Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψεύτικος λογαριασμός: τα αποκαλυπτήρια!


Mamoli

Recommended Posts

ισως αν η λενα εκανε καποια μετατροπη στον κωδικο του φορουμ ωστε να μπορουν να βλεπουν τις φωτογραφιες μονο ενεργα μελη και οχι οι επικεπτες????

Απορια γιατι στο facebook αισθανεστε πιο ασφαλεις??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 262
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλά εχω πάθει σόκ!!!!Και φανταστειτε οτι ειχα δει μια φωτο της με τη μαμα της και της ειχα πει κιολας οτι ειναι ίδιες σαν αδερφούλες..και με ευχαριστησε κιόλας!!!!mamoli..τι να πω..εισαι διαόλου κάλτσα που λέμε και μεις!!!

Πάντως και μενα μου κάνει εντυπωση το θέμα οτι όλοι μπορουν να δουν τις συζητησεις!!!Θα ηταν καλήτερο αν μπορουσε η Λένα να έβλεπαν τα θέματα μονο όσοι ειναι μέλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια αυτο που λετε ειναι δωρον αδωρο, γιατι γινεσαι μελος οπως και η υποτιθεμενη ελβιρα και βλεπεις τα παντα και παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που θα προτεινα ειναι τα θεματα που ειναι πιο παλια και εχουμε να γραψουμε σε αυτα ενα μηνα να κλειδωνονται και να μην μπορουν να διαβαστουν, ειναι μια καλη λυση νομιζω τωρα κατα ποσο ειναι εφικτο δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, μην το ψάχνετε, με τον έναν ή άλλο τρόπο όλα όσα δημοσιεύει κανείς στο internet είναι προσβάσιμα!

Αν και το να υπάρχουν κάποια κλειστά θέματα μόνο για μέλη (όπως οι φωτογραφίες) δεν είναι κακή ιδέα... Γιατί τώρα π.χ. τις βλέπουν 1000 άσχετοι ας πούμε, ενώ αν είναι κλειδωμένες, άντε 5 να μπουν στον κόπο να κάνουν λογαριασμό μόνο και μόνο για να τις δουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

ισως αν η λενα εκανε καποια μετατροπη στον κωδικο του φορουμ ωστε να μπορουν να βλεπουν τις φωτογραφιες μονο ενεργα μελη και οχι οι επικεπτες????

Απορια γιατι στο facebook αισθανεστε πιο ασφαλεις??????

Γιατί εκεί τουλάχιστον έχεις τη δυνατότητα τις φωτο σου να τις βλέπουν μόνο όσους έχεις προσθέσει - δεχθεί ως φίλους. Οι κολλητοί σου δλδ, οι συμμαθητές σου, οι συνάδελφοί σου, οι συγγενείς σου.

Προσωπικά έχω κάνει φίλες και αρκετές κοπέλες από το μαμμυ και λέω σιγά σιγά να αρχίσω να διαγράφω κάποιες με τις οποίες δεν έχουμε ανταλλάξει ούτε μία καλημέρα, δεν έχουν πάει σε συναντήσεις μελών, δεν μιλάμε στο μαμμυ, δεν είμαι σίγουρη δλδ για το πόσο αληθινός είναι ο λογαριασμός και στο facebook. Νομίζω έχω κανα δυο τέτοιες φίλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

ισως αν η λενα εκανε καποια μετατροπη στον κωδικο του φορουμ ωστε να μπορουν να βλεπουν τις φωτογραφιες μονο ενεργα μελη και οχι οι επικεπτες????

Απορια γιατι στο facebook αισθανεστε πιο ασφαλεις??????

γιατι ΣΤΟ FACEB ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ ΦΩΤΟ Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ Κ ΝΑ ΑΠΟΚΡΥΨΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ (ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΠΟΙΟΣ 8ΕΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙ !)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σωστά, κι επιπλέον ισχύει και αυτό που έγραψε και η juliax.

Mamoli ο διεστραμμένος άνθρωπος, που έχει κακό σκοπό με τις φωτο μας, θα το κάνει!

Μπες στο λίστα μελών και δες κάτι λογαριασμούς που υπάρχουν...

Χιλιάδες και ένα μεγάλο ποσοστό ούτε που έχουν δημοσιεύσει κάτι.

Μπορεί να είναι και για αυτόν τον λόγο που γράφω. Ποιος ξέρει? :huh:

Το δωματιάκι της Αθηνάς το τελείωσες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια το ειχα ξαναγραψει δεν βαζω φωτο καθολου....ηθελα αλλα ο συζηγος δεν με αφηνε λογω τις δουλειας του....τεσπα...και στο fb του μικρου δεν εβαλα...

Βεβαια αν καποιος ειναι ανωμαλος θα σε φωτογραφισει κ στο δρομο ανετα κ θα δεις την φατσα σου στο διαδυκτιο...ανωμαλοι υπάρχουν πολλοι απλα οταν δεν βαζουμε προστατευουμε σε ενα ποσοστο τους ιδιους....

Εγω παντως υπάρχω ειμαι αληθινη εχω γνωριστει κ με την Αφροδιτη και με την μαμα του παναη...απλα μονο ετσι μπορουμε να προστατευσουμε τους εαυτους μας γνωριζοντας η μια την αλλη απο κοντα...αλλα δεν γινετε να μην απανταμε σε καποιος μελος...απανταμε αλλα κραταμε επιφυλαξη...

Κ εγω εχω δει καποια περιεργα στο διαδυκτιο κ γενικοτερα δεν μπαινω σε ασχετα...μονο αυτα που με ενδιαφερουν...τι να πω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elvira-mpempa???στο ποστ μας ήταν..και μένα πολύ χουλιγουντιανα μου φαινόντουσαν όλα..πάντως δεν μου αρέσει που βάζουν φωτογραφίες των μωρών τους ,των σπιτιών τους , των δωματίων τουν , των αντρών τους ακόμα και των υπερήχων τους κτλ κτλ κτλ!!

προσοχηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. έγραψε:

ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Κ Η ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ "ΠΑΡΕΘΕΣΗ" ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΙΣ ΣΒΗΖΩ...ΝΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΩ Κ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ? :silly: :P

ΜΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ(ΕΙΧΑ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΥΠΟΝΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΝΤΣ)ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΑΔΩΡΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ...

ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ ΟΣΕΣ ΠΑΡΑΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

;););)

Δες σε ποιό θέμα είναι και σε ποιά σελίδα και

στείλε πμ για να το διαγράψει αυτή που το παρέθεσε!

Χρονοβόρο,δε λέω αλλα κι εγώ αυτό κάνω απ το πρωι!!!!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπελλακι μιλαμε για κορμι θανατηφορο....ειχες 40ντισει.....μπραβο κοριτσι μου....με 2 παιδια....τι να σου πω....ευγε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Χμμμ... Ας βάλω και γω μια φωτογραφία

απο τις διακοπές μας το καλοκαιρι.

Ότι είχα σαραντησει! Δειτε με! :P

Αχ!Βρε BELL μου,να μη σε στενοχωρίσω

αλλά είχες πάρει πολλά κιλά στην εγκυμοσύνη σου ε?

Χοντρούλα μου φαίνεσαι στη φωτο!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εγώ πάλι ήμουν πιο αδύνατη!20 ημερών γεννημένη και με

καισαρική και ναι ναι...έκανα μπάνιο στη θάλασσα!!!!!

Ναι!ναι!Ξέρω!Μου το χουν πει πολλοί οτι μοιάζω με την TORI SPELLING!!!!

Α!Πίσω μου κάθεται ο αντρούλης μου,με το νεογέννητο γιό μας!!!

Είδες ανάπτυξη ο μπαγάσας????????????????????????

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου αρεσει που ολοι με κοροιδευεουν που παρακολουθω ακομα .... τολμη και γοητεια !!!! ναι γελαστε γελαστε !! αλλα τι να κανω μου αρεσει αυτο το εργο ! ειναι ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ !!!!!!!! ( αντε μη με κοροιδευετε !!!! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. έγραψε:

ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Κ Η ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ "ΠΑΡΕΘΕΣΗ" ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΙΣ ΣΒΗΖΩ...ΝΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΩ Κ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ? :silly: :P

ΜΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ(ΕΙΧΑ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΥΠΟΝΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΝΤΣ)ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΑΔΩΡΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ...

ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ ΟΣΕΣ ΠΑΡΑΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

;););)

gia aytosn ton logo otan bazw ,liges fores pia , zitaw na mhn ginete parathesh .

meta apo ligh wra paw kai thn diagrafw afoy thn exoun dei osoi thelw kai mono !!!.

kalo tha htan na stamatisei h parathesh se fotografies na to katalaboun oles ayto .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly έγραψε:

bell έγραψε:

Αχ!Βρε BELL μου,να μη σε στενοχωρίσω

αλλά είχες πάρει πολλά κιλά στην εγκυμοσύνη σου ε?

Χοντρούλα μου φαίνεσαι στη φωτο!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εγώ πάλι ήμουν πιο αδύνατη!20 ημερών γεννημένη και με

καισαρική και ναι ναι...έκανα μπάνιο στη θάλασσα!!!!!

newego_LARGE_t_821_5532292_type11618.jpg

Ναι!ναι!Ξέρω!Μου το χουν πει πολλοί οτι μοιάζω με την TORI SPELLING!!!!

Α!Πίσω μου κάθεται ο αντρούλης μου,με το νεογέννητο γιό μας!!!

Είδες ανάπτυξη ο μπαγάσας????????????????????????

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:3cnde9hn]

Με πέθανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια σκεφτομαι κ την αλλη πλευρα του ατομου που εκανε κατι τετοιο. ισως να υπαρχουν πολλα ισως πισω απο αυτη την ενεργεια της... ισως να υπαρχουν κ λογοι που αν τους μαθουμε να μας στεναχωρησουν...δεν προδικαζω καταστασεις αν δεν ξερω κ την αντιθετη πλευρα, δεν εχω συμμετοχη σε καμια συζητηση με την κοπελα αλλα απο οτι διαβαζω, εκτος απο την ψευτικη παρουσια της δεν νομιζω να εβλαψε η να προσβαλε καποιον..η καχυποψια πρεπει να υπαρχει παντα μεσα στο ιντερνετ αλλα οπως εχω παρατηρησει υπαρχει κ πολυ διπρωσωπια, πολυ δηθεν κ πολλα αλλα..αλλα μην κανουμε λες κ καναμε την ανακαληψη του αιωνα.. αποψη μου κ νομιζω μπορω να την εκφερω ελευθερα..εγω κρατω την ολη ρομαντικη πλευρα του μαμυ κ παιρνω καλα... φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερετε τι σκεφτομαι???

Οτι η Mamoli της χαλασε το ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΕΙΚΟΝΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟ :laugh: :laugh:

Aληθεια,το ξενο site που εχετε βαλει πιο πανω που εχει μεσα τις φωτογρ.που εβαζε,τι ακριβως ειναι??Δε σκαμπαζω κ πολλα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΟΥΤΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΜΕ ΑΕΡΑ ΤΟ ΤΡΕΦΑΤΕ???

ΧΑΧΑΧΑ :laugh: ΚΟΡΜΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣ

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ!!!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΑΙΣ.....ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΑΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΟΥΤΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΜΕ ΑΕΡΑ ΤΟ ΤΡΕΦΑΤΕ???

ΧΑΧΑΧΑ :laugh: ΚΟΡΜΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣ

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ!!!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΑΙΣ.....ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΑΗΣ agent_tsolias2.jpg

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ΕλένηΧ έγραψε:

γιατι ΣΤΟ FACEB ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ ΦΩΤΟ Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ Κ ΝΑ ΑΠΟΚΡΥΨΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ (ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΠΟΙΟΣ 8ΕΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙ !)[/quote:33yst5pf]

Ε και τι; Μέλος γίνεται όποιος θέλει κ όποτε θέλει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΥΤΕ ΤΟΥ facebook ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ.ΟΥΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ...ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΜΠΗΚΑ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΟΛΗ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΣΤΕ Η "ΠΑΡΕΑ" ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ???? :):)

ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΩΣ ΠΑΘΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΔΥΜΑΝΗ" ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗ "ΦΟΡΑ" ΚΑΤΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ!!!!!!!!ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΕΙΔΕ!!!!!!!! ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ! :( !!!!!!!!!!! :(:(:(:(

ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙΚΑΤΙ??ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΙΤΙΑ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΜΕΣΩΣ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ!!!!!

ΓΙΑΥΤΟ ΟΥΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!ΝΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΥ!!!!ΠΑΛΙ!!!! ΑΥΤΑ!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...