Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ 2010!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!!!!!!

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΜΙΚΑ ΜΑς ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ 2900 Κ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΚΟΡΗ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΑΝΟΙΞΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!ΣΤΟ ΤΟΚΕΤΟΣ ΚΑΙ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ !!!

Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ !!!!ΣΤΙΣ 4 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΑ ΡΟΖΑΚΙΑ ΣΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ Μ Η ΗΡΘΕ Η ΜΕΓΑΛΗ ΩΡΑ!ΠΑΙΡΝΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΝΕ ΕΞΕΤΑΣΗ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ...ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΛΔ!!

ΣΤΕΛΝΩ ΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΙΜΑ ΣΤΑ ΟΥΡΑ ΟΝΤΩς ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΛ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ!ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ(ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ) ΣΤΟ NST MIA XARA TO ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΓΑ!!!ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 1 ΔΑΧΤΥΛΟ ΩΡΙΜΟΣ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ ΘΕΣ ΜΑΧΗΣ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΣΟΥ ΚΑΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝ Κ ΤΑ ΝΕΡΑ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ!ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Ο ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΛΙΣΜΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑΝΕ ΤΟ ΓΛΥΤΩΣΑ ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ!!!!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ !ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΧΑΙΔΕΥΑ ΤΗΝΝΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΕ ΚΛΩΤΣΟΥΣΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ!!!!!ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝΕΠΝΕΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΤΟ ΓΝΩΡΙΜΟ ΚΛΑΜΑ ΤΗΣ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΕ ΛΙΓΜΟΥΣ ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΜΠΑΝΕΣ ΧΤΥΠΟΥΣΑΝ !!!!ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΠΙΑ ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΠΙΜΠΕΛΟ ΥΓΙΕΣΤΑΤΗ!!!ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗΝ ΒΑΛΑΝΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ!ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΕΙΞΑΝ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΠΗΡΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΑΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΕΣΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΛΠ ΑΛΛΑ Η ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ !!!!!ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΘΗΛΑΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΑΝ ΝΑ ΗΞΕΡΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΒΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΛΕΣ Κ ΤΟ ΞΕΡΩ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΦΟΥΣΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΤΗΣ!!!ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!!!

ΑΥΤΑ !!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ !!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τα ευχάριστα όπως βλέπω συνεχίζονται!!!!Τελικά ο φετινός Ιούνιος θα είναι νομίζω από τους πιο ευχάριστους μήνες έστω και αν είναι ήδη αρκετά ζεστός!!!!

Συγκινήθηκα πολύ με την ιστορία της Σέβης και χάρηκα που όλα πήγαν μια χαρά!!!Το ίδιο εύχομαι και για εμάς τις υπόλοιπες!!!Φιλάκια πολλά!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!

Σεβη μου τι όμορφα που έχεις επιτέλους αγκαλίτσα την μικρούλα σου! Συγκινήθηκα πολύ με την ιστορία σου.Αυτό το συναίσθημα που νιώθουν μερικές μανούλες όταν πλησιάζει η ώρα, την ηρεμία και το ότι όλα θα πάνε καλά, είναι ότι πιο όμορφο. Νομίζω ότι και να το δω το μωράκι μου δεν θα μπορώ να το πιστέψω….θα πάρει μέρες!

Μου καθησυχάζεις και τον φόβο μου για τον θηλασμό.Παρόλο που την κράτησες την επόμενη μέρα όλα πήγαν καλά!Τελικά αν η μανούλα έχει καλή ψυχολογία όοοοολα πάνε καλά.

Να ζήσει στην Μικα το μωράκι της.Πολυ χαίρομαι που όλα πάνε καλά για τις μανούλες μας!!!

Kassi, νομίζω ότι τα αγοράκια του μήνα είναι πολύ τεμπέλικα και θα μας πάνε μέχρι τέλους!!Πάντως αυτό με τα μωράκια που είναι ψηλά είναι λίγο…σχετικό.Δύο από τα κορίτσια που είμαστε μαζί στα μαθήματα ανώδυνου γέννησαν 1 και 3 μέρες αντίστοιχα αφού τους είχε πει ο γιατρός τους ότι το μωράκι είναι ψηλά!!!

Πω πω κοριτσια βλέπω τα τικεράκια μας και είναι όλα 37-38-39 εβδομάδες!!!Δεν το πιστεύω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoulina mou έγραψε:

ΕΦΤΑΝΕ !!!!!ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΘΗΛΑΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΑΝ ΝΑ ΗΞΕΡΕ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΒΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΛΕΣ Κ ΤΟ ΞΕΡΩ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΦΟΥΣΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΤΗΣ!!!ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!!!

ΑΥΤΑ !!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ !!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FATSOULINA

ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ(ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ)

Για το γιατρό που τελικά σε ανέλαβε θα περιμένω νέα σου. Σε ποιο μαιευτήριο γέννησες; Και τα καλά πρέπει να ακούγονται. Όποτε μπορείς δηλ. και αν θέλεις να πεις μερικά πράγματα. Δεν πιστεύω ο γιατρός να ζήτησε και τα ρέστα μετά απ'αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

με το καλοκαι σε σενα κοριτσακι μου,τι πονακια δηλαδη???σαν περιοδο???

αχ λες να σκασει μυτη το νινακι σου σημερα???μακαρι,και με εναν πονο!!!

Μάλλον θα γεννήσουμε μαζί τη Δευτέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου όμορφα!!!!

Σέβη μου να σου ζήσει και πάλι η κοράκλα σου!!! Πολύ συγκινητική η ιστορία σας... αλλά όλα πήγαν καλά... δόξα τω θεώ!!!!

Ώστε η Μικα γέννησε ε;;; Μπράβο!!!! Να της ζήσει και πάλι η μπουμπού της!!!

kassi μου μην αγχώνεσαι για τον μπεμπούλη σου... όλα θα πάνε μια χαρά... Τι να κάνουμε που δεν θέλουν ακόμη να βγουν;;;; Θα κάνουν όμως "μεγάλη" έξοδο.. :P:P;) !

Alcost και Jenni βλέπω είστε πολύ κοντά... Άντε με το καλό εύχομαι και μ' έναν πόνο...

Εγώ έχω από εχθές που καταλαβαίνω κάτι πονάκια χαμηλά... σαν περιόδου.. αλλά τίποτα το ιδιαίτερο... Περιμένω να πάμε την Τρίτη να μάθουμε νεότερα... :):)

Φιλάκια πολλά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!ΕΧΤΕΣ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ....ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΑ.....ΠΟΛΥ ΥΠΝΟ.....ΦΟΒΕΡΟ!!!!!!!!!

ΣΕΒΗ ΜΟΥΒΟΥΡΚΩΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ!!!!ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ......ΜΗΝ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ...ΟΤΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ!!!!

ΚΑΣΙ ΚΑΙ ΕΛΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝ ΚΑΛΑ ...ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ...ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΙΩΘΕΤΕ ΧΑΜΗΛΑ????ΕΧΩ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΙΝΗΣΗ :) .....ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΠΙ ΜΟΥ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ????ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!!!ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΕΣΘΗΜΑ...ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΑΝΤΩΣ!!!!!!

ΑΝΤΕ ....ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΑΤΕ ΜΙΑ ΜΙΑ!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά, και εγώ τον αισθάνομαι αρκετά χαμηλά ώρες-ώρες,αλλά δεν είμαι και σίγουρη οτι έχει παρει θεση εκεί.Βέβαια και την προηγουμενη εβδομάδα που πήγαμε γιατρό είχε χώθει η κεφάλα του στην λεκάνη μου και να σκεφτείς ο γιατρός δεν μπορούσε καλά-καλά να τον μετρήσει για να πει βάρος με σιγουριά.Πάντως με κλωτσάει και ψηλά!Είναι παντού!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Την Τετάρτη θα τον δούμε πάλι!!

JENNI, γιατί λές για Δευτέρα??Εχασα κάτι?

ΚΑΚΟΜΟΙΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!Μην με αφήσετε όλες τελευταία να βολοδέρνω σαν την άδικη κατάρα.......Κανονίστε!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γέννησε και η Μαρία??!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Πω,πω τι καλά!!!!Να σου ζήσει το μωράκι σου,κοριτσάκι !!! Να είναι πάντα χαρούμενο και καλότυχο!!!

Την πέρασα και στην λιστούλα μας!!

Εχει ανοιχτεί θέμα Χαρά ή μίλησε με κάποιον?Δεν το είδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madrid05 έγραψε:

JENNI, γιατί λές για Δευτέρα??Εχασα κάτι?

Καλησπέρα ,

Λέω για Δευτέρα γιατί ο γιατρός μου έκλεισε ραντεβού για καισαρική. Εκτός και βγει νωρίτερα γιατί έχω πονάκια και ο μπέμπης έχει κατέβει χαμηλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madrid05 έγραψε:

Με το καλό!!Πω,πω σε δυο μερούλες το πολύ θα κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σ'ευχαριστώ . Έχω τόσο άγχος που δεν μπορώ ούτε να το σκεφτώ γι'αυτό ίσως και δεν ενημέρωσα πιο ξεκάθαρα. Όταν θα γυρίσω θα σας τα πω όλα αναλυτικά. Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου! ελπιζω και ευχομαι να ειστε ολες οι μελλουσες και νην μανουλες καλα!

Εγω εφερα στον κοσμο το μπεμπακο μου (τον Σπυρακο μου) στις 6-6 2.30 το πρωι!

ολα πηγαν πολυ καλα, γεννησα φυσιολογικα με επισκληριδιο και γεννα κρατησε 2 ωριτσες μονο!

τωρα ειμαστε στο σπιτακι μας και ολα μια χαρα, ο μικρουλης μου τρωει και κοιμαται, και ο μεγαλος μου τον καλοδεχτηκε πολυ καλα!

το μονο που θελω να με συγχωρηται αν δε γραφω συχνα αλλα ειμαι λιγακι στο τρεξιμο και δε προλαβαινω πολυ να μπανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!Χθες έκανα δουλειές και δεν πρόλαβα να μπω όλη μέρα και μπαίνω σήμερα και βλέπω ότι δε σας προλαβαίνω!!!!Κι άλλα γεννητούρια!!!!!

Μαρία ΄να σου ζήσει το μπεμπάκι σου!!!Να είναι πάντα γερό και ευτυχισμένο!!!Και σε σένα καλή δύναμη γιατί με δύο παιδάκια θα έχεις αρκετό τρέξιμο!!!!

JENI με το καλό τη Δευτέρα να υποδεχτείς και εσύ το μωρό σου!!!!

Ελίνα μην ανησυχείς αν τελικά είναι να μείνει κάποιος τελευταίος αυτή θα είμαι εγώ έτσι όπως πάει.Ο μπεμπάκος μου φαίνεται ότι καταλαβαίνει ότι θα ζεσταθεί πολύ έξω και την έχει αράξει μέσα στην κοιλιά της μαμάς του!!!!Εμένα με έχει ταράξει η μέση μου μάλλον από το βάρος!!!Και εμάς την Παρασκευή δεν μπορούσε ο γιατρός να κάνει μετρήσεις γιατί έχει μεγαλώσει αρκετά. και εγώ νιώθω πού και πού αυτά τα πονάκια που λέτε χαμηλά ειδικά όταν είναι να πάω τουαλέτα αλλά κατ' άλλα τίποτα.Προσπαθώ να περπατάω αλλά η μέση μου με πεθαίνει. Τέλος πάντων λίγες μέρες έμειναν!!!Την Τετάρτη θα δούμε!!!

Χαρά μόνο η υπομονή μου έχει μείνει!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρια, να σας ζήσει το μωράκι!Να είναι πάντα γερό και χαρούμενο!Θα είναι λίγο πιο δύσκολα μια που έχεις και τον μεγάλο να προσέχεις ,αλλά δεν θα έχεις τουλάχιστον τον...πανικό που θα έχουμε εμείς ως πρωτομανούλες!Εχεις πείρα πιά!! :)

Κορίτσια είναι τώρα 2-3 μέρες που δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου!!Νοιώθω σαν θωρηκτό!Το μωρό μάλλον έχει κατέβει πιο κάτω(γιατί με πιέζει χαμηλα, θελω να πάω για τσίσα συνέχεια...)αλλά είναι και ψηλα!!Ο μπέμπης είναι παντού!!!! :S:blink:

Ισως να είναι και η ζέστη...τι να πω!Μήπως κάνω βλακεία που δεν πάω για κανένα μπανάκι ή θα τρόμάξω τον κόσμο?Θα νομίζουν οτι ξεβράστηκε καμιά φάλαινα! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίνα εγώ θα φοβόμουν μόνο για κανά μύκητα στη θάλασσα αλλιώς σιγά μη με ένοιαζε αν ήταν δροσιστώ λιγάκι!!!!Κοιμήθηκα τώρα το μεσημέρι και ξύπνησα παπί βρεγμένο από τον ιδρώτα!!!Πρώτη φορά ζεσταίνομαι έτσι!!!Πάντως και εγώ έτσι είμαι Ελίνα με πιέζει χαμηλά και τρέχω στην τουαλέτα αλλά τα ποδαράκια του τα καταλαβαίνω ακόμη ψηλά!!!Τι να πώ!!

Μαρία ο μικρούλης σου είναι γλύκας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΛΥΚΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΚΟ ΣΟΥ.......ΜΕ ΜΑΛΛΑΚΙ ΚΑΡΦΑΚΙ-ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!!

ΕΛΙΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ....Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ!!!!!!!!

ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ....ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΑΝ ΣΥΓΚΑΜΕΝΗ ..ΕΠΕΙΔΗ ΠΟΝΑΩ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ.....Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΡΗΣΤΕΙ !!!!!!!!!ΧΑΛΙΑ ΕΙΜΑΙ ...!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα, υπομονή, πλησιάζουμε!!Δεν είναι στο χέρι τους!Τα τικεράκια μας λένε 17 days to go!! :woohoo: :woohoo: Τον φάγαμε τον γάιδαρο!

kassi, και εγώ για τους μύκητες φοβάμαι!Ξέρω και'γω?Είμαι πολύ κοντά στην θάλασσα αλλα δεν νομίζω οτι υπάρχει στην Αττική καθαρή παραλία.Την Πέμπτη που θα έχει το αντάκι μου μπορεί να πάμε το απόγευμα καμιά παραλία, έστω για την μυρωδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!Πολλή ησυχία έπεσε στο ποστ!!!!Άλλες είναι φρέσκιες μανούλες και είναι πάνω από τα μωράκια τους και άλλες μετράμε μέρες μέχρι να τα κρατήσουμε αγκαλιά και μάλλον κάνουμε βόλτες και τις τελευταίες δουλίτσες!!!

Εγώ περιμένω την Τετάρτη να πάω στο γιατρό αν και τελικά μου φαίνεται ότι θα τον εξαντλήσω το μήνα γιατί ούτε πονάκια ούτε τίποτα μόνο η μέση μου με πονάει όταν περπατάω αρκετή ώρα. Συνήθως περπατάω το βράδυ μαζί με τον αντρούλη μου δίπλα στη θάλασσα και ευτυχώς δροσίζομαι!!!Κάνει και αυτός λίγη γυμναστική :P:P

Φιλάκια σε όλες σας!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...