Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?


DORA1

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!! ΤΙ ΛΕΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ? ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ..... ;);):cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟ VERDE ΣΤΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ ΕΑΝ ΘΕΛΕΤΕ .ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΣΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΕΘΝΙΚΗ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ 10 ΛΕΠΤΩΝ ΦΤΑΝΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!!βρε κοριτσια θελω πολυ να ερθω,μου εχετε λειψει...αλλα θηλαζω και δεν θελω να φερω το μωρο μεσα στον καπνο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kai egw thelw polu na erthw!

to verde einai kataplhktikh idea dioti einai mesa se ena polu omorfo parko kai exei polla trapezakia eksw mesa sta peuka kai ta mwrakia mas tha einai xwris kapna ktl

exei stash metro konta, 5 lepta perpathma kai pisteuw oti ta paidia tha to xaroune paaaara polu! dipla einai kai mia megalh paidikh xara opote mou fainetai kataplhktikh idea

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω αν μπορεσω θα ερθω .Η μοναδικ σιγουρη ημερα ου δε μορω ειναι Κυριακη 7 Μαρτιου εχω τα 40 τουμπαμπα μου τωρα για οποια αλλη κυριακη η Σαββατο θελετε ειμαι μεσα τωρα για μενα η στο κεντρο η στην εθνικη αμυνα το ιδιο ταξιι θα κανω .Φιλακια Κανονιστε και τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι!!!! Και εκει με βολευει απιστευτα. Μενω αγια παρασκευη και ποτε δεν καταφερα να ερθω!!!! Ναι ναι ναι!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειμαι σχετικα καινουργια κ θελω πολυ να ερθω. Το verde ειναι πολυ ωραιο, εγω ειμαι μεσα... Αν ειναι κ παρουμε τα παιδακια μας ειναι πολυ καλο μερος, αρκει να μας κανει καλο καιρο... Για ποτε λεμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια για ποτε λετε κοριτσουδια????

πρεπει να ερθω και εγω!να μαζεψω παρανυφακια για οταν παντρευτω!αλλοι πανε για να μαζεψουν ψηφους...εγω παω για παρανυφακια!!!χαχαχαχα

παντως αν δενειμαι ροδο η καπου αλλου (βλεπεις ειμαι κ ταξιδιωτισσα) θα ερθω ασυζητητη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θελω και εγω παρα μα παρα πολυ να σας γνωρισω απο κοντα! :woohoo: θα ειναι λιγο δυσκολο βεβαια γιατι εμας αυτη την εποχη ανοιγει η δουλιτσα μας και θα πρεπει να ειμαι στο τηλεφωνο εγω συνεχεια (εδω στο σπιτι μου). αν θα μπορεσω ομως θελω να ερθω να τα πουμε και απο κοντα!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ??..... ΕΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ Η ΚΥΡΙΑΚΗ? Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗΝ ΤΕΡΙΝΑ ....ΚΑΤΑ ΤΙΣ 4:00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?ΒΕΒΑΙΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη τη φορα μπορει να ερθω κι'εγω...! :)

Αποφασιστε εσεις το μερος και την ωρα και θα σας πω...!!!

Εμενα παντως στο Τερινα με βολευει περισσοτερο...!!! Ελπιζω να λειτουργουν τα τραινα...!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Μηπως θα ηταν καλυτερα να το κανουμε πρωι μηπως ερθει και η Ειρηνη απο Σαλαμινα? ;)

ΣΥΜΦΩΝΩ...Πρωι με βολευει και εμενα!

Να μην μας πιανει βραδυ καθε φορα! :):)

Αν λετε για πρωι στην τερινα ειμαι μεσα! οχι πολυ πρωι ομωσ εεε... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 11:30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ ΤΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ.... :cheer::cheer:

ΕΙΣΤΕ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια εκτος απο το τερινα αλλου δεν μπορουμε να παμε???? λεω για κανενα χωρο που να μπορουσαμε να παιρναμε και τα παιδακια μας μαζι..

εκτος αυτου βεβαια εγω επιασα δουλεια και θα δουλευω το πρωι οποτε δεν θα μπορεσω να ερθω τελικα ομως σκευτικα οτι καλο θα ηταν οι συναντησεις να γινονται και σε αλλα μερη για να βολευουν και αλλα μελη καθως και τα μωρακια(πχ παιδοτοποι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ??? :):)

ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΜΑΣ??

ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?? :dry:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΤΡΧΗΝ.ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΡΕ ΜΑΣ ΧΑΘΗΚΕΣ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΕΠΙΣΗΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια ..αυτη την φορα δεν θα ερθω γιατι θα κατεβω στο χωριο μου να δω τους δικους μου..φιλακια κ καλα να περασετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

ρε κοριτσια εκτος απο το τερινα αλλου δεν μπορουμε να παμε???? λεω για κανενα χωρο που να μπορουσαμε να παιρναμε και τα παιδακια μας μαζι..

εκτος αυτου βεβαια εγω επιασα δουλεια και θα δουλευω το πρωι οποτε δεν θα μπορεσω να ερθω τελικα ομως σκευτικα οτι καλο θα ηταν οι συναντησεις να γινονται και σε αλλα μερη για να βολευουν και αλλα μελη καθως και τα μωρακια(πχ παιδοτοποι)

συμφωνω απολυτα :(
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δεν είδε τίποτα...εχθές ήμουν 23 ημέρα....μου είπε ότι λογικά θα κάνω μεγάλο κύκλο πάλι!! Και πως η θα γίνει αργότερα η μπορεί κ καθόλου η ωορρηξία! 😢😢😢 Δεν έχω κάνει ποτέ τέστ! Και αγχώνομαι λίγο!! Από πότε να ξεκινήσω εφόσον εχθές δεν είδαμε τίποτα στον υπέρηχο;;;
    • Η γιατρός ειπε οτι το κολύμπι είναι η καλύτερη άσκηση στην εγκυμοσύνη😇!! Οποτε εκλεισα και γω διακοπές στην Καραϊβική🏝️🥥🌴!!! Αλλωστε ποια είμαι εγώ  που θα παρακούσω τις οδηγίες της γιατρού😝!!! 
    • Αμαν ρε κοριτσακι μου γλυκο!!! Τωρα είσαι καλα; Να μην ακους κανεναν κ να κανεις ότι αισθανεσαι εσυ!!
    • έχω κάποια ανδρογόνα αυξημένα όχι όλα..δεν μου είπαν κάτι για καμπύλη ζαχάρου ούτε ο γυναικολόγος ούτε ο ενδοκρινολόγος..ίσως επειδή είχα σύλληψη ασχετα αν κατέληξε σε βιοχημική.. εσένα είναι πολύ κάτω από το όριο τα ανδρογόνα;
    • Και εμένα 2η χρόνια!! Και ακρινως όπως τα λες… αν εξαιρέσεις ανάμεσα στις γιορτές που αρρώστησε με γρίπη α και την πέρασε στο πόδι κατά τ αλλά μια χαρά! Ε μια που έλεγα τι ωραία χρόνια (πέρυσι όλο άρρωστος ήταν) Ε μια που αρρωστησαμε 😂😂😂. Κορίτσι μου μπράβο για το κουράγιο σου!!! Θα κρατήσω το θετικό της υπόθεσης ότι έμεινες φυσιολογικά έγκυος,,θα ξανά έρθει σίγουρα! Χαλάρωσε και απόλαυσε τις στιγμές όπως λέγαμε και παλιά! εγώ ταλαιπωρήθηκα παρά πολύ λίγο μετά που γέννησα (ένα εξάμηνο αργότερα) μέχρι κι πρόσφατα με προβλήματα υγείας… είχα φτάσει σε σημείο που δεν μπορούσα να κουνήσω τα πόδια μου και ήταν πολύ σοκαριστικό… δοξα Το θεό βρήκαν το πρόβλημα που έχω απλά άργησαν 2 χρόνια μωρέ! Ελλάς το μεγαλείο σου θα πω εγώ! Έχω πάρει πολύ μεγάλες ποσότητες κορτιζόνης και εννοείται έβαλα κιλά αλλά μου προκάλεσε και αλλά προβλήματα.., το χειρότερο ο καταρράκτης στο μάτι,, θα περάσει και αυτό εννοείται, έχω ξεκαθαρίσει πολύ κόσμο απο την ζωη μου., περάσαμε λίγο δύσκολα και με τον άντρα μου αλλά όλα καλά τώρα ! Με έχουν πρήξει όλοι για δεύτερο παιδί αλλά ενώ τα αγαπάω πολύ τα παιδιά σε αυτή τη φάση δεν θέλω! Δεν έχω χαρεί καθόλου το παιδάκι μου με όλα αυτά και  τώρα είμαστε σε πολύ καλή φάση που απλά θέλω να απολαύσω! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...