Μετάβαση σε περιεχόμενο

λετε?


mairoulaalex

Recommended Posts

:laugh: :laugh:

καλησπερα κοριτσια

ακουστε!πριν 3μηνες ο γυναικολόγος μου έδωσε να παιρνω αντισυλλιπτικά χάπια για να φτιάξω τον κύκλο μου τον προηγουμενο μήνα τελείωσαν και μου είπε ο γιατρός οτι οταν ξανα αδιαθετήσω μόλισ τελειώσω απο τισ 9-15 να κανω ελεύθερα με τον αντρα μου όμως καναμε ελεύθερα μόνο μία μέρα δεν θυμάμαι πια μέρα ακριβώς το αποτέλεσμα όμως είναι ότι τώρα που έπρεπε να έχω αδιαθετήσει έχω 4μέρες καθυστέρηση έχω κάτι πονάκια σαν αυτά τησ περιόδου αλλά τίποτα ωσ τώρα.λέτε να είμαι?και πόσο ακομα πρέπει να περιμένω?

help me please

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έπερνα αντισυλλιπτικά χάπια για 4 χρόνια περίπου. τα σταμάτησα, και με την 1η ελευθερη επαφή έμεινα εγκυος στην κόρη μου! Την παρασκευή κάνε μι εξέταση χοριακής ;)

με τα χάπια ο κυκλος σου σταθεροποιήθηκε? Δηλαδή σου έρχεται κάθε 28 μέρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΚΑΝΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΙΑ!!!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΥΣΤΕΡΗΣΗ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουσ 3μηνες που έπερνα τα χάπια μου ερχόταν στισ 28 η 29 μερες με το που τα σταματησα επαθα αυτό δεν μου έχουν έρθει ακομα

τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...