Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψεύτικος λογαριασμός: τα αποκαλυπτήρια!


Mamoli

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 262
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μονο απο τη σελιδα 17 μπορω να μπω ..τεσπα.κολησε.Τελικα το ειδα ειναι όντωσ πολυ μεγαλο μωρο για νεογέννητο......

ελπίζω να είναι η εξαίρεση εδω μέσα αυτή η κοπέλα..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα 3 έγραψε:

καλημερα μολυ ! εχεις δικιο για αυτο και εγω δεν βαζω φωτο ουτε στο facebook . αλλαξα και το nick για μηα μη βλεπει ο καθενας απο που ειμαι.

παντως μη σταματησεις να μου στελνεις φωτο απο χιο!!! :laugh:

Α!Αυτή η Ρούλα είσαι???? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σε λίγο θα πρέπει να ξανασυστηθούμε έτσι όπως

καταντήσαμε!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Γιατί το facebook δεν είναι ποιό ασφαλές?

Αφού μπορούν μόνο οι φίλοι σου να δουν φωτό ή

κάνω λάθος?

Δεν έχω ακόμη facebook αλλά σκοπεύω να κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ για να είμαι ειλικρινής δεν έχω πολυ κοιτάξει τον θέμα με τα παιδικά δωμάτια, γιατί δεν έχω φωτογραφίες να βάλω, αλλά είμαι περίεργη ύστερα από αυτήν την δημοσίευση για την elvira-mpempa, ξαναέγραψε κάτι?

Ή κατάλαβε πόσο ανεπιθύμητη είναι και εξαφανίστηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προφανως να υπαρχουν ειδικες ρυθμισεις αλλα και παλι φοβαμαι. μια φορα μπηκαν κατι χακερς στον υπολογιστη μας και μας τα καναν μανταρα .και δεν ειχα μπει σε κανα περιεργο σαιτ κοιταζα τια επιπλα κουζινες τετοια. ευτυχως που ξερει ο αντρας μου και το φτιαξε . αλλα εσκασα γιατι τα παιδια ειχαν βαλλεια τοdvd της βαπτισης στον υπολογιστη και απο οτι λεει ο αντρας μου μπορει και να το υποκλεψαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κοιταξτε το θεμα μια κοιλια μα τι κοιλια

μου φαινεται αληθινη η φωτο εχει και ημερομηνια επανω. μηπως ηταν οντως εγκυος και δεν ηθελε να βαλει δικιες της φωτο αυτο συμπεραινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly έγραψε:

ρουλα 3 έγραψε:

Α!Αυτή η Ρούλα είσαι???? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σε λίγο θα πρέπει να ξανασυστηθούμε έτσι όπως

καταντήσαμε!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Γιατί το facebook δεν είναι ποιό ασφαλές?

Αφού μπορούν μόνο οι φίλοι σου να δουν φωτό ή

κάνω λάθος?

Δεν έχω ακόμη facebook αλλά σκοπεύω να κάνω![/quote:baxl94aj]υπαρχουν στο φεισμπουκ καποιες ρυθμισεις απορρητου που αρκετοι δεν τις εχουν κανει και μπορεις να δεις τα παντα χωρις να ειναι φιλοι σου,αλλιως αν τις κανεις τα βλεπουν μονο οι φιλοι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα 3 το καλο με το facebook ειναι οτι μπορει να κλειδωσει κ να το βλεπουν συγκεκριμενα ατομα , εδω οτι λεμε φαινεται κ στο google !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα 3 έγραψε:

κοριτσια κοιταξτε το θεμα μια κοιλια μα τι κοιλια

μου φαινεται αληθινη η φωτο εχει και ημερομηνια επανω. μηπως ηταν οντως εγκυος και δεν ηθελε να βαλει δικιες της φωτο αυτο συμπεραινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

ρουλα 3 έγραψε:

αν και δεν θα επρεπε να ασχοληθουμε αλλο, ουτε αυτη η φωτο ειναι δικια της...στο λεω σιγουρα..κ προσωπικα δεν τη λυπαμαι ουτε πιστευω οτι κρυβει καποιο δραμα...οκ ειναι μυθομανης οπως και καποια ενεργα μελη στο σαιτ που νομιζουν οτι κανεις δεν το εχει καταλαβει...αδιαφοριαααααα...αυτο θελει...[/quote:571ekrex]και πως μπορουν σε καθημερινη βαση να λενε τοσα απο το μυαλο τους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou kalimera....ego pistevo opos dipote prepi na prosexoume.

ke tipota sto diadiktio den ine asfales.

thelo omos na po pos apo to mammy exo gnorisi ekseretikes kopeles pou erxonte ke pigeno ke sto spiti tous.

ke pragmatika xerome poli pou exo gnorisi poles apo esas.

exo paratirisi ke ego kapies anakrivies tou tipou ala leme simera ki ala tin ali.

telos panton oles kseroume pos xriazete prosoxi.

ke etsi ke alios piso apo ena psevdonimo pote den kseroume pios vriskete ke ti kouvala stin kefalatou.

i ektimisi mou ine pos i perisoteres kopeles sto mammy ine para poli kales,kati pou pistevo simfonite oles.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! Ακομα για τον ΕΛΒΡΙΟ μιλατε???

Αθωες μου παιδουλες φτάνει πιαααααα φτανειιιι...ας μιλησουμε για ΜΕΝΑ!!!! :P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια ειδα το θεμα κ δεν εχω τι να πω :dry: ....μονο οτι Mammoli εισαι οντως μεγαλη γατα ;) !!Τυφλα να'χει ο Σερλοκ Χολμς!!

Η απορια που ειχα εγω με την κοπελα αυτη ,ηταν πως ενω μου φαινοταν ξενη στην καταγωγη απο τις φωτογρ.,δεν εκανε καθολου λαθη στα ελληνικα...(δε ξερω αν ειχε αναφερει καπου οτι περα απο την πεθερα ηταν κ η ιδια ξενη)!!!

Επισης εχω μια απορια,επειδη δε καταφερα να σας διαβασω ολες...δηλαδη(οποια-ος κ αν ειναι κ για οποιο λογο κ αν το εκανε) χρησιμοποιουσε φωτογρ. μιας αλλης οικοκογενειας????

Θλιβερο κ κυριως τρομακτικο!!!!!Μ'αρεσει πυ ειχα ενθουσιαστει κ με το υπεροχο δωματιο "της" :blink: !!!

Αλλα ετσι ειναι το ιντερνετ ρε κοριτσια δυστυχως...δε πρεπει να μας εκπλησει τοσο...μονο να μας κανει πιο προσεκτικες!!!!!!!!

Καλα κανει ο αντρας μου κ με εχει φαει να μη βαζω καμια φωτογρ!!!Δεν υπαρχει περιπτωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είναι απίστευτο αυτό που συμβαίνει!!!Αλλά αυτό δεν θα με κάνει να σταματήσω να βλέπω τις συζυτήσεις και να συμμετέχω διότι σε αυτή τη φάση στη ζωή μου είστε το ΠΑΡΕΑΚΙ μου. ΄Οπως είπε και μια κοπέλα όταν βλέπουμε κάποια συζήτηση περίεργη μπορούμε να μη συμμετέχουμε. Εγώ δεν έχω ανεβάσει φώτο για αυτό το λόγο διότι φοβόμουν ότι κάτι μπορεί να γίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molly έγραψε:

ntina.ef. έγραψε:

[/quote:34q38jq9]

Κι εγώ αυτό θέλω να κάνω!

Πριν μερικές εβδομάδες μια κοπέλα εδώ,

δε θυμάμαι ποιά,είχε γράψει για κάποιο άλλο

site για μανούλες,που ένας ανώμαλος το παιζε

γιατρός και ζητούσε από μητέρες που τα παιδιά τους

είχαν πχ φίμωση να του βάζουν φωτό για να δει το πρόβλημα

κλπ!Τα χα παίξει τότε!!!

Δυστυχώς στο διαδίκτυο είμαστε εντελώς απροστάτευτες!!!

Τώρα και μ αυτό που δημοσίευσε η MAMOLI,θέλω

οπωσδήποτε να βγάλω κάθε φωτογραφία δική μου και

του παιδιού μου!

Με ένα απλή αναζήτηση στις "εικόνες" του google

μπορούν να βρουν τις φωτογραφίες και με μοντάζ να βρεθείς

πρωταγωνιστής...ούτε κι εγώ ξέρω που!!!!

Προτίμω τελικά εδώ να είμαι πιο απρόσωπη,και όσα

κορίτσια θέλουν να βλεπουν φωτό μου,μέσω facebook!!!!

Ας μας πει όμως κάποια ΠΩΣ θα τις βγάλουμε?[/quote

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ..

ΟΝΤΩΣ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΠΑΡΕΝΤΣ :(:angry::angry:

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ ΤΗ ΛΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΟΣΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ??

ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. έγραψε:

Πριν μερικές εβδομάδες μια κοπέλα εδώ,

δε θυμάμαι ποιά,είχε γράψει για κάποιο άλλο

site για μανούλες,που ένας ανώμαλος το παιζε

γιατρός και ζητούσε από μητέρες που τα παιδιά τους

είχαν πχ φίμωση να του βάζουν φωτό για να δει το πρόβλημα

κλπ!Τα χα παίξει τότε!!!

[/quote

Πλάκα κάνεις??? Και υπάρξαν μανούλες που ανέβασαν τέτοιες φωτό πιστεύοντας ότι μπορεί να γίνει διάγνωση μέσω internet??? Θα τρελαθούμε τελείως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι πανικός ειναι αυτος με τις φωτο!

Κακως το συσχετίζεται με το θέμα της Ελβιρας. Τόσοι επισκέπτες μπαίνουν καθε μερα στο mammyland και μπορουν να δουν οποιαδήποτε φωτογραφια και να χρησιμοποιήσουν οποιαδήποτε φωτογραφια. Θα επρεπε να είστε πιο συνειδητοποιημένες. Κανεις δεν μας πίεσε να βαλουμε φωτογραφιες. Ειναι δικη μας επιλογη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως πραγματικα με προβληματιζει κ εμενα που ο καθενας μπορει να διαβαζει οοοολες τις συζητησεις του φορουμ κ να βλεπει κ τις φωτογρ. κ ας μην ειναι μελος....δε ξερω τι θα μπορουσε να γινει ....:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν θέλετε να βγάλετε τις φωτογραφίες πρέπει να πάτε στα συγκεκριμένα θέματα και κάτω από κάθε απάντηση σας με φωτογραφία εχει το κόκκινο κουμπί που λέει επεξεργασία .το πατάτε και πάτε και σβήνετε την φωτογραφία .

δεν ειναι δύσκολο απλά θέλει χρόνο και να το κάνετε σε κάθε μια φωτογραφία που θέλετε να αφαιρεθεί .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Κ Η ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ "ΠΑΡΕΘΕΣΗ" ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΙΣ ΣΒΗΖΩ...ΝΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΩ Κ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ? :silly: :P

ΜΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ(ΕΙΧΑ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΥΠΟΝΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΝΤΣ)ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΑΔΩΡΟΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ...

ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ ΟΣΕΣ ΠΑΡΑΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...