Μετάβαση σε περιεχόμενο

giati efyges?????


μαρινιω

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ βρε Μαρινιω...τα θερμα μου συλληπητηρια κοριτσακι μου...εχω χασει κ εγω την αγαπημενη μου γιαγια...κωνσταντινα....κ μου ειναι δυσκολο ακομα...δημιουργειται μεγαλο κενο...το ξερω...

Παντα ομως με τη θυμηση σου θα την φερνεις κοντα σου...κ εκεινη θα ειναι παντα διπλα σου...

σε φιλω γλυκα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας. Είμαι από άλλο θέμα του φορουμ αλλά είδα το θέμα σας, με συγκίνησε, και είπα να γράψω κάτι..Η απώλεια είναι σίγουρα μεγάλη πληγή και δεν ξέρω αν επουλώνεται ποτέ.. ο χρόνος σίγουρα είναι μεγάλος γιατρός..Για παιδάκι δε μου έχει τύχει εμένα προσωπικά αλλά σε άτομο του στενού οικογενειακού μου περιβάλλοντος και σίγουρα ήταν από τις χειρότερες εμπειρίες που έζησα.. και όντως ήμουν από τους ''άλλους'' που κάθε φορά ένιωθαν αμήχανα και δεν ήξεραν πως να φερθούν..αν θα πρέπει να μιλήσουν ή να αλλάξουν θέμα διακριτικά.. Την απώλεια την έχω νιώσει προσωπικά με τον πατέρα μου, πριν 4 χρόνια..Ακόμα πονάει πολύ και νιώθω σαν να ήταν χτες.. Και υπήρξαν φορές που ήθελα να κλειστώ στον εαυτό μου και άλλες που ήθελα να μιλάω και να ακούω για αυτόν ασταμάτητα.. Ποτέ δε διερωτήθηκα ''γιατί''. Και ίσως αυτό να με βοήθησε να σταθώ στα πόδια μου και να μην παρατήσω τότε σπουδές.. Τί να πώ? Ότι σας καταλαβαίνω? Σίγουρα η κάθε μια μας, πέρασε ή περνάει το δικό της γολγοθά..απλά το μόνο που έχω να πώ είναι να βρείτε και εσείς τη δύναμη να σταθείτε στα πόδια σας και να προχωρήσετε. Η ζωή δε μας χαρίζεται, την κατακτάμε. Σκουπίστε τα δάκρυα, πάρτε από το χέρι το σύντροφο σας και υψώστε ανάστημα. Μόνο έτσι θα αντεπεξέλθετε. Κανείς δεν πρέπει να σας αναγκάσει να ξεχάσετε..και δε θα ξεχάσετε.. αλλά σε αυτή την ανάμνηση χτίζετε κάτι άλλο.. ένα μωράκι που σας εύχομαι ΟΛΟΧΥΧΑ να αποκτήσετε σύντομα, και θα του δώσετε όλη την αγάπη του κόσμου και θα είστε οι καλύτερες μανούλες του πλανήτη! Μην το βάζετε κάτω. Τα εμπόδια είναι για να μας κάνουν πιο δυνατές και όχι να μας απογοητεύουν.Και μην ξεχνάτε, έχετε τη σκέψη όλων μας εδώ στο mammy, τη θετική μας ενέργεια και τις προσευχές μας.

Μακάρι ΌΛΑ να πάνε όπως τα θέλετε εσείς.

Μαρινιώ μου τα συλληπητήρια μου.Να σαι δυνατή κοπέλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariniw mou 8erma sulluphthria!!!egw dne exw proswpikh empeiria giati den gnwrisa pote tis giagiades mou.wstoso pisteuw pws einai mia megalh apwleia!h mnhmh einai h kaluterh anamnhsh!!!na th 8umaste kai panta 8a einai zwntanh mesa sas!den 8a th ksexasete pote me auton ton tropo!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου, πέρσια μου, κι αάλλα τόσα κορίτσια πόσο σας νιώθω...22 εβδομάδων ήμουν...γιατί?? χθες θα έκλεινα τις 39 εβδομάδες και το πιο πιθανόν θα σε είχα εδώ κοριτσάκι μου...πέρασαν 4 μήνες αλλά ο πόνος μένει ίδιος..υπάρχεις παντού..στα όνειρα μου, στις σκέψεις μου, στην ψυχή μου. Να ξερες πόσο μου έλειψες..Συγνώμη που δεν κατάλαβα τι γινόταν πιο νωρίς και δεν μπόρεσα να κάνω κάτι για να σωθείς..συγνώμη ψυχή μου..Πάντα θα υπάρχουν μέσα μας τα αγγελούδια μας, πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω το ίδιο νιώθω Μαράκι μου. Νιώθω πως θα μπορουσα να σώσω το μωρό μου αν επέμενα να με γεννήσει ο γιατρός από τη μέρα ΄που είδαμε πως κάτι δεν πήγαινε καλα, έπρεπε να επιμείνω να μην παω να με δει σε μια βδομάδα αλλά πιο νωρίς,να είχα΄την έννοια του περισσότερο!

Με αυτά ξυπνώ και με αυτά κοιμάμαι ΄κάθε μέρα..:(

Απλά τώρα μπήκα στη διαδικασία να αναζητάω να μείνω ξανά έγκυος παρόλο που στην αρχή δεν ήθελα καν να το σκέφτομαι. απλά τώρα νιώθω πως δεν μπορώ να μείνω μόνη μου. θέλω ένα μωράκι να γεμίσω τα ρούχα του Παναγιώτη μου, τα έπιπλα του.. Δε θέλω με τίποτα αγάπη μου να πιστέψεις πως θα σε ξεχάσω γιατί αυτό δε θα γίνει ποτέ! θα είσαι πάντα στην καρδιά μου και στην ψυχή μου.. ήσουν το πρώτο μου μωράκι, το μονάκριβο μου που μου χάρισες απίστευτες στιγμές ευτυχίας, χαράς, ελπίδας!! με έκανες να νιώσω τι πάει να πει μητρότητα αν και δεν σε εχω δίπλα μου νιώθω πως είσαι εδώ μαζί μου συνυεχώς και με προσέχεις!

σαγαπώ μωράκι μου και πάντα θα σαι στο μυαλό μου και στην καρδιά μου

χχχχχχχ

κουράγιο Μαρινιώ μου, είναι δύσκολο το ξέρω αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι δυστυχώς. πάντα σε τέτοιες περιπτώσεις μας μένει ενα μεγάλο γιατί! μένει ο πόνος όπου ευχόμαστε να γίνεται ολοένα και πιο απαλός με το πέρασμα του χρόνου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw poly!!mia mia ksexwrista....

eimai ena rakos.... :(

autes tis meres pragmatika exw pesei para poly...me thn apwleia ths giagiakas mou...

persia,konstans,maraki24,an-n ,mariaxar pragmatika sas yper euxaristw gia thn simparastash sas....

kai gia ta sillipitiria....

filakia polla kales mou! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...