Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρο με αλλεργια...Τι τρωει η μαμα?


Recommended Posts

Εμεις παλι με τα κρεατα εχουμε ενα θεμα,ολο κοτοπουλο τρωω θα κοτοπουλιασω στο τελος,κο,κο,κο!αν δεν γινει αλλεργικος και σε αυτο στο τελος.Το αγγουρι τον πειραξε,δεν πειραζει θα δοκιμασω χορτα βραστα την επομενη φορα.Κατα τα αλλα καλα.Γιωτακι και εμενα τον πειραξε η σπανακοπιτα που ειχα φαει μια μερα,οτιδηποτε ετοιματζιδικο τον πειραζει.Την Τριτη εχουμε παιδιατρο και θα πρεπει και εμεις να ξεκινησουμε τροφες σιγα σιγα και εχω αγχωθει και εγω πολυ.Εδω το αχλαδι που τρωω εγω δεν τον πειραζει και ο ιδιος που το εφαγε τον πειραξε τσπ.Θα δοκιμασω ροδακινο και εγω και βλεπουμε.Αναστασακι μην στεναχωριεσαι θελει τον χρονο της η μπεμπουλα σιγα σιγα θα τρωει και κατι αλλο απο φρουτοκρεμα.Πεπονι ε και βερικοκο;αχ!τα τσακιζα στην εγκυμοσυνη μου!Γιωτακι θελουμε και παγωτακι ε;αντε να ηρεμησουμε λιγο λεω εγω...χα,χα!maryloo ευχομαι να μην ειναι αλλεργια γιατι ασχημο πραγμα πολυ,περαστικα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 725
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας! :)

τελικα το παγωτακι μου το τσακισα...τελειο ηταν :silly: και ναι ναι δεν τον ΠΕΙΡΑΞΕ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αυριο του δινω κοτοπουλο,πατατα,καροτο...ελπιζω να μην κλαιει και οδυρεται παλι...μα να μη θελει με τιποτα φαγητο... :dry::ohmy:

φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι τι να πω;μα να μην τον πειράζει το παγωτό;εγώ πάντως βρε κορίτσια άμα φάω σοκολατάκι ή μπισκοτάκι αμέσως αίμα και βλέννη.Και αίμα δεν βγάζει συχνά να φανταστείτε.Είναι της υγιεινής διατροφής ο δικός μου τον βλέπω να γίνεται μοντελάκι!τώρα που στα κιλά έμεινε στάσιμος... :laugh: :( εμείς αύριο έχουμε παιδίατρο και θα ξεκινήσουμε να τρώμε σιγά σιγά και ο θεός βοηθός!καλά ήμασταν τόσο καιρό μόνο με θηλασμό τώρα δυσκολεύουν και άλλο τα πράγματα,ούυυυφ! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας B)

ας πω λοιπον τον πονο μου :(

ο μικρος αρνειται πεισματικα να φαει...του εδωσα πατατα-καροτο-κοτοπουλο και δεν εβαγε ουτε μια κουταλια...μα γιατι;;;;ειναι τωρα 10 μερες που εχουμε ξεκινησει και δεν τρωει ουτε μια κουταλια και αυτο με τα χιλια ζορια...με κλαματα..με αναγουλες...τι να πω...απελπισια..

αυριο θα δοκιμασουμε αχλαδι..να πω την αληθεια μου το φοβαμαι...αντε να δουμε...

ειναι κριμα ρε κοριτσια...ενα σωρο λεφτα(ειναι βιολογικα)και να μην τρωει τιποτα...τα πεταω ολα :(

ελπιζω καποια στιγμη να φαει :dry:

μαρακι απο αυτα που τρωω εγω δεν το πειραζουν πια πολλα πραγματα...ειμαι πολυ ευχαριστημενη γιατι τρωω σαν ανθρωπος πια...το ξαναλεω ας ειναι καλα η ομοιοπαθητικη...εκανε πολυ καλη δουλεια...τωρα λεω να ξαναπαω να του δωσει αλλη μια θεραπεια...μιας και μεγαλωσε..και μπορει να κανουμε καλυτερη εκτιμηση του χαραχτηρα του...

αυτα...φιλια σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελιες!

Πως ειστε???

Εντελως καλοκαιρι εε?!!!!!Τι καλα!!!

Εμεις μια χαρα!

Θυμηθηκα κ πωςς το μπραουνις δεν περιεχει γαλα κ ειμαι μασα στην τρελλη χαρα!

Κουβερτουρα πλεον τρωω κανονικοτατα! :woohoo: :laugh:

Γιωτακι μου(εχεις πμ!) οταν μιλαω δεν με ακους???????

Σε μαλωνω τωρα!

Γιατι στενοχωριεσαι τοσο πολυ?

Εσυ δεν ησουν που πριν 1-2 μηνες μου ελεγες πως ειναι φυσιολογικο να μην τρωεει ενα παιδακι με αλλεργια κ βυζανιαρικο? :P

Σου(σας) εχω πει οτι η Αννυ ακομα ΔΕΝ τρωει φαγητο!

Κ θυμαμαι στον 1 μηνα προσπαθειας υπηρχαν μερες που δεν ετρωγε ή ετρωγε ελαχιστο φρουτο!

Περασαμε τα "πανω" κ τα "κατω" μας!

Και εφτασε καλοκαιρι,γιναμε 9,5 μηνων για να αδειαζουμε (συνηθως) το μπολακι της φρουτοκρεμας!

Ποσο βιολογικο κοτοπουλο κ μοσχαρακι εχω πεταξει!!!!

ειναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!

Εσυ(εσεις) θα προσφερετε(κ ας πετατε) την καλη τροφη κ καποια στιγμη θα φανε...Κ εγω το περιμενω!

ακομα κ 1-2 κουταλιτσες ειναι "κατι"!

Μαρακι ελπιζω να φαει κατι.,..σας σκεφτομαι!μακαρι να ξεπεραστει γρηγορα ολο αυτο! :kiss::kiss:

Πατσυ εσενα δε σου μιλαω! :P

Εχεις αλλαξει κατηγορια!Εισαι στην "ολα τα σφαζω ολα τα χλαπακιαζω"!!! :laugh: :laugh: :laugh:

σε διαβασα κ στο παρεντς! ;)

Φιλια σε ολες! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κουκλες!!!!

Μια χαρά βλέπω πως η διατροφή σας όλο και καλυτερεύει!!!!

bourique μου θα φάει κάποια στιγμή το ζουζούνι σου, αλλά προφανώς δεν θέλει από τώρα! Η μεγάλη μου ανηψιά πήγε κοντά 1 χρονου για να φάει φαγάκι. Μέχρι τότε με γάλα, φρούτα και ελάχιστη κρέμα την έβγαζε. Υπομονή!!!

Εγώ εδώ και 20 μέρες πίνω κατσικίσιο γάλα και τρώω και κεφαλογραβιέρα από τα μέρη μου (Κρήτη) και δεν τον πήραξαν καθόλου!!!! Ουτε βλένη, ούτε αίμα, ούτε παραπάνω αναγωγές εκτός της παλλινδρόμησης! Στο πρόβιο γιαούρτι έχει το πρόβλημα, ο καημένος βαρέθηκε να κάνει εμετούς όταν το έφαγα. Αλλά δεν μου αρέσει και πολύ οπότε δεν ξανατρώω και μικρό το κακό! Τουλάχιστον το τυράκι που μου είχε λείψει πάαααρα πολύ το έφαγα ξανά!!!!!

Εύχομαι σύντομα περαστικούλια σε όλα τα μωρούλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ.ΕΠΑΝΗΡΘΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΙΣΙΟ ΔΡΟΜΟ ...ΣΧΕΔΟΝ..ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΛΑ ΜΟΥ.......ΕΛΑΑΑ.ΘΑ ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩ.ΧΑΧΑΧΑ.ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΗ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ.ΑΛΛΕΡΓΙΚΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ.ΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΦΑΕΙ...ΘΕΛΕΙΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΓΩΤΟ ΗΜΟΥΝΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΤΣΑΚΙΖΕΣ....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΗΝΗΣ.!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σημερα εφαγε αχλαδακι...και τρελαθηκε απο την χαρα του... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: του αρεσε παρα πολυ...και δεν τον πειραξε...

μου φαινεται ειναι γλυκατζης :P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας!εμεις εχουμε τα κατω μας τα πολυυυ κατω μας!λιγο πριν ξεκινησει να τρωει ο ιδιος τον πειραξε το κοτοπουλο τελικα-το περιμενα να σας πω την αληθεια και σπυρακια παντου και βλεννη.Οπως καταλαβαινετε αν δεν φυγουν αυτα δεν τρωμε...και στο βαρος ειμαστε χαμηλα.Απογοητευτηκα κοριτσια πολυ!30 του μηνα εκλεισα ραντεβου με ομοιοπαθητικο,ειναι η τελευταια μου ελπιδα ειμαι πολυ χαλια...Γιωτακι ειδες που το εφαγε το αχλαδι;μπραβω!μην στεναχωριεσαι θα φαει σιγα σιγα!Αναστασακι μπραβω για την κουβερτουρα!Πατσυ μου ετσι μπραβω της υγιεινης!φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου μην στενοχωριεσαι καλη μου!

ολα θα στρωσουν!δες τι θα γινει κ με τον ομοιοπαθητικο(αφου στη Γιωτα εκανε καλη δουλεια) κ μετα...Το ξανασκεφτεσαι!

Θα την βρεις την ακρη!

Δες την Πατσυ!Με αερα ζουσε κ αυτη κ τωρα τρωει(χορτα???αγελαδιτσα μου εσυ!!!χαχα) τα γουρουνακια με το τεμαχιο!!! :laugh: :laugh:

Γιωτα μου συγχαρητηρια για το αχλαδι κ καλη συνεχεια!!!!!

Αντε κ πεπονι τωρα!

Τα φιλια μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας :dry: :laugh:

μαρακι τι να πω..λυπαμαι πολυ :(

καλα εκανες και εκλεισες ραντεβου σε ομοιοπαθητικο...που θα πας;;;ελπιζω να δειτε και εσεις την προοδο που ειχαμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε εναν στο Χαλανδρι θα παω που ειναι παιδιατρος ομοιοπαθητικος.Δεν ειχε ραντεβου νωριτερα δυστυχως.Τι να πω ρε κοριτσια;εκει που λεω εστρωσε γυρναμε παλι πισω ξανα απο την αρχη.Δεν μπορειτε να φανταστειτε τι απογοητευση νιωθω.Αισθανομαι πως ολοι μου οι κοποι ως τωρα δεν ειχαν κανενα αποτελεσμα :( τωρα τρωω κινοα,μαρουλι,πατατα και κεχρι.Αν δεν μου τη δωσει δηλ και τα κοψω ολα και τρωω παλι μονο πατατα απο τα νευρα που εχω και την στεναχωρια.Πρασινα κακα και βλεννη συνεχιζονται,σπυρακια παντου και το εκζεμα καλα κρατει :(:( Σκατουλες!ελπιζω ολες σας να τα πηγαινετε πολυ καλυτερα απο εμας φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΟΛΑ ΚΙ ΟΛΑ.ΒΛΕΝΝΗ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΚΑ.ΠΟΠΥ Κ ΠΟΥ Κ ΚΑΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΑΙΜΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΒΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ.ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΚΖΕΜΑ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ.ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΜΑΡΑΚΙ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ.ΟΛΑ ΘΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΟΥΝ.Κ Η ΒΛΕΝΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ.ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΣΧΕΔΟΝ ΟΙ 3ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΣΤΑΞΟΥΜΕ ΤΟ 80..ΤΟ ΚΛΑΙΩ.ΘΑ ΤΗΝ ΠΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΥΡΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΧΑΧΑΧΑ,.ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΤΕ..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΣΑΣ ΦΙΛΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες..

μαρακι και εγω σε αυτον ειχα παει...

εμεις πηγαμε σημερα παιδιατρο...πηρε μονο 300γρ...και αποφασισαμε με την γιατρο οτι παρολο που δεν τον πειραζουν ορατα οι τροφες που τρωω πρεπει να ξεκινησω παλι αυστηρη διατα γιατι δεν περνει βαρος...απγοητευτηκα εντελως :(:(:(:(

αντε καλες μου πεινες παλι :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω...

Πειτε μου τι να τρωω για συμπαρασταση! ;)

Αν και σημερα ειπα να κανω κ εγω μια δοκιμη-ατασθαλια...

Τι εφαγα???

Μια δαγκωνια σοκολατα 3bit! :woohoo: :woohoo:

Τι να περιμενω!Εκζεμα?Βλεννη??? :blink:

Γιωτα στο ειπα ξανα..καθε μωρο εχει αλλους ρυθμους αναπτυξης!

ασε που αν δεν εχεις καλο γαλα...πως να παχυνει??? :P:P:P χαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαααααααα

(αυτο το ανεκδοτο ειναι διαχρονικο!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι καλές πείνες και εσύ πάλι.Εγώ έκοψα αχλάδι,κινόα,καλαμπόκι,μέλι και τώρα τρώω μόνο πατάτα,μαρούλι και κεχρί.Το στομάχι μου πάλι χάλια και άρχισα πάλι να πεινάω τρελά.Απογοητεύτηκα κορίτσια δεν ξέρω για εσάς.Έπρεπε να τρώει ήδη κάτι και ακόμα δεν έχει φάει τίποτα.Πάτσυ όταν θα ξεκινήσετε τροφές και τον πειράξει κάτι πως θα το καταλάβεις αφού βγάζει ήδη βλέννη;αν βγάζει βλέννη και έχει πράσινα κακά θα συνεχίζεις να τον ταίζεις κανονικά;εμένα πάντως αν δεν του περάσει η βλέννη και τα πράσινα κακά δεν θα του δώσω τίποτα.Γιωτάκι όπως βλέπεις εγώ σου κάνω ήδη συμπαράσταση :(:(:blush::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι καταλαβαινω πως ειναι τρελλο ζορι αυτο

που ζεις...

Δεν εχω λογια για να σε χορτασω.. :silly:

Ειναι χαζο κ αδικο αυτο που συμβαινει!

Αντι να απολαμβανεις τους πρωτους μηνες ζωης του μπομπιρακου κ του θηλασμου εσυ απλα παλευεις να βρειςε κατι να φας για να σταθεις ορθια! :woohoo:

Τι να πω κοριτσακι μου...?Για αλλη μια φορα θα πω "υπομονη" κ

να κανεις οοοτι νομιζεις καλο για εσενα κ το παιδακι σου! :)

Παντως δε χρειαζεται να αγχωνεσαι για το ποτε θα φαει!

Ειναι μωρο που θηλαζει+εχει αλλεργια!

Κ απο τον 8ο να αρχισει δεν τρεχει τπτ!

Σας ξαναλεω πως η τσαχπινα ειναι 9.5 μηνων κ εχει 2 βδ που τρωει ολη τη φρουτοκρεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ Κ ΤΡΩΩ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΒΛΕΝΝΗ Κ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.ΕΝΤΟΛΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥ..ΤΩΡΑ 1 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΕΧΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.ΘΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΥΦΑΙΑ,ΕΙΔΙΚΗ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ ΕΔΩ..ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ./ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατσυ ρωτα για μενα :blush::blush::blush: πες της οτι δεν εχει εμφανη σημαδια αλλεργιας..αλλα δεν περνει βαρος...ειμαστε στην τελευταια καμπυλη βαρους :(:(:(:(

μαρακι τι να σου πω...ειλικρινα..δεν ξερω...αισθανομαι τοσο μεγαλη απογοητευση που δεν ξερω καν τι να κανω...και αυτο που μου την βαραει ειναι οταν παμε εξω που μου λενε οτι ειναι μικροκαμωμενος...και πως δεν εχω καλο γαλα...και οτι ειναι εγκλημα αυτο που κανω και εγωιστικο... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

αχ!!!!!!!ποτε θα ερθουν καλυτερες μερες...

σημερα αφησε λιγη φρουτοκρεμα...ελπιζω μεχρι την αλλη βδομαδα να την φαει ολη για να τον ξεκινησω και χορτοσουπα παλι...αφου σκεφτομαι να του δωσω κρεμα...μπας και παρει λιγο...τοσο εγω απογοητευτει...που ακουγα κρεμα και νευριαζα... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙΣ.ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΤΙΣ ΚΑΚΟΗΘΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΝΟΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΚΑ ΣΧΟΛΙΑ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΝΕ.ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΙΚΡΗ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΒΑΖΕ ΤΙΜΩΡΙΑ.ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑ Κ ΕΤΡΩΓΑ ΣΑΝ ΓΟΥΡΟΥΝΙ Κ ΜΕΤΑ ΕΛΕΓΕ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΒΑΖΑ ΝΑ ΤΡΩΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΨΟΣ.ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΝΑΝΟ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ...ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΨΟΣ Κ Η ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΘΑ ΦΥΓΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι σε καταλαβαινω γιατι και εμενα τα ιδια εχουν αρχισει να μου λενε και οτι παιδευομαι τσαμπα και οτι θα πεσω κατω στο τελος και αλλα πολλα.Δυστυχως καταννοηση μηδεν απο τους γυρω.Χθες εκανε τα χειροτερα κακα,πρασινα σκουρα με ενα κιλο βλεννη στην κυριολεξια.Σκετη απογοητευση.Δηλ βρε Γιωτακι τσαμπα και ο ομοιοπαθητικος ε αφου θα αρχισεις παλι διαιτα! :( εγω καλως ηρθες παλι πατατα μου μεχρι να την σιχαθω! :( Πατσυ ρωτα και για εμενα σε παρακαλω εμενα βγαζει σπανια αιμα αλλα μονιμως βλενη,εκζεμα και σπυρακια δηλ αν βγαζει βλενη μονο συνεχιζω την τροφη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρωτησω στανταρ κοριτσια γιατι κ εμενα βγαζει βλεννη σπανια αιμα.ευτυχωσ σταματησε να βγαζει σπυρια..να ξερετε βοηθανε οι βολτεσ στον ηλιο για την αλλεργια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...