Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.....


marinapapa

Recommended Posts

ΑΠ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΚΥΗΣΗΣ ΛΟΓΩ ΟΛΙΓΟΑΜΝΙΟ ΣΤΗΝ 16η ΕΒΔΟΜΑΔΑ-ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΑΡΚΕΤΑ-ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΚΑ 2 ΦΟΡΕΣ-ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ-ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ--ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΡΑΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ-ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΡΑΓΩ---ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΟ - ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ 0,10 ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ....ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΗΝ 15η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΠΟΙΟ ΩΑΡΙΟ ΕΤΟΙΜΟ ΤΗΝ 17η ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΑΠ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ-ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ-ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ-ΑΧ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ-Ο ΚΥΚΛΟΣ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΣΤΑΘΕΡΟΣ-ΛΕΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ.ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΣΕΚ ΑΠ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ (ΤΕΣΤ ΠΑΠ-ΥΠΕΡΗΧΟ-ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανγχωνεσαι απο τωρα 2-3 μερες καθυστερηση ειναι συχνο φαινομενο λογω ανγχους φαρμακων εξαντλησης.....περιμενε μεχρι την δευτερα και αν δεν σου εχει εμφανιστει μεχρι τοτε η περιοδος πηγαινε στον γιατρο σου να κανετε εξετασεις

ευχομαι να σου στειλει γρηγορα ο θεος ενα γερο μωρακι και να απαλυνει λιγο την απωλεια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα τι κανεις;;;χαιρομαι παρα πολυ που ξαναρθες στη παρεα μας :)

τωρα γι αυτο που ρωτας μηπως εισαι αγχωμενη;;;;γιατι πολλες φορες ολα αυτα που αναφερεις δημιουργουνται απο αγχος...

ευχομαι γρηγορα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ---ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΞΑΝΑΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ--ΑΔΕΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ-ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ--ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ---ΑΝ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΦΟΥΛΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΩΣΕ ΤΗΣ ΠΟΛΛΑ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑ-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...