Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ


nini29

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΑΠΟ ΑΓΩΝΙΑ....ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΠΑΛΙΑ....ΠΑΙΡΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝΗ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΕΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 20/03 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ.ΣΤΙΣ 1/4 ΟΜΩς ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΣΤΑΘΕΡΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΠΑΙΡΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ.ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΘΕΤΙΚΟ.ΜΕΤΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ 98,96.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ULTROGESTAN ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΕΧΩ ΑΝΑΣΤΑΤΩΘΕΙ....ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ?ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nini μου καταρχας ηρεμησε δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο αυτο που λες αλλα εκεινο που θα σου προτεινα ειναι να μεινεις ξαπλα στο κρεβατι και να σηκωνεσαι μονο για τουαλετα..και φυσικα μην αγχωνεσαι οσο πιο πολυ αγχωνεσαι τοσο πιο ασχημο για το μωρακι σου ειναι.μην φοβασαι λοιπον ξεκουρασου και καλη εγκυμοσυνη να εχεις...και μην ξεχνας να μας λες τα νεα σου εεε???αντε κοριτσακι μου με το καλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ....ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΕΙ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 12 ΩΡΕΣ ΥΠΝΟ ΚΑΙ 3 ΧΑΠΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ...ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΓΕ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΑΥΤΟ Η ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το οτι σταματησε το αιμα ειναι καλο σημαδι,παρομοια εμπειρια δεν εχω,εγω εμεινα εγγυος με χαμηλη χοριακη η οποια ανεβαινε αλλα καποια στιγμη...πηρε την κατηφορα,εκοψα τα utrogestan κ το ιδιο βραδυ,ηρθε το αιμα.

Πολλες εγκυμοσυνες ομως εχουν εξελιθχει καλα κ ας ξεκινησαν οπως η δικη σου.Ηρεμησε οσο μπορεις κ ξεκουραση,λοιωσε πανω στο κρεββατι μεχρι να δεις πως θα παει.Καλη τυχη κ ολα να πανε καλα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΤΟΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ....ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ,ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ....ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ,ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΡΟΗ,ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ....ΑΧ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αγωνια αρχιζει μετα οταν θα εισαι εγκυουλα και θα περιμενεις να περασει ο καιρος για να πηγαινεις στα ραντεβου με τον γιατρο η οταν θα νοιωθεις το στομαχι σου κομπο μεχρι να σου πει ο γιατρος πως ολα ειναι μια χαρα με το μωρο σου...ασε οταν γεννηθει αλλο αγχος και αυτο...οποτε κουκλα μου δεν γλιτωνουμε ποτε και το μονο που μενει να γινει ειναι να σκεφτομαστε πολυ θετικα και να αισθανεσαι αυτο που θελεις δηλ.να νοιωθεις εγκυος και να δεις οτι αυριο ολα θα πανε καλα... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και απο μενα

δεν ειμαι στην ιδια φαση με σενα, εμεις ακομη προσπαθουμε αλλα απο πολλες φιλες μου εχω ακουσει οτι οταν ειδαν αιμα ο γιατρος τους ειπε ξαπλα και χαλαρωση....οποτε εκμεταλευσου το και ξεκουρασου. το να μην το σκεφτεσε ειναι ευκολο να το λεμε ολοι οι υπολοιποι που ειμαστε εξω απο τον χορο!!!! μην στεναχωριεσαι και στην τελικη πες πως οτι ειναι να γινει θα γινει....δεν αλλαζει κατι....υπομονη μονο κουκλα μου και μακαρι ολα να πανε καλα. στο ευχομαι μεσα απο την καρδουλα μου...πες μας μονο τι εγινε για να χαρουμε και εμεις!!!

πολλα φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα!!κατι μου θυμιζουν καρδουλα μου ολα αυτα!!τα ιδια ακριβως περασα κ γω!!!δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα ουτε να πιστεψεις οτι μπορει να ειναι κ σε σενα το ιδιο!απλα μεχρι να δεις θετικα καλα αποτελεσματα να εισαι λιγακι επιφυλαχτικη για να μην πληγωθεις!!!εγω απεβαλα για 3η φορα κ αρχισα να εχω τα ιδια συμπτωματα..καφε υγρα μετα αιμα μετα θετικη χοριακη ξαπλα κ μετα πολλα χαπια ουστοτζετσταν με τα οποια σταματησε το αιμα που ειχα (αλλωστε αυτη ειναι η δουλεια τους) κ μετα επεσε κ αλλο η χοριακη !!!!ευχομαι εσυ να σαι η τυχερουλα της υποθεσης κ να μας πεις αυριο τα ευχαριστα!!!!!!!στο ευχομαι!!!!!(μην με παρεξηγησεις που δεν σε αφηνω να χαρεις απλα ενιωσα να στο πω για να μην απογοητευτεις τοσο πολυ οσο την πατησα κ γω)συγνωμη εαν σε εκανα να στεναχωρηθεις!δεν ειχα τετοιο σκοπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DE GNORIZW KATI GIA TO 8EMA ALLA EYXOMAI NA PANE OLA KALA!!!OTAN H 8EIA MOY HTAN EGKYOS EIXE AIMA SKOYRO GIA DEKA HMERES,PANTWS MHN AFHSEIS NA PERASEI ALLOS KAIROS PHGAINE GIA EXETASEIS AYRIO KAI OLAS HDH EXEIS KA8YSTERHSEI...

EYXOMAI TA KALYTERA..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ Η ΟΠΟΙΑ ΒΓΗΚΕ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΚΑΤΑ 60%.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ,ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΙΜΑ.....ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ,ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΤΟΣΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΠΙΕΣΗ....ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΟΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΑΧ,ΕΛΠΙΖΩ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΧΑΜΗΛΗ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι ολα να πανε καλα και το μωρακι σου να ναι τοσο δυνατο και να αντεξει και να χεις μετα μια καλη εγκυμοσυνηηηηηηηη περιμενουμε νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου,θα συμφωνησω με οτι σου λεει η Kalli,λιγο πιο πανω.Προσπαθησε να εισαι συγκρατημενα αισιοδοξη.Σε καταλαβαινω, σε νοιωθω,τα περασα κ εγω αυτα οπως κ τοσες αλλες κοπελες εδω μεσα,ενα θα σου πω...να εχεις ψυχραιμια οσο μπορεις,να εισαι ηρεμη γιατι παιζει μεγαλο ρολο κ οσο μπορεις θετικη σκεψη. :)

Θα περιμενουμε νεα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας χρειαζομαι βοηθεια επιγοντως.εδω κ 4 με 5 μερες δεν αισθανομαι κ πολυ καλα η κοιλια μου ειναι πολυ σκληρη κ νιωθω σαν να εχω πετρες εχω κ λιγο πονο αλλα δν ειναι ενοχλητικος πριν 4 μερεσ μου ηρθε αιμοραγια απο κατω αλλα οχι πολυ,μονο μια μεγαλη κοκκινη σταμπα.στο στομαχι ωρες ωρες νιωθω σαν να εχω καπνισει 3 πακετα τσιγαρα κ ανακατευομαι καπου καπου.σημερα ειχα λιγες ζαλαδες.μηπως ειμαι εγκυος?αλλα κανονικα περιμενω να αδιαθετησω γυρω στις 20 με 23 απριλιου.λετε να παρω ενα τεστ?τι να κανω δν ξερω κ ειμαι πολυ αγχωμενη.ελπιζω να με βοηθησετε εστω κ λιγο.καλο βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simplyblack καλημερα!!!πριν να διαβασω ολο σου το μηνυμα νομιζα πως εχεις δυσκοιλιοτητα χα χα χα χα!!!!!!!!!!!η ωρα θα φταιει και η κουραση μου... κοπελια μην το σκεφτεσαι και πολυ κανε χοριακουλα η οποια σιγουρα θα ειναι στα υψη!!!!!εσυ θελεις να ειναι στα υψη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

simplyblack έγραψε:

κοριτσια γεια σας χρειαζομαι βοηθεια επιγοντως.εδω κ 4 με 5 μερες δεν αισθανομαι κ πολυ καλα η κοιλια μου ειναι πολυ σκληρη κ νιωθω σαν να εχω πετρες εχω κ λιγο πονο αλλα δν ειναι ενοχλητικος πριν 4 μερεσ μου ηρθε αιμοραγια απο κατω αλλα οχι πολυ,μονο μια μεγαλη κοκκινη σταμπα.στο στομαχι ωρες ωρες νιωθω σαν να εχω καπνισει 3 πακετα τσιγαρα κ ανακατευομαι καπου καπου.σημερα ειχα λιγες ζαλαδες.μηπως ειμαι εγκυος?αλλα κανονικα περιμενω να αδιαθετησω γυρω στις 20 με 23 απριλιου.λετε να παρω ενα τεστ?τι να κανω δν ξερω κ ειμαι πολυ αγχωμενη.ελπιζω να με βοηθησετε εστω κ λιγο.καλο βραδυ.

Τι να σου απαντησω τωρα....;Ξερω εγω βρε κοριτσακι μου;Μηπως εισαι λιγο αρρωστουλα...κανα κρυωματακι..;;

Απο αυτα δεν μπορει να βγει συμπερασμα αν εισαι εγκυος.Η κοιλια καταρχας αρχιζει κ σκληραινει παααααρα πολυ αργοτερα.Ειναι πολυ,πολυ νωρις για να κανεις το οποιοδηποτε τεστ.

Τωρα αυτο που λες πως ειχες λιγο αιμα κ.τ.λ κ αφου πονας κιολας,το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να απευθηνθεις στο γιατρο σου.Εμεις εδω γιατροι δεν ειμαστε.Αληθεια τον εχεις ρωτησει για ολα αυτα;

Παρε καλυτερα τη γνωμη του γιατρου σου κ σου ευχομαι να πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIA SOY KORITSAKI THA SOU DOSO MIA SUMVOULI POU MOU DINOUN K EMENA MIN ANGXONES K MIN GEMIZEIS ME DIAFORES SKEPSEIS TO MUALO SOU!PINO K EGO AUTI TIN STIGMI UTROGESTAN.EIXA DEI K EGO LIGES STAGONES AIMA K H DIKIA MOU XORIAKI ITAN AKOMA PIO MIKRI APO TIN DIKI SOU 52.2 NA FANTASTEIS META OMOS ARXISE NA ANAVENI!AUTO POU PREPEINA KANEIS ESY NA KATSEIS NA XEKOURASTEIS K NA MIN ANGXONESE OLA KALA THA PANE!THETIKI NA EISAI K OLA KALA THA PANE!!!!! ;);););););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ....ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΓΥΡΝΑΩ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΥΓΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΙ ΕΝΩ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΞΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΕΚ ΦΥΣΕΩΣ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΩΣ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΥΞΗΘΕΙ ΚΑΤΑ 15-20 ΤΟ ΛΕΠΤΟ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΧΩ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.....ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...