Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

Μαρια εγω λεω να παω την Τριτη στο kassiani events.

αν σου ειναι ευκολο(το ξερω,σε εχω ζαλισει)δες τις προσφορες των φωτογραφων κ πες μου.

εμεις μαλλον δεν θα εχουμε βιντεο.λεμε να βαλουμε εναν φιλο να τραβαει με την καμερα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΟΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ?

ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΠΜ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥ! Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ:

1)ΕΝΑ ΨΗΦΙΑΚΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΜΠΟΥΜ

2)ΔΥΟ ΨΗΦΙΑΚΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΑΛΜΠΟΥΜ

3)ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΩΝ ΦΩΤΟΣ ΣΕ CD ΓΙΑ ΝΑ ΤΥΠΩΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΜΟΝΗ ΣΟΥ (ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ)

4)ΚΑΜΒΑΣ ΜΕ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ (ΔΩΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΗΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΤΑΦΟΥΣ ΤΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΕ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΖΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΞΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!)

ΑΥΤΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕ ΜΕ 700€!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΙΑ ΑΠΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΣΟ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ!

ΔΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟΛΙΣΜΟΥΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΑΥΣΕΥΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ART AND COMPRUTER ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ! ΕΓΩ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΒΡΗΚΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟ ΔΕΣ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΝΑΡΛΗ ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ! ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστημη έγραψε:

Ελενιτσα2 κατι ασχετο χαζεβα την φωτο στο προφιλ σου και ομολογο οτι ο σφιχτερμαν σου εχει μια φατσουλα ονειρο. Τα χειλακια του ειναι μια γλυκα. Και μοιαζει και πολυ στην μανουλα ε; Να τον χαιροσαστε βρε.

Sorry για το ασχετο του θεματος αλλα πραγματικα ειναι μια φατσουλα γλυκα.

Eπιστήμη μου σ ευχαριστώ πολύ

χεχε δε μπορείς να φανταστείς τι "μαρτύρια" περνάει η φατσούλα αυτή από εμένα!!

είναι αξιολάτρευτος πράγματι!

εύχομαι να μη τα μπήξω στη βάφτιση.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια έγραψε:

ΒΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΟΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ?

ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΠΜ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥ! Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ:

1)ΕΝΑ ΨΗΦΙΑΚΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΜΠΟΥΜ

2)ΔΥΟ ΨΗΦΙΑΚΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΑΛΜΠΟΥΜ

3)ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΩΝ ΦΩΤΟΣ ΣΕ CD ΓΙΑ ΝΑ ΤΥΠΩΝΕΙΣ ΜΕΤΑ ΜΟΝΗ ΣΟΥ (ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ)

4)ΚΑΜΒΑΣ ΜΕ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ (ΔΩΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΗΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΤΑΦΟΥΣ ΤΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΕ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΖΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΛΕΞΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ!)

ΑΥΤΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕ ΜΕ 700€!

!

γιωργια η ειμη αυτη ειναι χωρις βιντεο έτσι? γιατι και παλι ειναι ακριβη αν ειναι χωρις βιντεο. όσο για το cd να διευκρινήσεις ότι οι φωτο θα ειναι σε πλήρη ανάλυση γιατι όλοι δινουν cd αλλά δεν ειναι σε πληρη αναλυση ειναι μονο για να τις βλεπεις στο pc ή στην τηλεόραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ!! ;):)

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ...ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΓΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Η' ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΚΑΤΙ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ..

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΓΑΜΟΣ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟΣ Κ ΓΛΕΝΤΙΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΚΛΟ!!ΓΟΝΕΙΣ-ΑΔΕΡΦΙΑ-ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ,Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΨΗΣΤΑΡΙΑ(ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΑΝ ΚΑΦΕΝΕΙΟ)Κ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ(ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ)

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ,Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΜΟ Κ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΘΑ "ΜΟΙΡΑΣΩ"ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΖΑΜΠΑ :P

ΑΛΛΑ...............ΣΕ ΚΑΦΕΝΕΙΟ????!!!! :dry::blink:

ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ??ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ??ΕΙΤΕ ΣΑ ΓΟΝΙΟΣ,ΕΙΤΕ ΣΑΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΣ?

ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΔΕΡΦΙΑ Κ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ..ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ??ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ "ΣΕΡΒΙΣ" ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ Η ΠΕΘΕΡΑ-ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΕΙΡΟ??ΣΑΝ ΠΑΣΧΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ!! ;):)

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ...ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΓΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Η' ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΚΑΤΙ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ..

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΓΑΜΟΣ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟΣ Κ ΓΛΕΝΤΙΑ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ,ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΚΛΟ!!ΓΟΝΕΙΣ-ΑΔΕΡΦΙΑ-ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ,Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΨΗΣΤΑΡΙΑ(ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΑΝ ΚΑΦΕΝΕΙΟ)Κ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ(ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ)

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕ...ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ,Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΜΟ Κ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΘΑ "ΜΟΙΡΑΣΩ"ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΖΑΜΠΑ :P

ΑΛΛΑ...............ΣΕ ΚΑΦΕΝΕΙΟ????!!!! :dry::blink:

ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ??ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ??ΕΙΤΕ ΣΑ ΓΟΝΙΟΣ,ΕΙΤΕ ΣΑΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΣ?

ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΔΕΡΦΙΑ Κ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ..ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ??ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ "ΣΕΡΒΙΣ" ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ Η ΠΕΘΕΡΑ-ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΕΙΡΟ??ΣΑΝ ΠΑΣΧΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ :(

εμενα μου αρεσει η ιδεα!γλυτωνεισ παρα πολλα λεφτα,θα το στολισεισ με πολλα μπαλονια,λουλουδια η οτι αλλο παιδικο σου ερχετε στο μυαλο,δεν θα μοιαζει με καφενειο!μια χαρα μου ακουγετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σου απαντησω ειλικρινα.. εμενα δε θα μου άρεσε. αλλά εκτος αυτου να εισαι σιγουρη ότι ανεξάρτητα με τη σχεση που έχεις με την πεθερά και τις κουνιάδες (μπορει να ειναι η καλύτερη) οπωσδήποτε θα σχολιαστει! μπορεις να βρεις μια ταβέρνα καλοκαιρινη, ( δεν ξερω που μένεις βεβαια) χωρις να ξοδεψεις πολλά χρηματα και να κάνεις εκει το το τραπεζι ή αν έχεις σπιτι με αυλή να κανεις να catering με ένα δυο σερβιτόρους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ..ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ "ΒΟΛΙΚΟ" :blush:

ΣΚΕΦΤΗΚΑ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ...Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΦΑΓΩΘΗΚΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ Κ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ..ΦΑΓΗΤΟ-ΨΗΤΑ-ΠΟΤΑ ΚΤΛ!!ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ(ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ)ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ!!

ΑΘΛΙΟ??ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ??

ΑΦΟΥ ΘΑ ΞΟΔΕΥΤΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΞΟΔΕΥΤΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!

Ντινα να σου πω κ εγω την γνωμη μου....

κ εμενα δεν με τρελαινει η ιδεα...αν ημουν στην θεση σου κ ειχα καλεσει κοσμο δεν θα το εκανα.αλλα απ'οτι καταλαβα εσεις θα εισαστε οικογενειακα.δεν θα ειναι κανεις αλλος.

οποτε μαλλον δεν θα ελεγα οχι.εκτος κ αν δεν σου αρσει καθολου το μαγαζι του πεθερου...τοτε καλυτερα να το κανεις αλλου.

τα λεφτα εγω δεν θα τα ζητουσα.θα τα δεχομουν μονο αν ελεγε απο μονος του να μας τα δωσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!

Ντινα να σου πω κ εγω την γνωμη μου....

κ εμενα δεν με τρελαινει η ιδεα...αν ημουν στην θεση σου κ ειχα καλεσει κοσμο δεν θα το εκανα.αλλα απ'οτι καταλαβα εσεις θα εισαστε οικογενειακα.δεν θα ειναι κανεις αλλος.

οποτε μαλλον δεν θα ελεγα οχι.εκτος κ αν δεν σου αρσει καθολου το μαγαζι του πεθερου...τοτε καλυτερα να το κανεις αλλου.

τα λεφτα εγω δεν θα τα ζητουσα.θα τα δεχομουν μονο αν ελεγε απο μονος του να μας τα δωσει.

AX,BOΥΛΑ ΟΧΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ...ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ!!ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ,ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ...ΣΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ(ΠΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΓΡΑΨΩ)ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΕΙΡΟΤΗΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΩ!!

*ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΦΑΓΩΘΕΙ ΝΑ "ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ" ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ..

Κ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ..ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΕΕΕΕΕ...ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ :whistle:B) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΙΝΑΚΙ , ΣΑΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΗ 8Α ΣΤΟ ΠΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ! ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ Η ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ Η ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ Ν ΙΣΩΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΣΕ ΟΡ8ΙΟ ΜΠΟΥΦΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ .

ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ 8Α ΖΗΤΟΥΣΑ , 8Α ΤΟ ΕΡΙΧΝΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ''ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΤΙ Κ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΛΠ ''

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΟΠΩς Κ ΝΑ ΧΕΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. έγραψε:

VOYLA έγραψε:

AX,BOΥΛΑ ΟΧΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ...ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ!!ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ,ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ...ΣΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ(ΠΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕ ΑΦΟΡΜΗ ΝΑ ΓΡΑΨΩ)ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΕΙΡΟΤΗΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΩ!!

*ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΦΑΓΩΘΕΙ ΝΑ "ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ" ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ..

Κ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ..ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΕΕΕΕΕ...ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ :whistle:B) :laugh:[/quote:2cz9my6v]

Να σου πω το καφενειο δεν ειναι οτι καλυτερο αλλα μεταξυ μας αν δεν περισσευουν μπορεις με το στολισμο(το κανεις και μονη σου) να κανεις το χωρο αγνωριστο!!

Το εχω δει στη βαπτιση της ξαδερφη του αντρα μου...της κοπελας δεν ειχε και το εκανε στο ψητοπωλειο ενος ξαδερφου.

Την βοηθησαμε και το εκανε κουκλι!!

Παντως δεν ειναι κακο να τους ζητησεις τα χρηματα...με ευγενεια ολα γινονται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina χαιρομαι που το βλεπεις έτσι γιατι μετά που απάντησα ενιωσα άσχημα :blush: συγνωμη αν ημουν κάπως αποτομη. και εγω ειμαι της αποψης μια φορα βαφτιζουμε, ας μας αρεσει αυτο που κανουμε.

βουλα βρηκα την προσφορα της μενεγακη

1)ψηφιακο αλμπουμ μεγαλου μεγεθους

2)5 φωτο (νομιζω ασπρομαυρες) 15*21

3)3 μεγαλες 20*30

4) 80 φωτο για συγγενεις φιλους κτλ

συνολο 480€

50€ για cd με όλο το υλικο σε πληρη αναλυση

380€ για βιντεο με εφφε, τιτλους, μουσική σε 3 αντιγραφα dvd

αρκετά καλή ε?

τωρα του παττακου δε τη βρισκω δεν ξερω που την εβαλα...

παντως ειναι 2 ψηφιακά αλμπουμ, το δευτερο 5 σαλονια μικροτερο, και το βιντεο 900€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινα μου,αν δεν σου αρεσει ο χωρος κ δεν θελεις να κανεις εκει το τραπεζι,τοτε καλυτερα βρες αλλο χωρο.

μην κανεις κατι που δεν σου αρεσει κ μετα το μετανιωσεις.

Μαρια μου σ'ευχαριστω παρα πολυ!!!!!

480 ευρω για ψηφιακο κ φωτο????πολυ καλη τιμη!!!!

θα την παρω αυριο τηλεφωνο.θα παρω κ στον Παττακο να δω τι τιμες θα μου πει.

αυριο θα παρω κ στο kassiani events για να παω κ απο εκει να δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

Μαρια μου σ'ευχαριστω παρα πολυ!!!!!

480 ευρω για ψηφιακο κ φωτο????πολυ καλη τιμη!!!!

θα την παρω αυριο τηλεφωνο.θα παρω κ στον Παττακο να δω τι τιμες θα μου πει.

αυριο θα παρω κ στο kassiani events για να παω κ απο εκει να δω.

:dry:

παρακαλώ :) υπαρχει και το calma που κάνει στολισμους. το σαιτ ειναι υπο κατασκευη βεβαια. εγω δεν εχω παει απο κει όμως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στον φωτογραφο που ειχα παει προχθες ειχε καρτες του "calma" κ πηρα μια...

την Τριτη εχω ραντεβου σε ενα αλλο στην Αναπαυσεως.δεν ξερω πως το λενε.μου το ειπε ενας που ψαχνει κ αυτος για βαφτιση.

θα παω κ αν αξιζει θα σου πω να πας.

τις μπομπονιερες που μου εδειξε αυτη στο glam τις βρηκα σε ενα site 1 ευρω φθηνοτερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ Ρ8Ε 1 ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΕ ΦΥΛΛΑΔΙΟ , ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ ΓΑΜΟΥ 465 Κ ΒΑΦΤΙΣΗΣ 155 (ΑΠΟ 1.6.2010 - 31.08) ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΟΛΙΚΑ... ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΧΕΙ Κ ΣΑΙΤ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagl έγραψε:

γιωργια έγραψε:

γιωργια η ειμη αυτη ειναι χωρις βιντεο έτσι? γιατι και παλι ειναι ακριβη αν ειναι χωρις βιντεο. όσο για το cd να διευκρινήσεις ότι οι φωτο θα ειναι σε πλήρη ανάλυση γιατι όλοι δινουν cd αλλά δεν ειναι σε πληρη αναλυση ειναι μονο για να τις βλεπεις στο pc ή στην τηλεόραση.[/quote:h6wnrwrr]

NAI H TIMH EINAI ΧΩΡΙΣ ΒΙΝΤΕΟ! ΑΛΛΑ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΟΓΙΟ! ΤΥΠΩΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΓΡΑΦΕΙΟ ΕΔΩ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΛΗΡΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗ!

ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΔΩΣΑΜΕ 500 ΕΥΡΩ! 4 ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ! Ο ΚΑΥΜΕΝΟΣ Ο ΚΑΜΕΡΑΜΑΝ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ! Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ 500 ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ! ΣΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ! ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΝΕ ΦΕΡΑΤΕ "ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ" :P ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ...

ΟΣΩΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ :dry:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΕΓΩ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΜΕ(ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ 20-25 ΑΤΟΜΑ ΜΟΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ)..Κ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ Η' ΔΑΝΕΙΚΑ,ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΣΩΝΕΙ Κ ΚΑΛΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ!!ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ "ΣΥΝΕΙΣΦΕΡΕΙ" ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΓΓΟΝΟ!!ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΡΩΜΕΝΟΥΣ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ,ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΤΛ(ΠΟΥ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ) Κ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ ΑΝ ΤΟΥ ΠΩ Κ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ Κ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ...ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ..ΑΦΗΣΤΕ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ..ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕ ΚΙΟΛΑΣ ;):whistle:

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ..ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ...ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ Κ ΕΓΩ ΦΩΤΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια,θα ηθελα τι γνωμη σας. η μπεμπα μας γεννηθηκε το μαρτιο,το καλοκαιρι θα ειναι ακομα πολυ μικρη...του χρονου το καλοκαιρι θα ειναι πολυ μεγαλη.....ποτε πιστευετε οτι ειναι καλυτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

terina έγραψε:

γεια σας κοριτσια,θα ηθελα τι γνωμη σας. η μπεμπα μας γεννηθηκε το μαρτιο,το καλοκαιρι θα ειναι ακομα πολυ μικρη...του χρονου το καλοκαιρι θα ειναι πολυ μεγαλη.....ποτε πιστευετε οτι ειναι καλυτερα?

Ειχα και εγω την αυτη την απορια αλλα τελικα αποφασισαμε να το κανουμε φετος...καλυτερα μικρη παρα μεγαλη νομιζω!!

Να μπαινουν νωριε στο δρομο του Χριστουλη!!

Καν' το το πρωτο δεκαημερο του 9ου που θα ειναι περιπου 6 μηνων!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

terina έγραψε:

γεια σας κοριτσια,θα ηθελα τι γνωμη σας. η μπεμπα μας γεννηθηκε το μαρτιο,το καλοκαιρι θα ειναι ακομα πολυ μικρη...του χρονου το καλοκαιρι θα ειναι πολυ μεγαλη.....ποτε πιστευετε οτι ειναι καλυτερα?

Ειχα και εγω την αυτη την απορια αλλα τελικα αποφασισαμε να το κανουμε φετος...καλυτερα μικρη παρα μεγαλη νομιζω!!

Να μπαινουν νωρις στο δρομο του Χριστουλη!!

Καν' το το πρωτο δεκαημερο του 9ου που θα ειναι περιπου 6 μηνων!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...