Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ Ή ......???


barb

Recommended Posts

Κοριτσακια μου ανοιγω αυτο θεμα πιο πολυ γιατι χρειαζομαι την υποστηριξη σας.Νομιζω οτι τρελαθηκα..

(Δεν) περιμενω την απροσκλητη στις 16/2 και μεχρι τωρα μπορω να πω οτι εχω ολα τα συμπτωματα της,κρυαδες,φουσκωματα και τετοια.Χθες το βραδυ ομως που κοιμομουν με ξυπνησαν(?)εντονοι πονοι στην κοιλια σαν της περιοδου(το ? διπλα στο 'με ξυπνησαν' το εβαλα γιατι αφηνω ενα ενδεχομενο να το φανταστηκα..!).

Ποτε δεν μου εχει ερθει τοσες μερες νωριτερα και δεν ξερω τι να υποθεσω,αλλα ειλικρινα ο πονος που ενιωσα ηταν πολυ δυνατος.

Λετε να ολο αυτο να ηταν απλως στον υπνο μου??

Παει το εχασα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακι μου...μακαρι...μακαρι..μακαρι...

ασε να περασουν λιγο οι μερουλες γιατι ειναι λιγο νωρις..

ξερω ειναι δυσκολο να σου φυγει απο το μυαλουδακι σου αλλα προσπα8ησε..

μεσα απο την καρδια μου να μην ερθει η καταραμενη για τους επομενους 9 μηνες.φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΝ ΕΝΙΩΣΕΣ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ???ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ Η' ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΠΙΟ ΠΑΝΩ??? ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 20 ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΕΝΟΙΩΘΑ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΝΟΙΩΘΑ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,βρε κουκλιτσες μου,ευχαριστω για την συμπαρασταση..

Εχω κι αυτα τα παλιοτεστ στο σπιτι και με διαολιζουν,να κανω..να μην κανω...

Kimon εχεις δικιο,το μυαλο μας παιζει πολλα..

marilou85 μου ευχαριστω,το ιδιο ευχομαι και για σενα..!

maria_86 μεσα στον υπνο μου δεν μπορεσα ακριβως να προσδιορισω το σημειο..νομιζω ομως πως ηταν στο ιδιο με της περιοδου.

Θα δειξει..thanks

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σου ελεγα να μην κανεις ακομα.

επισης αν μπορεσεις να κρατηθεις κ αντι για τεστακι πας κατευθειαν

για χωριακουλα θα ειναι ακομα καλυτερα.

στο ευχομαι αλλα στην περιπτωση που "δεν"... ξερεις δεν το βαζουμε κατω!!!

κεφαλι ψηλα...ναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και δεν βλεπω να το τηρω(με βλεπω Σαββατο να ξυπναω απο τα αγρια χαραματα για να ουρησω στο στικακι του τεστ-ειναι που τα εχω,ειπαμε) θα το προσπαθησω..

Το κεφαλι ψηλα..ε.!..ναι..μπορω να κανω κι αλλιως..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα μια ωρα και τελικα χαθηκε...

Παμε παλι...

Barb μου καλη επιτυχια, εγω λεω αν κανεις λιγο υπομονη και να εισαι συγκρατημενη για να μην απογοητευτεις μετα. Και στο λεω αυτο γιατι κι εμενα την προηγουμενη φορα ειχα πονακια μια εβδομαδα πριν αν μου ερθει και ειχα χαρει παρα πολυ γιατι δεν μου το ειχε ξανα κανει...αλλα τελικα μου ηρθε και απογητευτηκα πολυ. Οποτε κανε λιγη υπομονη, θα ξεχαστουμε το τριημερο και μετα βλεπουμε..(κι εγω δεν περιμενω απο Δευτερα μεχρι Τεταρτη) :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εχω κι εγω μια απορια.πηρα το τεστ ωορηξιας και τη μερα που μου ειχα ηρθαμε σ επαφει.τωρα εχω5 μερεσ καθηστερηση αλλα και παλι δεν ειμαι σιγουρη γιατι γιατι ο κυκλοσ μου δεν ειναι και ιδιαιτερα σταθεροσ..ποτε πρεπει να κανω τεστ εγκυμωσυνησ μιπωσ ξερει καποια?ευχαριστω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anatolia έγραψε:

καλημερα εχω κι εγω μια απορια.πηρα το τεστ ωορηξιας και τη μερα που μου ειχα ηρθαμε σ επαφει.τωρα εχω5 μερεσ καθηστερηση αλλα και παλι δεν ειμαι σιγουρη γιατι γιατι ο κυκλοσ μου δεν ειναι και ιδιαιτερα σταθεροσ..ποτε πρεπει να κανω τεστ εγκυμωσυνησ μιπωσ ξερει καποια?ευχαριστω :)

anatolia αφου εχεις 5 μερες καθυστερηση νομιζω και τεστ και χωριακη μπορεις να κανεις και θα σου δειξει. Καλη επιτυχια κοριτσι μου και περιμενουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστω για την απαντηση σου μου δεινεις πολλες ελπιδες.πεσμου ομως το οτι δεν εχω κανενα συμπτωμα απλα και μονο κατι πονακια στη κοιλια χαμηλα και αυτο οχι συνεχεια ειναι καλο σημαδι? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anatolia έγραψε:

καλημερα εχω κι εγω μια απορια.πηρα το τεστ ωορηξιας και τη μερα που μου ειχα ηρθαμε σ επαφει.τωρα εχω5 μερεσ καθηστερηση αλλα και παλι δεν ειμαι σιγουρη γιατι γιατι ο κυκλοσ μου δεν ειναι και ιδιαιτερα σταθεροσ..ποτε πρεπει να κανω τεστ εγκυμωσυνησ μιπωσ ξερει καποια?ευχαριστω :)[/q

καλησπερα κ απο μενα.

επειδη κ μενα ο κυκλος σου ειναι ασταθεστατος κ επειδη παρακολουθω την ωορεξια μου με τον γιατρο μου ειπε πως απο την μερα που εχεις ωορεξια θα ειναι να σου ερθουν 14 μερες μετα.υπολογισε δες αν οντως εχεις καθυστερηση κ πραξε αναλογως.

καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...