μας στεναχωρισει ειναι πραγματα που δυστυχως μπορουν να συμβουν:unsure:

Ας το αφησουμε να ξεχαστει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη δεν ειμαι εγκυος και ομολογο οτι μολις το διαβασα μου επεσε η ψυχολογια μου :( Μπορω να φανταστω εσυ που εισαι εγκυος ποσο επιρεαστηκες.Απλα ξεχασε το πες πως δεν το διαβασες σιγουρα η Βικυ δεν ειχε σκοπο της να μας στεναχωρισει ειναι πραγματα που δυστυχως μπορουν να συμβουν:unsure:

Ας το αφησουμε να ξεχαστει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι 500% σίγουρη οτι η Βικυ δεν ηθελε να μας στενογχωρήσει! Κάτι που την στενογχώρησε ήθελε να μοιραστεί η κοπέλα αλλά τι να κάνεις που επηρρεαζόμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι 500% σίγουρη οτι η Βικυ δεν ηθελε να μας στενογχωρήσει! Κάτι που την στενογχώρησε ήθελε να μοιραστεί η κοπέλα αλλά τι να κάνεις που επηρρεαζόμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι 500% σίγουρη οτι η Βικυ δεν ηθελε να μας στενογχωρήσει! Κάτι που την στενογχώρησε ήθελε να μοιραστεί η κοπέλα αλλά τι να κάνεις που επηρρεαζόμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ.ΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ SITE EIXE ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΕ Η ΙΔΙΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΖΗΤΑ ΣΤΗΡΙΞΗ.ΑΣ ΜΗ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΜΩΣ Ο,ΤΙ ΑΚΟΥΜΕ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΣΚΕΨΗ.ΞΕΡΩ ΠΩΣ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΑΦΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΑΓΧΩΣΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΣ..ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ.ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ..ΦΙΛΙΚΑ.:S :S :S:dry::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ.ΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ SITE EIXE ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΕ Η ΙΔΙΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΖΗΤΑ ΣΤΗΡΙΞΗ.ΑΣ ΜΗ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΜΩΣ Ο,ΤΙ ΑΚΟΥΜΕ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΣΚΕΨΗ.ΞΕΡΩ ΠΩΣ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΑΦΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΑΓΧΩΣΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΣ..ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ.ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ..ΦΙΛΙΚΑ.:S :S :S:dry::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΝΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ.ΑΝ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ SITE EIXE ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΕ Η ΙΔΙΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΖΗΤΑ ΣΤΗΡΙΞΗ.ΑΣ ΜΗ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΜΩΣ Ο,ΤΙ ΑΚΟΥΜΕ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΣΚΕΨΗ.ΞΕΡΩ ΠΩΣ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΚΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΑΦΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΗΣ ΑΓΧΩΣΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΣ..ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ.ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ..ΦΙΛΙΚΑ.:S :S :S:dry::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ ΜΟΥ SORRY ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΑΙΡΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ

ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ.

ΕΚΤΟΣ, ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΘΗ, ΑΝ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ

SITE ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ ΜΟΥ SORRY ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΑΙΡΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ

ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ.

ΕΚΤΟΣ, ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΘΗ, ΑΝ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ

SITE ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ ΜΟΥ SORRY ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΑΙΡΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ

ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ.

ΕΚΤΟΣ, ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΑΝΘΗ, ΑΝ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ

SITE ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΕΣ!!ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ!!ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ Ν'ΑΓΧΩΣΩ,ΝΑ ΦΟΒΙΣΩ ΚΑΙ Ν'ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ!!ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΗΚΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΑΣ!!ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ...ΑΠΛΑ Η ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΜΟΥ Ο ΦΟΒΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΩΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΥΓΝΩΜΗ....!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΕΣ!!ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ!!ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ Ν'ΑΓΧΩΣΩ,ΝΑ ΦΟΒΙΣΩ ΚΑΙ Ν'ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ!!ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΗΚΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΑΣ!!ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ...ΑΠΛΑ Η ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΜΟΥ Ο ΦΟΒΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΩΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΥΓΝΩΜΗ....!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΕΣ!!ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΑ!!ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ Ν'ΑΓΧΩΣΩ,ΝΑ ΦΟΒΙΣΩ ΚΑΙ Ν'ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ!!ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΗΚΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΑΣ!!ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ...ΑΠΛΑ Η ΑΜΗΧΑΝΙΑ ΜΟΥ Ο ΦΟΒΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟΩΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΥΓΝΩΜΗ....!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια Βικάκι είναι ότι εγώ εκτός ότι ανησύχησα, επειδή μόλις είδα τον τίτλο και το όνομα σου πήγε το μυαλό μου αλλού :S :S (συγνώμη!) , μετά που διάβασα το κείμενο σου "χαλάστηκα".... Σεβαστό όμως γιατί σίγουρα ήταν κάτι που ήθελες να μοιραστείς με κάποιον και σίγουρα σου έφυγε ένα μεγάλο βάρος, και θα προτιμούσα να το ξεχάσουμε και να πάμε σε κάτι ποιο ευχάριστο...στην ιστορία τοκετού σου, ας πούμε!

Φιλιά πολλά ελπίζω να μας καταλαβαίνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια Βικάκι είναι ότι εγώ εκτός ότι ανησύχησα, επειδή μόλις είδα τον τίτλο και το όνομα σου πήγε το μυαλό μου αλλού :S :S (συγνώμη!) , μετά που διάβασα το κείμενο σου "χαλάστηκα".... Σεβαστό όμως γιατί σίγουρα ήταν κάτι που ήθελες να μοιραστείς με κάποιον και σίγουρα σου έφυγε ένα μεγάλο βάρος, και θα προτιμούσα να το ξεχάσουμε και να πάμε σε κάτι ποιο ευχάριστο...στην ιστορία τοκετού σου, ας πούμε!

Φιλιά πολλά ελπίζω να μας καταλαβαίνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια Βικάκι είναι ότι εγώ εκτός ότι ανησύχησα, επειδή μόλις είδα τον τίτλο και το όνομα σου πήγε το μυαλό μου αλλού :S :S (συγνώμη!) , μετά που διάβασα το κείμενο σου "χαλάστηκα".... Σεβαστό όμως γιατί σίγουρα ήταν κάτι που ήθελες να μοιραστείς με κάποιον και σίγουρα σου έφυγε ένα μεγάλο βάρος, και θα προτιμούσα να το ξεχάσουμε και να πάμε σε κάτι ποιο ευχάριστο...στην ιστορία τοκετού σου, ας πούμε!

Φιλιά πολλά ελπίζω να μας καταλαβαίνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τα κάνεις στον ατμό δηλαδή;; Και το κρέας σε κομμάτια το δίνεις;; Επίσης απόγευμα το δίνετε εσείς κορίτσια;; Εμάς μας είπε κρέμα της hipp ή κατσικίσιο γιαούρτι..
    • Είδες μωρέ πώς μεγαλώνουν..🤗εμας έχει κόψει το παμπερς τελείως και μου φαίνεται τόσο παράξενο σαν απότομα να μεγάλωσε το μικρό μου..χθες το βράδυ ξύπνησε ζήτησε τουαλέτα και ξαναξοιμηθηκε με τον άντρα μου σοκ πάθαμε χαχα🤪
    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...