Μετάβαση σε περιεχόμενο

giati efyges?????


μαρινιω

Recommended Posts

Ό,τι και να σου πούμε εμείς θα ακουστεί φτωχό μπροστά σ΄αυτό που νιώθεις. Το μόνο που ίσως έχω να πω είναι σε καταλαβαίνω και είμαι σίγουρη ότι σύντομα θα ξανασταθείς στα πόδια σου, έτοιμη και ίσως πιο δυνατή για την επόμενη προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mpougatsoula 24!!ksadefoulaaa mouuu glikiaaa euxaristw!!!euxaristw poly gia tin simparastasi!!!se exw mesa stin kardia mou!

oless sas euxaristw!!!ta diavasa ola ta minimatakia sas!!!kai mou dinete kouragio...na ste kala!!!euxomai oi euxes sas na piasoun !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Μαρινιουλιτσα...εισαι λιιιιγο καλυτερα σημερα???Εεεε???

oso mporw...ponaw einai h alitheia... :(:(:(

exw kai aima poly akoma...!spiti ksapla eimai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΜΑΘΑ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΚΑΘΕ ΤΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΠΙΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΚΑΝΕ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΥΓΙΗΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ.ΜΑΖΙ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου λυπάμαι πάρα πολύ :(

Εύχομαι σύντομα να έρθει το μωράκι και να μείνει για πάντα :)

Μη χάνεις το κουράγιο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MONAXA AYTO KATALAVA APO OLO TO TAKSIDI...

PWS OSO ALLAZOUME ZWH TOOSO MENOUME IDIOI.... :silly:

se skeftomai...den kanei...

to kserw...alla pws???

euxomai na isoun edw...

alla afou den eisai...

na eisai kala

opou kai na eisai... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax marinio :(

ksero den milame ...alla eixa xarei poli me tin xara kai tora lupame akoma perisotero :(

kouragio ti allo na sou po ...

8a deis pou 8a er8ei grigora to allo moraki kai 8a meinei ...

filia 8a prosefxi8o gia sena ...

3Ha1.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιώ μου πραγματικά λυπάμαι!!! Ξέρω πόσο πολύ το θέλεις και σου εύχομαι γρήγορα να έρθει ξανά! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι η τελευταία στενοχώρια που βιώνεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι τοσο πολυ κοριτσακι μου γιατι ξερω ποσο πολυ το ηθελες και πολυ το προσπαθουσες...κανε κουραγιο και παρε δυναμη...ξερω θα μου πεις ειναι δυσκολο αλλα...θα δεις θα ερθει και για σενα το πιστευω αυτο που σου λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ παρακολουθώ την ιστορία σου μέσα από το μάμμυλαντ.Λυπάμαι πολύ γι αυτό που σου συνέβη..το ήθελεσ πολύ..αλλά μην το βάζεισ κάτω..Θα έρθει το μωράκι.Για αυτό να είσαι σίγουρη.Δώσε χρόνο και στο σώμα σου και στην ψυχη σου να ξεκουραστουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

:(:(:(:(:(:(

pou piges?????

aggelaki mou...!!!na sai kala .... :(:(:(angels_0417.jpg

ΑΧ!!!!!!βρε μαρινιω μου...κανε κουραγιο καρδια μου....θα δεις θα ερθει και για σενα μια γερη μπουμπου..

σε φιλω γλυκα και ελπιζω με το καιρο ο πονος να απαλυνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariniw an kai den gnwrizomaste einai san na se kserw polu kairo.

Prin treis meres exasa to palikari mou,500 gr aggeloudi to genhsa.

To tragoudi sou to vazw krufa otan o antras mou leipei kai klaiw kaigw mesa apo thn kardia mou gia to paidi mou kai gia ola auta ta aggeloudia.

Ypomonh koritsi mou kai na ksereis pws kapote 8a kshmerwsei kai gia mas.

O 8eos na sou dinei kouragio kai pisth.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

krishna έγραψε:

Mariniw an kai den gnwrizomaste einai san na se kserw polu kairo.

Prin treis meres exasa to palikari mou,500 gr aggeloudi to genhsa.

To tragoudi sou to vazw krufa otan o antras mou leipei kai klaiw kaigw mesa apo thn kardia mou gia to paidi mou kai gia ola auta ta aggeloudia.

Ypomonh koritsi mou kai na ksereis pws kapote 8a kshmerwsei kai gia mas.

O 8eos na sou dinei kouragio kai pisth.

SE EYXARISTW POLY KAI THA SOU EUXITHW KAI ESENA KOURAGIO,DYNAMH NA EXEIS KAI KALH ANARWSH!!!!H ANARWSH EINAI DISKOLH!!!

FILIA GLIKIA MOU! :kiss: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι αν και σου έστειλα και ε΄να π.μ και το πήρες θέλω να σου πώ ότι ποτέ μα ποτε να μην το βάζεις κα΄τω εγώ σου εξήγησα ότι μετά τον γιό μου έμεινα έγκυος και έχασα δίσυμα μτά ήρθε η εβελίνα μου από δίσυμα και αυτή αλλά ήθελε να έρθει στην ζωή αν και ήμουν χάμω 9 μήνεςκαι μετά το σοφάκι μου που ήρθε στον κόσμο 8 μηνών . τώρα λοιπόν εχω τρία υπέροχα αγελούδια από εκεί οπου έλεγα ότι δεν θα ξανακάνω παιδάκια και όμως μην απελπίζεσαι στάσου όρθια σκούπισε τα δακρυά σου και για ένα διάστημα άστο κάνε τις εξετάσεις σου και άστο πάλι θα έρθει από μόνο του όταν είναι η ώρα σε φιλώ και ότι θές είμαι εδώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den se ksero alla thelo na soy po na min fovase k na perimenis tin ora poy o theoylis tha soy dosei ena moraki k tha minei dipla soy gia panta.

me tin agapi toy theoy kai toy antra soy tha iremiseis.

eliza.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...