Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!!!!


rebbeka

Recommended Posts

ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΙΣ ΑΓΩΝΙΕΣ ΜΑΣ!!!!

ΑΚΟΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΡΕΣΚΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ

ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΕΡΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΣΤΙς 27.2 Η ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακι μου λενε οτι η ευχη απο εγκυουλα...ειναι γουρικη...!!μακαρι λοιπον ολα να πανε καλα..και να μην αδιαθετησεις για πολλους μηνες!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

ΚΑΤΡΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙς ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ

σε ευχαριστωω πολυ...και εσυ μην αγχωνεσαι...ολα καλα θα πανε..αν δεν ειναι αυριο θα ειναι την επομενη..εχε πιστη καλη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδια!!!εγω περιμενω 2/3!!παναγια μ να μην ερθει!!!! :silly: αυτο το μηνα τα εκανα ολα σωστα για πρωτη φορα σ ολους αυτους τους μηνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη μου στο ευχομαι ολοψυχα αντε να δουμε θα ειμαστε οι επωμενες εγκυουλες???

ειναι νωρις το ξερω αλλα νιωθεις τιποτα?

εγω απο το πρωι που ξυπνησα σημερα εχω πολυ πονο στην μεση και στην κοιλια αλλα στην κοιλια σταματησε λιγο, η μεση ομως με ποναει πολυ,το στηθος μου παλι τιποτα αλλες φορες πριν την περιοδο ποναει πολυ το στηθος μου.αχ νομιζω οτι θα αδιαθετησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβαινω απολυτα την αγωνια σου!!!εμενα το στηθος ειναι τοσο πρησμενο κ βαρυ που αγορασα 4αρι σουτιεν απο 3!!!!βεβαια δεν γεμιζει αλλα μου ειναι πιο ανετο!!!κ σημερα στη δουλεια ξεκινησαν τα οργανα μεση κοιλια κ αναγουλες!!!ρεμπεκααααααααααα δεν θελω να μου ρθει η παλιοπεριοδος θελω μωροοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!μας ακουει κανεις???? :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη ουτε και γωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

αλλα νομιζω οτι θα μου ερθουν κλαψ

δεν πειραζει στην αρχη ειμαστε ακομα!!τον αλλον μηνα ,δεν ειναι μακρια!!

μακαρι ομως αυτοοοοοοοοοοονννννν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηθικον ακμαιοτατον!!!!!!!!!σε ποιο μηνα προσπαθειων εισαι???εγω απ το καλοκαιρι αλλα διεκοπτα συνεχως λογω υγειας!!αυτο το μηνα πηρα τεστ ωορρηξιας βιταμινες(σπιρουλινα)ηρεμια κ πολλες αγκαλιες σε καθημερινη βαση!!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουουουουουουουοουουουουυυυυυυ!!! :woohoo: :woohoo: χαλαρα τοτε!!!!ΒΕΒΑΙΑ ευχομαι να ναι απ το πρωτο μηνα γιατι οχι?????????????????εγω στη πρωτη ατυχη εγκυμοσυνη εσπασε το durex κ εμεινα εγκυος!!!κ τωρα...τραβα γερο κουπι κ φτανουμε!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουουουουουουουοουουουουυυυυυυ!!! :woohoo: :woohoo: χαλαρα τοτε!!!!ΒΕΒΑΙΑ ευχομαι να ναι απ το πρωτο μηνα γιατι οχι?????????????????εγω στη πρωτη ατυχη εγκυμοσυνη εσπασε το durex κ εμεινα εγκυος!!!κ τωρα...τραβα γερο κουπι κ φτανουμε!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουουουουουουουοουουουουυυυυυυ!!! :woohoo: :woohoo: χαλαρα τοτε!!!!ΒΕΒΑΙΑ ευχομαι να ναι απ το πρωτο μηνα γιατι οχι?????????????????εγω στη πρωτη ατυχη εγκυμοσυνη εσπασε το durex κ εμεινα εγκυος!!!κ τωρα...τραβα γερο κουπι κ φτανουμε!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστω καλη μου IreneValadia

μαιρουλα αντε τραβαμε κουπιιιιιιιι

καλα μονο εμεις οι δυο ξεκινησαμε τωρα προσπαθειες?

που εισαστε κοριτσιαααααααα

μαιρουλα περιμενω νεααααα κοντευεις και συ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια κ εγω προσπαθω εδω κ κατι μηνες μετα απο 2 παλλινδρομες κ μια επεμβαση.... ελπιζω αυτο τον μηνα οι προσπαθειες μου να επιασαν τοπο κ να μην διαθετησω 6-7 μαρτιου... καλα αποτελεσματα σε ολες μας.. φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα τι ωραια μαζευομαστε λυπαμαι για τις ατυχιες σου asteria ευχομαι ολα να σου πανε καλα σου στελνω θετικη ενεργεια και περιμενουμε και απο σενα τα νεα και συ κοντα εισαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια πολύ μου αρέσει το θέμα που ανοίξατε!!!

ελπίζω να είναι γούρικο για όλες!

τον Φεβρουάριο για πρώτη φορά είχαμε ελεύθερες επαφές, αλλά όχι τελικά σε γόνιμες μέρες για τον κύκλο μου, οπότε η περίοδος έκανε σφαιράτη και στην ώρα της την εμφάνισή της.

"μεταφερόμαστε" για 24/3 με 25/3 :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς τη! μακάρι barb μου να μείνουμε μαζί αυτόν το μήνα, όπως και όλα τα κοριτσάκια που περιμένουν!!! Να είναι ανοιξιατικα τα μωράκια μας (κ εντελώς χειμωνιάτικα όοοοταν με το καλό έρθουν...).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι να πω εγω?δεν ξεκιναω τωρα προσπαθεια αλλα εχω ξεκινησει εδω και 2.5 χρονια περιπου :blink::blink: και αυτο τον μηνα θα ερθει κανονικα γιατι δεν ειχαμε πολλες επαφες :( επειδη ημουν αρρωστη και δεν τον εβλεπα και καθολου λογω δουλειας.

rebbeka χαλαραα ακομα εχεις δρομο μπροστα σου μην σε πιανει το αγχος απο τωρα γιατι δεν πρεπει.ευχομαι να πιασεις το μωρακι σου με την πρωτη η εστω με την δευτερη :P καλη επιτυχια και στις υπολοιπες!υπομονη και πιστη :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα, κ εγώ ουσιαστικά απο αυτόν τον μήνα ξεκιναω, δηλαδή οργανομένα, τους προιγούμενους 3 απλά προσπαθούσα κ μάλλον σε λάθος μέρες. Τώρα έχω οργανωθεί, αν δεν τα καταφέρω θα το αφήσω λίγο χαλαρά για να μην πανικοβληθώ.

Καλή μας επιτυχία λοιπόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...