Μετάβαση σε περιεχόμενο

HOME SWEET HOME!!!


ΜΑΡΑΚΙ

Recommended Posts

Jolie, πολύ ωραία το σαλόνι σου ! έχω πάθει πλάκα με το ριχτάρι που έχεις στον καναπέ!!!

αν επιτρέπεται : απο πού το πήρες ?? μ'αρέσει απίστευτα πολύ .... !! :) :) :)

ααα! και να μη το ξεχάσω .. .άντε και με το καλό να κάνεις γρήγορα παιδάκι και να στο "διαλύσει" το σπιτάκι σου !! (χιχι! :) :) :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Jolie, πολύ ωραία το σαλόνι σου ! έχω πάθει πλάκα με το ριχτάρι που έχεις στον καναπέ!!!

αν επιτρέπεται : απο πού το πήρες ?? μ'αρέσει απίστευτα πολύ .... !! :) :) :)

ααα! και να μη το ξεχάσω .. .άντε και με το καλό να κάνεις γρήγορα παιδάκι και να στο "διαλύσει" το σπιτάκι σου !! (χιχι! :) :) :) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη ειναι η τελευταια φορα που ηταν η ορχιδεα μου ανθησμενη!μπροστα απο τον καθρεφτη (δεν ξερω αν φεναιται)!

κριμα ρε γαμωτο να μην μας λενε το μυστικο της για να τη διατηρουμε, θελουν να μας αναγκαζουν να ξαναπερνουμε κι αλλες πιστευω!

α... και η κρεβατοκαμαρα μας με την ευκαιρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη ειναι η τελευταια φορα που ηταν η ορχιδεα μου ανθησμενη!μπροστα απο τον καθρεφτη (δεν ξερω αν φεναιται)!

κριμα ρε γαμωτο να μην μας λενε το μυστικο της για να τη διατηρουμε, θελουν να μας αναγκαζουν να ξαναπερνουμε κι αλλες πιστευω!

α... και η κρεβατοκαμαρα μας με την ευκαιρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

πολυ ομορφα ολα τα σπιτια.αλλα αυτο που μαρεσε ιδιαιτερα ειναι της ελενης--eldo- χωρις παρεξηγηση ετσι??:P αγγελικουλα εγω δε μπορω να δω τις φωτο σου:blink: φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ομορφα ολα τα σπιτια.αλλα αυτο που μαρεσε ιδιαιτερα ειναι της ελενης--eldo- χωρις παρεξηγηση ετσι??:P αγγελικουλα εγω δε μπορω να δω τις φωτο σου:blink: φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

κοριτσια αυτο το θεμα μου αρεσε παρα μα παρα πολυ

πολυ ωραια ολα τα σπιτια και περνουμε και ιδεες για διακοσμηση....

να δουμε και αλλα σπιτια οσες μπορειτε και εχετε φοτο βαλτε.θα προσπαθησω να βαλω και εγω αν και δεν τα καταφερνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Julie Τωρα ειδα το σπιτι σου....

Ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ!!! μοντερνο με λιτες γραμμες αλλα και τοσο classy συγχρονως!!! :woohoo: :woohoo:

venia μου το σπιτακι σας εχει κινηματογραφικη (για μας στην Ελλαδα θεα εξω απο το παραθυρο....:P ) και αν και σε κλασικο στυλ...(ειμαι του πιο μοντερνου γι αυτο το λεω...) μου αρεσε παρα πολυ ο χωρος της τραπεζαριας και κυριως ο μπουφες...:woohoo:

Επισης μου αρεσε παρα πολυ η κουρτινα του παιδικου!!!!

ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΑΓΑΠΗ....!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενια μου ωραιο το Βελγοσπιτο. Και ολα τα σπιτακια που ειδα ηταν πολυ ζεστα και ομορφα...

Οταν μπορεσω θα στειλω κι'εγω μερικες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα σπιτια ειναι ολα υπεροχα και αυτο γιατι δεν εχει σημασια το μεγεθος ή το στυλ μα το οτι εχουν φτιαχτει με αγαπη και πονο....εγω προσωπικα εφτυσα αιμα....:-) στην κατασκευη πιο πολυ...Δεν ειχαμε βοηθεια και πεθαναμε με τον αντρουλη μου...αλλα αξιζε!!!

Θα προσπαθησω να σας στειλω βεβαια ειναι χωρις επιπλα πολλα και διακοσμησεις...τι να κανουμε :-)....σιγα σιγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα προσπαθησω να σε βοηθησω εγω...

λοιπον επιλεγεις απαντηση

γραφεις κατι στο μηνυμα και πηγαινεις κατω αποστολη εικονας επιλεγεις μεσα απο τα αρχεια σου την εικονα που θες και κατοπιν επιλεγεις υποβολη και φευγει.

καλη επιτυχια

Βενια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κουζινα μου....αυτη θα μπει και θα πει και ενα τραγουδιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...