Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ????


rebbeka

Recommended Posts

cuando έγραψε:

geia sas koritsia ..ki ego meno barcelona..eimai ki ego stin prospatheia na meino egios..kai eho pantreutei ena argentino gi auto eimai edo..:)filia kai kali epitixia se oles

τελικα ειμαστε πολλες οι ξενιτεμενες!!!

καλη επιτυχια και σε σενα καλη μου

προσπαθεις καιρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας και από το αιωνίως βροχερό Λονδίνο. Κι εγώ εκτός Ελλάδος λόγω του άντρα μου εδώ και 3,5 χρόνια. Έχω ένα αγοράκι 2 χρονών και τώρα ξεκινήσαμε να προσπαθούμε για το δεύτερο. Όσο δεν αγχώθηκα στο πρώτο, τόσο έχω αγχωθεί τώρα...

Φιλιά πολλά σε όλες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα, εγώ όταν με το καλό γεννήσω, αμέσως μόλις μου δώσει την άδεια ο παιδίατρος πρέπει να ταξιδέψω για Ν. Υόρκη, πάμε εκεί με τον άντρα μου για δουλειές δικές του... εκείνος θα έχει ήδη φύγει από νωρίτερα, μάλιστα πολύ κοντά στην ημερομηνία του τοκετού μου, αφού φοβάμαι μην χρειαστεί να γεννήσω μόνη μου!!!! :S:S έχουμε να μείνουμε εκεί τουλάχιστον ένα χρόνο... πολύ χαίρομαι η αλήθεια είναι, αλλά το πρότζεκτ "καινούρια πόλη, καινούρια ήπειρος, καινούριο μωρό" πολύ με αγχώνει χεχεχε

καλό βράδυ σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiasas kai apo emena !!!!

eimai i marina eimai 23 xronon 3 xronia pantremeni kai mazi eimaste 9 xronia !!apo to gymnasio!!!

exoume enan mpempouli 9 minon !!!

eimai apo katerini :)

kai otan o mpempis mas itan 2 minon ir8ame ston agio dominiko tin xora katagogis tou antra mou!!!

8a meinoume edo ligo kairo akoma ...

mas leipei poli i elladitsa omos kai akoma pio poli oikogeneia kai filoi ...

filia se ola ta ksenitemena kai eroteymena koritsia !!!! :)

3Ha1.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MarinaL έγραψε:

geiasas kai apo emena !!!!

eimai i marina eimai 23 xronon 3 xronia pantremeni kai mazi eimaste 9 xronia !!apo to gymnasio!!!

exoume enan mpempouli 9 minon !!!

eimai apo katerini :)

kai otan o mpempis mas itan 2 minon ir8ame ston agio dominiko tin xora katagogis tou antra mou!!!

8a meinoume edo ligo kairo akoma ...

mas leipei poli i elladitsa omos kai akoma pio poli oikogeneia kai filoi ...

filia se ola ta ksenitemena kai eroteymena koritsia !!!! :)

3Ha1.png

να σου ζησει το μπεμπονι σου!!!!!

ειναι ωραια εκει??

και εμεις δεν θα μεινουμε πολυ στην πολη κανα χρονο ακομα μετα μετακομιζουμε στο bodrum παραλιακα της τουρκιας απεναντι απο την κω μιση ωρα με το καραβακι!!και ειμαι πολυ χαρουμενη!!

επισης θα δωσουμε ενα παρτυ στη παραλια της κω ντυμενοι στα ασπρα με κλαδι ελιας στο κεφαλι επιθυμια του αντρα μου να τιμησει την χωρα που κατα ομαι και θα ερθουν απο τουρκια και ελλαδα φιλοι και συ ενεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KAI APO EMENA KORITSIA!!!

EGW EIMAI GERMANIA EDW KAI 9 XRONIA! EPEISA TON ANTRA MOU

NA ERTHOUME MIAS KAI EINAI OI GONEIS TOU EDW KAI DEN TO

METANIWSA KATHOLOU! EXW MIA KOROULA 16 MHNWN KAI KATA TON

MAIO THA KANW THN 2 EKSWSWMATIKH MOU! PAW GIA TON GIO!! :)

TA FILIA MOU SE OLES!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

KALHMERA KAI APO EMENA KORITSIA!!!

EGW EIMAI GERMANIA EDW KAI 9 XRONIA! EPEISA TON ANTRA MOU

NA ERTHOUME MIAS KAI EINAI OI GONEIS TOU EDW KAI DEN TO

METANIWSA KATHOLOU! EXW MIA KOROULA 16 MHNWN KAI KATA TON

MAIO THA KANW THN 2 EKSWSWMATIKH MOU! PAW GIA TON GIO!! :)

TA FILIA MOU SE OLES!!! :kiss::kiss::kiss:

να σου πανε ολα καλα με ολη μου την καρδια και να σου ζησει το κοριτσακι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

Lenaki26 έγραψε:

να σου πανε ολα καλα με ολη μου την καρδια και να σου ζησει το κοριτσακι σου!!!!![/quote:21ji4zrv]

SE EYXARISTW POLY REBBEKA!!! EYXOMAI TO IDIO KAI GIA SENA!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολα τα ξενιτεμενα πουλια!!!!ειμαι η γεωργια 24 χρονων, ειμαι απο θεσσαλονικη και μενω αλεξανδρουπολη λογω της δουλειας του αντρα μου. αχ αυτοι οι αντρες!!!!!τι τραβαμε και δεν το μαρτυραμε :laugh: δεν πειραζει ομως οπου γης και πατρις που λενε!!! τα φιλια μου σε ολες!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια,συνωνοματη, και γω απο θεσ νικη..πηγα κρητη..εσυ απο θεσ νικη πηγεσ αλεξανδρουπολη..ε τι να πω..ειμαστε των ακρων..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera koritisa kai apo emena ego exo ena mikrouli antraki sxedon 9 mhnon kai eimai apo Arta alla logo tou antra mou metakomisa Denmark ....kai gia logous oikonomias hrthame Sweden-Malmo kai o antroulis mou paei kathimerina gia douleia Dania!!!!

Euxomai kalh epitixia se ola ta koritsia pou prospathoun !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η φίλη και κουμπάρα μου είναι παντρεμένη με Σουηδό και μένουν Vasteras, έχω πάει δύο φορές και είναι τέλεια! Το σκοτάδι είναι λίγο δύσκολο, αλλά η Σουηδία πιστεύω είναι ένα πολύ καλό κράτος! Κι εγώ το σκεφτόμουν ένα διάστημα να μεταναστεύσω εκεί :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ξενιτεμενες μανουλεεεεες!!!!!

εναν κυριος φιλοσοφιμενος μου ειχε πει καποτε

πατριδα ειναι οπου αγαπας και σε αγαπανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kinkajoujou έγραψε:

η φίλη και κουμπάρα μου είναι παντρεμένη με Σουηδό και μένουν Vasteras, έχω πάει δύο φορές και είναι τέλεια! Το σκοτάδι είναι λίγο δύσκολο, αλλά η Σουηδία πιστεύω είναι ένα πολύ καλό κράτος! Κι εγώ το σκεφτόμουν ένα διάστημα να μεταναστεύσω εκεί :)

δε ξερω..εχω 1 φιλη εκει..και λεει..ωραιο το συστημα,ολα ωραια..το κρατος ,οι νομοι,ολα..λεφτα,δουλεια..αλλα ολοι αρπαγμενοι ειναι λεει..ολοι πανε με το πασο τουσ..ολοι ειναι σα ρομποτ..ναρκωμενοι..ασε που οι περισσοτερες αυτοκτονιες ειναι στισ σκανδιναβικες χωρες..τι να πω..εγω την εμπιστευομαι..μπορει να κανει και λαθος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε παράδεισος δεν είναι πουθενά, έχουν κι αυτοί τα ζόρια τους, αλλά για έναν συνειδητοποιημένο άνθρωπο νομίζω ότι δεν είναι και τόσο άσχημα... απλά είμαστε και αρκετά διαφορετικοί ως νοοτροπίες και ίσως αυτό δυσκολεύει... ο άντρας της φίλης μου μας ακούει να μιλάμε και έρχεται τρέχοντας από την κουζίνα (όπου πλένει τα πιάτα ;) ) και λέει "μα γιατί τσακώνεστε;;;;" κι εμείς απλά λέμε η μία στην άλλη πώς πέρασε τη μέρα της :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsia ontos ta systhmata sths skandinabikes xores einai poli kala ...emena to mono pou den me kalipth san susthma einai to iatriko exo arketa parapona alla ta upoloipa einai ok!!! Bebaia edo oloi leitourgoun san rompot stirizontai polu sto programma akomh kai gia enan kafe !!! Emena prosopika me pianei katathlipsh me ths kairikes sinthikes kai auto to polioro skotadi den to antexo ....grrrrr !!! Gia emena einai poli diskolo na sinithiso pou exo megalosh me allh nootropoia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ekoliou έγραψε:

Kalhmera koritsia ontos ta systhmata sths skandinabikes xores einai poli kala ...emena to mono pou den me kalipth san susthma einai to iatriko exo arketa parapona alla ta upoloipa einai ok!!! Bebaia edo oloi leitourgoun san rompot stirizontai polu sto programma akomh kai gia enan kafe !!! Emena prosopika me pianei katathlipsh me ths kairikes sinthikes kai auto to polioro skotadi den to antexo ....grrrrr !!! Gia emena einai poli diskolo na sinithiso pou exo megalosh me allh nootropoia sth Germania einai poli kalytera pistebo apo thema zohs !!!

αυτο με το σκοταδι ναι ρε παιδι μου πως αντεχεις!!!!δεν θα το αντεχα!!

ευτηχως εδω δεν εχω πολλες διαφορες απο την ελλαδα.οσο για την ιατρικη περιθαλψη εδω οι υπαληλοι ειναι ασφαλισμενοι τοσο καλα,η κουνιαδα μου γεννησε σε ενα ιδιωτικο νοσοκομειο σε δωματιο μονη με σαλονι και θεα τον βοσπορο και ολα τα καλυψε η ασφαλεια απο την δουλεια της!!!!!

ασε που εχουν και κατι αλλο εδω,περιμενει ολη η οικογενεια πισω απο μια μεγαλη τσαμαρια και βλεπεισε απευθειας μεταδοση το μωρο με το που το φερνουν να το καθαρισουν μετρησουν κτλ

τα ειδα ολα ανατριχιασα με τα αιματα το εφεραν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas k apo mena... eimai neo mellos edw k xairomai polu pou anoiksate tetoio thema... k egw ksenitemeni eimai(8 wres me to ktel) oxi ektos elladitsas vevaia... alla den exei k megali diafora edw pou irtha... allos kosmos sas lew... egw eimai apo ton peiraia k irtha stin edessa logw tou antrouli mou... einai polu duskola na eisai makrua apo tous dikous sou k sas katalavainw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neneka έγραψε:

geia sas k apo mena... eimai neo mellos edw k xairomai polu pou anoiksate tetoio thema... k egw ksenitemeni eimai(8 wres me to ktel) oxi ektos elladitsas vevaia... alla den exei k megali diafora edw pou irtha... allos kosmos sas lew... egw eimai apo ton peiraia k irtha stin edessa logw tou antrouli mou... einai polu duskola na eisai makrua apo tous dikous sou k sas katalavainw...

καλως ηρθες στην παρεα μας,εισαι μανουλα η το παλευεις??? :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...