Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψεύτικος λογαριασμός: τα αποκαλυπτήρια!


Mamoli

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 262
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΚΑΙ ΤΙ ΠΙΟ ΦΥΣΙΚΟ, ΖΗΤΗΣΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΕ ΠΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΑΝ "Ο Χ Ι" ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ, ΜΟΥ ΛΕΕΙ ..... ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ.

ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΕΧΘΗΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΨΑΓΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΑ.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΠΙΔΗ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ mammy ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ.

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ, ΤΟΝ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ. ΓΙΆΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΟΛΟΙ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΙ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΣΚΙΟ ΜΑΣ. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

zaxarenia έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:2t6sast7]

xaxxaxaxxaxaxa zaxareniaaaaaaaaa eisaiiiiiiiii teleiaaaaaaaa!!!!!!!POLY OMORFH!!!EIDIKA H MOUSTAKA SOU TA SPAEI!!!!!!!!!!!!!!xaxxaxaxaxaaxaxaxaaxax :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni74 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΧΥΠΟΠΤΕΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΗΝ "ΠΑΘΟΥΜΕ" ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΥΓΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ!!!!! ΕΓΩ ΑΝ ΕΒΡΙΣΚΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΘΕΣΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΝΑ!!!!!!!!!!! :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

MMMMM ΚΥΡΙΑ ΙΦ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΣΕΛΙΔΑ ΑΜΑ ΘΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ!!!!

ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ :P:P:P:P

:P:P:P:P:P

Εσύ παιδάκι μου θα μας πεθάνεις!!!! Έχω κα@ου@ηθεί πάνω μου από τα γέλια :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν τις φωτογραφιες μας δεν τις βλέπουν τα μέλη με το αξίωμα «Newbie»???

δεν θέλουμε τα μέλη με μηδενικά ποστ που δεν γνωρίζουμε ποιοι είναι να βλέπουν τις φωτογραφίες του φόρουμ

ποσοι θα κατσουν να υποδηθουν καποιον αλλον για να δουν τις φωτογραφιες?????

και ποση φαντασια πρεπει να εχει καποιος για να κανει κατι τετοιο????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω μεινει με το στομα ανοιχτο,αν ειναι δυνατον.εδω μεσα μπαινοθμε να μοιραστοθμε τις σκεψεις μας,τισ ανυσιχιες μας και οτι αλλο μας ενδιαφερει και αλλοι μπαινουν και κοροιδευουν.κοριτσια πολυ προσοχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαρενια ειχα τον γιο μου αγκαλια πριν λιγο στο λαπτοπ...κ μολις ειδε την φατσα σου ξετρελαθηκε....ελεγε...ματια...στομα....

κ το κορυφαιο μολις ειδε τον μουστακαλι φωναζε...παπους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραψα ολοκληρο μηνυμα και με πεταξε λοιπον θα σας τα πω συνοπτικα γιατι η μαμα μου ειναι αρρωστη η καημενη και πρεπει να κανω πολλες δουλειες στο σπιτι.. :P

με λιγα λογια ειχα γραψει να Σ Τ Α Μ Α Τ Ι Σ Ε Τ Ε να ασχολειστε με εκεινη..δεν της αξιζει..υπαρχουν τοοοοσα και τοοοοσα ατομα που χρειαζονται την προσοχη μας.. :)

αφηστε την να παει στην ευχη του Θεου..

Λοιπον προτεινω να κλειδωθει το θεμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ανοιξουμε ομως ενα αλλο ζητημα με αυτη την αφορμη?????

Προτεινω οι επισκεπτες και τα νεα μελη μελη να μην εχουν προσβαση στα θεματα που εχουμε βαλει φωτογραφιες μας οπως

φωτο απο τα νινακια μας

μια κοιλια μα τι κοιλια

και φωτο μελων

τουλαχιστον οχι πριν να εχουν γινει Gold Boarder που ειναι γυρω στις 100 η 150 δημοσιευσεις

Ποσοι θα μπορεσουν να ασχοληθουν με το φορουμ αν το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να εχουν προσβαση στις φωτογραφιες??????

Μην βαρατε μια προταση κανω!!!!! :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη πολυ καλη η ιδεα σου, ειναι κατι που μπορει να γινει και δεν ειναι και τραβηγμενο, γιατι και καποιος με ψευτικο σκοπο να μπει μεχρι να γινει gold boarder κατι θα εχει πεσει στην αντιληψη μας!! θα σου προτεινα να το στειλεις με pm στη λενα να κοιταξει κατα ποσο ειναι εφικτο αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

Να ανοιξουμε ομως ενα αλλο ζητημα με αυτη την αφορμη?????

Προτεινω οι επισκεπτες και τα νεα μελη μελη να μην εχουν προσβαση στα θεματα που εχουμε βαλει φωτογραφιες μας οπως

φωτο απο τα νινακια μας

μια κοιλια μα τι κοιλια

και φωτο μελων

τουλαχιστον οχι πριν να εχουν γινει Gold Boarder που ειναι γυρω στις 100 η 150 δημοσιευσεις

Ποσοι θα μπορεσουν να ασχοληθουν με το φορουμ αν το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να εχουν προσβαση στις φωτογραφιες??????

Μην βαρατε μια προταση κανω!!!!! :blush:

Ελένη μου αυτό δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει. Ο οποιοσδήποτε που κάνει εγγραφή έχει το δικαίωμα να μπαίνει στο φόρουμ και κατ' επέκταση να βλέπει την οποιαδήποτε φωτογραφία. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να βάζει η καθεμία τις φώτο της στο προφίλ της και να ελέγχει η ίδια ποιά άτομα θα τις βλέπουν και ποιά όχι. Και το δεύτερο που μπορεί να γίνει είναι να δημιουργήσουμε μια ομάδα στην "κοινότητα" και να βάζουμε εκεί όλες τις φώτο μας. Φυσικά και εκεί θα υπάρχει διαχειριστής και δεν θα επιτρέπει την είσοδο άγνωστων μελών. Τί λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως βρε κοριτσια ενας λογος που δεν ερχομαι στις συναντησεις ειναι γιατι δεν θελω να μπαινουν οι φωτο μας στο site.ειμαι παρα πολυ φοβιτσιαρα γενικα και δεν θελω!μπορει καποιες να με κοροιδευουν αλλα μηπως να μην βαζουμε γενικα τις φωτο μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τώρα... Αυτός δεν είναι λόγος για να μην έρχεσαι στις συναντήσεις!!!

Δεν υποχρεώνουμε καμία να βγει με το ζόρι σε φωτογραφία και αν δε θέλεις να δημοσιευτεί φωτογραφία σου απλά το δηλώνεις κι εμείς το σεβόμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εισαι χαζη ελα και απλα δεν θα σε βγαλουμε φωτο, ημαρτον γιαυτο καλε δεν ερχοσουν; τοι ειμαστε παπαρατσι να σε βγαλουμε με το ζορι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μου εγω στο προφιλ της εβαζα τις φωτο αλλα ανακαλυψα οτι αμα γραψω στο google το ψευδωνυμο μου ανοιγει σελιδα και βγαζει το προφιλ μου οποτε παλι ολοι θα μπορουσαν να δουν τις φωτο εκει, ετσι τις εσβησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

Ωραία... :lol:

Θα μάθω τα πάντα για την Ζαχαρένια! :lol::lol::lol:

:kiss:[/quote:1de4pivj]

ΡΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΛΟΞΥΓΓΑΣ???

ΤΣΟΚΑΡΑΚΙΑ!!!

ΨΑΞΕ ΨΑΞΕ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΒΡΕΙΣ

ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΑΝΑΗΣ!!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ραφαέλ έγραψε:

Ζαχαρενια ειχα τον γιο μου αγκαλια πριν λιγο στο λαπτοπ...κ μολις ειδε την φατσα σου ξετρελαθηκε....ελεγε...ματια...στομα....

κ το κορυφαιο μολις ειδε τον μουστακαλι φωναζε...παπους....

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΡΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΟ???? ΓΙΑ ΝΑ ΨΑΧΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!! ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ ΤΟ ΨΕΜΑ!!!! ΧΑΧΑΧΑ :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΟΥΤΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΜΕ ΑΕΡΑ ΤΟ ΤΡΕΦΑΤΕ???

ΧΑΧΑΧΑ :laugh: ΚΟΡΜΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣ

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ!!!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΑΙΣ.....ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΑΗΣ agent_tsolias2.jpg

ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Ελένη μου αυτό δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει. Ο οποιοσδήποτε που κάνει εγγραφή έχει το δικαίωμα να μπαίνει στο φόρουμ και κατ' επέκταση να βλέπει την οποιαδήποτε φωτογραφία. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να βάζει η καθεμία τις φώτο της στο προφίλ της και να ελέγχει η ίδια ποιά άτομα θα τις βλέπουν και ποιά όχι. Και το δεύτερο που μπορεί να γίνει είναι να δημιουργήσουμε μια ομάδα στην "κοινότητα" και να βάζουμε εκεί όλες τις φώτο μας. Φυσικά και εκεί θα υπάρχει διαχειριστής και δεν θα επιτρέπει την είσοδο άγνωστων μελών. Τί λέτε;

Αυτο με την ομαδα στην κοινοτητα, ωραιο θα ηταν... Θα ησυχαζαν μερικες κοπελες που απ' οτι καταλαβαινω εχουν φρικαρει... Κι εμενα θα με βολευε φυσικα. Απλα δεν θεωρω οτι υπαρχει τοσο μεγαλο ζητημα μιας και η ηλεκτρονικη επικοινωνια εχει καποιους κινδυνους ουτως ή αλλως! Οι δυνατοτητες που υπαρχουν για υποκλοπη και εκμεταλλευση δεδομενων ειναι απεριοριστες. Ακομα και οι ειδικοι κωδικοι προσβασης, ειναι κατι που ξεπερνιεται αλοτε με μεγαλυτερη και αλοτε με μικροτερη δυσκολια!

Ακομα, το γεγονος οτι ενας δυστυχισμενος ανθρωπος ζει και παραλληλα παρουσιαζει μια αλλη πραγματικοτα... συμβαινει παντου και οχι μονο στο ιντερνετ. Προκειται απλα για ανθρωπους που ειναι για λυπηση γιατι ζουν σε ενα ψεμα!!! Η αδιαφορια συνηθως ειναι το καλυτερο φαρμακο...

Φυσικα η αλλη περιπτωση... ανθρωπων που προσπαθουν να εκμεταλλευτουν οικονομικα τους αλλους ή τελοσπαντων να κερδισουν χρηματα με "παραξενους" τροπους ειναι κακοβουλοι και καλο θα ηταν οταν εντοπιζονται να ανφερονται και να διαγραφονται...

Αμαν πια! Εχω καμια βδομαδα που δεν πολυμπαινω στο mammy λογω μετακομισης και απο την ωρα που ξανα - εχω ιντερνετ, με εχετε φρικαρει... Μου ερχονται συνεχεια προσωπικα μηνυματα να σβησω φωτογραφιες... Φυσικα οποια αλλη θελει να σβησω κατι δικο της, θα το κανω, αλλα τις δικες μου και του μικρου που βγαζει τη γλωσσα και παφτει στο παρκο μεσα στα αρκουδια του, θα τις αφησω ως εχουν! Ποιος θα τις εκμεταλλευτει και με ποιο τροπο? Ακομα και οταν πας ψηφιακες φωτογραφιες για εκτυπωση υπαρχει τετοιος κινδυνος! Πως ξερεις τι εχει κρατησει ο φωτογραφος στο σκληρο του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggeliki 30 έγραψε:

Πως ξερεις τι εχει κρατησει ο φωτογραφος στο σκληρο του?

Πολύ σωστό κι αυτό!!!

Αλλά αν δεν είχα ανεβάσει καμιά φωτο και είχα δει τα μουτράκια της κόρης μου σε πακέτο από pampers (λέμε τώρα... κουκουβά κουκουβά...) θα είχα καταλάβει ότι φταίει ο φωτογράφος, εφόσον θα ήταν ο μοναδικός πέρα από εμένα που θα είχε ψηφιακά τη φωτο του παιδιού μου.

Τώρα βέβαια... Χάσαμε τον μπούσουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...