Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?


DORA1

Recommended Posts

Αχ κοριτσια πολυ θα ηθελα να ερθω και εγω σε μια συναντηση σας αλλα λογο του οτι μενω επαρχια και ανεβαινω σπανια Αθηνα ειναι λιγο δυσκολο!!Παντως θελω να πιστευω οτι καποια στιγμη θα σας συναντησω και εγω!!!

Καλα να περασετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ τι ωραια μακαρι να μπορουσα να ερθω να σας γνωρισω απο κοντα,αλλα μενω κωνσταντινουπολη!!!

μακαρι να κανατε μια εκδρομουλα προς τα δω!!!δυσκολο το ξερω!!!αλλα η πολη ειναι πανεμορφη και φτηνη!!

αφηστε τα μωρακια σας στην μαμα και ελατε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια κατα πασα πιθανοτητα θα ερθω εκτος απροοπτου.Εχω αναγκη να δω λιγο κοσμο.Βολικη και η μερα και η ωρα .Θα τα πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω απο δω και μπρος θα δουλευω δυστυχως ολα τα πρωινα....ρεπο θα εχω δευτερ-τριτη(δεν πειραζει)

απλα το ειπα γιατι τοσες συναντησεις εχουμε κανει και ολες εκει εχουν γινει με αποτελεσμα να μην μπορουν να ερθουν κοριτσια που εχουν παιδακια..

εγω πχ τον μικρο αν δεν εχω να τον αφησω καπου πρεπει να τον παρω μαζι και εκει δεν μπορω να τον φερω..αν και το θελω τοσο!!!

εξαλλου πιστευω οτι υπαρχουν τοοσα ομορφα μερη που μπορουμε να παμε αρκει να τα σκευτουμε ε??? δεν συμφωνειτε????

φιλουνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

αχ τι ωραια μακαρι να μπορουσα να ερθω να σας γνωρισω απο κοντα,αλλα μενω κωνσταντινουπολη!!!

μακαρι να κανατε μια εκδρομουλα προς τα δω!!!δυσκολο το ξερω!!!αλγκυος α η πολη ειναι πανεμορφη και φτηνη!!

αφηστε τα μωρακια σας στην μαμα και ελατε!!!!!

απο πιο μερος εισαι; ο πεθερος μου ειναι απο τα ταταβλα βεβαια εχχουν φυγει χρονια απο το 1967 αλλα η επιθυμια ειναι παντα μεσα τους.Το 2004 εγκυος στο γιο μου ειχαμε παει Σαμο και περασαμε απαναντι στο χοσαντασι καω πηγαμε και αρχαια εφεσο ηταν τελεια. πιστευω καποια στιγμη να ξανπαμε αλλα Κωνσταντινουπολη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ KIMON .ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΕΙΣ, ΑΛΩΣΤΕ ΕΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΙΣΩΣ ΚΑΘΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΞΩ ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΙ.ΕΧΟΥΝΕ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΗ ΚΑΠΝΙΖΟΝΤΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανια μου δεν ειμαι απο δω,ο αντρας μου ειναι ενας υπεροχος τουρκος και μενω εδω,στο κουσαντασι και εφεσσο ημουν περσι και ναι ειναι υπεροχα,μακαρι να μπορεσετε να ερθετε, εδω στο σπιτι μου θα σας φιλοξενησω,διπλα στο βοσπορο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια ζηλευω!!!μπορω να ερθω κ εγω??ειμαι καινουρια σχετικα στο φορουμ αλλα πολυ θελω να γνωριστουμε.η συναντηση ειναι γι αυτη την κυριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BELLA10 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!! ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΟΥΡΓΙΟ Η ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ ,ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορειτε να κάνετε μια ανασκοπιση για μας που δεν μπορούμε να διαβασουμε 4 σελίδες περί της συνάντησης...για να ρθουμε και μεις;;;:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DORA1 έγραψε:

ΛΟΙΠΟΝ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 11:30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ ΤΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ.... :cheer::cheer:

ΕΙΣΤΕ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.

Τελικα κανονισατε για την Κυριακη στις 11.30 στο Συνταγμα, σωστα? Θα κοιταξω να ερθω να σας γνωρισω απο κοντα. Ειναι μια καλη ωρα και αν εχει καλο καιρο θα ειναι ωραια!

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

βανια μου δεν ειμαι απο δω,ο αντρας μου ειναι ενας υπεροχος τουρκος και μενω εδω,στο κουσαντασι και εφεσσο ημουν περσι και ναι ειναι υπεροχα,μακαρι να μπορεσετε να ερθετε, εδω στο σπιτι μου θα σας φιλοξενησω,διπλα στο βοσπορο!!!

Αχχχχ Αγαπώ Κωνσταντινούπολη! Θα ερθουμε πιθανα με τον άντρα μου ξανα μέσα στο Μάρτιο! Είναι πανέμορφα! :kiss:

Αν δε λείπω θα ερθω κι εγώ στη συνάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

βανια μου δεν ειμαι απο δω,ο αντρας μου ειναι ενας υπεροχος τουρκος και μενω εδω,στο κουσαντασι και εφεσσο ημουν περσι και ναι ειναι υπεροχα,μακαρι να μπορεσετε να ερθετε, εδω στο σπιτι μου θα σας φιλοξενησω,διπλα στο βοσπορο!!!

Θεωρω οτι Κωνσταντινουπολη ειναιμια υπεροχη πολη επισης και καικαποια αλλα μερη της Τουρκιας απλα στην τηλεοραση μας βμβαρδιζουν με ψευτικες εικονες και λενε τοσες ανακριβιες εγω στο ταξιδι μου στο χουσαντασι αν και μονογια μερικες ωρες ειδα οτι οι Τουρκοι ο απλος λαος γαπαει τους ελληνες μας ανοιξαν τα σπιτια τους τα μαγαζια τους μας σερβιραν καφε και μαλιστα σ εκαποιο μαγαζι που ειχαμε παει να δουμε δερματινα εγω ημοεγκος στο Σταυρο μου και ειχα παθεικαι γαστρεντεριτιδα εκινος λοιπον ο ιδιοκτητης του μαγαζιου μου προσφερε τσαι καιμαλιστα ο ανθρωπος μου ειπε να παβ στο σπιτι του με τη γυναια του να ξαπλωσω αν δνε ενιωα καλα .

Στα μαγαζια ολοι ηταν πολυ πολιτισμενοι καιναι εχω να δηλωσω οτι στη Τουρκια εχουν οδικη συμπειφορα στην δοιαβαση πεζωνβ σταματουσαν οχι οπως εδω που περνας και αν δεν σε πατησουν σε βριζουν κιολας .

Ρεμπεκα ναι καποια στιγμη θα ερθουμε ξανα θελω οαντρας μου να παει να δει το τοπο καταγωγης του να ξερει τις ριζες του οπως αλλωστε και ο γιος μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DORA1 έγραψε:

ΛΟΙΠΟΝ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 11:30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ ΤΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ.... :cheer::cheer:

ΕΙΣΤΕ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ ....

:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εγω λεω να παμε στην ρεββεκουλα για καφε, θα ειναι πιο ευκολο απο οτι να ερθω στην Αθηνα...λοιπον κοιταξτε να συντονιστουμε οι θΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ!!!

εγω ενημερωτικα θα ειμαι πρωτα ο θεος Θεσ/νικη μεσα Μαρτιου...φιλια πολλα, αντε να φαμε και κανα τριγωνο και κανα μπακλαβα χιχιχιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλησπέρα!

Είμαι καινούργια στο φόρουμ, αλλά θα ήθελα να έρθω κι εγώ στη συνάντησή σας, για να σας γνωρίσω. Μπορώ ή είναι συνάντηση παλαιών μελών; :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΑΚΙ ΝΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!ΕΝΑ ΤΡΕΝΑΚΙ ΠΕΡΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΤΣΟΥΥΥΥΠ ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ!!!

Η ΠΑΛΙ ΠΕΡΝΕΤΕ ΕΣΕΙς ΕΝΑ ΤΡΕΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΡΧΟΣΑΣΤΕ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bookie έγραψε:

Κορίτσια, καλησπέρα!

Είμαι καινούργια στο φόρουμ, αλλά θα ήθελα να έρθω κι εγώ στη συνάντησή σας, για να σας γνωρίσω. Μπορώ ή είναι συνάντηση παλαιών μελών; :blush:

bokie ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ ΘΕΛΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ!!!!! :P:P:P ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11:45 META ΘΑ ΚΑΤΗΦΟΡΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΕΡΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ!!!ΟΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ( ΩΡΑ ΑΝΑΓΚΗΣ) ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν παρουν κι αλλες κοπελες τα μικρα τους θα παρω κι εγω την δικια μου... Αλλα ας μας ενημερωσει καποια αν θα παρουμε κ τα μικρα μας! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΟΠΟΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ,ΤΟ ΚΑΦΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΕΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ,ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΚΑΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΖΕΣΤΗ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΝΑΚΑΤΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΞΩ!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...