Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Αυτές τώρα θα έχουν μπει στο φόρουμ της Μιλούπα και θα λένε:

"Ήταν χτες μια ξεδιάντροπη που πέταξε τα μαστάρια της έξω και μας τα έκανε μόστρα. Τι ήθελε να μας πει; Καλά δεν ντρέπεται; Μπροστά στα παιδιά;"

"Άσε φιλενάδα, τι γάλα να δώσει σε τόσο μεγάλο παιδί; Τάχα μου το ταϊζει. Σιγά μη χορταίνει."... κλπ, κλπ, κλπ!

Πάω στις δουλειες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Αυτές τώρα θα έχουν μπει στο φόρουμ της Μιλούπα και θα λένε:

"Ήταν χτες μια ξεδιάντροπη που πέταξε τα μαστάρια της έξω και μας τα έκανε μόστρα. Τι ήθελε να μας πει; Καλά δεν ντρέπεται; Μπροστά στα παιδιά;"

"Άσε φιλενάδα, τι γάλα να δώσει σε τόσο μεγάλο παιδί; Τάχα μου το ταϊζει. Σιγά μη χορταίνει."... κ

ελπ, κλπ, κλπ!

Πάω στις δουλειες μου!

εχω πεθανει στο γελιο...θεαααααα!!!!!!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα!!!!!!!!!! Καλο!!!! Αθηνα μονη σου αποθηλαζεις ε? Η μικρη δεν αποθηλαζει! :P :laugh: :laugh: Α! Οσο για την λαλα δεν παρακολουθω το θεμα και δεν το επιασα! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Αυτές τώρα θα έχουν μπει στο φόρουμ της Μιλούπα και θα λένε:

"Ήταν χτες μια ξεδιάντροπη που πέταξε τα μαστάρια της έξω και μας τα έκανε μόστρα. Τι ήθελε να μας πει; Καλά δεν ντρέπεται; Μπροστά στα παιδιά;"

"Άσε φιλενάδα, τι γάλα να δώσει σε τόσο μεγάλο παιδί; Τάχα μου το ταϊζει. Σιγά μη χορταίνει."... κλπ, κλπ, κλπ!

Πάω στις δουλειες μου!

ΑΠΛΑ ΘΕΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ! ! !!!!!!!!!

Μακάρι να χα και εγω την χαρά να χα γαλατάκι για να δίνω στο κοριτσάκι μου ...δύο μήνες μόνο μου κράτησε... :(:( δέν ξέρω άν έφταιγα εγώ που με κατηγορούσαν γνωστοί και συγγενείς γιατί δέν έτρωγα σούπες κτλ... αλλά το καλύτερο είναι το μητρικό....του δίνεις απίστευτα αντισώματα...να ρωτήσω κάτι γιατί δεν ξέρω? όσες θηλάζετε φαγητακι ενδιάμεσα τους δίνετε?

Τρισευτυχισμένη κάνε αυτό που θες και μην πτοείσαι από κανέναν!!!!!!!!!!! δεν κοιτούν τα αίσχη και τα ξεκ@@@@ που κυκλοφορούν ...παντού παίζει το γυμνο και το πρόστυχο... :angry::angry: ο μητρικος θηλασμος τους πειραξε!!!!!!!!!!!άααααααααααααντε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δικη μου απαντηση ηταν "δεν εχω λεφτα για σκονη, σου περισσευουν 20-30 ευρω την εβδομαδα κοπελια να μου δανισεις...να μην πειναει το μωρουλι μωρε?"

Ασχετο την Δευτερα θα παω για το ευχολογιο στο νεραιδοραμα που θα ερθει η μαμα μου να κρατησει την μπουμπου, δεν το εχω ξεχασει.Θα σου στειλω pm το κινητο μου και αν θες σου αγοραζω εγω και στο στελνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΣΕΝΑ,ΣΕ ΠΟΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καθομαι και γω σοβαρη να γραψω την αποψη μου και τελικα κυλιεμαι απο τα γελιααα !!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Αθηνα σου παει η εγκυμοσύνη !!!!

Η φωτο ειναι στο Τοροντο και ΟΧΙ δεν ειμαι εγω στη φωτο (ειμαι πιο χοντρη και ασχημη !) :laugh:

Καρολινάκι οι σουπες δεν σε κανουν να εχεις γαλα ! Ο καθενας το μακρυ και το κοντο του .... Εδινες συμπληρωμα ?

Μετα τον 6-8ο μηνα το μωρο μπαινει στις στερεες τροφες παραμενοντας ομως το μητρικό γαλα ως κυρια τροφή .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα γιατι ρε Λαλα...και εγω που χαρηκα οτι θα φτιαξω τον καταψυκτη μου...αντε τωρααααα!!!!!!

Αχ!!!!

Δεν μπορω αλλο!!!!

Μονο το συμοπανη και η ανθρωπινη βλακεις ειναι απειρα..και για το πρωτο δεν ειμαι τοσο σηγουρος..ταδε εφη μεγας επιστημον φιλοσοφος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak έγραψε:

Η δικη μου απαντηση ηταν "δεν εχω λεφτα για σκονη, σου περισσευουν 20-30 ευρω την εβδομαδα κοπελια να μου δανισεις...να μην πειναει το μωρουλι μωρε?"

Ασχετο την Δευτερα θα παω για το ευχολογιο στο νεραιδοραμα που θα ερθει η μαμα μου να κρατησει την μπουμπου, δεν το εχω ξεχασει.Θα σου στειλω pm το κινητο μου και αν θες σου αγοραζω εγω και στο στελνω.

Αχ ωραια! Ευχαριστω!!!!!!! Αν θες σου στελνω κι εγω το κινητο μου και πιο ευχολογιο μ αρεσει. Να μου πεις ποσο κανει ομως πρωτα μην μου ρθει κανα εμφραγμα! :P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

ΜΗΝ ΚΟΛΛΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΣΕΝΑ,ΣΕ ΠΟΙΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ??
Στο ΟΑΚΑ στο μαρουσι!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa έγραψε:

Καθομαι και γω σοβαρη να γραψω την αποψη μου και τελικα κυλιεμαι απο τα γελιααα !!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Αθηνα σου παει η εγκυμοσύνη !!!!

Η φωτο ειναι στο Τοροντο και ΟΧΙ δεν ειμαι εγω στη φωτο (ειμαι πιο χοντρη και ασχημη !) :laugh:

Καρολινάκι οι σουπες δεν σε κανουν να εχεις γαλα ! Ο καθενας το μακρυ και το κοντο του .... Εδινες συμπληρωμα ?

Μετα τον 6-8ο μηνα το μωρο μπαινει στις στερεες τροφες παραμενοντας ομως το μητρικό γαλα ως κυρια τροφή .

Στο Τοροντο ε? Το περιμενα! :dry: Που στην Ελλαδα? Λαλα εμεις εχουμε μπει στις στερεες αλλα ειναι και μερες που πινει μονο γαλατακι! Πειραζει? Ολα ειναι φυσιολογικα. κενωσεις, πανες, βαρος...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa έγραψε:

Καρολινάκι οι σουπες δεν σε κανουν να εχεις γαλα ! Ο καθενας το μακρυ και το κοντο του .... Εδινες συμπληρωμα ?

Μετα τον 6-8ο μηνα το μωρο μπαινει στις στερεες τροφες παραμενοντας ομως το μητρικό γαλα ως κυρια τροφή .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ πως να εχεις....επινε η παπενια το ευκολο γαλατακη..που να κατσει να "δουλεψει"...

Δεν πειραζει καρολινακη..στο επομενο θα ξερεις....

αμα θηλαζες κιόλας φανταζομαι τι κολπα θα σου εκανε η παπενια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θηλαζω το 4 ο παιδι μου 12 μηνες και δεν εχω σκοπο να σταματησω μια δραστηριοτητα που καταευχαριστει και εμενα και το μωρο μου το θηλαζω παντου και δεν εχω τραβηξει ποτε βλεμματα αδιακριτων .παντως εμενα μου τι δινουν οι γνωστοι -αγνωστοι συγγενεις τυπου κουνιαδοπεθερες κλπ που μετα απο 4 παιδια συνεχιζουν να δινουν συμβουλες περι σωστης ανατροφης για μενα ειναι θρασος εγω δεν τολμησα ποτε να κανω υποδειξεις σε καμια για τον τροπο που ανατρεφει τα παιδια της.ναι θα θηλαζω μεχρι να σταματησει το μωρο ,θα κοιμαμαι μαζι του γιατι το θελουμε σαν τρελοι και οι δυο και θα επιτρεπω στα παιδια μου πραγματα που προωθουν την ανεξαρτησια τους και φυσικα δε θα καμουφλαρω τα συναισθηματα μου μπροστα στα παιδια και ας με κοιταει με μισο ματι η πεθερα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρις μου επρεπε να της πεις πολυ απλα κ φυσικα "Γιατι σοκαρονται τα παιδακια?Αυτα δε θηλαζουν καλε(ή δε θηλασαν?)?"Κ αν σου ελεγε οχι,να της απανταγες "Πω,πω αληθεια???Τι κριμα τα καημενα....!!!!!!!!!"

Μη σκας κοριτσακι μου!!Το μωρακι σου να ειναι καλα!!Εσυ κανεις το καλυτερο κ το σωστο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...