Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Marianda k ta anemomilakia einai wraia idea k san stolismos kiolas.Oi sfyrixtres tha einai fantastikes alla tha sas paroun to kefali auto einai to mono sigouro,xaxa.sou euxomai na vreis to kalytero.AAAA k auta pou kanoun mpourmpoulithres einai wraia.

Voula sou esteila pm.Se euxaristw poly den iksera pws.K twra an mou apantiseis pou tha to dw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ...παω τωρα να το δω.

για να δεις εσυ τα pm σου,δες κατω αριστερα στην οθονη.εχει 7 συμβολα.

αν πατησεις στο σημαιακι θα σε παει στα pm σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athinouli:

μπορείς επίσεις να κάνεις κατι το ιδιαιτερο με τα προσκλητήρια...

sophiaK:

τα φαναρακια με μια χρωματιστη κορδελιτσα είναι άψογα και φθηνά, εγω στολισα τα μισα τραπεζια στο γαμο (στα αλλα μισα εβαλα τα λουλουδια που ειχα στην εκκλησια)

κοριτσια βοηθήστε! πειτε κανα φθινοπωρινο θέμα για κοριτσακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήδη έχω σχεδιάσει το προσκλητήριο. θα μου φτιάξουν το μέσα κείμενο σε τυπογραφείο, θα το βάλω σε άσπρο φάκελο και απ'έξω θα σχεδιάσω με φούξια και κίτρινο χαρτόνι πεταλούδες και θα τις κολλήσω. Για να είμαι και μέσα στο θέμα μου ;) Για μπομπονιέρα είχα σκεφτεί λευκό κουτάκι δεμένο με ροζ καρώ κορδέλα και περασμένο ένα πρελόκ ασημένια πεταλούδα με στρασάκια στα φτερά. Πώς ακούγεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραιο!τελικα θα τις φτιαξεις εσυ τις μπουμπουνιερες?

εγω εχω σκεφτει να φτιαξω στεφανακι απο κουφετα,αναμεσα στα κουφετα θα εχει λουλουδακια και εκει που ενωνονται οι 2 ακρες θα κρεμονται πολυ χρωμες κορδελιτσες. μου λειπει βεβαια ακόμα το θεμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέω να της προτείνω, αφού το έχουν έθιμο να πληρώσει τα υλικά. Έτσι είμαστε όλοι ικανοποιημένοι :P Και η δική σου ιδέα πάρα πολύ καλή.

stefania έχεις καταπληκρικές ιδέες διακόσμησης!!! λέω να ακολουθήσω μερικές από αυτές, με κάποιες παραλλαγες. Σκέφτομαι να δανειστώ τις ιδέες σου για το τραπέζι ευχών. Ευχαριστώ πάντως όλες για τις ιδέες σας. Το forum είναι γεμάτο από μαμάδες με φοβερή όρεξη για τα βλαστάρια τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Voula wraio san skepsi prepei na einai vasilikos to fyto (den tha xei k megalo kostos) alla na ypologiseis oti stis rotontes den tha einai mono 4 atoma ara prepei ta kaspw me ta fyta na xoun xamilotero ypsos k na einai pio symptigmena.Pantws tha euwdiazei o topos an epileksete vasiliko.K tairiazei k me tin ekklisia mporeis na kaneis analogo stolismo k ekei.

Athinoulio syndyasmos kitrino me foux m aresei poly k etsi opws ta perigrafeis akougontai poly wraia k i mpomponiera k to prosklitirio.

S euxaristw poly na sai kala!Makari na sas voithisa estw k ligaki.

Terina me touli tha to kaneis to stefanaki?

Den eimai manoula koritsia mou oute kan pantremeni eimai ligo mikri akoma.Apla auto to kommati tou stolismou einai ena kommati tis douleias mou.K eipa na voithisw oso mporw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι με τουλι λεω και ροζ/φουξια κορδελιτσες και τοσα κουφετα ωστε να βγει μεγαλουτσικο να φοριεται σα βραχιολι οσο θα τρωνε το γλυκο τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stefania 2 φορές ευχαριστώ τότε, αφού δεν είσαι καν μανούλα και μπήκες για να βοηθήσεις εμάς. Είσαι διακοσμήτρια;

Και κάτι άσχετο....βρε κορίτσια πώς κάνετε τον χάρακα ανάπτυξης να εμφανίζεται στο προφίλ σας;;;;;; Έχω κάνει ένα σορο προσπάθειες και δεν τα καταφέρνω. Τι κάνω λάθος;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια,ναι..βασιλικος ειναι.

το τραπεζι στην φωτο ειναι μικροτερο.αυτα που ειναι στον χωρο που θα κανουμε το τραπεζι,ειναι μεγαλυτερα.αν θυμαμαι καλα ειναι για 12 ατομα.

αυτο ειναι κ πιο ευκολο να το φτιαξουμε μονοι μας,γιατι το θεμα με τους πειρατες θελει πιο πολυ δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Terinamou tha vgei poly omorfo.Egw sti thesi sou den tha evaza ta louloudakia afou tha mporoune na to valoune k san vraxiolaki k tha kremousa polles polles kordelitses opws eipes!Sygxaritiria pantws pou tha tis kaneis moni sou.M aresei poly!

Athinouli diavazw poly kairo to forum alla opws eipa k stin arxi den eixa pote tin eukairia na grapsw se ena thema k na mporw na prosferw ousiastika.Twra pou mporousa na kanw kati egrapsa.Opws k na xei oti thelete na rwtisete edw eimai.

Oxi den eimai diakosmitria.Exw kanei arketa seminaria sto ekswteriko oso afora ti diorganwsi tetoiwn ekdilwsewsn.Ase pou den einai kati tromero.Opws vlepete k eseis mones sas exete poly wraies idees.

Voulai alitheia einai oti oi peirates an den exete k kapoio magazi pou na poulane memonomena pragmata sxetika einai dyskolo.Oi rotontes sinithws einai 12 atomwn.Apla i fwtografia einai apo psila k gi auto fainetai na exoun ypsos.Eseis prepei na ta valete ligo pio sygentrwtika.Na sou pw tin alitheia to kitrionoprasino keri pou exei den m aresei tha evaza leuka.(Panta symfwna me ti diki mou gnwmi ennoeitai)Einai wraia idea k tairiazei k me to meros.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

*stefania* έγραψε:

Marianda k ta anemomilakia einai wraia idea k san stolismos kiolas.Oi sfyrixtres tha einai fantastikes alla tha sas paroun to kefali auto einai to mono sigouro,xaxa.sou euxomai na vreis to kalytero.AAAA k auta pou kanoun mpourmpoulithres einai wraia.

Voula sou esteila pm.Se euxaristw poly den iksera pws.K twra an mou apantiseis pou tha to dw?

ΣΤΕΦΑΝΙΑ οντως και αυτα με μπουρμπουλήθρες ωραια ειναι δεν το ειχα σκεφτει, μπορει να κανω μια μιξη θα γεμισουμε μπουρμπουλιθρες αλλα χαλαλι τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλιτσα τι να πω πια βαπτιση υπερπαραγωγη θα κανετε, στο εχω ξαναπει ζηλευω με την καλη εννοια, ολα σουπερ ειναι και η εκκλησια φανταστικη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριτσα μου σ'ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!

χαιρομαι που σου αρεσουν!!!

Στεφανια θα ειναι καλυτερα να βαλω 1 γλαστρακι με βασιλικο ή οπως ειναι στην φωτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανία πάρα πολύ ωραίες οι ιδέες σου!!!Ευχαριστούμε πολύ!!Εμείς λέγαμε να κάνουμε τη βάφτιση το Σεπτέμβριο αλλά τελικά λέμε να παντρευτούμε πρώτα!!(έχουμε κάνει πολιτικό) :P

Βούλα πολύ ωραία θα είναι σ'αυτή την εκκλησία να γίνουν οι βαφτίσεις!!Έχω πάει κ είχαν στο δέντρο κρεμασμένα φαναράκια κ κορδελίτσες κ ήταν πολύ όμορφα.Μπορείτε να το κάνετε με άσπρα φαναράκια όπως είπε κ η Στεφανία κ να βάλετε γαλάζιες κ ρόζ κορδέλες.

Έχεις σκεφτεί μήπως για κλόουν για τα παιδάκια?Είχα πάει σε μια βάφτιση κ είχαν τον Ζιν-Ζιν κ ήταν πολύ καλός.Αν θές εχω το τηλ. του.Επίσης μου είπαν για ενα κατάστημα στο Ηράκλειο που πουλάει μπομπονιέρες σε πολύ καλές τιμές κ έχει πολύ ποικιλία.Δεν έχω πάει όμως να σου πώ πως είναι.Εχω κ σαυτό το τηλ.κ τη διεύθυνσή τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Βασουλα!!!!

τα φαναρακια κ οι κορδελες μου αρεσουν κ εμενα πολυ!!!

για κλοουν δεν ξερω.πρεπει να κατσω να δω ποσα παιδακια θα ειναι.

γιατι αν ειναι πολυ λιγα δεν θα βαλω.

για πες μου τηλεφωνο για το μαγαζι με τις μπομπονιερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasoula2 se euxaristw poly. Parakalw.

Voula kalytera na valeis 3 opws einai sti fwtografia gt etsi tha einai to idio apo oles tis pleures tou trapeziou.An einai 1 einai ligo gia rotonta 2 atomwn,an einai 2 den tha stithoun kala,ara 3.K sti mesi mporeite na valete ena potriraki me keri.

Terina ksanalew parakalw. Na sai kala.

Oti xreiasteite rwtiste me k an mou erthei kamia idea sas ti lew.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia rotonta 12 atomwn ithela na grapsw.

aaaaaa mporeite episis na parete mia palia ksylini skala apo autes pou exoume oloi mas na ti vapsete oti xrwma thelete k eite na kremasete panw tis mpomponieres sas an kremiountai eite na valete kaspw me fyta.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τι ώρα έχεις αύριο το ραντεβού σου;;; Σιγά - σιγά όλες μετράμε αντίστροφα!
    • Μπορεί και να γυρνάει κορίτσι μου ακόμα. Αν σ' έπιασε μόνο μια φορά, δε νομίζω να είναι σύσπαση. 
    • Είναι απίστευτο το πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός. Έκλεισα στο γιατρό μου για Doppler στις 9 Ιουλίου το βράδυ. Μέχρι τις 10 /7 μου είπε η γιατρός στο Έλενα να το κάνω οπότε το έκλεισα στο τέλος της προθεσμίας για να καθυστερήσω κι άλλο την αναχώρηση μου για την Αθήνα. Τι ώρα έκλεισες αύριο; Θα περιμένουμε τα νέα σου. Μετά πότε θα πας για Doppler εσύ;;; Έκλεισες;
    • δεν έχει απευθείας Πορογαλία-Θεσσαλονίκη δυστυχώς... Τόσα χρόνια είμαι παθούσα 🥲 μακάρι να γίνει, θα με βολέψει κι εμένα πάρα πολύ! αλλά ναι, έχουμε άπειρα μέρη, πιο να πρωτοδιαλέξεις! χρήμα και χρόνος να υπάρχει μόνο 🤣 Αχ δύσκολα, μέχρι να στρώσουν όλα... Αλλά μη νομίζεις, και στο εξωτερικό δεν είναι όλα ρόδινα. Εδώ πχ στο δημόσιο σύστημα υγείας μία έγκυος πρέπει να πάει στο τοπικό κέντρο υγείας να δηλώσει την εγκυμοσύνη της και έπειτα σε καλούν στις 12 εβδ για τον πρώτο υπέρηχο που είναι η αυχενική δηλαδή. Πρίν τις 12 δεν υπάρχει περίπτωση, μόνο ιδιωτικά.... Η δημόσια υγεία είναι σίγουρα ένα σημαντικό δικαιώμα και είμαι ευγνώμων που το έχουμε στην Ευρώπη γενικά αλλά το σύστημα είναι σάπιο από παντού. Επ΄ισης, στο δικό μου κέντρο υγείας δεν έχουν καν θέση, οπότε μου είπαν να πάρω τηλ να ρωτήσω σε άλλες περιοχές αν τα κέντρα υγείας έχουν διαθεσιμόητα... Ο,τι να ναι... Ευτυχώς είμαι τυχερή γιατί εδώ κάθε επιχείρηση με πάνω από 20 εργαζομένουςς οφείλει να σου παρέχει έστω μια βασική ιδιωτική ασφάλιση κι έτσι έχουμε πρόσβαση στον ιδιωτικό τομέα. Πληρώνω 15ευρώ συμμετοχή το ραντεβού και κάνω τη δουλειά μου. Οι υπέρηχοι είναι 12.5. Τι να κάνεις...
    • Κοριτσάκι μου.. καλή δύναμη.... Το έχεις συζητήσει με το γιατρό σου...; Μήπως έχεις πάθει καμία υπερεμεση...; Γιατί έχω φίλη που και μέχρι να γεννήσει ήταν με εμετούς... Αυτό έχει να κάνει με το ύψος της χοριακής, δηλαδή όσο πιο ψηλά φτάνει η χοριακη τόσο πιο έντονα και επίμονα τα συμπτώματα.. για αυτό κιόλας από την 10η εβδομάδα περίπου αρχίζουν και μειώνονται γιατί σταθεροποιείται τότε περίπου η χοριακη και εν συνεχεία αρχίζει να μειώνεται μέχρι που θα μείνει σταθερή σε μικρα επίπεδα για την υπόλοιπη διάρκεια της εγκυμοσύνης.. σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα; 11η;  Εδώ είμαστε να μας γράφεις να σου κάνουμε παρέα πάντως όποτε χρειάζεσαι!! 😘😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...