Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ 2010?


mariagl

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια, κ εγω τον δευτερο αγορακι μου βαφτιζω στις 05/09/10.Γλυκα του κουταλιου ειχα στον μεγαλο γιο μου ,στον μικρο λεω να κανω σοκολατες η σε διαφανω βαζακι πλαστικο με γευση cookies η βανιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιρφιρικο ολα ειναι τελεια!!!!!!

με το καλο να βαφτιστει ο γιοκας σου.

Και γω περιμενω πως και πως την μερα της βαφτισης 11/7/10..πλησιαζει :)

Το ονομα της θα ειναι Χριστινα Μαρια.το πρωτο απο την πεθερα μου :unsure:

και το αλλο επειδη λιγο πριν γεννησω τρομαξα πολυ μια μερα επειδη δεν ακουγα το παιδι και πριν φυγω για το νοσοκομειο(ευτυχως ηταν ολα οκ) κλαιγοντας εταξα στην Παναγια να βγαλω δευτερο ονομα στο παιδι το Μαρια,οπως λενε και μενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δικο μας ονομα θα ειναι Χαραλαμπος, του πεθερου μου.Θα τον φωναζουμε Χαρη.

Τα νεοτερα απο τους φωτογραφους......Μαλλον θα καταληξουμε εκει που ειχαμε κανει και τον γαμο μας,

Λοιπον

1 Ψηφιακο δικο μας

1 κανονικο για την νονα

2 αλμπουμ σαν τετραδια με φωτογραφιες για τις γιαγιαδες

2 dvd

1 βιβλιο με τα δειγματα

αν θελουμε ερχεται απο το σπιτι και τραβαει φωτογραφιες το μικρο, η παμε 1 ωρα νωριτερα στην εκκλησια για φωτογραφιες που θα ειναι ηρεμο.

Και το βασικο, η βαφτιση ειναι 31 Ιουλιου και 1 Αυγουστου εχει γενεθλια θα κατσει στο κεντρο μεχρι τις 1 για να τραβηξει φωτογραφιες απο την τουρτα!!

Ολα αυτα με 1200 euro.

Ενας αλλος τωρα

1 Ψηφιακο δικο μας

1 Ψηφιακο της νονας λιγο μικροτερο

2 ψηφιακα μικρουλικα για τις γιαγιαδες

2 dvd

καθεται κι αυτος μεχρι τις 1

ειπε 1000 euro

απλα του πρωτου η δουλεια ειναι περισσοτερο καλλιτεχνικη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εμεις μετα απο πολυ ψαξιμο στην αλεξανδρουπολη βρηκαμε εναν που

δινει

ενα ψηφιακο αλμπουμ με 20 σαλονια για μας

ενα μικρο κατι σαν αλμπουμ ποιο πολυ βασικα σαν περιοδικο αλλα με καλης ποιοτητας φωτογραφιες για τον νονο

60 μεγαλες φωτογραφιες για να τις δωσουμε σε παππουδες γιαγιαδες η οπουδηποτε θελουμε εμεις.

βιντεοσκοπηση το μυστηριο(100 ευτω εξτρα αν τον θελουμε και στο κεντρο απο την αρχη μεχρι το τελος).

ολα αυτα βγαινουν στα 600 ευρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexandra mammy έγραψε:

Λοιπον εμεις μετα απο πολυ ψαξιμο στην αλεξανδρουπολη βρηκαμε εναν που

δινει

ενα ψηφιακο αλμπουμ με 20 σαλονια για μας

ενα μικρο κατι σαν αλμπουμ ποιο πολυ βασικα σαν περιοδικο αλλα με καλης ποιοτητας φωτογραφιες για τον νονο

60 μεγαλες φωτογραφιες για να τις δωσουμε σε παππουδες γιαγιαδες η οπουδηποτε θελουμε εμεις.

βιντεοσκοπηση το μυστηριο(100 ευτω εξτρα αν τον θελουμε και στο κεντρο απο την αρχη μεχρι το τελος).

ολα αυτα βγαινουν στα 600 ευρω.

Πολυ καλη τιμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

firfirikos έγραψε:

KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ Κ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Κ ΤΟ ΕΥΧΟΛΟΓΙΟ Κ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ!! ΣΑΣ ΤΑ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΥΤΙ

20062010791.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ολα τελεια κοριτσακι μου... πανεμορφα...

Μονο εχω να σου κανω μια παρατηρηση καθως το εμπειρο το ματι μου (το κακο) το προσεξε... :blush::blush:

καλυτερα να αφαιρεσεις την γαλαζια κορδελα που γραφει it's a boy κ να βαλεις μια κορδελα γαλαζια ή ασημι αλλα σατεν σκετη η ακομα καλυτερα οργατζα.. επειδη την εχω κ εγω αυτην την κορδελα και ξερω πολυ καλα την αφη της κ την ποιοτητα της, στο χαλαει αρκετα και δεν του ταιριαζει ιδιαιτερα...

κατα τα αλλα ειναι ολα τελεια κ πολυ εντυπωσιακα.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..

λοιπον πηρα τηλεφωνο στον παρισις και μπορω να πω οτι ηταν ακριβες οι μπομπονιερες για εργοστασιο και σκετο αντικειμενο...απογοητευτικα :(

για το ελξις ξερει καμοια τιποτα;;;ειναι καλο;;;;γιατι εχω δει απο κει μια μπομπονιερα που μου αρεσει πολυ...

επισης γνωριζει καμοια κοπελα για παγωτατζη;;;;

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλισπερα bourique. εγω παραγγειλα τα υλικα που χρειαζομουν για να φτιακσω τις μπομπονιερες μονη μου απο τα ελξις και εμεινα πολυ ευχαριστημενη.και απο τιμες ειναι πολυ καλος.

απ'οτι ειδα εχει και ετοιμες μπομπονιερες που ειναι πολυ ομορφες αλλα και οικονομικες.ριξε μια ματια στο site του.

εχεις καποιο σχεδιο στο μυαλο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τηλεφωνικα, αν και δυσκολευτικα να πιασω γραμμη.τελικα μιλησα με καποιον γιαννη και μου τα εφερε ο οδηγος τους με χρεωση 15 ευρω μετα απο 10 μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

καλησπερα κοριτσια..

επισης γνωριζει καμοια κοπελα για παγωτατζη;;;;

παγωτατζη εχει η δωδωνη http://www.dodoni-catering.gr/learn_more.html,

ο κωνσταντινιδης και ενα μαγαζι στα βριλησια που παραγγειλα εγω τις μπουμπουνιερες. Αν θες πληροφοριες πες μου να σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια, εμείς τον σταθάκο μας τον βαπτίσαμε και επειδή βλέπω οτι πολλές θέλουν να κάνουν μόνες τους τις μπομπονιέρες, το ίδιο έκανα και εγώ άλλωστε, έχω να προτείνω ένα site www.derismetal.com έχει μεταλικά αξεσουάρ σε πολύ καλές τιμές.

Εγώ απο εκεί πήρα κατι ραβδάκια με αστεράκι που γράφουν επάνω a star is born και περασα κορδέλες και το ευχαριστήριο καρτελάκι και τα είχα πάνω στα πιάτα στην δεξίωση. Επίσης απο εκεί πήρα και ένα ζευγαράκι που φιλιέται για την μπομπονιέρα που έκανα για τον γάμο (κάναμε και το γάμο και την βάπτιση μαζί) και τις χάντρες και τα σταυρουδάκια για τα μαρτυρικά (ναι και αυτά μόνη μου τα έκανα!!!!).

Γενικά έχει πολλά πράγματα!!!!!

Επίσης αν σας ενδιαφέρουν βιβλία ευχών περάστε απο το blogaki μου να σας δείξω τις δημιουργίες μου....http://boobookaki.blogspot.com/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak έγραψε:

Κοριτσια τι τιμες σας εχουν πει οι φωτογραφοι?

1100 ευρω

εχει

2 φωτογραφους, 1 καμεραμαν,

αλμπουμ 1 μεγαλο ψηφιακο, 3 μικρα ψηφιακα

6 dvd

1 αφισα

5 εξτρα φωτος σε μεγαλη διασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

firfirikos έγραψε:

KOΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ Κ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Κ ΤΟ ΕΥΧΟΛΟΓΙΟ Κ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ!! ΣΑΣ ΤΑ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ!

Η ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΑΣ

17062010717.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Κ ΤΕΛΟΣ ΤΟ 1 ΑΠ ΤΑ 3 ΚΕΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΙΔΙΑ Κ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΔΙ

17062010713.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ερώτηση....τους μεγάλους πρίγκιπες (που έχεις στην λαμπάδα) απο που τους πήρες???? ψάχνω και εγώ αλλά βρίσκω μόνο μικρούς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην συγχαρητηρια σε ολα τα μελη που εχουν τη διαθεση, την εμπνευση και τη δυνατοτητα να φτιαξουν μονες τους τα απαιτουμενα της βαφτισης!

εγω παραγγειλα τα ρουχα - τα οποια θα μου τα ραψουν στο μεγεθος του μικρου (6μ) χωρις χρεωση και ολα τα υπολοιπα κουτι,λαμπαδα, απο ενα μαγαζι στο χαλανδρι με οικολογικα υλικα

μπουμπουνιερα κοινη για ολους μια κλειδοθηκη με ζωακια και για γλυκο θα παραγγειλω cookie σε διαφορες γευσεις παλι απο ενα μαγαζι στο χαλανδρι

μολις τα παρω στα χερια μου θα τα ανεβασω να τα ριξετε μια ματια να μου πειτε τη γνωμη σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

Boobookaki δες εδω καλη μου

http://www.derismetal.com/Deris/Pages/Products.html

το ξέρω το site, απο εκεί ψωνίζω και εγώ αλλά δεν νομίζω οτι έχει και τόσο μεγάλους πρίγκιπες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Boobookaki έγραψε:

firfirikos έγραψε:

ερώτηση....τους μεγάλους πρίγκιπες (που έχεις στην λαμπάδα) απο που τους πήρες???? ψάχνω και εγώ αλλά βρίσκω μόνο μικρούς....[/quote:3o5769h9]

ΑΠΟ ΤΟΝ WWW.NARLIS.GR ΤΑ ΠΗΡΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ...ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟS COLLECTION.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΔΕΛΑ THANKS ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΣΟΙ ΤΟ ΕΙΔΑΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΝ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!

ΓΙΩΤΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΑΠΟ ΕΛΞΙΣ.ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΡΩΤΑ ΜΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ!! ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΒΑΦΤΙΖΟΜΑΣΤΕ!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΑΓΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΚΛΑΨΕΙ ΠΟΛΥ :(:(

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

firfiriko πλησιαζει η μεγαλη μερα ε? με το καλο η βαφτιση του μικρουλη σου!!! :kiss:

Ετσι θα ειναι η δικη μας μπομπονιερα για τους μεγαλους. Τα κορδονακια θα ειναι κοκκινα και μπλε και τα πειρατακια θα φορανε μπαντανες!

dsc007151.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Κοριτσια ξερετε που θα βρω σοκολατενια νομισματα?

Εχω βρει καποια αλλα ειναι euro!

Tα θελω για να τα βαλουμε στα τραπεζια στον στολισμο!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frapedia72 έγραψε:

bourique1983 έγραψε:

παγωτατζη εχει η δωδωνη http://www.dodoni-catering.gr/learn_more.html,

ο κωνσταντινιδης και ενα μαγαζι στα βριλησια που παραγγειλα εγω τις μπουμπουνιερες. Αν θες πληροφοριες πες μου να σου πω[/quote:19iqqmp6]ξερεις καθολου απο τιμες;;;;

αν δεν σου ειναι κοπος δωσε μου πληροφοριες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...