Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

mariagl έγραψε:

lne9 έγραψε:

καλησπέρα! μπορεις να βάλεις και λουλουδια ! αν δεν ειχες πάρει τα κουβαδάκια θα μπορουσες να παρεις παλι απο το τζαμπο γυαλες και να βάλεις μέσα ενα χρυσοψαρο λιγες πετρουλες πολυχρωμες και στο χειλος της γυαλας ενα δυο βατραχακια! θα ταιριαζε και με τις προσκλήσεις! ανάμεσα στα άλλα που θα εχεις στα κουβαδακια μπορεις να φουσκώσεις και δυο μπαλονια με ήλιο με το όνομα του κουκλου σου ή με ένα ¨σας ευχαριστώ"[/quote:2mska9ye]

eisai foberh!tromerh idea alla ta phra hdh!auto me ta mpalonia omws einai polu kalo!!!euxaristw polu!giati den skeftesai na asxolh8eis epaggelmatika?!xixi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ine9, ευχαριστώ πολύ :blush:

θα μου άρεσε να ασχοληθώ αλλά δεν γινεται, έχουν μαζευτει πολλοι στα Χανια :P

Εσας πλησιάζει κιολας η βαφτιση! Τα σουπλά απο που τα παρήγγηλες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΓΩΤΑΤΖΗ ΑΛΛΑ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ ΤΡΕΛΗ ΜΑΛΛΟΝ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΠΑΓΩΤΑΤΖΗ ΜΟΥ

ΚΑΙ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΤΙΜΗ.ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΜΟΥ

ΖΗΤΗΣΑΝ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ 360ΕΥΡΟ ΓΙΑ ΤΑ 110 ΑΤΟΜΑ.... :angry: ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΗΚΑ ΚΑΠΟΙΟΝ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ 180ΕΥΡΟ ΤΡΕΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ

ΠΑΓΩΤΟ ΤΗΣ ΑΡΕΣΚΕΙΑΣ ΜΟΥ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΟΥΛΑ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΧΩΝΑΚΙΑ

ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΑΚΙΑ,ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ 2 ΣΙΡΟΠΙΑ.

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ

ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ.

ΚΑΙ ΝΑΙ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΓΙΟΥΠΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ

ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ!!!!!!!!!!!!ΠΟΥΓΚΙ ΟΡΓΑΝΤΖΑ ΦΟΥΞΙΑ

ΔΕΜΕΝΟ ΜΕ ΡΟΖ ΚΟΡΔΕΛΑ -ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥ

ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΜΕΝΕΣ ΡΟΖ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΕΣ ΧΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΜΕΝΗ ΜΙΑ

ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ ΥΨΟΥΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 10CM ΑΠΟ ΨΕΥΤΟΚΑΘΡΕΦΤΗ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ :woohoo: ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ,ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΦΗΣΕΙ ΟΛΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ!!ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΑΒΩΝΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ.ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΚΕΙ.ΓΙΑ ΟΣΕ ΜΕΝΟΥΝ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ LA BOMBONIERA.KAI ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Η ιδεα του παγωτου φοβερη, αρκει να ειναι καλοκαιρι.

Εμεις μαλλον κατα τον Νοεμβρη υπολογιζουμε!

Η μπαλαρινα, η Νεραϊδα αλλα και η ορχιδεα μου αρεσει πολυ σαν θεμα.

Καμια ιδεα?

Α! ψυφιακο αλπουμ εκανα στην μεγαλη μου! Φοβερο!

Πολυ ακριβα ρε 'συς οι φωτογραφοι σας!

Εμενα πριν 2 χρονια μου κοστισε 800 με ψυφιακο και ενα dvd με 2 αντιγραφα.

Τωρα δεν ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!

χθες το βραδυ σκεφτομουν ποσα εχω να κανω για την βαφτιση κ αγχωθηκα πολυ...

ελπιζω να τα προλαβω.....

η ιδεα του παγωτου ειναι πολυ ωραια.αλλα δεν εχω ψαξει τιμες εδω...

Ελενη μου το ψηφιακο αλμπουμ μου αρεσει κ εμενα παρα πολυ,αλλα ειναι δυσκολο...πολλα λεφτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eleny2 έγραψε:

Καλημερα κοριτσια!

Η ιδεα του παγωτου φοβερη, αρκει να ειναι καλοκαιρι.

Εμεις μαλλον κατα τον Νοεμβρη υπολογιζουμε!

Η μπαλαρινα, η Νεραϊδα αλλα και η ορχιδεα μου αρεσει πολυ σαν θεμα.

Καμια ιδεα?

Α! ψυφιακο αλπουμ εκανα στην μεγαλη μου! Φοβερο!

Πολυ ακριβα ρε 'συς οι φωτογραφοι σας!

Εμενα πριν 2 χρονια μου κοστισε 800 με ψυφιακο και ενα dvd με 2 αντιγραφα.

Τωρα δεν ξερω!

Εγω εχω αποφασισει νεραιδες και πηγα στο neraidorama και ξετρελαθηκααααααααααααα!!!Τις θελω ολες...ειναι τελειες!!!Αχ ας μου ριξει ο Θεουλης μερικες χιλιαδες γιουρα να παω να σηκωσω ολο το μαγαζι!!!

Εμενα ο φωτογραφος μου ζητησε 750 για ψηφιακο...τωρα δεν ξερω αν εκει ειναι πιο οικονομικα λογω επαρχιας.(θα κανω την βαπτιση εκτος Αθηνων)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

benetia έγραψε:

thanks koritsia gia tis idees.. gorgoness k petaloudes h louloudia m aresoun poly!!! 19 iouniou einai h vaftish sto alepohori - 1 wra apo a8hna an xerei kamia sas..8a mpw k sto site twra na dw...

την ιδια μερα βαφτιζουμε :) .θα ειναι και πανεμορφα στο αλεποχορι,με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

purple μπαβο σου!τωρα δεν θα εχεισ πονοκεφαλουσ για την βαπτιση ;)

εγω ηταν να πηγαινα σημερα για κουφετα,τουλια-μουλια αλλα λογο ενοσ δυσαρεστου γεγονοτου δεν μπορεσα να παω :( ,απο βδομαδα παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφια τα 750 αφορουν μόνο το ψηφιακό αλμπουμ και όχι και τη βιντεοσκόπηση? αν ναι πολλά λεφτα φιλενάδα!! ααν ειναι έρχονται απο κρήτη, πάλι πιο φθηνά θα σου έρθει!!!

βούλα ειναι περιπου 100€ διαφορα, αν μπορεις να κοψεις απο κάτι άλλο αξιζει τον κοπο. εγω έτσι κάνω όταν θέλω κάτι, κόβω απο καπου αλλού ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagl έγραψε:

σοφια τα 750 αφορουν μόνο το ψηφιακό αλμπουμ και όχι και τη βιντεοσκόπηση? αν ναι πολλά λεφτα φιλενάδα!! ααν ειναι έρχονται απο κρήτη, πάλι πιο φθηνά θα σου έρθει!!!

βούλα ειναι περιπου 100€ διαφορα, αν μπορεις να κοψεις απο κάτι άλλο αξιζει τον κοπο. εγω έτσι κάνω όταν θέλω κάτι, κόβω απο καπου αλλού ;)

Μαζι με το βιντεο και ενα αλμπουμ 30 φωτο για τον κουμπαρο!

Καλα ειναι νομιζω...ε? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!εμεισ κανουμε 2 ψηφιακα αλμπουμ,3 dvd,100 φωτο εξτρα,100 προσκλιτηρια,1 κανονικο αλμπουμ,βιντεο και στο κεντρο 1,5 ωρα.1100 ευρω και μασ εκοψε κ'ολασ.

πιστευω καλεσ προσφορεσ σασ ειπαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!

τι κανετε??πως πανε οι ετοιμασιες???

Μαρια μου,100 ευρω ειναι η διαφορα του ψηφιακου αλμπουμ απο τις φωτο???

με πηρε τηλεφωνο πριν λιγο αυτη απο το glam κ μου ειπε να περασω να παρω την προσφορα.αλλα μαλλον θα παω αυριο.ειμαι περιεργη να δω τι τιμες θα μου εχει βγαλει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

purple..k gw dutika proasteia eimai , egaleo!! egw 8a ftiaxw monh mou telika prosklhthria k mpoumpounieres alla auto me to pagwto pou ekleises einai super idea..mporeis na mou peis apo pou to ekleises??? pane k ektos a8hnwn? an mporeis na mou dwseis k to thl na rwthsw... thanks ax makari na mas pane ola etsi opws ta xoume sto mualo mas re koritsia!! exw agxos!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

benetia έγραψε:

purple..k gw dutika proasteia eimai , egaleo!! egw 8a ftiaxw monh mou telika prosklhthria k mpoumpounieres alla auto me to pagwto pou ekleises einai super idea..mporeis na mou peis apo pou to ekleises??? pane k ektos a8hnwn? an mporeis na mou dwseis k to thl na rwthsw... thanks ax makari na mas pane ola etsi opws ta xoume sto mualo mas re koritsia!! exw agxos!!

Ολα super θα μας πανε και τα μπεμπακια μας θα μπουν κουκλακια στο δρομο Του Χριστουλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα,

βουλα ναι η διαφορα δεν ειναι μεγάλη γυρω στα 100€, ρωτα κιολας για να βεβαιωθεις! θες να σου δειξω και τη δική μου προσφορα απο το glam?

olya και εσενα καλή προσφορά ειναι!.

ασχετο, χθες έφτιαξα ενα diapercake για μια φιλη μου που γενναει, ειναι καλή ιδεα λετε να φτιάξω ένα και για το τραπέζι του ευχολογιου? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!

Μαρια μου σημερα πηγα κ πηρα το χαρτι με τις τιμες απο το glam.

αν μπορεις πες μου κ εσενα τι τιμες σου εδωσε.

σημερα ρωτησαμε για φωτογραφο.πηγαμε σε εναν που ειναι στην Ηρωων Πολυτεχενειου....μας ειπε οι 100 φωτο 360 κ το ψηφιακο 750...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βούλα τι?? πες του χαιρετισματα να πάει να δει αν ερχομαι!! :laugh: αν θες θα σου δωσω τα τηλεφωνα της Μενεγακη και του Παττακού να τους ρωτησεις! όσο για τις τιμες..,

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 40τεμ

βιβλιαράκι 2,26€/τεμ + 50€ η εκτύπωση στο σύνολο

βιβλιαράκι με συνταγή 2,75€/τεμ + 50€ η εκτύπωση στο σύνολο

ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ

Κεντρική σύνθεση & Τραπέζι

Ροζ ανάγλυφο με μαργαρίτες 100€ σύνολο

Καφασάκι με τσαλακωτό χαρτί, κλαδιά και στικ με πεταλούδες 18€/σύνθεση

Μεταλλική βάση με λουλούδια (πρασινάδα και τριαντάφυλλα, ζέρμπερες κλπ) και πεταλούδες να κρέμονται 25€/σύνθεση

Μεταλλική βάση με ύφασμα τυλιχτό, πεταλούδες κρεμαστές και μη 17€/σύνθεση

Φαναράκι με ανθόμπαλα, κισσό και πεταλούδες 17€/σύνθεση

Κασπώ με μπάλα με λουλούδια και πεταλούδες 17€/σύνθεση με μικρή μπάλα και 25€/σύνθεση με μεγάλη μπάλα

Καρέκλες

Κορδελίτσες 0,60€/καρέκλα

Κρεμαστό – πεταλούδα ή λουλούδι 1€/καρέκλα

Πετσέτες

τουλίπα 0,60€/πετσέτα

κύλινδρος με δαχτυλίδι χειροποίητο λουλούδι ή πεταλούδα 1,10€/πετσέτα

κύλινδρος με κορδελάκια 0,80€/πετσέτα

Ευχολόγιο

Χωρίς τετράδιο, με smarties και mars mallow

95€

Λοιπά στοιχεία

Μπαλόνια σύνθεση με λουλούδια 60€

Παιδικό καφενείο με ψυχαγωγό - 2 ώρες - αν πάρετε πακέτο 110€ (από140€) ο ψυχαγωγός και τιμή βάσης (4 τραπέζια-16 καρέκλες) για το καφενείο 150€

Καρότσι με μαλλί της γριάς και ποπ κορν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου κ εμενα μου φανηκαν πολλα,αλλα δεν ξερω,γιατι δεν εχω ρωτησει σε αλλους.

σε αυτους τους 2 που μου ειπες εχεις ρωτησει τιμες??

οι τιμες που σου εδωσαν στο glam για τον στολισμο του τραπεζιου μου φαινονται λογικες.

ειχα παει κ στο "προσκλησις" κ μου ειχε πει 20-25 το τραπεζι.

εμενα για το τραπεζι μου ειπε...

25 ευρω αν βαλουμε γαζα στο ταπεζι κ γυαλα με βοτσαλα,αστεριες κ ψαρι...

κ 28 αν βαλουμε γαζα,σεντουκι με θησαυρους κ πειρατες.

οι τιμες στις μπομπονιερες μου φανηκαν λιγο ακριβες.εχω βρει στο ιντερνετ τις ιδιες σε πιο χαμηλες τιμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βούλα σήμερα πηγα στο κασσιανη events. με ρωτησε τις λεπτομερειες της βαπτισης, και μου ειπε ότι θα παει στο κεντρο να δει το χωρο και θα μου τηλεφωνησει την επομενη εβδομαδα να κανονισουμε ραντεβου να μου προτεινει καποια πραγματα.μου ειπε ότι ανανεωνει συνεχως τις προτασεις της και δεν κάνει τον ιδιο στολισμο πανω απο δυο φορες. έχει και ψυχαγωγους και τις ειπα να συμπεριλάβει και αυτους στην προταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

Μαρια μου κ εμενα μου φανηκαν πολλα,αλλα δεν ξερω,γιατι δεν εχω ρωτησει σε αλλους.

σε αυτους τους 2 που μου ειπες εχεις ρωτησει τιμες??

.

ναι και οι δυο μου ειπαν γυρω στα 900-1000€, θα ψαξω να βρω τις προσφορες να στις πω. εννοειται μαζι και το βιντεο εκκλησια και κεντρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ, κι εγώ βαφτίζω τον σφίχτερμάν μου

στις 23 του Μάη!!

αλλά δεν έχω φωτογράφο-βίντεο

θα τα κάνουμε μόνοι μας αυτά,

τι τις έχουμε τόσες φωτ. μηχανές και κάμερες?

γλυτώνω κάτι από κει.

στολισμό.... μπα δε....

δε ξέρω ακόμη... ίσως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενιτσα2 κατι ασχετο χαζεβα την φωτο στο προφιλ σου και ομολογο οτι ο σφιχτερμαν σου εχει μια φατσουλα ονειρο. Τα χειλακια του ειναι μια γλυκα. Και μοιαζει και πολυ στην μανουλα ε; Να τον χαιροσαστε βρε.

Sorry για το ασχετο του θεματος αλλα πραγματικα ειναι μια φατσουλα γλυκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να ζήσετε 💞 όλο χαρές να έχουμε σ αυτό το φόρουμ ✨✨ Βουρ στο ψητό τώρα και σας εύχομαι να έχετε κι άλλες χαρές σύντομα 🤰🏼🔜 🤞
    • Κορίτσια τι κάνετε ;;  συγχαρητήρια σε όσες είδατε θετικά τεστακια ή κάνατε υπερήχους κ είδατε τα φασόλια σας !! Ποσό μα ποσό χαίρομαι για την καθεμία ξεχωριστά όταν βλέπω κάποια να ανεβάζει θετικό τεστ !!! οι υπόλοιπες εύχομαι κ πάλι από καρδιάς του χρόνου το Πάσχα να κρατάμε μωράκια ή να τα έχουμε στις κοιλιές μας !!  Στα δικά μου νέα , την 31η ημέρα μου ήρθε περίοδος (3 μέρες καθυστέρηση με αρνητικά τεστ) το πήρα λίγο βαριά ωστόσο δεν ήθελα να το δείξω λόγω των ημερών… μετα πήγαμε ένα 3ημερο κ εκεί μου έκανε πρόταση κ επίσημα με δαχτυλίδι ο άντρας μου κ όλα άλλαξαν ! Στη συνέχεια πήγα κ στους δικούς μου κ καταχάρηκα!  γυρνώντας στην καθημερινότητα ξεκίνησα τα τεστακια ωορρηξίας και σήμερα βρήκα το καραθετικο, πήρα άδεια από τη δουλειά που δουλεύω όλη μέρα εκτος σπιτιού, για μια ώρα (με δικαιολογία ότι να ναι) κ έτρεξα για λίγες τρελίτσες … αύριο αντίστοιχα κ ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα, όποτε ελπιζω να μπορέσει μια ώρα να πάρει για να κάνουμε λίγες ακόμη να αυξήσουμε πιθανότητες ! ελπιζω βγαίνοντας αυτός ο μήνας να έρθουν κ αλλά θετικά τεστακια κ μωράκια στις κοιλίτσες !
    • Κοριτσαρες μου!!!  Τι κάνετε καλέ?! Διαβάζω πόση ώρα ! Να πω κάτι αρχήν στην Μαρίνα μας @marinamanoulitsa μου να χαίρεσαι το αντράκι σου .γερό τυχερό και ευλογημένο να είναι. Εμένα σήμερα έχει γενέθλια ο γιος μου και είχα λίγο κόσμο σπίτι και αύριο έχουμε το πάρτι και για αυτό χάθηκα αυτές τις μέρες ,έτρεχα για τις λεπτομέρειες.. Κατά τ αλλά όπως σας.ειχα πει έχω γίνει σαν μπαλόνι. Έχω πρηστεί και στο πρόσωπο και εννοείται κοιλιά που μπαμ!   @Kate1992 πριν κάποιο καιρό όταν κάναμε τις πρώτες μας προσπάθειες για δεύτερο παιδί είχα ένα πολυ δύσκολο βακτήριο. Τότε είχα ενημερώσει τον γιατρό για τις προθέσεις μου και επειδή έπρεπε να πάρω οπωσδήποτε αντιβίωση μου έδωσε ακριβώς την ίδια που έδωσε τώρα και σε σένα. Επειδή δεν ήξερα αν είμαι η δεν είμαι έγκυος ο γιατρός μου είπε θα την πάρεις άφοβα αυτή. Και έτσι έκανα. Βέβαια έγκυος δεν ήμουν τότε αλλά ο συγκεκριμένος γιατρός ήταν γυναικολόγος με ειδίκευση στην γυναικεία Ουρολογία. Οπότε κάτι παραπάνω θα ξέρει! Μην μου αγχώνεσαι!!!
    • Εμένα έπαιρνε 50 ευρώ επίσκεψη βέβαια όχι σε κάθε ραντεβού, σίγουρα δεν χρέωσε 4 κ 1000€ καισαρική. Εκείνη την εποχή έλεγαν τα κορίτσια στη συζήτηση με τα δίδυμα ποσα της τάξεως των 2000-2500 ευρώ κ λέω μια χαρά είμαστε!!!😱😱😱
    • Αυτό με τα σουτιέν πονεμένη ιστορία! 😂Έχω στήθος γενικά και τώρα με την εγκυμοσύνη έχει βαρύνει κι άλλο. Εννοείται πως κανονικό σουτιέν δεν παίζει να βάλω, αθλητικά μόνο και πάλι με ζορίζουν!  Ελπίζω να μπαίνω στο μαγιό μου 😅 @Katiana1987 μωρέ την απολαμβάνω τη διαδρομή αλλά είμαι και καμμένη, γι’ αυτό λέω να περάσουν αυτές οι μέρες χαχα @Kate1992 κορίτσι μου μην αγχώνεσαι σίγουρα δεν είναι κάτι σοβαρό, θα κάνεις τη θεραπεία σου και όλα καλα. Γενικά παίζει πολύ στην εγκυμοσύνη βακτήρια/μύκητες. Αλλάζει το ph του κόλπου. Εγώ παίρνω και προβιοτικά γιατί ταλαιπωρούμαι συχνά από candida και ενδεχομένως να έχω και τώρα. Στο επόμενο τρίμηνο θα κάνω καλλιέργεια και παπ.  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...