Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τελος το "καρμα"???


Anastacia

Recommended Posts

εχω φαει τρελλο κολλημα με το ''καρμα''...φτανω σπιτι γυρω στις 18.15 και τρεχω να πλυθω και να κατσικωθω στον καναπε για να το δω!!!!αμα χασω καποιο επεισοδιο μπαινω στο ιντερνετ αλλα οχι μολις τελειωσει δηλ. στις 20.00-21.00 γιατι κολλαει το ιντερνετ..να ξερετε!!!!χαχα!!

δεν θελω ομως να συνεχιστει και του χρόνου γιατι θα γινει πολυ πατατα...μου την δινει οταν δεν σταματανε τα σηριαλ οταν πρέπει!!μετα θεωρω οτι ξεχυλωνουν... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ifigeneia έγραψε:

Ρε τη θεία μεράκια που τα είχε!!!

Και περίμενε.. Εφόσον ο τότε φίλος της Κογεβίνα, ο αδερφός του Ηρακλή δεν ξέρει για το βιασμό, νομίζει ακόμα και τώρα ότι το παιδί ήταν δικό του? Το ότι δλδ το παιδί είναι του αδερφού του το ξέρει μόνο ο Ηρακλής και η Κογεβίνα? Και ο Άγγελος? Ο οποίος το είπε στην Αλικάκη και τώρα το ξέρει και η Αλικάκη?

Ωραίο μαλλί η Αλικάκη ε?

Θέλω κι εγώ να το τολμήσω (το κούρεμα)... :P

xaxax kollhse kia allos ektos apo mena?

Το εχω δει απο την αρχη..αλλα νομιζω αυτη τη λεπτομερεια δεν την εχουν..αναλυσει..(παρατηρητικοτητα που εχεις ομως?)

το οτι το παιδι ειναι του Ηρακλη δεν το ηξερε κανεις..μονο η Σμαραγδα!!Μετα το εμαθαν ο αδελφος της και η φιλη του η Περσα!και εψαξαν και βρηκαν ολο το στορυ..οτι το παιδι δεν πεθανε στη γεννα..αλλα δωθηκε για υιοθεσια..σε καποιο ζευγαρι..Οταν πμως βρεθηκε το ζευγαρι..η θεια τους(Βασια Π)πηγε και λαδωσε τον ντετεκτιβ..να αποκαλυψει ψευτικα στοιχεια..για να αποπροσανατολιστουν οι αλλοι..Γιατι εκεινη ειναι μπλεγμενη στην ιστορια μαζι με την δικηγορο την Ελλη,η οποια το ειπε στον ΑΓΓΕΛΟ οτι ειναι ο Στεφανος το παιδι της Σμαραγδας..για να το παρει το παιδι του με τη Γυναικα του και να φυγουν!!ολοκληρη πλοκη..και σεναριο...εχει ομως πλακα!εχω αγωνια τι θα γινει στο τελος..πρωτη φορα για ελληνικη σειρα..(οπως και στο 4τεσσερις)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...