Μετάβαση σε περιεχόμενο

καφε υγρα!!!!!!


anatolia

Recommended Posts

κοριτσια βοηθεια.πριν απο λιγο πηγα τουαλετα και καθος σκουπιζομουν ειδα στο χαρτι κατι καφε υγα.η χοριακη χθες εδειξε 124.λετε κατι να εγινε?? :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην φοβασαι ,συνηθως αυτα ειναι υπολλειματα απο την περιοδο!παντως πρεπει να παρεις και τον ιατρο σου για να σε δει και να σου δωσει κατι μικρα χαπακια αν τα χρειαζεσαι!!!φιλακια και μην φοβασαι εκτος αν δεις κοκκινο αιμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΕΜΙΣΕ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΡΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ ΜΗΝ ΤΡΟΜΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ

ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΗΡΘΕ ΛΟΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.

ΑΝΤΕ ΒΡΕ Κ ΜΑΣ ΤΡΟΜΑΞΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου θυμίζεις εμένα πριν απο λίγο καιρό...!!σου ευχομαι απο καρδιας να είσαι εγκυούλα και όλα να πάνε καλά.συνηθίζεται λίγο καφέ υγρό κατα την εμφύτευση του γονιμοποιημένου ωαρίου στη μήτρα.αλλα για όλα αυτά θα σ ενημερώσει ο γιατρός σου.ευχομαι κάθε καλό!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κοριτσια γιατι για λιγο τα χασα....μακαρι θα μιλησω και με το γιατρο τωρα αν και την πεμπτη εχω ραντεβου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ είχα τον πρώτο μήνα καφέ υγρά αλλά με καθησύχασε ο γιατρός μου ότι καθάριζε η μήτρα! Μίλα με το γιατρό σου και θα δεις που θα σε καθησυχάσει και ο ίδιος! Ξεκουράσου και πήγαινε την Πέμπτη να σε δει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανονικα εχεις λιγα υγρα σαν βλεννες στην αρχη της εγκυμοσυνης κατα το σκουπισμα.οχι πολλα και συνεχεια...παρε τον ιατρο σου και πες του ακριβως πως ειναι.ισως σου προτεινει να πας και σημερα.πες του αμα μπορει να σε δεχτει και σημερα γιατι φοβασαι...φιλακια και μεινε στο κρεβατι.μην σηκωνεις βαρη και μην κουνιεσαι εως οτου πας στο ιατρο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anatolia,

εγώ είχα καφέ υγρά σχεδόν σε κάθε σκούπισμα και καμιά φορά είχα αμυδρά και στο σερβιετάκι...αλλά ευτυχώς δεν ήταν τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την....αλλη για ουτροτζεσταν...τιποτα δεν ειναι κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι καθολου....εγω τα ειχα πρωτο-με δευτερο μηνα, τωρα εδω και κανα δυο εβδομαδες σταματησαν τα καφε υγρα....λοιπον αυτα προερχονται απο το νινι σου που ξυνει τον τραχηλο και την μητρα και προσπαθει να εμφυτευθει, επισης μπορει να τα εχεις σε καθε αλλαγη μηνα που περιμενες να αδιαθετησεις μιας και η μητρα το πρωτο τριμηνο εχει συνηθισει να αδιαθετει καθε μηνα οποτε βγαζει υπολειμματα, επισης μπορει να ειναι απο βαρος που πιθανον να σηκωσες για αυτο και λεμε ΟΧΧΧΧΧΧΙ ΒΑΡΗ, OXI ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΑΚΤΕΣ ΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧ...ετσι για να γελασουμε λιγο....μην αγχωνεσαι καθολου, ξ ε κ ο υ ρ α σ η αυτο ειναι το μυστικο κατ' εμε για το πρωτο τριμηνο!!!!! φιλια και ολα δεξια να σου πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.μαλλον δεν ηταν και τοσο αθωα τα καφε υγρα...προχθες τελικα πηγα στο γιατρο.μου ειπε οτι φαινεται εγκυμωσυνη αλλα καλο θα ηταν να κανω αλλη μια χοριακη για να δουμε πως παει.οποτε την επομενη μερα πηγα εκανα χοριακη και απο 143 που ηταν πηγε 71.οποτε τελος της εγκυμοσυνης ..... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμβαίνει ΤΟΣΟ συχνά!

Ήταν μια άτυχη στιγμή!

Καλύτερα τώρα που είναι νωρίς παρά σε κάποιον από τους επόμενους μήνες.

Προσπάθησε να σκέφτεσαι μόνο αυτό!

Είμαστε εδώ να σου κάνουμε παρέα και να σε στηρίζουμε…

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΙΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ,ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΦΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΑΡΧΗ . ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΤΑ ΒΑΡΗ ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...