Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα κοριτσια βρηκα χθες μια καλη ιδεα και πολυ πιο οικονομικη για μαλλι της γριας!!!Εκανα μια βολτα στο παρεντς και ειδα ενα λινκ που ειχαν βαλει οι κοπελες για μαλλι της γριας σε μπολακια!!Θ παρω αυτα και θα τα ντυσω με τουλι!!!Αφηστε που το καροτσακι δεν θα μπορουσε να κατεβει στην αμμο τωρα που το σκεφτομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.το εχω δει και εγω τησ τεφαλ ειναι και ομορφο στην εμφανηση και οικονομικο ;) αλλα ποιοσ θα κατσι να τα φτιαχνει?σε μπολακια τα εχω δει και αυτα.οτι σε βολευει,εσυ ξερεισ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

olya έγραψε:

καλημερα.το εχω δει και εγω τησ τεφαλ ειναι και ομορφο στην εμφανηση και οικονομικο ;) αλλα ποιοσ θα κατσι να τα φτιαχνει?σε μπολακια τα εχω δει και αυτα.οτι σε βολευει,εσυ ξερεισ.

Aυτο ειναι καλο για παρτυ....για τη βαπτιση δεν κανει για το λογο που λες!!!Θα καταληξω στα μπολακια....θα κανω και γλυκο του κουταλιου...θα εχω κ την μπομπονιερα....εεεεεεε φτανουν πιστευω μη γινω και υπερβολικη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ορχιδεα??? :dry:

Καλο ακουγεται!

Δεν εχω ομως καμια ιδεα! :blush:

Το φανταζομαι σε ξωκλησσι, και τραπεζι σκεφτομαστε να ψυσουμε στο σπιτι, μιας που εχουμε μεγαλη αυλη.

Εξαλλου κουμπαρα θα ειναι μονο η αδελφη μου και δεν θα καλεσουμε κοσμο.

Εμεςις θα ειμαστε, τα πεθερικα μου και η αδελφη μου με την οικογενεια της!

Ρε mariagl!

αλλαξες φωτο και δεν σε γνωρισα!

Οχι, δεν το παραγγειλα!

Στο τσακ ειμαουν αλλα περιμενω να "ανυσηχησει"πρωτα η κορη μου για το σεξ και μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eleny2 έγραψε:

Αυτο το μαλλι της γριας ωραιο αλλα για μπομπονιερα η για γλυκακι?

Που ειναι το site?

http://www.getta.gr/page.aspx?itemID=SPG30

Σελ 60-61

Εμενα μου αρεσει το κουτακι ασε που διαβασα απο τις αλλες κοπελες οτι η μπαλα δεν ανοιγει με τιποτα!

Θα βαλω μπομπονιερα απλα στα παιδακια αντι για γλυκο του κουταλιου που θα δινω στους μεγαλους θα δινω αυτο.

Μπορεις να νοικιασεις και απο catering κανονικο καροτσι που φτιαχνει μαλλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άλλαξα φωτο, η άλλη ήταν βαρετη! B)

Σοφια!! Που ανακαλυψες αυτην την εταιρία!! καλά φοβερα γλυκα!!! θα τους πάρω τηλ αυριο το πρωι να ζητησω να μου στείλουν δειγματα ελπιζω να το κανουν! κοριτσια μου τρεχουν τα σαλια, ειμαι πολύ του γλυκου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagl έγραψε:

άλλαξα φωτο, η άλλη ήταν βαρετη! B)

Σοφια!! Που ανακαλυψες αυτην την εταιρία!! καλά φοβερα γλυκα!!! θα τους πάρω τηλ αυριο το πρωι να ζητησω να μου στείλουν δειγματα ελπιζω να το κανουν! κοριτσια μου τρεχουν τα σαλια, ειμαι πολύ του γλυκου!!

Μπηκα στο parent's να δω μηπως ειχε εκει κανενα θεμα για μαλλι και ειχαν βαλει το λινκ καποιες κοπελιες που ειχαν παρει απο εκει.

Παντως πρεπει να δινει μονο με τιμολογιο... :(

Εγω μπορω να παρω στο ονομα της κουνιαδας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak έγραψε:

Eleny2 έγραψε:

http://www.getta.gr/page.aspx?itemID=SPG30

Σελ 60-61

Εμενα μου αρεσει το κουτακι ασε που διαβασα απο τις αλλες κοπελες οτι η μπαλα δεν ανοιγει με τιποτα!

Θα βαλω μπομπονιερα απλα στα παιδακια αντι για γλυκο του κουταλιου που θα δινω στους μεγαλους θα δινω αυτο.

Μπορεις να νοικιασεις και απο catering κανονικο καροτσι που φτιαχνει μαλλι![/quote:3ak9xwgv]

ΠΩΠΩ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΕΙ :ohmy: ,ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΠΑΛΑ,ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΠΟΥ ΔΕΜΕΝΟ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΗΤΑΝ(ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ).σε κουτακι εχω δει στο καρφουρ :blush: απο τιμεσ ρωτησατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas manoules..etoimazw k gw th vaftish ths mpempas mou k psaxnw oikonomikes idees!! eixa skeftei na ftiaxw monh mou mpoumpounieres alla fovamai mhpws ta kanw xalia sto telos xa xa!! emeis 8a thn kanoume sto eksoxiko mallon opote exei kamia kopela idea gia to stolismo?? apo a8hna (egaleo menw) pou rwthsa den mporoun na ta steiloun kati mpalonia pou eida..th mhxanh me to ilion apo pou thn perneis???8elw na einai omorfa ola ekeinh th mera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΙΟΣΚΙ ΜΕ ΠΑΓΩΤΑ

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΓΩΤΑ!!

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ

ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΑΦΟΥ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΙΟΥΛΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟ :P:P ΣΙΣΤΙΚΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενετια με το καλό! εγώ θα κάνω για μπομπονιερες βαζακια με γλυκο του κουταλιου και ειναι πολύ οικονομικες. θα φτιαξω εγω το γλυκο. ποτε θα γινει η βάπτιση? υπαρχουν πολλά θεματα, νεράιδα, πριγκήπισα, γοργονα, πεταλούδες και λουλούδια(το θεμα της δικής μου ) :) ,καρουζελ, μπαλαρίνα. για τη μηχανη που λες δεν ξέρω,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PURPLE wrote:

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΙΟΣΚΙ ΜΕ ΠΑΓΩΤΑ

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΓΩΤΑ!!

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ

ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΑΦΟΥ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΑΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΙΟΥΛΙΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ,ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟ :P:P ΣΙΣΤΙΚΟ!!!

Στο περιοδικο παιδι και νεοι γονεις που εχει ενθετο βαφτιση πηρε το ματι μου μια διαφιμηση ΔΩΔΩΝΗ που παρεχουν τετοια κιοσκια σε βαφτιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!

Μαρια πηγες τελικα στο kassiani events????

να σε ρωτησω...φωτογραφο εχετε βρει???

ξερεις καποιον καλο??

Μαρακι μου(PURPLE)τι κανεις??

η τρελοκοτσιδου καλα??

για παγωτο κ εγω ξερω μονο το Δωδωνη...δες εδω...

http://www.dodoni-catering.gr/learn_more.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

καλημερα!!!!!!!!!!

Μαρια πηγες τελικα στο kassiani events????

να σε ρωτησω...φωτογραφο εχετε βρει???

ξερεις καποιον καλο??

Μαρακι μου(PURPLE)τι κανεις??

η τρελοκοτσιδου καλα??

για παγωτο κ εγω ξερω μονο το Δωδωνη...δες εδω...

http://www.dodoni-catering.gr/learn_more.html

Βούλα μου όχι δεν προλαβα. Ίσως παω αυριο που θα κατεβω Χανια, έχουμε και παιδιατρο. μου εστειλαν τιμες απο το glam και μου φανηκαν ακριβες! 100€ για το ράνερ!! τελος παντων. για φωτογραφο ειμαι ανάμεσα σε δυο, την Πένη Μενεγάκη (βρισκεται στον Μακρυ Τοιχο λιγο μετά το Jumbo στην απεναντι πλευρα) και τον Παττακο ( cimelio team). Θα επιλεξω μαλλον τον Παττακο ειναι πολύ καλος, καλλιτεχνικες φωτογραφιες! η ιστοσελιδα του ειναι http://www.cimelioteam.gr/new/.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα δεν μου εχει πει ακομα τιμες.

περιμενω....

αν πας αυριο,θα περιμενω να μου πεις.κ αν ειναι θα παω κ εγω.

πρεπει να παω να ρωτησω τιμες για τους φωτογραφους.

ο Πατατακος φαινεται πολυ καλος.

στον γαμο ειχαμε τον Τσατσα.ειναι πολυ καλος αλλα ειχε ανεβασει πολυ τις τιμες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA έγραψε:

εμενα δεν μου εχει πει ακομα τιμες.

περιμενω....

αν πας αυριο,θα περιμενω να μου πεις.κ αν ειναι θα παω κ εγω.

πρεπει να παω να ρωτησω τιμες για τους φωτογραφους.

ο Πατατακος φαινεται πολυ καλος.

στον γαμο ειχαμε τον Τσατσα.ειναι πολυ καλος αλλα ειχε ανεβασει πολυ τις τιμες...

Να σου πω την αλήθεια δεν πολυσυμπαθω τον Τσατσα και δεν μου αρεσει η δουλεια του. τον ειχε η κουμπαρα μου και στις δυο βαπτισεις, έκανε πεντε μηνες να της δωσει τις φωτογραφιες και όντως για τη δουλεια του δε λεει καθολου. Ο Παττακος μου ειπε βιντεο + αλμπουμ ψηφιακο 900€ και δωρο ψηφιακο αλμπουμ για την κουμπαρα αλλα αυτο ήταν λογω εκθεσης (αυτη στην Αγυια) Μπορεις να του πεις και εσυ ότι τον ειχες ρωτησει στην εκθεση και σου ειπε τα παραπάνω, σιγα μη θυμαται με ποιους μιλησε και με ποιους όχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εμεινα ευχαριστημενη με τον Τσατσα.

αλλα ο γαμος ηταν πριν 5 χρονια.τωρα δεν εχω δει δουλεια του.

κ δεν εχω δει κ την δουλεια του σε βαφτιση.

εγω δεν ξερω αν θα κανω ψηφιακο αλμπουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariagl έγραψε:

κανενα προβλημα έχω και εγώ γνωστους με εταιριες για να τα παρω μεσω αυτων! εσυ θα παραγγειλεις απο εκει?

Καλημερα...ναι αποφασισα οτι θα παρω απο εκει!Περιμενω να μιλησω με τον πατερ για καποιες λεπτομερειες γιατι το εκκλησακι ειναι πανω στην αμμο εξω απο το σπιτι του και θελω να δω πως θα τα στησω...μετα θα παρω τηλ να μαθω λεπτομερειες!!!

Χι χι η πλακα ειναι οτι εγω δεν τρωω ΚΑΘΟΛΟΥ γλυκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

benetia έγραψε:

geia sas manoules..etoimazw k gw th vaftish ths mpempas mou k psaxnw oikonomikes idees!! eixa skeftei na ftiaxw monh mou mpoumpounieres alla fovamai mhpws ta kanw xalia sto telos xa xa!! emeis 8a thn kanoume sto eksoxiko mallon opote exei kamia kopela idea gia to stolismo?? apo a8hna (egaleo menw) pou rwthsa den mporoun na ta steiloun kati mpalonia pou eida..th mhxanh me to ilion apo pou thn perneis???8elw na einai omorfa ola ekeinh th mera...

egw ekleisa bonbonieres kai prosklhthria sto www.happyevents.gr!eixe uperoxa pragmata kai sxetika fthnotera apo alla magazia pou eixa dei!sigoura exei terastia poikilia kai polles idees!epishs epeidh 8a kanw thn baftish sto karpenhsi mou eipe oti den eixe problhma na er8ei na stolisei!kai kanei tromero stolismo.apla emeis telika eipame na mhn stolisoume logo xwriou,na einai pio apla...alla esu pou 8es stolismo ektos a8hnas phgaine na deis,den nomizw na xei problhma arkei na exei hmeomhnia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...