Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νάνι, νάνι το παιδί μας κάνει.....


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 170
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι ωραία νέα!! Μπράβο Λέναααααααααααα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Όλα καλά, εύχομαι!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ μου, μου το ειπαν και δεν μπορουσα να μη μπω να σου γραψω, επιτελους χαμογελασες!!! μπραβο κουκλιτσα μου πολυ χαιρομαι για σενα , δεν φανταζεσαι ποσοοοο!!!!!!! ολα να πανε καλαααααα και να λες το νανουρισμα στο νινακι σου και στα νινακια σου γιατι θα ερθουν και αλλα η αρχη εγινε για μια ζωηηηηη, φιλια πολλαααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly:

:ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

συγχαρητηριαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

ποσο χαρηκα δε ξερεις....

ολα καλα να σε πανε...

επιτεσουσ δε θα ακουγεται μονο ο θοδωρακος στη γειτονια πλεον ;):P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου!!!!

Με το καλό να φέρεις στον κόσμο τούτο τον απατηλό, το μόνο πράγμα που τον κάνει ομορφότερο, ένα αγγελούδι....το παιδάκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena συγχαρητήρια. Εύχομαι να κάνεις το ομορφότερο ταξίδι της ζωής σου, με τον ωραιότερο προορισμό..τη μητρότητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena μου,πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!! :):):):)

Με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το μπεμπακι σου!!!!!

και στα δικα μας κοριτσια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα συγχαρητηρια και απο μενα.να εχεις μια υγιη εγκυμοσυνη και ολα καλα να πανε μεχρο τελος.δεν ξερω την ιστορια σου αλλα απο οτι καταλαβα προσπαθουσες καιρο!αν θες πες λεπτομερειες να μου αναπτερωσεις και μενα το ηθικο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριαααααα Λενακι!!!!!!Να χεις μια πολυ ηρεμη και πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τα πιο θερμά μου συγχαρητήρια,εύχομαι απο καρδιάς ότι καλύτερο,όλα να πάνε τέλεια κ μ ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά-πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου εύχομαι μια γαλήνια εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγειές παιδάκι!

:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Μανουλάαάάάάάάάάάάά!!!!!!!!!!

Τι να πρωτοπώ......................

Με συγκίνησες.........

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!

Όχι το άξιζες....

Το Παραπαραπαρα άξιζες....

Να πάνε όλα τέλεια, όσο πιο τέλεια γίνεται....

Δεν ξέρω τι άλλο να πω, πραγματικά χάρηκα πάρα πολύ!!!

Γλυκία, θεόγλυκία μας admin σ'ευχαριστούμε που υπήρξες,υπάρχεις και θα υπάρχεις διπλή και υπέρδιπλη από δω και πέρα!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Υ.Γ Tώρα είδα το θέμα η γαιδάρα....

Να ναι καλά η Θου που μου το πε...

Θα γεννόυσες και δε θα 'παιρνα χαμπάρι!!!

:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο γλυκια μου!!!!! εγινε το θαυματακι..ειναι στην κοιλιτσα σου..!!ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη κ ο Θεος να ειναι διπλα σου κ με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο γλυκια μου!!!!! εγινε το θαυματακι..ειναι στην κοιλιτσα σου..!!ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη κ ο Θεος να ειναι διπλα σου κ με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...