Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!!!!


rebbeka

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα, εύχομαι σε όλες οι προσπάθειες σας για παιδί να έχουν επιτυχία σύντομα. Εγώ αύριο θα κάνω σπερματέγχυση για 2η φορά και ελπίζω να γλιτώσω την εξωσωματική. Πιστεύω ότι αυτή την φορά θα τα καταφέρω. Ο γιατρός μου είναι πολύ αισιόδοξος, έχω αρκετά ωάρια μεγάλα και ποιοτικά όπως είπε. Με την βοήθεια του θεού όλα θα πάνε καλα. Το αποτέλεσμα θα το μάθω στις 29/4. Θα προσπαθήσω να είμαι ήρεμη, γιατί αγχώνομαι πολύ. Δεν θέλω να θυμάμαι τα παλιά ότι είχα μια παλίνδρομη κύηση. Ο πολύτιμος χρόνος που έχασα θρηνόντας για την απώλεια αυτή και μέχρι να βρούμε τι έφταιγε πήγαινα σε λάθος γιατρούς. Έχω ξεπεράσει και την αποτυχία της πρώτης σπερματέγχυσης. Αυτή την φορά όλα θα πάνε τέλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ MARIAKOUB ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΣΥΝΤΟΜΑ..ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΜΙΑ ΠΑΛΥΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ..ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας και απο μενα. Εμεις παντρευομαστε σε 2 μηνες και απο αυτο το μηνα ειπαμε να χαλαρωσουμε λιγο. Δε μενουμε μαζι ακομα μιας και τωρα ακομα φτιαχνουμε το σπιτακι μας οποτε... οι φορες που βρισκομαστε ειναι εξαιρετικα λιγες. Αυτο το μηνα, τον πρωτο των προσπαθειων μας, βρεθηκαμε μονο τη 14 και 15 μερα, ενα σαβ-κο που ξεφυγαμε λιγο. Ο κυκλος μου ειναι σχετικα σταθερος 28 ημερων. Περιμενω να δω αρχες του μαιου αν και να σας πω την αληθεια το θεωρω απιθανο... Καλη επιτυχια σε ολες μας ευχομαι!! και συντομα τα ευχαριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl καλη επιτυχια σας ευχομαι και οοοοοοοοοοοοοοοχι αγχος ειναι πολυ νωρις για αγχος!!!!! πολλα γουτσου γουτσου και καλη διαθεση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina έγραψε:

μακαρι δν λες τπτ απο το στομα σου κ στου θεου το αυτι!!!τυχερουλα εσυ γτ πινει felicine k salospir? καλη επιτυχιαααααααααα

ο γιατρος μου τα εδωσε γιατι λεει κανει καλυτερη αιματωση στην μητρα και βοηθαει ετσι το ενδομητριο αφου γινει πρωτα η γονιμοποιηση να δεσει στην μητρα!!! τι να σε πω tetoulina εγω απλα τα περνω και δεν μιλαω....χαχαχχαχαχα κανενα valium δεν εδωσε να ηρεμησουμε λιγακι μια βαλεριανα τουλαχιστον χαχαχχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε?? εμεις ειναι ουσιαστικα οχι απλα ο πρωτος μηνας αλλα και η πρωτη βδομαδα προσπαθειων ;) . Ειχα ξαναγραψει στο τοπικ αυτο. μονο 2 επαφες ειχαμε βεβαια μιας και δε μενουμε μαζι ακομα. 14 και 15η μερα του κυκλου σε σταθερο 28αρη κυκλο. Το θεμα ειναι οτι ακομα δεν αρχισαμε και δε λενε να περασουν οι μερες να δουμε. Καταλαβαινω ηδη τον εαυτο μου να εχει αγχωθει αν και λεω αποκλειεται με την πρωτη!!! Ομως το σκεφτομαι συνεχεια. Ειναι οτι πιο τραγικο μπορω να κανω και το ξερω... κι ομως... :unsure::unsure: το θεμα μου ειναι το τεστακι self clear που δειχνει απο την 5η μερα της συλληψης. Το εχει κανει καμια?? Νομιζω οτι δε μπορω να περιμενω μεχρι τελος του μηνα που περιμενω περιοδο... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalh epitixia sofouki!! emena simera einai i megali mera!! to brady tha ginei xammos!

nai to self clear einai alla min agxonesai bre apo tin proti kiolas bdomada kane kouragio apo mas pou prospathoume xrono :):)

kali epitixia s euxomai k oxi agxos mou to legane na min agxonomai k to ekana to lathos!!!

xalarwse k sigoura tha erthi to mpempe filakia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτια καλημερα!!! Τι κανετε??? Τελικα το παλεψα...δεν εκανα το τεστακι. ειπα να περιμενω πρωτα να δω αν θα ερθει η περιοδος και βλεπουμε. Την περιμενω το σαββατοκυριακο... που να μην ερθει!!! Πως πατε εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και εμείς κάνουμε πολλές προσπάθειες και ελπίζουμε ότι θα έχουμε θετικά αποτελέσματα!!!!! εύχομαι σε όλες που έχουν ξεκινήσει προσπάθειες να μην το βάζουν κάτω ο επιμένων νικά!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια εχει παρατηρεισει καμια λευκα υγρα??? :blink::blink: Τις τελευταιες 4-5 μερες εχω πολλα λευκα υγρα, παχυρευστα και σχεδον αοσμα... :unsure::unsure: Τι μπορει να ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...