Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!!!!!!


rebbeka

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 187
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γλυκια μου δε χρειαζετε να εισε ειρωνικη δεν χρειαζετε να βγαζουμε κακιες εδω μεσα και να δειχνουμε το χαρακτηρα μας. εκανα μια ερωτηση στα κοριτσια του mammyland... δε σου ζητησα πρωσοπικα να ασχοληθεις μαζι μου, και ουτε να μου απαντησεις. η καθε μια εχει τις αποριες της. δοξα το θεο ο θεουλης εκει πανω ...θα βοηθησει ολες τις κοπελες, και το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου. καλο σας βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεββεκα μου οταν λεω οτι ξεκινησα ενεσουλες και φαρμακακια εννοω ( της εξωσωματικης ) και σου ευχομαι να μη φτασεις ποτε σε αυτο το σταδιο....

βηθεια σου εσενα λοιπον !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitra0 έγραψε:

γλυκια μου δε χρειαζετε να εισε ειρωνικη δεν χρειαζετε να βγαζουμε κακιες εδω μεσα και να δειχνουμε το χαρακτηρα μας. εκανα μια ερωτηση στα κοριτσια του mammyland... δε σου ζητησα πρωσοπικα να ασχοληθεις μαζι μου, και ουτε να μου απαντησεις. η καθε μια εχει τις αποριες της. δοξα το θεο ο θεουλης εκει πανω ...θα βοηθησει ολες τις κοπελες, και το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου. καλο σας βραδυ

καλη μου σε ποια απευθηνεσε?δεν καταλαβα τι εγινε καποια παρεξηγηση?συγνωμη αλλα δεν εχω καταλαβει ποιος εβγαλε κακια?????

δεν πιστευω εγω ποτε δεν θα εκανα κατι τετοιο.

αχ τι εγινε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα οχι δεν ξερω θελω να καταλαβω και αν εκανα εγω κατι να επανορθωσω αλλα δεν καταλαβαινω πραγματικα!!!!

σε παρακαλω πες μου

???????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσάκια ηρεμία, δεν κατάλαβα ούτε εγω τι έγινε. Ολες εδω μέσα έχουμε κοινό σκοπό,θέλουμε πολύ το ίδιο πράγμα. Μερικές φορές ο γραπτός λόγος δημιουργεί παρεξηγήσεις, ίσως αυτό έγινε και εδω. Ελπίζω να ηρεμήσουμε και καμία να μην πάει λυπημένη για ύπνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω patata μου και δυστηχως ακομη δεν εχω καταλαβει τι εχει γινει??????????????????

καλη καρδια!!!!

στο ειπα εεεεεε????αδιαθετησα!!!!χιχιχιχιιχ παμε για 23.3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρebbeka μου, μην απογοητεύεσαι, λίγο δύσκολο να μας ''κάτσει'' με την πρώτη φορά. Ολα καλά θα μας πάνε. Εγω σοβαρά τώρα θα ανάψω ενα κεράκι για όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

patata77 έγραψε:

Ρebbeka μου, μην απογοητεύεσαι, λίγο δύσκολο να μας ''κάτσει'' με την πρώτη φορά. Ολα καλά θα μας πάνε. Εγω σοβαρά τώρα θα ανάψω ενα κεράκι για όλες μας!

εισαι πολυ γλυκια ο θεος να σου το ανταπωδωσει με ενα νινακι στην κοιλιτσα και δυο και τρια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka μου δε πειραζει κοριτσακι μου την επομενη φορα!!!! ;) εγω ποναω μονο οταν κουραζομαι!!σε λιγες μερες θα ξερω!!!εχω αγωνια!! :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

rebbeka μου δε πειραζει κοριτσακι μου την επομενη φορα!!!! ;) εγω ποναω μονο οταν κουραζομαι!!σε λιγες μερες θα ξερω!!!εχω αγωνια!! :S:S

αντε μαιρη να μας πεις τα ευχαριστα :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεεεεεεεεεεεςςςς????αχ!παναγιτσα μου!!κ γω σου ευχομαι οτι καλυτερο!! :kiss: αα!ειδα πως παιρνεις κ αντιβιωση :( περαστικα κ γρηγορη αναρρωση :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω!!! και οσο δεν τις χωνευω τις αντιβιωσεις,αλλα καλητερα να τελειωνω με το δοντι μην με πιασει οταν εχω νινακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Droseroula έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια!! :kiss: Καλή εβδομάδα και καλό μήνα!!! Και κυρίως τυχερό μήνα!!! ;)

καλημεραααα απο το στομα σου και στου θεου τ αυτι!!!και μετα στην κοιλιτσα μας :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitra0 έγραψε:

rebbeka συγνωμη ειλικρινα. σου εχω στειλει πμ.

καλη επιτυχια σε ολες!!

καλη επιτυχια και σε σενα καλη μου ολα να σου πανε καλα!!!!

σου εχω στηλει και ω πμ : :):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααα :kiss: εγω εκανα 1 τεστ 2 μερες πριν τηναναμενομενη περιοδο κ βγηκε αρνητικο :( αυριο περιμενω να μ ρθει!! :( αλλααααα ερχεται ο επομενος μηνας :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρη3 έγραψε:

καλησπερααααααα :kiss: εγω εκανα 1 τεστ 2 μερες πριν τηναναμενομενη περιοδο κ βγηκε αρνητικο :( αυριο περιμενω να μ ρθει!! :( αλλααααα ερχεται ο επομενος μηνας :woohoo: :woohoo:

mairoyla μαζι στο επωμενο θα ερθει το νιωθω,τωρα δεν περιμενω 23.3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.. πως πανε τα κεφια???εγω ειναι η μοναδικη φορα που δεν θελω να κανω τεστ...αν κ εχω περιθωριο ακομη...ευχομαι ως την κυριακη να μην εχω αδιαθετησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...