Μετάβαση σε περιεχόμενο

elpizw na einai gourlidiko...


giwtaki

Recommended Posts

na sas pw 2 logia gt anoixa auto to post k toudwsa auto to onoma ....

einai to 100. post pou grafw sto mammy

kai skeftika oti to 100. thanai gourlidiko gia mena :)

de ixera pou na grapsw k mou edwse i kelly tin idea na kanw diko mou post- gia nanai gourlidiko - kai etsi kai egine!!!

i istoria mou enai i exis: edw k 4 mines ''gatsothikan'' mikrovia ston antra mou k de lene na fygoun... einai me antiviwsi kai emeis se apoxi -gia na min kollisw :angry: :angry:

twra me to kalo stis 16/4 tha exoume apotelesmata kai an paroume to ok vourrrrrrrrrrrrrr!!!!!

exoume na anaplirwsoume kai 4 mines .... :silly: :silly: :woohoo: :woohoo:

elpizw i antastasi gia mas tha einai auto to dwro....

auta ta liga

euxaristw pou makousate - mallon me diavasate-

euxomai se olon ton kosmo

kali anastasi

xronia polla me ygeia pan apola!!!!!

p.s to minima auto to grafw 2. fora gt to prwto kollise k de dimosieftike... simadiako?? :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: se oles!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwtaki βγες στο μπαλκονι με ενα μαντηλι κ κουνατο

για να αποχαιρετησεις τα μικροβια που φευγουν! :lol:

Αμεσως μετα βουρρρρρρρρρ για την αναπληρωση του χαμενου χρονου!!!

Μια χαρα θα βγουν τα αποτελεσματα αφου ειμαστε στο γουρλιδικο post.

Τα καλυτερα ερχονται για ολες!

:kiss:

(αχ ας μου φερει κ εμενα λιγο γουρι,μια γωνιτσα εστω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa lollipop marese poli auto me to mantili... exw mia aporeia omws: :S:S ti xrwma na einai?? :laugh: :laugh: :laugh:

min anisixeis tha kolliseis k esu apo to mikrovio tou fouskwmatos afou einai gourlidiko to post mou :) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι τα καλυτερα απο δω και περα σε σενα και σε ολες τις κοπελες,αυτες τις αγιες μερες να πραγματοποιηθουν ολα τα ονειρα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΕΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!

ΕΜΨΥΧΩΤΡΙΑ ΜΑς!!!

ΤΟ ΕΚΑΤΟΣΤΟ ΣΟΥ pOST ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ :P ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!! :silly: :silly:

ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΣΟΥ ΡΧΕΤΑΙ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο εύχομαι giwtaki!!! Μέσα από την καρδιά μου!

Να έχεις την τύχη της crazy της αγαπημένης μου!!! ;)

Σε φιλώ!! :kiss:

Καλή Ανάσταση με υγεία και φουσκωμένη κοιλίτσα!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι μην ανυσηχεις εχεις ηδη κανει το πρωτο βημα και αυτο η θετικη σκεψη και ειμαι σιγουρη πως θα συνεχισεις και θα εχεις το αποτελεσμα που θελεις...εγω σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα και ολη αυτη η ιστορια να ειναι σε λιγο καιρο απλα και μονο μια απλη περιπετεια...θα την σκεφτεστε αγκαλια με το μωρο σας θα το κοιτατε στα ματια και θα λετε ναι μωρε αξιζε καθε ταλαιπορια αυτο το πλασματακι....καλη ανασταση να εχετε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giwtaki mou glukoooo makari to themataki su na nai gourlidiko!!!makari koritsi mou grigora na mineis egguoula!!!!kai na kaneis ena omorfo mwraki xiixixixix anteeee to kalokairi tha maste fouskomeness olo to pareaki!!!kai tha suzitame gia kouniess paidika dwmatia kai panes xiixixix

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xronia polla koritsia!!!!

sas euxaristw polu pou apantisate :kiss:

elpizw gia oles mas auto to post na einai gourlidiko kai metadotiko :woohoo:

mia mia na anakoinwnoume ta euxarista mas!!!!

elpizw stis 16/4 na exw na sas pw ta euxarista( oti pirame to ok kai sunexizoume tis prospatheies) :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Το είδα αυτό το καρότσι, φαίνεται τέλειο, τα έχει όλα και χωράει στο αμάξι μας, είναι όμως λίγο ακριβό, 800 €, εγώ έλεγα μαξ να δώσω μέχρι 600, δεν ξέρω θα το ψάξω λίγο ακόμη..πήρατε και βάση isofix? Νομίζω πάει κανένα 200άρι παραπάνω..αξίζει να πάρω αυτή τη βάση; Είναι πιο ασφαλές έτσι το μωρό; Γιατί πάνω απ' όλα είναι η ασφάλεια..
    • @Naty_ @Kate1992 αχ κορίτσια πραγματικά πόσο βοηθητικό να ανταλλάσσουμε εμπειρίες και συμπτώματα 🙏🙏🙏 σας ευχαριστώ πολύ ❤️ γιατί κι εγώ, καμμένη 2 φορές, η αλήθεια είναι ότι ενώ προσπαθώ να διατηρώ θετική σκέψη, πέφτω καμιά φορά και με πιάνει ο φόβος μη γίνει πάλι κάτι με το σποράκι μου 😥  Κι εμένα τα τζιν δε με βολεύουν πολύ, δλδ λίγο νερό να πίω η κοιλιά τούρλα!! Πήρα 3 παντελόνια μαζί μου, κι έχω καταλήξει κι εγώ πλύνε -βαλε μόνο το υφασμάτινο 🤣🤣 και αποφεύγω και το σουτιέν γιατί με πιέζει στις θηλές και πονάει 😅  Όλα καλά θα πάνε, να μιλάτε στα σπορακια σας, εγώ έτσι κάνω, σαν την τρελή, αλλά έτσι νιώθω 😊
    • Εγω πήρα το dovati atta 3 σε 1 είναι ακριβό είναι αλήθεια ωραιο καρότσι στιβαρό με μεγάλες ρόδες για τα πεζοδρόμια  έχει αναρτήσεις άνετο για το παιδί και γενικα επειδή έχω αυλη με ανώμαλο έδαφος και πέτρες δεν έπαθε τίποτα  Αρνητικά ειναι λίγο βαρει και δεν χωράει στο αμαξι για μεταφορά τώρα βέβαια εξαρτάται και το αμαξι που έχεις.. επισης εμένα το παιδί μου δεν ήταν πολύ του καροτσιου αλλά δεν έχει να κάνει με το καρότσι έχει να κάνει με το παιδί αυτό 
    • Χαχαχ καλα κι εγώ σήμερα έβαλα κολάν και ηδη τα μπούτια μου τα ένιωσα πιο φουσκωτά. Η κοιλιά μου είναι πολύ πρησμένη ειδικά μεσημέρι και μετά. Ναυτίες δεν έχω, το πρωί νιώθω λιγο περίεργα αλλα μέχρι εκεί. Σύμφωνα με τελευταία μετρηση της γιατρού σήμερα είμαι 6+3 ! @Kate1992 μαζί πάμε!    Σήμερα σκεφτόμουν να περάσουν οι μέρες να κάνω αυχενική να ηρεμήσω. Ελπίζω να φτάσω μέχρι εκεί κι ακόμα παραπέρα αυτή τη φορά 🙏🏼
    • @Θέτις Κ. και @Naty μάλλον τα σπορακια μας είναι ησυχουλικα ! Δν εξηγηται αλλιώς ν έχουμε κ οι τρεις τα ίδια συμπτώματα! Θετις μ και εγώ ακριβώς τ ίδιο! Κάποιες μέρες ξιωθω έγκυος και κάποιες άλλες λέω εγώ τώρα είμαι έγκυος; 🤷🏻‍♀️ ναυτιες και καούρες έχω και εγώ αλλά αυτό που λες διαρκούνε για μισάωρο το πολύ και μετά τέλος! Οι κράμπες μ έχουν μειωθεί αρκετά και το στηθος εμένα ποτέ δν ήταν φουλ πρισμενο η ν πονάω !  εντωμεταξυ από την ημέρα τ θετικού κ μετά είχα μια άρνηση στο ν φορέσω τζιν κλπ και ξεκίνησα ν φοράω φόρμες και μαλακα υφάσματα φουλ! Χθες εκανα λοιπόν μια δοκιμή ν φορέσω ένα παντελόνι υφασμάτινο που το είχα πάρει καμία 15αρια μέρες πριν μάθω ότι είμαι έγκυος! Ε λοιπόν χθες ένιωσα ότι είμαι έγκυος, η κοιλιά πετάχτηκε τα μπούτια τσίτωσαν μαζί με τον 🍑 😂😂😂 λέω ναι σήμερα νιώθω έγκυος 😂😂😂 μια παράνοια!  εμενα η premom με βγάζει 6+2!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...