Μετάβαση σε περιεχόμενο

σπερματεγχυση


eva21

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!εκανα την πρωτη σπερματεγχυση....και περιμενω..καλυ τυχη σε ολες....εμενα μου εδωσε χαπια dyfaston...τι ξερετε γι αυτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια σου ευχομαι κοριτσακι μου!!!!!!Εχω κανει δυο σπερματεγχυσεις κ ξερω οτι το μονο δυσκολο ειναι η περιδος αναμονης.Οσο μπορεις να εισαι ηρεμη,χωρις αγχος κ ολα θα πανε καλα.Για τα χαπια που ρωτας δυστηχως δεν ξερω να σου απαντησω γιατι εγω δεν ειχα παρει τιποτα τοτε,αλλα καποια κοπελα θα ξερει να σου πει.

Καλη επιτυχια κ παλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,

έκανα και εγώ την πρώτη μου σπερματέγχυση στις 23 Μαρτίου και περιμένω εν αγωνίως να περάσουν οι ημέρες. Το τεστ υποτιθεται ότι θα το κάνω μετά τις 6 Απριλίου αν δεν έρθουν τα ακατανόμαστα...!!!

εμένα ο γιατρός μου έδωσε Clomiphene και ενέσεις Altermon. Φαντάζομαι ότι και τα χάπια που πήρες εσύ είναι παρόμοια.

εύχομαι να έχουμε καλά αποτελέσματα. για να είμαι ειλικρινής με έχει πιάσει κάποια ανησυχία αφού έχω πονάκια χαμηλά όπως όταν είναι να έρθει η περίοδος μόνο που είναι νωρίς αν σκεφτείς ότι για να αδιαθετήσω έχω ακόμα 7 ημέρες.

Πρέπει όμως να σκεφτόμαστε θετικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...