Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τελος το "καρμα"???


Anastacia

Recommended Posts

Ifigeneia έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

Βρε Κατρίνα μιας και είναι η αγαπημένη σου σειρά για πες με γιατί μπερδεύτηκα.

Δεν την παρακολουθώ από την αρχή, 2 μέρες τώρα τη βλέπω και μου γεννήθηκε η εξής απορία...

Ποια η σχέση του Πέτρου (που είναι στο καροτσάκι) με τη Βάσια Παναγοπούλου?

Έτσι όπως του μιλούσε με αγωνία στο τηλ., νόμιζα ότι είναι η μαμά του, αλλά μετά κατάλαβα ότι είναι άλλη η μάνα του. Αυτή τι του είναι?[/quote:1hp5f66h]

Ιφιγενεια,θεια του ειναι :P:P !!Αλλα του εχει πολυ αδυναμια,σα γιο της τον βλεπει!

Ο,τι αλλο θες εδω ειμαι :silly: :P !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αααααααα! Στελλίτσα ευχαριστώ!!!

Επειδή εκεί μέσα γίνεται της ανωμαλίας, το μυαλό μου πήγε στο ότι μπορεί να ήταν η βιολογική του μάνα και η άλλη η μάνα που τον μεγάλωσε. Σενάριο ε? χαχαχα...

Βρε παιδί μου.. Πολλή αγωνία για θεία!

Και η άλλη.. Πολλή ψυχραιμία για μάνα!

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σεναριο το δικο σου δεν ειναι τιποτα μπροστα στου σιριαλ,πιστεψε με :P !!Να σου πω περιληπτικα οτι η πρωταγωνιστρια εμεινε εγκυος οταν ηταν πιτσιρικα απο βιασμο (περιπου),απο τον αδερφο του τοτε φιλου της κ το παιδι της ειπαν οτι πεθανε αλλα το δωσανε για υιοθεσια(η θεια πρεπει να τα καννισε,οι αλλοι δε ξερανε)κ το παιδι αυτο το υιοθετησε ο σημερινος καρμικος της ερωτας(ο Αγγελος ,με τη γυναικα του)....αυτη δε ξερει τιποτα,ο Αγγελος τωρα το ανακαλυψε!Και πολλα αλλα.... κουλουβαχατα παντα :laugh: !!

Η θεια οντως πολυ κολλημα με τον ανηψιο!!!Δεν εχει παιδια δικα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία Στέλλα... Τώρα που σε βρήκα...

Ο Ηρακλής είναι ο "βιαστής" ή ο φίλος που είχε τότε?

Το παιδί είναι δικό του ή νομίζει ότι είναι δικό του επειδή δεν ξέρει ότι τότε η Κογεβίνα είχε "βιαστεί" από τον αδερφό του?

Η Θεία που λες είναι η γνωστή θεία? Η Παναγοπούλου?

Δηλαδή η Κογεβίνα με τον Πέτρο είναι αδέρφια?

Α! Την προηγούμενη εβδπμάδα την είχα δει ξαπλωμένη, πεσμένη από μία σκάλα μέσα στα αίματα από την κοιλιά και κάτω. Ήταν εγκυος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον :P ....Η θεια ειναι η γνωστη,η Παναγοπουλου,ναι ηταν εγκυος κ απεβαλε(ελεγε σε ολους οτι εκανε εξωσωματικη, αλλα το παιδι ηταν ενος πιτσιρικα της μιας βραδιας-ζιγκολο,ο οποιος μετα αλλαξε ζωη κ τα ειχε με τη μικρη αδερφη του Ηρακλη που τωρα εμαθε την αληθεια για την παλια ζωη του κ τον χωρισε)!

Ο Πετρος με την Κογεβινα ειναι αδελφια!

Ο μπαμπας του παιδιου ειναι ο Ηρακλης ο οποιος προσφατα εμαθε για την τοτε εγκυμοσυνη κ οτι το παιδι τωρα ζει!Η Κογεβινα τοτε τα ειχε με τον αδερφο του Ηρακλη(δε θυμαμαι το ονομα,ειναι παντρεμενος με μια ξανθια τωρα),ο οποιος δε ξερει τιποτα για τον τοτε βιασμο κτλ!

Ειδες σεναριο.......επιστημονικη φαντασια :laugh: !

Αλλη απορια :P ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε τη θεία μεράκια που τα είχε!!!

Και περίμενε.. Εφόσον ο τότε φίλος της Κογεβίνα, ο αδερφός του Ηρακλή δεν ξέρει για το βιασμό, νομίζει ακόμα και τώρα ότι το παιδί ήταν δικό του? Το ότι δλδ το παιδί είναι του αδερφού του το ξέρει μόνο ο Ηρακλής και η Κογεβίνα? Και ο Άγγελος? Ο οποίος το είπε στην Αλικάκη και τώρα το ξέρει και η Αλικάκη?

Ωραίο μαλλί η Αλικάκη ε?

Θέλω κι εγώ να το τολμήσω (το κούρεμα)... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα για τον πραγματικο μπαμπα του παιδιου ξερουν:η Κογεβινα(καλα εννοειτε :P),ο Πετρος,η Περσα,ο Ηρακλης και ο Αγγελος κ τωρα και η Αλικακη(ωραιο μαλλι οντως ;) )!Σε ολους τους αλλους(και στον αδερφο του Ηρακλη,ο οποιος εχει μεινει στο οτι το παιδι γεννηθηκε νεκρο) ελεγε οτι ειναι καποιος αλλος,ασχετος,που δεν τον ξερουν κ δε θελει να πει!

Η θεια εντωμεταξυ δε παει την Κογεβινα καθολου,γιατι ο αντρας της πεθανε σε τροχαιο που οδηγουσε η Κογεβινα(εκει εμεινε και ο Πετρος παραλυτος)!Της την επεφτε βεβαια αυτος της Κογεβινας και οταν τρακαραν πηγαινε να την...καταλαβαινεις...!Η θεια λεει συνεχεια οτι η Κογεβιαν προκαλουσε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε Ιφιγενεια με τις αποριες σου! χαχαχαχα

Επισης η θεια Παναγοπουλου μισεί την Κογεβιανα διοτι πιστευει οτι την ειχε γκαστρωσει ο αντρας της! :P :laugh:

Τουλαχιστον το "καρμα" εχει μια ροη εξελιξεων αντιθέτως με τη "Ζωη της αλλης" που βαδίζει εκνευριστικά αργά! :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο Δημητρουλα αυτο ηθελα να γραψω :P !!Νομιζε οτι το παιδι ειναι του αντρα της γι'αυτο κανονισε κ την τοτε υιοθεσια,σωστα??

Ειναι να μη πεσεις σε τετοια θεια....Παναγια μου :woohoo: !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel ακριβως! Το εκανε για να εκδικηθεί την Σμαραγδα!

Επισης η θεια Παναγοπουλου κανει τα παντα για να καταστρέψει τη ζωη της Σμαραγδας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια μου χαιρετω γιατι ξυπνησε το λουλουδι μου!!!!Αφηνω αξια αντικαταστατρια νομιζω :P;) !!Αν θες να δεις κ πιο παλια επεισοδια μπες στο webtv του Ant1!!Ο,τι αλλο χρειαστεις τα λεμε :silly:

Φιλια κοριτσια!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλιστα, μάλιστα...

Εμ Δημητρούλα μου... Όταν ξεκινάς μια σειρά στη μέση, αυτά έχει... Κάπως πρέπει να κάνω catch up!!!

Κάτσε.. στο αυτοκίνητο ήταν και ο Πέτρος και πήγε ο θείος να.... την Κογεβίνα και τρακάρανε?

Ο Πέτρος δεν μπορεί να πει ότι έφταιγε ο θείος?

Και κάτι ακόμα..

Γιατί η θεία κατηγορεί τον Ηρακλή ότι αυτός έστειλε τον διαρρήκτη στο σπίτι για να της κάνει κακό?

Γιατί να ήθελε ο Ηρακλής να αποβάλλει?

Αφού δεν ξέρει ότι το παιδί είναι δικό του. Αν ήξερε, θα έλεγα, ναι, οκ, το έκανε για εκδίκηση που συμμετείχε και αυτή στη διαδικασία της παράνομης υιοθεσίας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα ο Πετρος τα ειπε στην θεια Παναγοπουλου αλλα αυτη δεν παίρνει χαμπαρι. Επειδη ξερει οτι ο Πετρος αγαπαει τρελά την αδελφη του πιστευει οτι συνεχιζει να την καλύπτει.

Ο Ηρακλης τωρα ειχε στειλει εναν τυπο στο σπιτι της θειας Παναγοπουλου να βρει καποια χαρτια. Ο διαρρήκτης ομως στην προσπαθεια του να διαφυγει κατα λαθος της εριξε απο τη σκαλα. Στην ουσια δεν το ηθελε!

little-angel :P :laugh: :P :laugh: ! καλημερα κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααα!!!!!!!!! Ο Ηρακλής τον έβαλε τελικά! Τι χαρτιά?

Και γιατί η θεία κατηγορεί τον Ηρακλή τελικά?

Για τα χαρτιά? Ξέρει ότι ίσως είχε κάτι χαρτιά που ήθελε ο Ηρακλής?

Μεγάλο καλόπαιδο πρέπει να είναι ο Ηρακλής ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο αφησαν να εννοηθεί οτι η θεια ειχε καποια χαρτια που εψαχνε ο Ηρακλης! Ο Ηρακλης οταν εμαθε οτι η Σμαραγδα ηταν εγκυος και οτι το παιδι ηταν δικο του εκανε τα παντα για να βρει στοιχεία. Ο Πετρος λοιπον του ειχε πει οτι γνωριζει για την πλαστογραφημενη υπογραφη της Σμαραγδας η θεια και η Περσα. Οποτε εψαχνε γενικως για χαρτια.

Ναι ειναι κωλόπαιδο! :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα είσαι αστέρι!!!

Τώρα μπορώ να πω έλαβα μία γενική εικόνα!

Από Δευτέρα κολλημένη με το Κάρμα!!

χαχαχαχαχα!!!

Ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα πηγε βλεπω το εντατικο ιδιαιτερο :P !!!Μπραβο Δημητρουλα ;) !

Και για τη συνεχεια εδω ειμαστε Ιφ :P !!

Οσο για το λουλουδι μου,καλε μη νομιζεις οτι κοιμοταν απο το βραδυ κ ξυπνησε εκεινη την ωρα :woohoo: !!Ηπιε γαλα στις 9 κ μετα απο λιγο ξανακοιμαται ;) !!Μια χαρα,δεν εχω παραπονο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Μια χαρα πηγε βλεπω το εντατικο ιδιαιτερο :P !!!Μπραβο Δημητρουλα ;) !

:P :laugh: :P :laugh: :P :laugh:

Εχω κι αλλα να συμπληρώσω που τα θυμηθηκα χθες! χαχαχαχαχα

Ο ντετέκτιβ που ειχε βαλει ο Πετρος και η Περσα ειχε βρει ποιος υιοθέτησε το παιδι της Σμαραγδας. Εκαναν το λαθος ομως και το ειπαν στη θεια και αυτη πηγε και του εδωσε λεφτα για να μην τους δωσει τα στοιχεια.

Ακομα ο Ηρακλης εχει παει και με τη γυναικα του αδελφου του. Εχει ενα μισος προς τις γυναικες και ενω τη Σμαραγδα στην ουσια τη βιασε δεν το παραδέχεται αλλα υποστηρίζει οτι εγινε με τη θεληση της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλίτσα είδες? Πρέπει συνέχεια να μιλάμε για ένα κάρμα..

Ε, καταργήθηκε το κάρμα του μαμμυ, συνεχίζουμε με το κάρμα του Ant1!!! ;)

Καλά κι αυτός ο Χριστιανός ο ντετέκτιβ μόνο στη θεία βρήκε και είπε το μυστικό? Δεν μπορούσε να το πει και στον Πέτρο? Αυτός θα το έλεγε σίγουρα στη Σμαράγδα και τώρα θα ήταν με το παιδάκι της!!!

Γκερλς θενκς ε λοτ, αλλά λέω να συνεχίσουμε το θέμα με π.μ.

Δεν είναι σωστό να είμαστε off topic και να αποπροσανατολίζουμε τα μέλη μπερδεύοντας τα θέματα!

Βέβαια η μπερδεμένη Στέλλα για άλλο θέμα μιλούσανε αρχικά, άλλο κατάλαβε!!!

Ο καθένας όπως το πάρει!!! :P

Για οποιαδήποτε απορία θα επανέλθω με π.μ.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια επειδη εγω ειμαι κολλημενημε τα μυστικα της εδεμ και για να ειμαι πιο σαφης με τον εναν και μοναδικο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ εβλεπα το καρμα οταν το εβαζαν Σαββατοκυριακο μετα δεν μπορουσα αλλα τελικα ανακαλυψα στο antenna web tv εχει ολα τα επεισοδεια και περιληψεις .Αξιζει να μπεις και να τα δεις αποτην αρχη .Ο Ηρακλης αν και κολοπαιδακι εχει κατι που σε τραβαειδνε ξερω τι αλλα παρολο που ειναι περιθωριακος εγω τον γουσταρω.

Δημητρουλα εχεις απολυτο δικιο αν εβαζαν το καρμα απεναντι απο τη ζωη της άλλης αλλα απο την αρχη θα πατωνε η ζωη της άλλγης εγω το βρισκω ενβα συνηθισμενο κονσεπτ χωρις τιποτα το ιδιαιτερο και χωρις καμια εκπληξη.

Ιφιγενεια αληθεια τα μυστικα τη εδεμ τα βλεπεις ; αν θελεις εξηγησεις εδω ειαι το κατεχω καλα ρωτα και τα κριτσια μχρι και φωτια εχω βαλει για να μην χασω σκηνη απο το μπουγιουρη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι Βάνια, δεν το βλέπω αν και τρελλαίνομαι για Σταύρου και Μπουγιούρη κι εγώ!!! Εκείνη την ώρα κάνω καμιά δουλειά ή παίζω με το Μαράκι. Δε με αφήνει να δω τηλεόραση.

Βέρα στο δεξί... Κρατούσα μέχρι και την ανάσα μου για να μη χάσω καμιά συλλαβή!!! :P

mirlitsa καλύτερα!!! Καταρχήν ο τρόπος που λειτουργούσε δεν ήταν και ο σωστός! Σαν να είχαμε εκλογές και ποια θα βγει πρώτη! :P Άσε που πολλές στεναχωριόντουσαν και το παίρνανε κατάκαρδα όταν έπεφτε.

Φιλιά!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...