Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!!!!


rebbeka

Recommended Posts

asterias έγραψε:

καλημερα κοριτσια.. πως πανε τα κεφια???εγω ειναι η μοναδικη φορα που δεν θελω να κανω τεστ...αν κ εχω περιθωριο ακομη...ευχομαι ως την κυριακη να μην εχω αδιαθετησει...

Κι εγώ σου το εύχομαι!!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

B)B)B)B)

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ....ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΛΙΓΟ ΠΙΣΩ...ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ!!!ΓΕΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΙ Η ΑΝΟΙΞΗ!!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ, ΓΥΡΩ ΣΤΟ 40ΗΜΕΡΟ ΔΛΔ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΩ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

καλημερα κοριτσια.. πως πανε τα κεφια???εγω ειναι η μοναδικη φορα που δεν θελω να κανω τεστ...αν κ εχω περιθωριο ακομη...ευχομαι ως την κυριακη να μην εχω αδιαθετησει...

MAKARI ASTERIA ΜΟΥ ΠΕς ΜΑς ΤΑ ΚΑΛΑ ΝΕΑ :):P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GROULA1984 έγραψε:

B)B)B)B)

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ....ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΛΙΓΟ ΠΙΣΩ...ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ!!!ΓΕΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΙ Η ΑΝΟΙΞΗ!!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ, ΓΥΡΩ ΣΤΟ 40ΗΜΕΡΟ ΔΛΔ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΩ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!!!!

ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ!!!!ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΔΛΔ 29-30/03!!ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΗ..ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ!!

ΘΑ ΔΩ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΤΙ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΗΔΗ ΚΑΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ Η ΠΙΕΣΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥΣ!!ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΓΟΝΙΜΕΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι γινεται??τιποτα νεοτερο???εγω τιποτα ακομη αν κ εχω περιθωρια ... μονο που το βραδυ ξυπνησα με πονακια περιοδου αλλα τωρα με αφησαν κ δεν αδιαθετησα τελικα...ισως να με προετοιμαζουν για καμια αυριανη επισκεψη η αργοτερα...φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

asterias έγραψε:

ti εγινε κοριτσια μονη μου εχω μεινει στην αναμονη????για αυτο τον μηνα???

Είμαι και γω! ;) Σάββατο - Κυριακή (δεν) περιμένω! Από βδομάδα θα ξέρω γιατί χωρίς καθυστέρηση 2-3 ημερών τουλάχιστον δεν κάνω ούτε τεστ ούτε χοριακή! Καλά αποτελέσματα να έχουμε!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία και στις 2!!

Ελπίζω να μας ενημερώσετε αν έχουμε καμία εξέλιξη μέσα στο Σ.Κ. Κανένα θετικό τεστάκι ας πούμε, που δεν κρατηθήκατε και το κάνατε! (το κάνω συχνά εγω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαι τελικα κ αυτον τον μηνα ημουν ατυχη..εχωαπο το απογςυμα πονακια κ σταγονες αιμα οποτε λογικα αυριο κ θα αδιαθετησω...τα νευρα μου γιατι ο κυκλος μου εχει παθει μπλακ αουτ..παντα σχεδον αδιαθετουσα 33-35-37 μερες κ σημερα ειμαι στην 30η μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινα μου μπορει να μην ειναι περιοδος αλλα η εμφυτευση,εφοσον οπως λες δεν σου ερχεται τοσο νωρις η περιοδος ;)

ευχομαι να εισαι εγκυουλα θα χαρω παρα πολυ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι μου λογικα κανονικη περιοδος θα ειναι αφου εχω κανονικη ροη..εσυ μην ανησυχεις για τιποτα ολα καλα θα πανε... φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Δυστυχώς πάω και γω για τον άλλο μήνα (το ελπίζω δηλαδή) :huh: Ηρθε πρωί πρωί κανονικότατα :S Εύχομαι οι υπόλοιπες να έχετε πιο ευχάριστα να μας πείτε ;) Καλή σας επιτυχία!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Droseroula, μπήκα για να μάθω τα νέα σου.

Μην απογοητεύεσαι, θα μας κάτσει στην επόμενη προσπάθεια!

Ψηλά το κεφάλι ε??

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια !

μην απογοητεύεστε !!

του νέου μήνα θα ειναι τα χριστουγεννιάτικα μωρά !

υπάρχει καλύτερο δώρο !!????

εγώ ακόμα περιμένω περίοδο .... για να δούμε...

ειναι λίγο νωρίς ακόμα...μμμμμμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και απο εμένα. Θέλουμε ενα 2 μωράκι και απο τα χριστούγεννα το εχουμε αφήσει στην τυχη του. Ειμαι στην 28 μέρα αυριο.Οποτε βλέπουμε.φιλια σε όλες και συντομα τα νέα να είναι ομορφα για όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera sas.... eimai kainourgia sto site...

i alitheia einai oti de xerw akrivws se poia katigoria na grapsw tn istoria mou...

vasika tin istoria mou tin egrapsa stin katigoria tis spermategxusis gia oses theloun na tin diavasoun...

apo mia apopsi isws na anoikw kai se autin tin katigoria ...an diavasete to istoria mou isws na simfwnisete...gt an ontws ftaiei to mikrovio mukoplasma - oureoplasma - enterokokko pou talaipwrei tn antra mou k edw kai 2 mines kanei therapia k aurio teleiwnei i therapia k meta apo mia vdomada pame gia epanelegxo, tote oi prospatheies mas oi "episimes"- xwris empodia tha ksekinisoune me to kalo auton ton mina.perimenw na adiathetisw 13/3/ gt exw kuklo 30 imerwn kai i teleftaia mou itan 11/2/. an de variosate na diavasete tin istoria mou -peite mou sas parakalw - na kanw tin kinisi gia spermategxysi apo ton epomeno mina i na perimenw?

euxomai se oles mas to kalitero kai to 10 na eina i xronia mas!!!!

eyxaristw gia ton xrono sas

filakiaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!! apo ton ianouario exw arxisei prospa8eies....8elw apegnosmena ena paidaki.....alla akoma den exw meinei...kai fovamai mhpws kai den ginw pote mama....twra exw 2 meres ka8hsterisi me arketous ponous stin kilia,polla neyra,kai prismeno sti8os....alla einai kai symptwmata periodou...gi ayto den en8ousiazomai....h erwtisi mou einai poianeis katey8eian paidi,,h mporei na perasoun merikoi mhnes....exei sxesh ta antisiliptika ta stamathsa to kalokairi....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...