Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.


katiakondaki

Recommended Posts

λυπαμαι πολυ για αυτο που περασες....αλλα εχεις ηδη τον γιο σου που θα σε βοηθησει να απαλυνεις τον πονο σου.....σιγουρα γρηγορα θα ερθει το επομενο γερο μωρακι και ολα θα πανε καλα......

ηταν να γινει και ευτυχως εγινε νωρις και με οχι πολλα προβληματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι τόσο πολύ Κάτια μου!!

Ευχομαι γρήγορα να καταλαγιάσει ο πόνος σου και σίγουρα

σ' αυτό θα σε βοηθήσει η οικογένεια σου!!

Να δεις που γρήγορα θα έρθει το μωράκι και θα χαρείς ξανά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτια μου, λυπάμαι πολύ! :(

Πραγματικά χάρηκα πολύ με την εγκυμοσύνη που τόσο περίμενες...

Μα προσπάθησε να είσαι δυνατή για το παλληκαράκι σου και να σκέφτεσαι μόνο θετικά....

Εύχομαι ολόψυχα να χαρίσεις σύντομα στο αγοράκι σου ένα υγιέστατο αδελφάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΟΥΡΛΑΘΗΚΑ.ΟΜΩΣ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΣΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ.ΙΣΩΣ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ.ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΗΔΗ ΕΝΑ ΑΝΤΡΑΚΙ.ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ,ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ,ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΟΜΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ,ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ.

ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ "ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ.ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ".

ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι κοριτσακι μου :( Λυπαμαι παρα πολυ που μεγαλωνει η "λιστα" με τις κοπελες που εχουν περασει μια αποβολη.... Τουλαχιστον δεν περασες απο αποξυση, κατι ειναι και αυτο. Εχω μια απορια που μπορει να ειναι και χαζη, αυτα τα παλιοχλαμυδια απο που εμφανιζονται, αφου ειναι σμν(σεξουαλικως μεταδιδομενο νοσημα)? Ρωταω γιατι κι εγω εξι μηνες μετα την αποβολη ανακαλυψα οτι εχω τραχηλιτιδα που προκλειθηκε απο χλαμυδια, φυσικα με την καταλληλη θεραπεια εφυγε η τραχηλιτιδα αλλα δε με ξεχναει, εμφανιζεται που και που.... Σου ευχομαι να αναρωσεις γρηγορα κυριως ψυχολογικα, και να ξεκινησεις τις προσπαθειες για ενα δευτερο νινακι. Θα σου στειλω πμ. Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου τι να πω μακάρι να μη συμβαίνουν αυτά σε καμία κοπέλα, αλλά μη μου στεναχωριέσαι έχεις το αγοράκι σου και σίγουρα σύντομα θα ξαναμείνεις εγκυούλα και θα έχεις και ένα 2ο υγιές μωράκι...

Κοίτα να κάνεις τις εξετάσεις σου να έχεις καλά αποτελέσματα και η Παναγίτσα θα το κάνει πάλι το θαύμα της μην ανησυχείς... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία το αντιμετωπίζετε. Μια οικογένεια αγαπημένη. Αφού είσαι συνειδητοποιημένη να περάσει γρήγορα ο καιρός και να ξεκινήσεις πάλι και αυτό το ατυχές γεγονός να είναι απλά μια κακιά ανάμνηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...