Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

Μαριαννα σ'ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!

χαιρομαι που σου αρεσε.αν κ φορεμενο ειναι πολυ πιο ωραιο απ'οσο φαινεται τωρα στην φωτο.

για τα παπουτσια,αυτο ηθελα κ εγω....να ειμαι ανετη.

στον γαμο μου κ στον γαμο του αδερφου μου ειχα βαλει ψηλα τακουνια κ ειχα ζοριστει πολυ.με κουρασαν αρκετα.

αλλα τωρα θελω να το ευχαριστηθω!!!!

τι ημερομηνια σκεφτεσαι για την βαφτιση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τιποτα κοριτσι μου!!!με το καλο!!!

χθες μαθαμε οτι ο αντρας μου θα παρει την αδεια του στις 15/8 οποτε θα ρωτησω για τις 2 τελευταιες κυριακες του αυγουστου.πρειπει να κανονησω μεσημερι για να προλαβουν να ερθουν το σοι απο υδρα και να γυρησουν πισω το απογευμα.ελπιζω να υπαρχουν κενες ωρες.αυριο θα σου πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εχουμε κανονισει απογευμα την βαφτιση.

τον χωρο που θα κανουμε το τραπεζι τον εχουμε κλεισει απο περυσι τον Αυγουστο κ ηταν η μονη ημερομηνια που βρηκαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εχουμε ηδη καθηστερισει.ελπιζω να ωρουμε κατι καλο για το τραπεζι.σκεφτομαι να ρωτησω στο καταρακτης στο μοσχατο-φαινεται ωραιος χωρος, αν εχει και λογικες τιμες...

αλλιως θα δουμε...

εσυ που εκλεισες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ βουλα μου!!!πολυ ωραιος χωρος!

ναι αθηνα μενω και το μαγαζι που σου λεω ειναι κοντα και εχει ενα ωραιο κηπο οπου διοργανωνει τραπεζια για γαμο η βαφτιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

babaki το ατομο ειναι 24 ευρω.

Μαριαννα,στην Αθηνα εχεις πολλες επιλογες.εδω δεν ειναι πολλα τα μαγαζια για γαμους κ βαφτισεις κ γι'αυτο πρεπει να τα κλεισεις 1 χρονο πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

picture1wwc.png

Uploaded with ImageShack.us

Eδω θα κανουμε την δικη μας βαφτιση!Ειχε και εξω αλλα ειναι κλεισμενο. Γαμος 800 ατομα!Εμας μας πηρε φιλικα 20 euro.

Εξω ειναι και η εκκλησια εχει υπεροχους κηπους!!!

Mε το καλο κοριτσια!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

babaki ο χωρος φαινεται πολυ ωραιος.

κ τα 20 ευρω πολυ καλη τιμη.

ασχετο με το θεμα...καπου διαβασα οτι πηγες κ εσυ στον Μακρυγιαννακη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια και εγω θα βαφτισω το μωρακι μου 3 Οκτωβριου...το μονο που με στεναχωρει ειναι που χωνεται η πεθερα μου και λεει οπου σταθει και οπου βρεθει'θα το αρρωστησει καλε η νυφη μου το παιδι θελει να το βαφτιση χειμωνιατικα' :angry::angry::angry: .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες τα χρυσοστομη!!!!εγω παλι δεν φοβαμαι το μηνα αλλα την παλιογρουσουζια της πες πες πες θα μου αρρωστησει τελικα το πουλακι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα

zoumpalou τον πρωτο μου γιο τον βαφτισα 4 οκτομβριου και ειχε μια τελεια μερα και πολλη ζεστη δεν εχει σημασια μπορει να το βαφτισεις καλοκαιρι και να εχει χειροτερο καιρο πες την πεθερα σου την γρουσουζα

ειδα καποια φορεματα και παπουτσια πολυ ωραια κοριτσια μεγεια σας και με το καλο οι βαφτισεις σας,

εμεις φωτογραφο δεν θα εχουμε αλλα θα μας βγαζει φωτο καποιος γνωστος και την καμερα σε τριποδα απλα θα ελεγχει καποιος,ειναι τριτο παιδι και ειπαμε οσο πιο απλα γινεται τα προσκλητηρια τα φτιαξαμε μονοι μας θα βαλω φωτο να μου πειτε τη γνωμη σας τις μπομπονιερες θα τις παρει η νονα για τους μεγαλους και εμεις για τα παιδια κλεισαμε μολυβια και θα δινουμε ζαχαρωτα θα τα φτιαξω κι αυτα και θα βαλω φωτο να μου πειτε και γλυφιτζουρια,και τα γλυκα μας θα ειναι τουλουμπακια και κουρκουμπινακια οσο για το κεντρο σε μια οικογενειακη ταβερνα εξω γυρω στα 35 ατομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo jouliax euge koritsi!!!!!poli wraia ola

epagelmatiki douleia opws oi perissoteres edw mesa (sto site)

i mpo mponiera tou gamou de einai oneirikh

ax na sas ixera nwritera!!!!!kati tha eixa kanei kai egw tote na glitwsw apo kati Xana bravo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia! ki ego 8a baptiso ton bebi mou to Septembri!

8a einai peripou 6 minon aplos meta piano douleia kai 8a einai diskolo na trexo.

ka8os eimai se adeia xoris apodoxes ( dikaioumai mono 2,5 mines adeia) stenevomai ligo oikonomika kai skeftomai na etoimaso kapoia pragmata moni mou px mpomponieres , stolismo .

pera apo ta xrimata skeftomai oti 8elo na kano kati dimiourgiko.

Mipos gnorizete kapoio axiopisto site gia stolidia ?

Filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια πως γινεται σε καθε ευχαριστη στιγμη μας παντα να χωνονται τα πεθερικα και να μας τα χαλανε ολα???Αλλα εμεις δεν πτοουμαστε...τους ΓΡΑΦΟΥΜΕ και συνεχιζουμε...αυτοι τη ζωη τους την εζησαν τωρα ειναι η σειρα μας να ζησουμε τη δικη μας..Zoumbalou μην σκεφτεσαι κανεναν και τιποτα.η ημερομηνια ειναι οτι πρεπει και γω την πρωτη τη βαφτησαμε 30 σεπτεμριου και τη δευτερη τωρα θα τη βαφτησουμε 3 οκτωμβριου.Καλοφωτιστα να ειναι τα παιδια μας και ολα τα αλλα ....μην τα σκεφτεσαι καν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που χαθηκατε καλε ολες?

Aυριο εχω ραντεβου στο ζαχαροπλαστειο για να καταληξουμε στο γλυκο και την τουρτα!

Εχω μπερδευτει λιγακι δεν θελω σοκολατενιο.....θελω κατι διαφορετικο :P

Στο τηλ ο ζαχαροπλαστης μου ειπε οτι μπορουμε να βαλουμε, μιλφειγ,τιραμισου,πανακοτα,γλυκο ψυγειου,τσιζ κεικ κλπ.

Πως σας φαινεται, θα ειναι ωραιο κατι τετοιο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!

θυμαστε που σας ελεγα οτι θα εκλεινα εκκλησια την κυριακη? :huh: λοιπον ακυρο, γιατι δεν βρισκουμε ημερομηνιες :blink: .

το θετικο ειναι ομως οτι αποφασισαμε να την κανουμε στο νησακι μου τον σεπτεμβρη και ειμαι ενθουσιασμενη :woohoo: :woohoo:

θα σας πω νεα μου οταν κανονησω λεπτομεριες.

βαβακι και πανακοτα ακουγεται ωραιο.και εγω κατι δροσερο και καλοκαιρινο θελω.

ολυα μου κουκλακια τα παιδακια σου!!! :cheer:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ξεχασα...ξερετε αν εχει στα τζαμπο ρανερ για τα τραπεζια και ποσο περιπου κοστιζουν?σκεφτομαι να παρω φουξια ρανερ οργαντζα μαλλον, και να τα στρωσω στα τραπεζια πανω σε λευκα τραπεζομαντυλα και να σκορπισω φουξια ροδοπεταλα η κρυσταλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...