Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΥΨΟΣ.....

ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΥΨΟΣ.....

ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΥΨΟΣ.....

ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 5pcs Travel Packing Cubes Pe Ziplock Bag For Clothes, Shoes, Cosmetics & Accessories, Waterproof & Portable, Ideal For Business Trip, Vacation & Home Storage, Convenient & Economical, Great Organizer & Gift   παράγγειλα αυτά και κατι Αλλα σακουλάκια Και τα περιμενω. Αν κοιτάξεις θα βρεις κι αλλα να δεις τι σε βολεύουν.    ναι εγω εχω το λαμπραντορ π είναι 9 μηνών. Δεν ξερω ακομα προς το παρόν το εχω στο σπιτι. Μου κάνουν ολοι πόλεμο οτι μόλις γεννηθεί το μωρό πρεπει να βγει εξω. Εγω δεν θελω.
    • Μπράβο κοριτσάκι μου!! Εξαιρετικά καλά είναι!!!!! Όχι απλά καλά!! Όχι δεν χρειάζεται να κάνεις άλλη νομίζω και εγώ.. ηρέμησε και θα δεις που όλα θα πάνε καλά! Καλά έκανες και μίλησες με τον γιατρό σου! Εγώ θα πήγαινα για υπέρηχο βέβαια.. έχω φοβία με τις χοριακες από πέρσι.. τι σου είπε ο γιατρός για το νούμερο;!!
    • Βρε κοίτα τι μαθαίνει κανείς!!!!! Και εγώ δεν είχα την ξηροστομια για σύμπτωμα και μου είπε ότι είναι πολύ συχνό..🙄 αλλά να μην μπορείς ούτε για κατούρημα να πάς...!!! Σόκ!! Μπράβο η ψυχουλιτσα σας γερή και κουνιστή να είναι πάντα!!! Νομίζω είσαι πιο μπροστά από όλες μας οπότε εσύ μας οδηγείς!! 🤣🤣🤣 Υπομονή με τα συμπτώματα.. λίγο πολύ όλες τα περνάμε τώρα.. άντε να βγει το πρώτο τρίμηνο να πάρουμε μια ανάσα!! Υγιή παιδάκια να έχουμε κορίτσια μου όλες μας!! Εμένα έχει από εχθές λίγο υποχώρησαν τα συμπτώματα κάπως.. μπόρεσα να φάω τη σαλάτα μου το μεσημέρι και το γιαουρτακι μου το βράδυ.. υπέρηχο ξανά 13/6... 😱😱😱😱 Ποιος αντέχει μέχρι τότε;;;; Το ψήνω άσχημα εντωμεταξυ για υπέρηχο Doppler στο σπίτι που υπάρχουν..!! 🤣🤣🤣🤣
    • Μεγαλγ προσοχή στην καμπύλη ζαχάρου. Στην εγκυμοσύνη - διαβήτη κύησης άλλες είναι οι τιμές τις οποίες ΔΥΣΤΥΧΏΣ αρκετά κέντρα δεν τις βάζουν ως τιμές αναφοράς.  Γλυκόζη νηστείας: 92 mg/dl    Γλυκόζη 60 λεπτά: 180 mg/dl    Γλυκόζη 120 λεπτά: 153 mg/dl Σε πολλά κέντρα γράφουν άλλες τιμές με αποτέλεσμα πολλές κοπέλες να μην ξέρουν ότι έχουν διαβήτη κύησης.  Tο 95 σε εγκυμοσύνη είναι διαβήτης κύησης. Φιλικά πάντα χωρίς να θέλω να "κραξω -παιξω έξυπνη" απλά έχουν δει πολλά τα μάτια μου .  @Katiana1987δεν είδα τα αποτελέσματα σου. Αλλά αν έστω και ένα από τα αποτελέσματα σου είναι πάνω απ' τις τιμές. Που σου έδωσα κλείνεις σε ενδοκρινολόγο.  @Girly θυμάσαι πόσο σε ζαλίζει.. 🫣🫣🤣
    • Ααα! Τι σακουλάκια; Παίρνω κι εγώ από shein..πώς να τα ψάξω; Τελικά εσείς τι θα κάνετε με το σκυλάκι; Εσείς δεν έχετε το κουτάβι; Θα βάλετε καγκελάκια στο υπνοδωμάτιο; Εγώ σκεφτόμουν αυτό και μήπως μετά κι ένα μεγάλο πάρκο για να καθόμαστε μέσα με το μωρό με τα παιχνίδια για να έχει το καθένα τον χώρο του..το σκυλάκι έχει δικό του σπιτάκι όπου μαζεύει εκεί όλα του τα παιχνίδια..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...