Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΞΕΝΙΤΕΜΕΝΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ????


rebbeka

Recommended Posts

ανοιγω ενα θεματακι ακομα,το ξερω σας ζαλισα αλλα θελω να μαζεψω εδω τα κοριτσακια που προσπαθουν η που ειναι εγκυουλες αλλα ειναι μακρια απο την πατριδα τους εξωτερικο, λογο δουλειας λογο του αντρουλη τους!!! :side::side:

ειμαι μια απο αυτες ζω κωνσταντινουπολη λογο του αντρουλη μου που ειναι απο δω,

μαθαινω τωρα τουρκικα και ελπιζω να μπορω καποτε να συννενοηθω με τον γιατρο μου :laugh: :laugh: :laugh:

υπαρχουν αλλες????? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σπουδαζω Θεσσαλονικη και ειμαι εντελως-εντελως μονη, εγω και η κοιλια μου, ποια κοιλια δηλαδη ουτε αυτη θελει να φανει να ξερω οτι κατι εχει μεσα βρε παιδι μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι απο θεσ νικη και μενω ηρακλειο..μετραω;;;ευτηχως εδω μιλανε ελληνικα...χαχα..

καποιοσ ειπε οτι οπου υπαρχει θαλασσα, ειναι ξενιτια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλα στη κατασταση σου τα ταξιδια επιτρεποντε???

και ω πασχα θα παω ελλαδα νικαια κορυδαλλο να δω τους δικους μου μονο 1 βδομαδα ισως.

σωσω πως βρεθηκες απο τα ψηλα της χωρας στα χαμηλα εεεεεε????

οπου υπαρχει θαλασσα ειναι υπεροχααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα μετα που θα παω για το καλοκαιρι να δεις... με την κοιλια τουρλα θα ειμαι στον 6ο τοτε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου τι καλα με την κοιλουμπιτσα!!!!!!ε ω που φοβαμαι το αεροπλανο να δεις και ταξιδευω με δυο τρενα απο δω 18 ωρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι στην Κύπρο. Κατάγομαι από Έβρο (2 ώρες απόσταση με το αυτοκίντο από την Πόλη). Τώρα είμαι Κύπρο λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων του άνδρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki84 έγραψε:

Geia sas xenitemenes mou!!!eimai kai egw sto club!!exw erthei edw kai dyo xronia germania giati erwteutika!!!den eimai i moni telika pou eimai treli kai gia enan antra ta paratisa ola e???

οχι δεν εισαι η μονη μας θεωρω πολυ δυναμικες!!!!

αφησα μια πολυ ομορφη ζωη πισω μου,ειχα κανει τα πρωτα μου βηματα ως στιχουρ ος αλλα τα αφησα ολα και τωρα ειμαι πολυ ευτηχισμενη παραπολυ ομως!!!!!

bell katerınakı εισαστε μανουλες?προσπαθητε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka mia apo ta idia molis eixa metakomisei eixa agorasei epipla gia to spiti mou eixa kai dyo douleies aisthitikos alla eida oti imoun poly erwteumeni kai apla efyga!!!akoma plirwnw bebaia alla axize o kopos!!!oloi treli me eipan alla den peirazei twra eimai mia xara egyos arxes maiou gennaw kai eimai se ena kratos pou noiazetai gia ta paidia kai tis manoules to posi boitheia exw edw apo to kratos den legetai!!to mono meionektima einai oti eimai moni xwris tin oikogeneia mou alla twra i oikogeneia mou einai o antras mou kai to mwraki mas pou erxetai!!!esy eisai egyos?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki84 έγραψε:

rebbeka mia apo ta idia molis eixa metakomisei eixa agorasei epipla gia to spiti mou eixa kai dyo douleies aisthitikos alla eida oti imoun poly erwteumeni kai apla efyga!!!akoma plirwnw bebaia alla axize o kopos!!!oloi treli me eipan alla den peirazei twra eimai mia xara egyos arxes maiou gennaw kai eimai se ena kratos pou noiazetai gia ta paidia kai tis manoules to posi boitheia exw edw apo to kratos den legetai!!to mono meionektima einai oti eimai moni xwris tin oikogeneia mou alla twra i oikogeneia mou einai o antras mou kai to mwraki mas pou erxetai!!!esy eisai egyos?

τι ομορφα!!!

ειμαι στον δευτερο μηνα προσπαθειων,τον πρωτο δεν ηρθε το νινακι εεε μην τα θελω ολα δικα μου!!!!

εδω στην πολη εχει πολυ καλους γιατρους και πολυ καλα νοσοκομεια!!να φανταστεις ερχοντε απο διαφορες χωρες εδω για εξωσωματικες!!!

μου λειπει φυσηκα η οικογενεια οι φιλοι αλλα ο αντρουλης μου ειναι ο ποιο σημαντικος ειναι οπως λες η οικο ενεια μου!!!!

καλη λευτερια να εχεις με καθολου πονο και κουραση, θα ολοκληρωθεις τωρα θα δεις,ειναι σημαντικο να χτισεις οικο ενεια οταν εισαι σε αλλη χωρα νιωθεις γεματη οχι μονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw rebbeka mou na sai kala kai esy kali epityxia kai sou euxomai na sou erthei grigora ena mwraki!!!alla an argei ligo min apogoiteuesai emeis kaname eleuthera toulaxiston 8 mines xwris agxos kai xwris na to skeftomaste kai kapoia stigmi irthe!!!!kserw gia tin Poli exoume kai edw pollou ma para pollous Tourkous kai milame synexeia kai kanoume kai parea!!!eisai kala ekei kai einai kai poly omorfa!!!thelw na erthw kai egw ekdromi kapoia stigmi!!edw trww kai poly döner pwpw einai poly nostimo!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

katerinaki84 έγραψε:

οχι δεν εισαι η μονη μας θεωρω πολυ δυναμικες!!!!

αφησα μια πολυ ομορφη ζωη πισω μου,ειχα κανει τα πρωτα μου βηματα ως στιχουρ ος αλλα τα αφησα ολα και τωρα ειμαι πολυ ευτηχισμενη παραπολυ ομως!!!!!

bell katerınakı εισαστε μανουλες?προσπαθητε?[/quote:158byptl]

rebeka εχω 2 παιδακια δες τα τικερακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia kai apo mena, an kataferei kaneis kai to dei giati eimai kai ego nea sto site kai nomizo den katalava pos na to xrisimopoio...ego eimai Brussels kai perimeno apo lepto se lepto ton gio mou na kseprovalei...ta filia mou

rebbeka έγραψε:

bell έγραψε:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia kai apo mena, an kataferei kaneis kai to dei giati eimai kai ego nea sto site kai nomizo den katalava pos na to xrisimopoio...ego eimai Brussels kai perimeno apo lepto se lepto ton gio mou na kseprovalei...ta filia mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Neria έγραψε:

geia kai apo mena, an kataferei kaneis kai to dei giati eimai kai ego nea sto site kai nomizo den katalava pos na to xrisimopoio...ego eimai Brussels kai perimeno apo lepto se lepto ton gio mou na kseprovalei...ta filia mou

neria καλωςηρθες,με το καλο το νινακι σου αν καταλαβα καλα τωρα ερχετε?

τι κανεις στις βρυξελες?πως τα περνας εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...