Μετάβαση σε περιεχόμενο

ka8isterisi


simple

Recommended Posts

geia sas kai apo mena...eimai poly freskia stin parea kai i8ela na mou peite tin gnwmi sas .

eida periodo stis 25 ianouariou..o kyklos mou einai 24-25 meres kai mexri simera den exw dei periodo me simptwmata priximo entono sto sti8os kai kapoia ponakia dexia katw..lete???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπόν πήγαινε κατευθείαν για τεστάκι!!!! clearblue 2 τεστάκια, κι αν βγεί το πρώτο αρνητικό κάνε άλλο ένα αυριο το πρωι με τα πρωινά ούρα και ακολούθησε πιστά τις οδηγίες( 10 δευτερολεπτα κάτω από την ροή, ή αλλιώς ποτηράκι)!!!! Βεβαια υπάρχει πάντα και η λύση της χοριακής!!!!

σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!! με ένα σποράκι στην κοιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai gw to 8elw trella...kai o andras mou to idio...alla enw imoun kapws tous proigoumenous mines twra pou exw pragmatika estw kai afti tin ka8isterisi eimai ligo pio cool kai lew na perimenw mia dio meres akoma!!!lete na eimai pragmatika eggios??

to allo 8ema pou exw pou einai gia polla gelia einai o antras mou exei psilokatalavei oti den exw periodo i kontevei na to katalavei aki gw 8elw efoson eimai eggios!!!na tou kanw ekplixi!!!

sas efxaristw oles para para poly gia tin amesi apantisi!!!!

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα simple.αν γενικως δεν εχεις καθυστερηση στον κυκλο σου τοτε μαλλον εισαι εγκυος.πρεπει ομως να το επιβεβαιωσεις αν εισαι ,που στο ευχομαι ολοψυχα,για να πας στο γιατρο να σου δωσει καποιες βιταμινες που παιρνουν ολες οι εγκυουλες.δεν θελω προς θεου να σε αγχωσω αλλα πιστευω οτι ενα τεστακι ή καλυτερα μια χωριακη θα δειξει.καλη επιτυχια κ να μας ενημερωσεις.φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia den xerete ti xara mo dinetai me tin stirixi sas...genikws den exw ka8isteriseis..to poly mia mera...alla twra ponaw poly san na mou r8ei periodos kai nomizw 8a mou r8ei...stenaxwriemai i ali8eia...8a perimenw mexri to mesimeri na dw an 8a dw aima i oxi!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kalimera...

simera stis 6 i wra to prwi me ta prwina oura ekana test kai vgike .......8etikotato!!!!!

kai eilikreina den to pistevw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

exw parei idi tilefwno gia toxoplasma mykoplasma kai xoriaki...

episis oles aftes tis meres den exw pei tipota ston antra mou oute simera pou ton xypnisa fevgontas..8elw avrio an tou kanw mia wraia ekplixi me dwraki to test eggimosinis!!!!!

exete kamia alli wraia idea na mou proteinete???

sas filw oles efxaristw gia to endiaferon ante twra kai sta dika sas!!!!!

sas filw kai perimenw minima sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Όσο για την έκπληξη, βάλε το τεστ μέσα σε ένα κουτάκι με μια κορδελίτσα και εκεί που θα τρώτε το βράδυ θα του πεις: επειδή είμαι πολύ ανυπόμονη, να σου ανακοινώσω το δώρο μου για τα γενέθλια σου από τώρα και να στο δώσω σε 9 μίνες … και τσουπ του δίνεις το κουτάκι! Χιχι …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, μπράβου σου, τα κατάφερες μια χαρά. Το σκαρώσατε το μωράκι σας. Σου εύχομαι μια τελειοόμηνη εγκυμοσύνη με ένα γλυκούλικο μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΠΡΑΑΑΒΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΔΥΟ ΠΙΠΙΛΕΣ ΜΙΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΡΟΖ..............................ΑΡΚΕΙ ΑΥΤΟ.........................Ε..........ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ...........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη.τι τελεια που θα του κανεις εκπληξη!!!!αυτα ειναι τα ωραια!!!εμενα μονο που δεν μου κραταγε το τεστ που εκανα...χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σου πω εγω τι εχω σκεφτει για εκπληξη....Να του γραψω ενα γραμμα που υποτιθετε ειναι απο το παιδι μας, να του λεει πως βρηκε εισητηριο να ερθει αλλα η αφηξη του θα ειναι μετα απο 9 μηνες.Φυσικα σε κλειστο φακελο σαν να το εστειλε καποιος.Και μια δευτερη σκεψη ειναι να δεσω μια κορδελα στην κοιλια μου με φιογκο και να του πω το δωρο σου για τα γεννεθλια σου που δεν σου εκανα!

ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΗΗΗΗΗ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια μπραβο χαιρομαι πολυ!!!!

ολα να σου πανε καλα!!!

λεω να το αφησεις μεσα στο σπιτι οπουδηποτε και να το δει μπροστα του απο μονος του εκπληκτος!!!!!αστον να το ανακαλυψει μονος χιχιχιχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα εδενα το τεστ με ενα φιογκο κοκκινο και σε μια στιγμη που θα ειναι εντελως ανυποψιαστος θα του το εδινα... Πες μας τι εγινε ε??? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala koritsia me exete steilei teleiws me tis idees sas!!!!!

lew pantws na parw ena koutaki wraio me kordelitsa na valw mesa to test kai na valw kai dio pipiles mia roz kai mia ple....einai kali idea afti!!!!!!!!!

xara22 wraia idea...kai i kordela episis stin koilia einai wraia idea alla poly ofthalmofanes kai einai kai pio nwris sto spiti apo mena kai xese mesa!!!!

ennoeitai oti 8a sas enimerwsw apo deftera twra giati tin ekplixi 8a tin kanw avrio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pwpwpw pistevw oti 8a pa8ei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

den mporeite na fantasteite poso poly 8elei ena mwro!!!!

perimenw kai dika sas nea eseis ti kanete kai se ti fasi eiste!!!!!

re efxaristw poly oles sas i stirixi sas einai tromeri!!!! :cheer:

filakia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...