Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια βοηθεια!!!! τροποι για να ξεχαστουμε?????


tuxeroula

Recommended Posts

καλημερα σε ολες μας!!!!

αχ βρε κοριτσια πειτε μας τροπους να ξεχαστουμε και να ηρεμησουμε..... ολοι γυρω μας γεννανε και η θλιψη και η απογοητευση μας μεγαλωνει....τι κακο πραγμα ειναι αυτο? εκει που λεμε δεν μας νοιαζει και αν ειναι να ερθει και σε μας θα ερθει...και τσουπ μια ακομη ειναι εγκυος και φρικαρουμε και αναρωτιομαστε εμεις γιατι?? η δουλεια μου εχει κανει και με μωρακια ειμαι βρεφονηπιοκομος και ειναι ακομη πιο δυσκολο για μενα!!! ασε και αυτο το ανα 2 μερες επαφες....μας εχει τρελανει!!!

τι να πω??? θα μας αποτελειωσει ψυχικα η προσπαθεια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να ερθω στην θεση σου και να καταλαβω πως νιωθεις γιατι εχω δυο παιδακια αλλα σου απαντω για να σου πω να μην εισαι τοσο αγχωμενη και απογοητευμενη !! θα ερθει οταν θα ειναι ο καιρος του εσυ ηρεμησε και σκεψου αλλα πραγματα !! μην το κανεις να μοιαζει με εμμονη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχουχαααα!!!Πολυ καλο θεμα...οπου και να πας εγκυες και νεογεννητα!Εγω ποτε θα [ξανα]γινω μανα??? :laugh: Εδω που τα λεμε για να ανανεωθω εφτιαξα ανταυγιες,ψωνισα ρουχαλακια,εκανα τα πεντικιουρ μου,και πηγα και τα ποτακια μου!!Αι σιχτιρ πια!!Που θα παει θαρθει και η σειρα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κοριτσια μου τελειωσαν τα λεφτα, αρα η ανανεωση παει περιπατο, τωρα που το λες ενα μπουκαλι βοτκα θα με συνεφερει , θα τα ξεχασω ολα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι ανανεωση χωρις λεφτα εγω ξερεις πως κανω? στο you tube και videojug εχει πολλες ιδεες μακιγιαζ-μαλλια και τρως και ολη την ωρα μεχρι να το πετυχεις οποτε ξεχνιεσαι!!!!!χαχα και η βοτκα μια χαρα ειναι!!!αντε βρε τα καλυτερα σου ευχομαι φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟ ΠΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΕΒΓΗ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΘΑ ΔΙΚΟΛΕΒΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕΝΕΤΕ ΕΝΓΙΟΣ.ΕΓΟ ΠΕΡΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ ΞΕΚΙΝΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙ..ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΠΑΡΕ ΠΟΛΙ..Κ ΕΤΣΗ ΣΤΡΟΤΙΚΑΜΕ ΣΤΗΝ ΔΟΛΙΑ....ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ..ΤΙΠΟΤΑ..ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΟΚΤΟΜΒΡΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΙΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΠΡΕΠΙ ΟΜΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΣ ΕΝΑ ΜΙΝΑ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ΙΧΑΜΕ ΕΠΕΦΙ ΜΟΝΟ 3 ΦΟΡΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΜΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΒΛΑΠΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΙΜΝΟ Κ ΕΛΕΓΑ ΠΑΛΙ!!!!!!Κ ΟΜΟΣ ΕΚΙΝΟ ΤΟ ΜΙΝΑ ΕΜΕΝΑ ΕΝΓΙΟΣ...ΣΙΜΠΕΡΑΣΑ ΙΝΕ ΠΟΣ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΝΒΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΡΟΤΑΜΑΣ..ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΝΧΟΣ ΔΕ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ....Κ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥ ΤΟΤΕ ΟΘΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ........ΔΙΣΤΙΧΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΟΜΟΣ ΝΑ ΓΕΝΙΣΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΒΙΑΤΙΚΕ ΝΑ ΕΡΤΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΛΙΓΟ ΝΟΡΙΤΕΡΑ ΣΤΗΣ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.....ΣΕ 1 ΜΙΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΧΟΡΙΣ ΑΝΧΟΣ... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι να εχα τον τροπο να σου πω τι να κανεις,αλλα κ εγω τον ψαχνω...παντως μια καλη ιδεα ειναι αυτο που ειπε η kimon,γιατι κ εγω κατι αναλογο εκανα.Εφτιαξα το μαλλι που η ασπρη τριχα ειχε κανει εμφανιση στο φουλ,ψωνισα κατι τζινακια,πεντικιουρ κανω μονη μου γιατι εχω προβλημα μεγαλο αν μου σκαλιζει αλλος τα ποδια...γαργαλιεμαι μεχρι αηδιας!!!! :P:P

Και προχτες που ειχα παρα πολυ τις μαυρες μου,πηραμε το αυτοκινητο με τον αντρουλη κ φτασαμε μεχρι το Σουνιο!

Γενικως κανε οοοοτι μπορεις!!Και...οτι δεν μπορεις!!!!

Υπομονη,οσο κανεις ετσι τοσο δεν ερχετε....δεν υπαρχει αλλος τροπος,μακαρι να υπηρχε.... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχαχαχ τι να πω? προσπαθουμε να μην το σκεφτομαστε αλλα ειναι εκει! η δικη μου γιαγιακα μου εφτιαξε ποτο απο κρανια και πινω που και που γιατι αν αρχησω με τα ουισκια την εβαψα...χαχχαχα

οσο για ανανεωση εξωτερικη λεφτα δεν υπαρχουν μονο για τα βασικα...φανταστειτε οτι πλεον δεν κανω αποτριχωση για μενα και τον αντρα μου αλλα για την συχνη επισκεψη στον γυναικολογο....μην πηγαινω και σαν αρκουδα!!!! ειπα να διαβασω και λογοτεχνικα βιβλια αλλα και εκει για εγκυμοσυνεσ και για γεννες λεγανε μα τι γκαντεμα που ειμαι???

σκεφτομαι πως η μονη λυση ειναι το γελιο και η καλοπεραση και αυτο σκοπευουμε να κανουμε.....οσο βασταει και η τσεπη μας βεβαια! λεω να ξεκινησω να φτιαχνω κοσμητατα και παλι για να ξεχνιεμαι ο αντρας μου εχει την μπαλα και τις προπονησεις οποτε κατι θα κανουμε....ειπα να αλλαξω επιπλωση στο σπιτι αλλα πολλαααααααααααααα λεφτα ρε παιδι μου!!!

κατι θα βρουμε κοριτσια να κανουμε ολες μαζι. νιωθω οτι αποκτω περισσοτερες φιλες και ας μην σας γνωριζω απο κοντα!!! και που μιλαμε βοηθαει!!!! ας πουμε λοιπον ολες τους τροπουσ μας για να ξεχνιωμαστε μηπως και βολεψει και στις υπολοιπες!!!!

σας ευχαριστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως οταν ασχολουμε με τα περι beaute και μοδας,ξεχνιεμε εντελως...μαρεσει!!Παω και κανα καφε με την πολυ κολλητη μου 'αυτη εχει δυο κορες' λεμε τα νεα μας,μας χτυπαει και ο αερας και ερχομαι στα ισα μου. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Παντως οταν ασχολουμε με τα περι beaute και μοδας,ξεχνιεμε εντελως...μαρεσει!!Παω και κανα καφε με την πολυ κολλητη μου 'αυτη εχει δυο κορες' λεμε τα νεα μας,μας χτυπαει και ο αερας και ερχομαι στα ισα μου. :P

Σωστηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΕΒΛΑΠΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΙΜΝΟ Κ ΕΛΕΓΑ ΠΑΛΙ!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: ουφφφφφφφ μου κι εγω το ιδιο λεω ορισμενες "προγραμματισμενες" φορες.Τωρα που ξερω πως δεν ειμαι η μονη νιωθω καλυτερα ;):P;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καντε σπορ!!!!!!ξεχνατε τα παντα!!!!

ενα καλο σπορ και αποδοτικο ειναι σεεεεεεεεεεξξξξξ πολυ σεξξξξξξ πρωι μεσημερι βραδυ!!!!!!!

επισης τωρα καλοκαιριαζει ,εξω, καφεδακια περπατημα,οχι pc και κλεισιμο στο σπιτι!!!ο ηλίος ειναι ενα πολυ καλο φαρμακο!!!!

ααααααααααααααααααααα και τρελλα πουληστε τρελλα!!!οι περισσοτερες το χετε!!!!!

να τα βλεπετε ολα μα ολα οσο ασκημα και να ειναι,απο την θετικη πλευρα,μπορειτε δεν θελει κοπο θελει τροπο!!!!!

ελατε κοριτσια θα κανουμε μπαναναααααααααααα(αυτη η ατακα μου αρεσει πολυ) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχχα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: κιμονακι εισαι θεαααα!!!!!!

το αργεντινακι μου ειπε αν εχω μεινει εγκυος απο μια φορα μεσα στο τρενο θα πηδηχτει απο το παραθυρο χαχαχαχαχχα

ζωωωω για να το δω!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και κατι αλλο,οσες εχετε την δυνατοτητα καντε γιογκα!!!τρελη διαφορα σε ψυχολογια και σωμα!!!!!!

μονο τις ανασες που θα κανετε θα νιωσετε διαφορετικα!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop έγραψε:

nikulina έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: ουφφφφφφφ μου κι εγω το ιδιο λεω ορισμενες "προγραμματισμενες" φορες.Τωρα που ξερω πως δεν ειμαι η μονη νιωθω καλυτερα ;):P;):P[/quote:3nv505ty]....ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΣ ΣΕ 1 ΜΙΝΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΑΟ ΠΑΛΙ!!!!!!!!ΣΕΧ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΑ!!!!!!!ΤΗ ΟΡΕΕΑ!!!!!!! :ohmy::ohmy::ohmy: ΜΕ ΜΕΤΡΙΣΙ ΤΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ ΠΟΛΙ......ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΠΣΗ ΠΟΣ ΘΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΑΡΧΙΖΟ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΕΤΡΙΣΟ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΠΙΑΝΟ .....ΜΕ ΠΕΡΝΑΗ Η ΟΡΕΞΗ.... :laugh: :laugh: :laugh: ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΙ ΕΡΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΟΜΠΡΙΕ ΓΙΑΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ ΑΠΑΓΟΡΕΒΟΤΑΝ{ΙΧΑ ΑΙΜΑ }ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΗ ΙΧΑ ΑΙΜΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΠΑΚΙ ΠΕΡΙΟΔΟ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. :blink::blink::blink: ΙΜΕ ΠΟΛΙ ΠΕΡΙΕΡΓΙ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΘΑ ΓΙΝΙ ΣΕ ΠΡΟΤΗ ΕΠΕΦΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ :lol::lol: ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΚΡΑΤΙΣΙ ΠΟΛΛΗ ΛΙΓΟ :angry::angry: ΘΑ ΔΟΥΜΕ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωστη ερωτηση οτι και να κανεις παντως δεν ξεχνιεσαι το χω περασει και ειναι τοσο πολυ δυσκολο...παντως εμενα με βοηθησαν πολυ τα σκυλια μου μια και ειχα πεσει με τα μουτρα πανω τους και επισης ο διαλογισμος περνουσα ατελειωτες ωρες με χαμηλο φωτισμο και απαλη μουσικη... εε κατι νομιζω πετυχα εεε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tuxeroula...

sumfwnw me ta koritsia.. ki egw otan eimai xalia kai skeftomai oti den tha kanw pote paidia sunantw tis files mou kai thumamai poso wraia kai anemela aisthanomoun prin mpoume se autin tin diadikasi kai mas poune oti uparxoyn problimata!

duskolo nomizw na xeiristeis to agxos.. kai ok, an ksereis oti ola kala, boithane ta panta- kai o xoros kai i yoga kai oi boltes, ta pswnia... alla otan gnwrizeis oti uparxei thema kai oti mono me boitheia kai programmatismenes epafes exeis elpida prin katalikseis stin ekswswmatiki.... e tote, sugnwmi kiolas, poios to xezei to agxos etsi? sigoura den boithaei alla pia den einai to thema apla na eisai xalari kai wraia!! ti na pw?...

euxomai ola na pane kala se oles oses prospathoume kai na thumomaste poies eimaste, ti mas kanei xaroumenes kai na euxaristiomaste to sex!! polu basiko...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα και ολα ωραια! το βασικο ειναι να ευχαριστιομαστε τον ερωτα αλλα ειναι λιγο δυσκολο οταν θελεις και δεν πρεπει γιατι δεν ειναι η σωστη ημερα ή δεν θελεις αλλα πρεπει. πριν ξεκινησουμε για παιδι (δηλαδη ενα χρονο πριν) οπου στεκομασταν και οπου βρισκομασταν το μονο που σκεφτομασταν ηταν να κανουμε ερωτα και οχι μονο μια φορα την μερα και τωρα?????? τουλαχιστον τις γονιμες μερες παμε ανα 2 και το χειροτερο ειναι οτι εχουμε κουραστει ψυχολογικα που οταν επιτρεπετε να κανουμε οτι γουσταρουμε απλα λεμε :S:S :S ειναι πολυ κουραστικο!!!! φοβαμαι μην καταστραφει η σχεση μας και η αγαπη μας γιατι εχω γνωστα ζευγαρια που εχουν χωρισει απο αυτο το θεμα και ειναι και αρκετα :( εμεις προσπαθουμε να μιλαμε πολυ, να συζηταμε, να κανουμε πραγματα μαζι και να μην το σκεφτομαστε....αν και χθες καταλαβα οτι εχει γινει εμμονη ιδεα στον αντρα μου και τον μαλωσα λιγακι γιατι δεν κανουμε κατι ετσι......προσπαθω να μην το σκεφτομαι εγω και αυτος εχει φρικαρει...τι να πω ρε κοριτσαι καμια σελιδα σαν και αυτην για αντρες υπαρχει αραγε????

πολλα φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...